Opinie o skanska.pl - Skanska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Warszawa Gen. Józefa Zajączka 9

Eliza

Jak widać macie pecha, bo za dawidkiem stoi armia ludzi. :)

Renia

Dajcie spokój temu człowiekowi. Niejeden z Was chciałby być jak on. Ciamajdy wiejskie.

P.

Durnia to już możesz robić ze swojej starej Tryplu Już pozamiatane :)

Zamiast robić co miesiąc szkolenia i egzaminy z etyki szeregowym pracownikom przykład powinien iść z góry i (usunięte przez administratora) Szwecjo !!! Ostojo sprawiedliwości i równości .... widzisz to wszystko i nie grzmisz ???!!! Kiedy pozbędziesz się tych zgniłych jaj do końca ...

Propozycja ...

Firma rzeczywiście jest bardzo daleka od ideału a w szczególności obłudna. Ale jak będziecie wypowiadać się, za przeproszeniem jak (usunięte przez administratora) to nikt tego serio nie potraktuje. To wręcz działa no korzyść firmy, bo to forum jest odbierane jako wypociny niezrównoważonych frustratów. Piszcze proszę o konkretnych przypadkach i osobach, bez złych emocji, na chłodno, wtedy przyniesie to rezultaty bo Wasz głos będzie brany pod uwagę i w końcu jak nie Polacy to może Szwedzi wezmą się za to i zrobią z tym porządek i pozbędą się osób myślących tylko o kręceniu prywatnych lodów zamiast o uczciwym traktowaniu podwładnych. Można oczywiście zmienić pracę i powiedzieć dziękuję jak doradzają tu "życzliwi" ale zmieniać tak można całe życie i nic z tego nie wyniknie. Lepiej opisać to dokładnie jak np. bardzo niesprawiedliwie firma podchodzi do wysokości wynagrodzeń poszczególnych osób na tych samych stanowiskach bo liczy się wyłącznie kolesiostwo i przynoszenie kasy w zębach z kontraktów a nie uczciwa i sumienna praca i te wszystkie szczytne ideały z kodeksów. Opisujcie konkretne przykłady i osoby za to odpowiedzialne... Kulturalnie, UCZCIWIE i przede wszystkim tylko i wyłącznie PRAWDĘ !!! To za premiuje ... to co poniżej piszecie zdecydowanie nie

Realista
@Propozycja ...

To o czym napisałeś nie ma już żadnego znaczenia. 5, 6 lat temu można jeszcze było próbować ratować tą firmę. Od 2 lat jest już tylko wygaszana. Większość pracowników coś sobą reprezentujących już odeszła lub została zwolniona. Większość z tych co zostali to korpoludki bez pojęcia o czymkolwiek, rodziny, znajomki lub obiboki. Ta garstka na poziomie, spośród tych co zostali, posiada oprócz swoich zalet cechę negatywną w naszej branży, czyli strach przed ryzykiem. Ja sam odszedłem 3 lata temu i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu choć niełatwa. Nie ma ani woli ani kadr by firmę odbudowywać. Teraz gra polega tylko na tym by ludzie odchodzili po jak najmniejszych kosztach, bez odpraw. Skanska już się skończyła, a Ci którzy tam nadal pracują przespali świetny czas na odejście. Czas boomu 2017-2019. Taka przykra prawda. Życzę Wam powodzenia i siły by spojrzeć prawdzie w oczy.

bert
@Realista

Masz dużo racji w tym co napisałes. Zostali głównie przydupaski ,którzy wiedzą,że gdzie indziej nie mają żadnych szans ze swoimi kompetencjami zarobic tego co tutaj za swoją prace.Napisałem głównie chodz pracuja tu nadal ludzie bardzo wartosciowi i z zasadami,ale takich zostało tu już bardzo mało ze wzgledu na polityke firmy,która nie inwestowała w ludzi z zasadami tylko w nadmuchanych pajacy przytakujacych wszystkim i udających oddanie firmie a tak naprawde mających wszystko w nosie byle tylko wydoic jak najwiecej kasy! Dzieki

Taki jeden
@Propozycja ...

Jak ma być dobrze w tej firmie jak standardy etyczne z kodeksów są jedynie ... w kodeksach. Dyrektorzy i managerowie wpychają swoich podwykonawców (zrobiło się aż głośno o tym więc dla zmydlenia oczu wprowadzono składanie ofert w kopertach i komisyjne otwarcie), zarząd udaje, że nic nie widzi a motorem wszelkich decyzji kadry managerskiej nadal są kalkulacje uwzględniające jedynie to jaką premię dostanę za taką czy inną decyzję biznesową. TO WŁAŚNIE CHORY SYSTEM PREMIOWY I PODPORZĄDKOWANIE WSZYSTKIEGO PREMIOM DYREKTORÓW I MANAGERÓW ZNISZCZYŁY FIRMĘ i spowodowały 2 000 000 000 zł strat w przeciągu trzech lat... Ktoś mądry kiedyś powiedział w kontekście "nie zawsze możliwych do rozwiązania" ;) problemów z właściwym zarządzaniem : "WYSTARCZY NIE KRAŚĆ" ... tylko tyle .... i aż tyle ... panowie

Olgierd
@Taki jeden

Ile???? 2 mld strat???

JABŁKO

Darku, jak tam sytuacja w Krakowie? OBO dalej rządzi?

Darek
@JABŁKO

Trochę zwolniliśmy obroty, ale w perspektywie mamy porządne inwestycje Będzie się działo!

@Darek

Oj będzie się działo, jak wszyscy dostaną z nienacka wypowiedzenia ????

Darek
@Kasia

Zawiść przez Ciebie przemawia. Jesteśmy dobrzy dlatego zarobki zespołu też są wysokie. Zaraz rozpoczynamy kolejną inwestycję, więc roboty będzie na jakiś czas :) Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Skanska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Olgierd

A co tam słychać w księgowości i IT? Klika nadal się trzyma rękami i nogami? Rodziny się wspierają?

Marzka
@Olgierd

No a jak...

KasiaOdpowiada:)

Przejdźmy do pytań od naszych użytkowników. Krzysio88 pyta jaka panuje atmosfera w pracy? Myślę, że najlepszymi adresatami tego pytania są nasi pracownicy. Jesteśmy firmą, dla której fundamentem działania są wartości: uczciwość, otwartość i wzajemny szacunek. Nasi pracownicy wiedzą, że pracują dla firmy, która dba o nich samych, a także o środowisko i otoczenie. O tym, jak pracownicy oceniają atmosferę w Skanska, świadczą wyniki przeprowadzanego przez nas corocznie Badania Zaangażowania. Zgodnie z jego wynikami dobra atmosfera w pracy to nasza najmocniejsza strona.

Operator
@KasiaOdpowiada:)

Dobra atmosfera to może kiedyś była teraz to powolna agonia szczególnie w OT.

ZIUTEK
@KasiaOdpowiada:)

Kasie przecież Ciebie już nie ma .....

Uluru
@ZIUTEK

A odpowiedzi nadal te same...

Maciej
@KasiaOdpowiada:)

... atmosfera panuje taka, że jedna osoba na tym samym stanowisku i w tej samej miejscowości za tak samo wykonywaną robotę dostaje 5000 zł a inna 7000 zł. Zgadnijcie, która sumiennie wypełnia wszelkie kodeksy i standardy ...

Ok

Shit jak smok, darcie gęby o byle co przez zmanipulowanych durni wyciagajacych po 20kpln za wejście pw na budowę (usunięte przez administratora)

Sum

Ryba psuje się od głowy i tak właśnie jest w tej firmie od wielu lat. Kolejne zmiany zarządów to tylko roszady kolesi na stanowiskach.

66tyś

Szkalowanie i podjeżdżanie pod mieszkanie, żeby zastraszyć i złamać człowieka Bujajcie się dziady

Piesek

Pracuje jeszcze w finansach ta miernota Justyna Z?

Kotek

Prześladowanie ludzi i pranie mózgu przez amatorskie Stasi,opłacane z wałków, które robią pracownicy Skanska

Piesek
@Kotek

Kotku. Kto, kogo i za co prześladuje?

O2

Wynajmują wam.mieszkania, żeby was upokorzyć! Nie zgadzać się na służbowe mieszkania.

Obiektywny

Frustracie, jak ci coś nie pasowało to trzeba było zmienić pracę. Żalisz się na tym forum jak małe dziecko. Dorośnij.

Dzień dobry
@Obiektywny

Ten człowiek Ciebie nie obraża, nie obrażaj jego. Niech pisze o tym (usunięte przez administratora)

STÓŁ

Raczej warto spróbować. Traktowanie pracownika zależy od tego kto prowadzi budowę i jakim zespołem się otatacza, z reguły jest normalnie, ale trafiają się wyjątki. Pensja inżyniera bez nadgodzin to średnia dla miasta, nadgodziny najpierw są odbierane, w ostateczności płatne, na niektórych budowach unika się nadgodzin i nawet to działa. Jak zrobisz papiery to możesz liczyć na awans na KR, choć z lekkim opóźnieniem, czyt. z kolejnym projektem. BHP jest jedynym smutkiem, ściśle przestrzegane, papier na każdy ruch pracownika i maszyny, podwykonawcy nie chcą się do tego stosować i uważają to za element represji i cały wkurw spada na IB.

Tutaj

Tutaj teraz nie przyjmują, bardziej myślą nad dalszymi zwolnieniami. Szykują się zwolnienia i obcinki pensji.

tadek
@Tutaj

Już są listy zrobione. Zapytajcie w Związkach Zawodowych :)

Ok

Te chore łby robiły sobie promocję kosztem lepszych od siebie ludzi.

@Ok

Nękanie ludzi, ćwoki i nieudacznicy

Fuler

Kradzież danych z leżącego na biurku dysku kolegi podczas jego nieobecności jest przestępstwem. Posiadane dane należy bezwzględnie skasować, o informacjach wyciągniętych z tych danych zapomnieć !!

ron
@Fuler

Miałem prawdopodobnie to samo na innej budowie, w innej firmie ale już działania były pokierowane przez osoby ze Skanska (byłe osoby Skanska Wrocław). Jak widać nie jest to firma w której można nabrać pozytywnych wzorców.

@ron

To są głupki :) Mi chowano przybory biurowe, kasowano pliki i utrudniano wykonywanie pracy Rozbito szafkę biurową i wlamano się do mieszkania

Miki

Narzekać to taka polska przywara. Skanska jednak płaci na czas i warunki socjalne są bardzo dobre. W innych niekoniecznie i o tym pamiętaj panie narzekalski.

haha
@Miki

Klękajcie narody! Płacą na czas!. A nadgodziny w formie ryczałtu to też normalne? Jak będziemy akceptować takie patologie to nie będzie lepiej. Płacić za pracę to obowiązek pracodawcy. Zapłata na czas to nie bonus.

Bąk
@Miki

"Płaci na czas". Może sobie to nagraj i potem puść do odsłuchania. To jest atut? czy normalność?

Radosław R

Gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie.

To jest prawdziwy work-life balance. Brawo!

WAVE

jakiś czas temu ktoś pisał: Hej. A co słychać na budowie Wave w Gdańsku? Cała warszawka już się tam przeniosła? Tyle zgłoszeń było do komitetu etyki, a zapewne wszyscy dobrze się mają. Gornolotne hasła o etyce i transparentności widocznie nad morzem już tracą na znaczeniu. To tylko pokazuje jak silne plecy mają KK - PM i reszta z Warszawy. Cel osiągnęli - ze starej kadry wszyscy już odeszli :) Brawo dla nich i Komitetu Etyki, który etyczny jest tylko z nazwy!

Beka

Obyś z tego balanca nie załapał ajca.

Gacek
@WAVE

Wave to wielki sukces firmy na nowym rynku. Było ciężko ale ekipa z Wawy głównie spark dała sobie radę. Bravo!

HEJ HO
@Gacek

Największy sukces to chyba zalicza KB: Cytat z 12.04 "Budowa Wave w Gdańsku to jest jeden wielki bałagan kierownik budowy zamiast zająć się budową to szuka sobie kochanek u firm podwykonawczych z rezultatem Wszyscy o tym gadają a Skańska etyka nic z tym nie robi. To co się dzieje to jest jeden wielki Cyrk a nie budowa firmy Skańska pozdrowienia dla Pana J.A. i Pani Marty" Czemu gowork usuwa takie opinie?? Słabo....

Mick

simson załatwi mu inną posadę w S

blablacar

zastanowcie sie czy chcecie chodzic do pracy wymiotujac po drodze, bo jakies ubeckie (usunięte przez administratora) z wiochy sie na was uwzielo pozostwaiam do przemyslenia (usunięte przez administratora) ubeckie (usunięte przez administratora) A USUN TO, TO JA USUNE CIEBE

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skanska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 151, z czego 25 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skanska S.A.
2.1/5 Na podstawie 1091 ocen.

Skanska S.A.