Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Czy Skanska S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Inżynier

Zależy od oddziału. U nas na budowie pracujemy 7-17. Czasem trzeba zostać dłużej.

Trzymajcie mnie

Ja przy ostatnich grupówkach nie wiedziałem, że żeby być zwolnionym to trzeba się było się zgłosić o takie wyróżnienie do przełożonego, zapomnieli o mnie o_0 i tak sobie cykam to tu to tam, jeszcze jedną szansę mam.

Wujek
@Trzymajcie mnie

Chciałbym dostać taką szansę...

Wave

Hej. A co słychać na budowie Wave w Gdańsku? Cała warszawka już się tam przeniosła? Tyle zgłoszeń było do komitetu etyki, a zapewne wszyscy dobrze się mają. Gornolotne hasła o etyce i transparentności widocznie nad morzem już tracą na znaczeniu.

Janusz

Podobno w Property są duże zmiany. Ciekawe czy będą zwolnienia grupowe?

Piękny
@Janusz

Podobno owocowe czwartki są teraz w środy.

Ttt
@Piękny

Podobno też szukają ludzi do starych, niedynamicznych zespołów

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

O...gnoju

Chłop jest dobry, do dzisiaj dba o kolegów z Rzeszowa.

Wiermy

Zapraszamy do Szczecina tutaj cały czas utrzymywane biuro jak za najlepszych czasów. W biurze na kilkadziesiąt osób zaledwie kilka osób lub najczęściej puste i zamknięte.

Pawełek

Narzekanie,jednak zarówno ja jak i bardzo wielu z was ,którzy pracuja w tej firmie doskonale wie,ze za taka robote jaką tu wykonuje nigdzie nie otrzyma wiecej,gro ludzi nie posiadający żadnych kwalifikacji czy umiejętnosci zarabia dużo kasy tak naprawde za nic.Nie ma lepiej dla pracownika niz u nas,jesli komus to nie odpowiada to zawsze drzwi otwarte zobaczymy czi gdzie indziej bedzie tak kolorowo jak tu.Dziekuje

bzdura
@Pawełek

Nigdzie nie będzie tak kolorowo. Nigdzie nie płacą za robienie dobrego wrażenia i korporacyjną gadaninę.

praca

Potrzebny specjalista od ryzyk. jego zadanie to trąbienie jak bardzo jest ryzykowna oferta i dlaczego nie trzeba przystąpić do przetargu. Praca czeka.

mocno zainteresowany

Czyj czas minął? Kogoś zwalniają? Jakaś rewolucja znów? Można prosić o więcej konkretnych i rzetelnych info? Pozdr.

sarna
@mocno zainteresowany

Rzetelna informacja jest taka, że masz być jeleniem :) Wszyscy naprawdę dobrej klasy fachowcy już uciekli ze Skanska (z uprawnieniami, doświadczeniem, wiedzą, umiejętnościami i znajomością rynku). Teraz Skanska to dział zieleni i BHP, która nie ma pojęcia o budownictwie. Jak pozyskiwać kontrakty, jak większość osób które tam jeszcze pracują zajmuje się banerami na placach budów, zielonymi domkami i zarządzaniem (czym?).

Pensum

Ale pieniądze zawsze na czas:)

Skan

Czy może jakiś związkowiec napisać o czym i z jakim skutkiem rozmawialiście w środę i czwartek z zarządem. Może nie wszyscy wiedzą, ale Skanska znowu hurtowo zwalnia, tylko tym razem starają się to robić po cichu i żeby grupowych nie było. A jak już się ludzi pozbędą to,w marcu lub kwietniu, ogłoszą nową strukturę nie mówiąc dlaczego jest nowa. Moim zdaniem, to kolejny etap dochodzenia do tego, żeby zostało w Polsce tylko Property. OBO i inżynieryjne jeszcze max 5 lat i pozamiatane.

Dino

Zobaczcie co Polak potrafi Szwedzi po zakupie Exbud przez okres 5 lat zarządzali firmą a następnie oddali władzę Polakom. Kolejne 5 lat(usunięte przez administratora)(który umiał słuchać i wyciągać wnioski) pozwoliło na kontynuację dobrej prosperity i rozwoju firmy.(usunięte przez administratora)Ludzie którzy mieli coś do powiedzenia byli marginesowani s obstawiał się ludźmi w tym Dyrektorami Oddziałów którzy byli mu posłuszni. Pracownicy doświadczeni do dzisiaj obojętnie gdzie pracują nie mogą zrozumieć jak można było rozwalić tak dobrze prosperującą firmę. (usunięte przez administratora)

Kasztelan przy sobocie
@Dino

Teraz Egzbud, lepsze oferty daje S niż kiedy byli w tej samej grupie kapitałowej. "Obi wam klem robi" tak samo skończy i też na tym wszyscy lepiej wyjdą, ciekawi mnie tylko kiedy Totalbuby i inne Kartely będą dla P i R chałupki budować...

Jupiter

Od marca skończą wam się nadgodziny.

Inżynier

Super! Nareszcie po 8h!

banan
@Jupiter

Nie mogą sie skonczyc i sie nie skonczą!Jesli mam rozpoczęte roboty np. na drodze to co mam to zostawic?Były nadgzodzinki dobre,sowite i dalej bede przytulał co miesiąc ciepłe sumki,pomalutku bez pospiechu i zgodnie z bhp!

maniek
@banan

Skonczą,skonczą nie bedzie 12,14 tylko w porywach 10 i to nie codziennie.Samozwańcze pisanie godzin odchodzi bezpowrotnie,przytulisz to sie wieczorem do poduszki po tym jak bedziesz musiał zrobic w ciągu 8h to co 'robiłes" przez 12 teraz.

JCB

A jak OBI Warszawa przędzie?

Marszałek Piłsudski

Kiedy zaczynacie trzeci rozbiór?

Grzesiek

@Jupiter co to oznacza? że będzie mniej zapotrzebowania na ludzi?

Jupiter
@Grzesiek

To że od marca nadgodziny będą musiał Ci zaakceptować codziennie twój kierownik budowy następnie pm i na końcu dyrektor. I tak na każdy dzień nowe pozwolenie z nowym uzasadnieniem. Oj biada tym co robią w delegacji. No jak by robota jeszcze byla to Oki. Ale z tego co wiem to wszystko na ukończeniu. Sami zobaczycie. Pozdrawiam

Operator
@Jupiter

Do marca to mało kto sostanie i tylko białe kaski będą po budowach latać.

Bolo

Najlepsi PMI że zdzar podwórkowe wsióry karierowicze zero pojęcia o robocie lepkie rączki majstrowie bezmózgi totalne obraz tego oddziału

Dlaczego Wy, wykształceni Ludzie, zajmujecie sobie głowę bandą (usunięte przez administratora) którzy wynajeli sobie byłych funkcjonariuszy służb i policji po to, aby sprawdzać pracowników, a sami byli wyciagnietymi z alkoholizmu i głębokiej wsi idiotami? Dlaczego dajecie się poniżać? To przecież niedorzeczne!

Barbara

Tylu przychlastów ile w skanska, to nie ma nawet w krzywym zwierciadle :)

zyzol
@Barbara

Znam takich co na widok przełożonych dostaja nadludzkiej siły(mocy),ale jakby co zawsze chodzą w pampersie,żeby sie nie zes..ac ze strachu:)

er22
@zyzol

problem jest jeden- ukryci doradcy ... nie ma ich na schematach organizacyjnych ...a biorą po 20-30 na miesiąc ... reszta do powolnego zwolnienia -szkoda . że nikt tego nie widzi ...a Czechowi nikt tego nie pokaże :-(

janek koparka
@Barbara

Kiedys miałem do czynienia z jednym z brygadzistów,nie używał słów tylko wydawał komendy głosowe w sobie rozumianym języku albo patykiem,poza tym nie miał zębów z przodu.Serio tak mało zarabiacie???

koczkodan
@janek koparka

Mysle,że poznałem tego człowieka,przybył z bardzo odległej galaktyki:)

mutant
@koczkodan

Tak zgadza sie przybył z bardzo,bardzo odległej galaktyki.Chciał wrócic ale niestety nie otworzył mu sie portal i teraz pracuje na stole:)

Javol

Z pensją 25 tys brutto też bym nie rozumiał.

Monk
@Javol

Tych z tymi pensjami od 10 tyś wzwyż to podczas zwolnień psychiatra razem z krzesłem z biura będzie wynosił. Nie wiadomo kiedy dojdą do siebie po takim szoku. Takiego przepłacania ludzi nic nie robiacych nie widziałem nigdzie indziej normalnie socjalizm czy się robi czy się leży 10 tysia się należy. Ale to nie Szwed ustalał warunki tylko jedna wielka polska skanskowa rodzina i przyjaciele. Będą kwiczeć po lutowej weryfikacji kompetencji na stanowiskach ???????????? może w końcu głąby pójdą tam gdzie ich miejsce.

Sugimoto
@Monk

Od dawna mówię, optymalizować ludzi, a nie projekty.

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.