Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Chłop z Mazur

A czy mężczyźni z okazji 10 marca czyli naszego dnia też dostaną po 50zl na konto?

Chłop z Mazur

A czy zakład mężczyzna przeleje po 50 zł na dzień mężczyzny 10 marca?

Jeszcze Wm5

Brawa dla Panów z WM5-pierwsza zmiana ( Agnieszki i Sylwka), bardzo miły gest, kobiety obdarowane i zadowolone. To było bardzo miłe!

Onaaa
@Jeszcze Wm5

Któż to taki???

Olx

To byłi bardzo miłe zaskoczenie...... Chciałybysmy aby częściej nas tak zaskakiwano np. W dniu wypłaty....... :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABWood Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
WM3

Super! symbolicznie? No proszę Cię! !! Nigdy czegoś takiego nie widziałam w tym zakładzie. Kiedyś kiedyś to były kierownik dal chociaż czekoladę i życzenia złożył i każda się z tego cieszyła a tu bummmm zakład dal 5 daszek? ! Szok. Co to się dzieje aż strach pomyśleć. Ale fajnie fajnie nie ma co. Oby tak dalej

Wm5
@WM3

Zaskoczenie to mało powiedziane, bardzo miłe zresztą, no w szoku jesteśmy jeszcze dziś...I nie chodzi tu o ile.,bo to jest najmniej ważne, liczy się sam fakt!! Wszyscy o tym mówią.. Bardzo pozytywne zaskoczenie ????

WM5

Jak tam kobietki podoba się prezent ? Ja myślałam że to pomyłka ???? Symbolicznie ale zawsze coś

Ab

Czyli bez zmian :)

Kilkuletni pracownik

Prosimy o wyłączenie klimatyzacji w niektórych miejscach na WM3 i zostawienie jej na okres letni czerwiec -lipiec - sierpień a włączenie ogrzewania gdy temperatura na zewnątrz jest w juch minusowa. Z góry dziękujemy postaramy się odwdzięczyć wydajnością podczas produkcji. Pozdrawiam. P.S. juz zdycham chyrlam smarkam boli mnie łeb i kości. Ciekawe czemu

Zimno
@Kilkuletni pracownik

Przenieś się na tarpol to się ogrzejesz

Kilkuletni pracownik
@Kilkuletni pracownik

Albo na Syberię tam pewno z -40. I jeszcze niech płacą mi jak murzynowi 3 $ miesięcznie. Mózg. To że ktoś ma źle nie oznacza ze ja też muszę ale skoro Ty tak wolisz twoja sprawa.

Cwaniaki z WT

Norma jest to i premia jest pozdrawiamy WT2

Albo alo
@Cwaniaki z WT

(usunięte przez administratora).premia powinna być dawna co miesiąc a nie jeszcze tyle warunków trzeba spełnić żeby dostać 5%.

Ktos

(usunięte przez administratora) nic pozatym

wm

Tak czytałem sobie stare wydanie obserwatora lokalnego i znalazłm artykuł o nowej hali jakieś jedynej w europie lakierni.Czy ona powstała w abwoodzie

Franek
@wm

Tak. Nazywa się magazyn!

;)
@wm

Tuż obok wiatraka

Quebonafide

To nie jest nowa linia do lakierowania mebli tylko odsortu ktury się produkuje

chłodny analizator

jest kilka dróg, by zmusić ten nieudolny zarzad i kadre kierownicza do zmian, a może i odejścia pytanie, która z nich, jesli jakakolwiek zostanie zrealizowana, oto one: - droga przez sad pracy albo pip, tyle tylko ze tu trzeba miec mocne argumenty,no a i wtedy nie wiadomo czy łapówka nie ukróci tej drogi, -droga przez dotarcie do własciciela i przedstawienie mu sytuacji, ciekawe czy w szwecji obowiazuja takie"standardy" jak w polsce? -kwestia czy miasto ma coś tu jeszcze do powiedzenia? no i jest jeszcze kewstia upadłości, która nie oznacza tego ze wszyscy ida na bruk, tylko ze nieudaczników i cwaniaków zamieniaja inni, niekoniecznie tacy sami, ponoć do przetargu,który rozpisało miasto stawały jeszcze inne firmy, teren i pracownicy są.........

Do chłodnego analizatora
@chłodny analizator

Do chłodnego analizatora - łapówka dla sędziego - delikatnie mówiąc odjechany pomysł, pamiętaj że nawet za próbę wręczenia łapówki mozna trafić do paki - ABWood to polska firma więc szwedzkie standardy zostaw w spokoju - a co ma miasto do prywatnej firmy ? Otóż NIC. Generalnie proponuje - zmień dilera bo głupoty piszesz

@chłodny analizator

Najłatwiej się zwolnić i spakować do innego miasta ;) w Poznaniu sprzątaczki maja 2400 na rękę za pełen etat

wmkpina

Drogie panie z wm5 po co zaczełyście bunt, chciałyście ukarać firmę za wszystko co was zabolało(mowa o premiach i o tym ze na święta nas olano nie dając nic i male wypłaty),a tu zonk przyszedł pan prezes pogroził paluszkiem postraszył sądem i kazał odrobić sobote. Wy potulne owieczki głowy spusciłyście i sie zgodziłyście-wstyd, za wami szły inne zmiany i pozostałe hale ale teraz...!!!!

WM 5
@wmkpina

Pozostałe hale?? A co pozostałe hale zrobiły w tym temacie?? Wstyd? Miałyśmy odwagę chociaż zacząć rozmawiać, a nie jęczeć w szatni jak to nam jest źle...

@WM 5

Tarpol na godzinowki nieprzychodzi w soboty do czadu az nie dostanie 15zl/h. A wy tempe dzidy z 5?

@4

Brawo! Pokaż, że potrafisz i wywalcz te 15 zł.. Powodzenia! Toś mnie rozbawił:) :) :) Tempe dziady z 5-jak to określiłeś. Swoją drogą kultura wypowiedzi na poziomie.. RYNSZTOKU! Tyle sobą reprezentujesz?? Bardzo niewiele. Może czas zapisać się do jakiejś podstawówki chociaż? Bo to trochę wstyd w tych czasach. Między ludźmi jednak pracujesz. Spróbuj się trochę rozwinąć, tam też kobiety pracują. Chyba, że wszystkie tak traktujesz i nazywasz..

Wm5
@4

Powodzenia, a my nie mamy zamiaru nikogo na forum obrażać, w dodatku anonimowo. Walczcie o swoje nikt wam nie broni. Jeżeli na 5 nic się nie poprawi, będziemy walczyć dalej a zamiast kogokolwiek obrażać zaproponujemy spotkanie bo kłótnie na pewno w niczym nikomu nie pomogą. Nawet jak się na nas wypniecie z wami czy bez was damy sobie radę. Pozdrawiam.

Ha ha ha
@Wm5

Dalej walczyć? Z kim? Przecież nikt nie potrafi się odezwać, w szatni huczy a jak przyszedł prezes to nikt się nie odezwał, nie sądzę żeby się cokolwiek zmieniło

₩¥
@4

Kto chce zarobić na godz to przychodzi prawda jest taka ze 2 lub soboty w miesiacu to dużo podnoszą wypłatę na godzinowce. Sa chętni i przychodzą nikt ich palcami nie wytyka

WM 5

Inne hale? A co inne hale zrobiły w tym temacie?Miałyśmy chociaż odwagę żeby zacząć rozmawiać. A nie tylko jęczeć w szatni jak to nam jest źle. Zasięgaj dokładnych informacji jak już się wypowiadasz na jakiś temat. Nikt nikogo nie straszył. A spór rozwiązał Grzesiek, wystarczyło z ludźmi porozmawiać po ludzku, na spokojnie. Widzisz, masz błędne informacje.

;-]
@WM 5

Ludzie są głupi że wierzą w obietnice.I co że rozmawiałyście jak i tak w sobotę na drugą zmianę zgodziłyście się przyjść....HAHAHAHAH

Ona
@WM 5

Dokladnie zgadzam sie z rozmowczynią. Pan Grzegorz po ludzku z nami rozmawial. Czlowiek z kultura , przyzwoitym przekazem I zrozumieniem . Tacy jak on własnie powinni zajmowac najwyższe stanowiska w firmie. Normalny chlop po ludzku do ludzi . Nie bylo zadnego straszenia , przekonywania na sile itd. My nie przyszlysmy w sobote czego nie zrobiłyby inne zmiany 1000% . Idziemy do pracy zniecheceni ale staramy sie I robimy ze wzgledu na przychylnych nam mistrzow tylko I wyłacznie.

arbeit macht frei

NIECH SIĘ NIKT NIE WARZY PRZYJŚĆ W SOBOTĘ NA DRUGĄ ZMIANĘ, BO BĘDZIE JUŻ PO WAS, ZROBIĄ Z WAMI CO BĘDĄ CHCIELI, a dyrektorek pewnie ubaw ma po pachy. Jak się powiedziało a to trzeba powiedzieć b. Jak chce odrabiać soboty to niech to da na piśmie.

arbeit macht frei

Weźcie w końcu zepnijcie swoje cztery litery i zróbcie wszyscy prawdziwy strajk, a nie bablacie głupoty, bo jak tak dalej pójdzie to będziecie w niedziele zapieprzać w ramach najniższej krajowej. A dyrektorek i kierowniczki niech was dalej straszą to osobiście zadzwonię do PIP, bo w tym zakładzie chyba nikt nie ma kochones.

Abwood

Kącik to srobią gdzie stoi stary grecon bo z 3 na 4 wywiozą i będziemy się mogli spowiadać

Pracownik może juz niedlugo

Ludzie ludzie w biedronce tez są podwyżki. Wiecie ile w biedrze się na kasie zarabia po 3 latach pracy??? Pan prezes chyba nie wie ale dobrze radze niech ogarnie temat albo już dzisiaj zwija interes. A wiecie co mi się podobało dzisiaj na zebraniu na WM3... mina pana szanownego kierownika Szeflera mało mu nogawka nie wypadlo masakra widok bezcenny. Wiecie ile to jest 5% z 2000 zł? ONWÓG a i tak są takie stanowiska na których się tyle nie zarabia. A firma to szanuje tylko młodych pracowników. Młodych gniewnych... tu nie będę robił tego nie będę robił tam nie pójdę bo ... się zwolnie. A pracownik ze stażem ponad 10 letnim doświadczeniem co? Zapier...aj osle jeden i tak nic nie masz do gadania NORMA NORMA NORMA bo akord sam się zrobi. Co wolne chcesz? ?? Nie bo nowy pracownik się obrazi. A propo ,, miejsca na hali '' w którym będzie można , , porozmawiac'' z kierownikiem. Rozmowa? Szefler czy Ty wiesz jak rozmowa wygląda? Chyba nie bo w ostatnim czasie WYBUCHASZ do ludzi jak niewypal z drugiej wojny. A Twój kolega dyrektor napewno nie wie. Bo rozmawia się z kimś przodem do niego a nie bokiem czy stojąc plecami. I sorry ze na Ty wale ale wiesz co na szacunek trzeba sobie zasłużyć. I jeszcze jedno ale tak do nas do białych murzynow proszę was ludzie szanujmy się nawzajem i szanujmy swoje zdrowie bo ABWooD jest dzisiaj jutro może jeszcze rok góra dwa lata ale później może go nie być a ręce mamy dwie nogi tez i jeden kręgosłup i jedna psychikę a pracować gdzieś tez będzie trzeba.

Mateusz
@Pracownik może juz niedlugo

Z drugiej str. postaw sie na jego miejscu przychodzi dyrektor i (usunięte przez administratora) Ciebie ze norma nie jest zrobiona, Ty idziesz do ludzi i musisz ich gonic do roboty bo oni w wiekszosci maja wy..bane za taka stawke ( ktorej ty nie ustalasz ) i sciemniaja lub ida na chorobowe, masz juz 1 lub 2 na zmianie mniej i znowu przychodzi prezes jebiec Ciebie dlaczego znowu niema dzis normy. Reasumujac zeby naprawic caly ten (usunięte przez administratora) powinni zaczac od wymiany 1- PREZESA 2- DYREKTORA itd. na kogos normalnego a moze wtedy bylby spokoj, a ludzie z innym podejsciem przychodziliby do pracy. bo jak narazie to przychodza bo MUSZA. pozdrawiam " MADRE GLOWY " !!!

jaja jak berety

Już niedługo na hali WM3 powstanie konfesjonał z telefonem zaufania do Prezesa :D

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 755 ocen.

ABWood Sp. z o.o.