Opinie o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ABWood Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABWood Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABWood Sp. z o.o. w Sławno

Natalia

@Grzesiek, pracujesz w firmie ABWood, jak długo? Możesz napisać coś więcej o swoich doświadczeniach związanych z tym pracodawcą. Jak obecnie wyglądają warunki pracy i zatrudnienia w firmie? Jakie zalety tego pracodawcy można wymienić?

Były

Wiem jak tam jest bo też tam pracowałem jak ci jest tak źle to zamiast robić wpisy na forum to byś wszedł na internet olx praca i poszukaj coś ciekawszego

Dużo ludzi z kadry odchodzi. Dlaczego ?

abc

A tak dokładnie to kto ?

@abc

Kierownik kadr. Kierownik I zastępca kontroli jakości kierownik wm4 kierownik wydziału tartacznego kierownik działu sprzedaży kierownik działu zakupów

@987

To czy ktoś tam jeszcze zostanie??

Niema ludzi i nie będzie za tak marne zarobki i brak szacunku do pracownika .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ABWood Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Natalia

@987, możesz powiedzieć coś więcej co jest powodem, tych zwolnień? Czy wymieniona przez Ciebie kadra kierownicza sama odchodzi, czy została zwolniona? @Kara., dlaczego tak uważasz? Jeśli poprzesz swoją opinię stosownymi argumentami będzie ona bardziej przydatna dla innych użytkowników forum.

Natalia

@Nie jestem Anonim. może w takim razi warto odbyć rozmowę z szefostwem na ten temat? Może uda się wprowadzić w firmie ABWood jakiś kompromis, który spowoduje, że obie strony będą zadowolone? Masz jakiś pomysł?

Natalia

@Anonim wm5 czemu uważasz, że komuś miałoby zależeć by coś pogorszyć w firmie ABWood? To poważny zarzut, a bez uzasadnienia może być traktowany jako niewiarygodny. Możesz również opisać jak wcześniej Ci się pracowało w tej firmie, skoro aktualnie widzisz zmiany?

Natalia

@Natal to nie jest miejsce do zaczepek a do merytorycznej dyskusji na temat pracy w firmie ABWood. Czy masz coś na ten temat do powiedzenia? @tw bolek na bis czy możesz wszystkim wyjaśnić o co w Twoim wpisie chodzi? Ważne, by pojawiały się tutaj wartościowe wpisy, bo właśnie ku temu służy to forum.

pracownik wm3

Oni myślą że za te pieniądze będę się starał oni udają że płacą aja że pracuję .

Natalia

@Wm3 rozumiem, że zawsze wszyscy pracownicy dostawali taki dodatek do pensji? Może warto porozmawiać z szefem czemu tym razem nie dostaliście? A może od czasu Twojego komentarza na wątku firmy ABWood już sprawa została uregulowana i dostaliście go po prostu z opóźnieniem? Warto takie sprawy rozwiązywać, więc będzie dobrze jak odpowiesz na moje pytania.

Tomasz

Sprawa wynagrodzenia zawsze jest punktem spornym między stronami!!!

Wm
@Tomasz

Zwłaszcza jeśli pracując na trzy zmiany masz (usunięte przez administratora)zł /godz. To nie jest najniższa krajowa???

DoKrzykaczaTomasza
@Tomasz

Satysfakcjonująca płaca przekłada się na wymierne korzyści zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. Osoby, które nie są zadowolone z wynagrodzenia są w mniejszym stopniu zaangażowane w obowiązki zawodowe i osiągają gorsze wyniki. Niezadowolenie z płacy wiąże się również z wyższym wskaźnikiem rotacji i absencji, a także niższym poziomem lojalności wobec firmy i obniżoną ogólną satysfakcją z pracy. Satysfakcja z wynagrodzenia wśród pracowników jest jednym z najważniejszych aspektów oceny potencjalnego pracodawcy. To czy polityka płacowa firmy jest inwestycją u ludzi przynoszącą zwrot w postaci podniesionej efektywności pracy, czy stanowi tylko koszt w mniemaniu pracodawcy, jest istotnie powiązane z oceną wynagrodzenia przez pracownika.

Lolek

Podpowiedzcie czy macie jakieś socjalne dodatki?

Smer-Fetka
@Lolek

Wypłata to jest jeden wielki socjalny dodatek.. Szkoda gadać

Smer-Fetka

Daruj sb człowieku. Godzinowka zero akordów i ty mówisz że zarobisz?

Brak słów

Premia uznania wypłacana do 15.06.18? Ze niby 2 miesiace pozniej...Dobre... zaraz moze i wypłaty beda wyplacane z opóźnieniem

Wm3

Gdzie ten dodatek motywacyjny ktoś dostał?

pracownik.

socjal to ma tylko biuro pracownik produkcji ma tylko pracować i nie pytać o pieniądze i o urlop , zresztą wszyscy co znajdą inną pracę natychmiast się zwalniają takie tu miody.

socjal to ma tylko biuro , a pracownicy produkcyjni mają pracować i nie pytać o pieniądze i urlop.

kosmita

to miejsce to strefa zero?

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

Ja ty oni

Bardzo nie miłe a przede wszystkim chamskie zachowanie pracownika WT 2 p. ASz który wyzwal Brygadziste bo mało zarobił. Osobiscie załatwił bym to inaczej zglaszajac to w kadrach albo przez P.Kierownika WT aby wypisal mu nagane z czym wiąże sie nie danie premi wypracowanej przez pracowników który niekiedy zostaje dłużej by mieć premie.Nie chcesz chlopie pracowac w soboty nie potrzebujesz pieniążków to nie rób awantur ze mało zarobiles. Jest jeszcze kilka innych hal na zalkadzie. Albo inne zakłady.

gif

bo odcinki przynosi kadrowy

nóżka odsortowa

kasa w odsort czy kasa z odsortu?

Zostaw merytoryczną opinię o ABWood Sp. z o.o. - Sławno

• Jak się pracuje w ABWood Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ABWood Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABWood Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ABWood Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 755 ocen.

ABWood Sp. z o.o.