Opinie o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CLEMENT Windows Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLEMENT Windows Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Szlifierz

Kiedyś to była firma, a teraz wypisują same bzdury, niech pokażą co potrafią zrobić, dlaczego nie zwerbujecie byłych pracowników.

Krystyna
@Szlifierz

Nie do końca wiem, jak mam interpretować Twój wpis. Wywnioskowałam jedynie tyle, iż kiedyś pracowałeś w firmie CLEMENT i chyba wówczas praca w niej Ci odpowiadała. To jestem ciekawa, dlaczego już nie jesteś tam zatrudniony. Zdradzisz tu przyczynę?

Witam! Pracowałem w tej firmie ok. 3 lat temu i czytając komentarze i opinie widzę, że dalej jest system pracy ,,bo to musi" wyjechać. Kto z tamtej ekipy jeszcze został? Pamiętam z jedynki: p.(usunięte przez administratora)

Piszą tu takie bzdury że czytać się nie chcę. Może powiem jak jest naprawdę. Rzeczywiście zarobki nie są zbyt duże, ale też nie najgorsze jak na nasze realia. Do tego co roku przewidziane są podwyżki, wypłata zawsze na czas, nadgodziny zawsze wypłacane, umowa o pracę od pierwszego dnia, fundusz socjalny, wszystkie urlopy, chorobowe i inne uprawnienia zgodnie z prawem. Praca jednozmiana 5 dni w tygodniu. Bądźmy uczciwi, nigdzie nie jest idealnie, ale uważam że praca nie jest najgorsza.

Pracownik 1

Jestem ciekaw kto jest taki madry ???? pewnie ktos wyzej chce zalagodzic opiniee, bo nie wydaje mi sie zeby ktos z moich kolegow mogl napisac to. Ps. To co jest napisane powyzej to akurat chyba norma. Najwazniejsze jest podejscie do pracownika i atmosfera a tutaj to akurat nawet nikt nie xna takiego pojecia.

Ktosiek
@Pracownik 1

Cos w.tym jest, rozumiem ze opinia miala ocieplic troszeczke atmosfere ale chyba ten komentarz jest zbyt mocny z ..... nic nie ukrecisz Ida mrozy co raz to zimniej sie robi.

Abcd
@Pracownik 1

Twoim zdaniem to norma? To podpytaj znajomych, jak mają najniższa krajowa a reszta w kopertę, jak fajnie się pracuje na zmiany, ja pracowałem, to wiem co to za przyjemność. Liczy sie tez podejscie pracownika do firmy. Jak ktoś ciągle narzeka, wiecznie mu nic nie pasuje to w żadnej pracy nie będzie mu dobrze. Praca jest, jak nie pasuje to zawsze można sobie zmienić. Najgorsze jest jak ktoś ciągle pieprzy głupoty na temat firmy a pracuje i nawet nie myśli o zmianie.

Pracownik 2

Jak to przecież magazynierek napisał, strzela z ucha w biurze, to nie ma co narzekać na zarobki, a z jego kwalifikacjami i wykształceniem to mógłby co najwyżej za beduina robić, dlatego tak trzyma się tego krzesełka

Xd

Co do nadgodzin to tak nie do końca jest płacone

Xd

No nie jest płacone bynajmniej teraz bo gdy się zostaje to nic z tego niema ani nawet słowa dziękuję ????

Fqr
@Xd

Jak nie jest płacone? Nie ma do wybrania później godzin?

@Fqr

No właśnie że nie ani nie jest płacone ani godzin do wybrania. Wymysł (usunięte przez administratora)

Fqr
@Xd

Może poprawki źle wykonanej roboty na nadgodzinach są robione?

@Fqr

To każdy rozumie że poprawki po godzinach ale nie coś co mogło by zostać na na stepny dzień i wtedy jest gadanie że to trzeba zostać bo to muśi jechać ale pracownikowi zato że zostanie z własnej dobrej woli to za to nikt nie zapłaci

Rekrutacja odbyła się z zachowaniem kultury i w miłej atmosferze. Zadawane pytania były merytoryczne i zwięzłe. Była możliwość również samemu zadawania pytań. Kontakt z firmą również na wysokim poziomie.

Nie mam pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

mam wrażenie, że kilka osób postanowiło przedstawiać firmę w niezbyt korzystnym świetle. Dla mnie to dobry pracodawca ,więc może zacznijcie to doceniać.

@Andrzej

Tu nie trzeba przedstawiać nic. Wydaje mi się, że kilka osób pisze jak jest i nie ma w tym nic zlego

Papcio

Magazynierka pluacz nie ustaje. Bylo trzeba az ogloszenia o prace na pomocnika wstawic.

Xyz

Kolejny cwaniaczek w firmie hehe i znowu po znajomości. Niech wyjdzie to na dobre nam, bo poyrzebujemy zmian, ale prosze bez cwaniakowania

A co, przyjęli kogoś...

@Swój

Nie wiem czy przyjeli, ale jest nowy jakis.

haha
@Xyz

Nie wiesz, cyz przyjeli, ale jest nowy jakis hahahahah. No tak, sam sie zatrudnil i nikt o tym nie wie xD

@haha

Ale to nie ten, którego dyrektor kiedyś oprowadzał ?

@haha

Ale smieszne, co ja pracuje w kadrach? Akurat nikt nas nie inforumuje obtym czy kogos zatrudnili czy nie wiec nie wiemy takich rzeczy. Dzisiaj juz moge powiedziec ze.jest zatrudniony a wczesniej to skad moge wiedziec ? Moze na jakis staz czy cos cholera wie.

Inny

@Xyz

podobno miał przyjść jakiś gość z Volkswagena...ale chyba się przestraszyli że bedzie za dobry...

Hahha

Hahaha z volkswagena xD zbawca swiata co nie? Z produkcji aut dla ludu na produkcje okien dla ludu xD

HaHa
@Xyz

A to Ty taki wazny, ze trzeba Cie informowac o tym, kogo sie zatrudnia w firmie?

HaHa
@HaHa

Nie jestem wazny i tes jakos nie potrzebuje takiej informacji, ale to ty sie do mnie rzucasz, ze nie wiem czy zatrudniony czy nie. Po prostu wytlumaczylem ze skad mam to wiedziec.

@Hahha

Watpie w jakiegokolwiek nowego kierownika z zewnatrz hahha, albo zostaniemy tak jak jestesmy, albo ktos z wewnatrz dostanie pseudo awans aby wykonywal polecebia hhe wielce kierowanie.

Swój

Podobno będzie nowy kierownik, z zeszłym tygodniu dyrektor go oprowadzał po zakładzie. Ktoś go zna ?

Greg
@Swój

No i co z tego, ze bedzie? Zmieni to cos w Twoim zyciu?

@Greg

Mam nadzieję że tak

Firma prowadzi rekrutację ?

Tak
@Marek

Tak

Jo

Witam. Chcę starać się o pracę jako spawacz możecie powiedzieć jak wygląda praca i zarobki?

Praca
@Jo

Jezeli za te pieniadze, podchodzenie do Cb jak do powietrza, pelen wyzysk, zero liczacego sie twojego zdania oraz narazanie zdrowia akuratvdla tej firmy jest zadowalajace to prosze ????

Łoli
@Jo

Praca wspaniała a zarobki wyśmienite gorąco polecam

Misiek

Nowi ludzie gorsze zmiany i atmosfera, co raz gorzej sie dzieje. Bedzie ostra zima

Zaskoczony

Dzisiaj wracając z pracy byłem świadkiem rozmowy dwóch pań które rozmawiały o tej firmie. Podobno wraz z zatrudnieniem nowej pani dyrektor nasz magazynier został dyrektorem. Hahahahaha On? Przecież nikt go nie szanuje i ma pełno wrogów Przez swoje zachowanie. No i jeszcze jedno. Na szczescie on jest dalej magazynierem i nikim więcej. Niedługo może zostanie nawet palaczem.

Weronika
@Zaskoczony

Takie obrażanie innych pracowników CLEMENT na forum jest dosyć nie w porządku. Byłoby dobrze, gdybyś napisał coś o pracy w firmie. Jak ogółem oceniasz zarządzanie?

Dziewczyny jaki styl panuje w CLEMENT Windows Polska?

Odpowiedź

Co to oznscza styl ? Rozwin swoja mysl

Tak sobie

Styl po znajomosci i rodzince hehe

Praca po godzinach to normalność. Jak na rozmowie będą mówili że to tylko czasami jak potrzeba to nie dajcie się na to nabrać. Jak potrzeba to prawda akurat tylko szkoda że ta potrzeba najlepiej to byłaby cały czas.

@pracownik

mogę to potwierdzić

Weronika
@Janek

Nadgodziny to częste zjawisko w miejscu pracy. Czy CLEMENT Windows Polska uzasadnia jakoś to, że musicie zostawać po godzinach? Może w firmie pracuje niewystarczająca ilość osób, daj znać, co myślisz.

@Weronika

Z pewnoscia mala liczba osob a dochodzi do tego bardzo duzo poprawek, ktore trzeba poprawiac i nie wystarcza czasu na wywiazania sie z terminow. Jest duzy balagan w tej firmie, ludzie odchodza z doswiadczeniem i tacy co bylo mozna z nimi wszystko szybko ogarnac. Przychodza nowi bez wiedzy w danym zakresie, dodatkowo zlewaja sobie prace a pracodawca sie nie przejmuje bo ludzie w regionie i tak sie zawsze znajda aby pracowac tylko to sie wlasnie przeklada pozniej na jakosc oraz nadgodziny.

Zainteresowny
@Janek

@Janek możesz opisać jak wygląda atmosfera w Clement. Jak kierownictwo traktuje pracowników?

@Zainteresowny

Atmosfera w firmie miedzy pracownikami jest ok, jezeli chodzi o szefostwo to zalezy od dnia i czy sie jest pupilkiem lub dziewczyna bo one li.. ogolnie traktuja pracownikow nijak i nie licza sie z nim wiec ciezko o dobra atmosfere. Stary pracownik siedzi bo nie zjadzie nigdzie pracy w takiej lokalizacji i oni to wykorzystuja.

Mistrz klejenia uszczelek

(usunięte przez administratora) W Siedlnicy konkurencja rośnie w siłę. Powstaje nowa hala. Słyszałem, że oferuja dobre zarobki. Trzeba zaczerpnąć języka

Potwierdzam
@Mistrz klejenia uszczelek

Kwestia czasu, część pracownikow pojdzie na emerytury a nikt ich nie zastapi w takich warunkach z mlodych. Brak technologi i rozwoju. Nie mowiac tu tylko o produkcji bo i biura nie lepiej.

Ciekawski

Zmieniło się coś w tej firmie ? Widzę, że mniej komentarzy. Dajcie znać jak wygląda sytuacja.

Pracując w tej firmie nic was nie zaszkodzi bo sytuacje czasami są komiczne. Jest faworyzacja pracowników którzy nie pokazuja zbyt wiele.

ktoś
@Anonim

Jestem pracownikiem tej firmy i zgodzę się z powyszym stwierdzeniem, lecz mi osobiście nie przeszkadza a nawet jest dobrze, że często mam poprawe humoru z tego jak coś się pieprzy. Co do drugiego stwierdzenia to raczej chodzi tu o faworyzacje pracowników którzy się nie stawiają i nie pokazują że moga być lepsi od kogoś kto jest nad nimi, w takim razie jestem zgodny w 100%. Chetnie popracuje z nowymi osobami, więc zapraszam bo ich co raz to mniej :(

Nikoś

Co wy wypisujcie tu a w 4oczy głowę spuszczacie dobrze że jest ta strona .też pracowałem w clemencie jednak bzdur nie wypisuje ale widzę że męczycie sie bo (usunięte przez administratora) ściska ale inne pracy nie znajdziecie no bo gdzie ????.tu daje się opinie firmy a nie oczernia ludzi a na codzien wlazicie w (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Byłym pracownikom się a (usunięte przez administratora) po przewracalo myśleli że są nie do pod ważenia. A teraz chcą wracać jak wyklęci

Rzadko wchodzę na tą stronę. Dlaczego miałbym nie skorzystać opisać pewne zdarzenia, które bardzo często zachodzą w naszej firmie. Chodzi o wysmiewanie sie z pewnego pracownika ps. kielbasa. Jest symiennym i pracowitym pracownikiem. A że ma nie wyraźną wymowę to wykorzystuje to czarny że swoim kolega pizdusiem, naśladują go robiąc z niego niedorozwoja. Nie zwracają uwagi na nic, nawet w biurze nie panują na malpim rozumem. To nie powinno mieć miejsca w zakładzie pracy. I to członek zarządu firmy wprowadza takie (usunięte przez administratora)

Ocynk

No i związku z tym ten poniżany pracownik nic z tym nie zrobi . Postawi się to go zwolnią.

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

• Jak się pracuje w CLEMENT Windows Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CLEMENT Windows Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEMENT Windows Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLEMENT Windows Polska?

Kandydaci do pracy w CLEMENT Windows Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 1
    67-407 Szlichtyngowa