Opinie o Uniwersytet Medyczny w Lublinie w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uniwersytet Medyczny w Lublinie o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uniwersytet Medyczny w Lublinie w Lublin

Odradzam prace w tej "szanownej" instytucji!! Praca za najniższa, (usunięte przez administratora), ploty, ubliżanie....bardzo złe traktowanie ludzi. Lenistwo bywa nagradzane.

Czarna Nowy wpis

Witam serdecznie. Widziałam w biuletynie, że Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy w Dziale Wsparcia Grantowego był potrzebny. aplikacji już wysłać nie można, ale nie widzę by rozstrzygnięto konkurs. Czy możliwe, że nabory będą wznawiane? Spełniam wymogi, mógłby ktoś opowiedzieć jak wygląda rozmowa?

Ciekawi mnie rozwiniecie kwestii wspomnianego teraz niedawno work life balance zaraz po wzmiance o jakimś złym traktowaniu w tej poprzedniej opinii. czy więcej osób zatrudnionych mogłaby się co do tego ustosunkować? Najlepiej te o najdłuższym stażu? taki średni ile w zasadzie może wynieść?

Były pracownik Nowy wpis

Osoby o najdłuższym stażu już nie pracują na Uniwersytecie Medycznym. Same się zwolniły, skladając wypowiedzenie.

a_tropina Nowy wpis

Na razie odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Na minus: ogromny bałagan organizacyjny. Niekompetencja w zarządzaniu doprowadziła po raz pierwszy w historii do straty finansowej. Niejasne są zasady podziału zadań. Nie ma współpracy między działami, część pracuje na zasadzie (usunięte przez administratora) i mnożenia problemów "że się nie da". Występują znamiona (usunięte przez administratora) szczególnie w jednym "centrum". Są sygnały również o innych działaniach (usunięte przez administratora) ze strony władz, na razie ma ten pan czas na opamiętanie. Natomiast na plus pracy w um można zaliczyć socjal i pensja na czas, brak konieczności nadgodzin i możliwość life work balance.

Czy Uniwersytet Medyczny w Lublinie zatrudnia studentów?

Aplikowałeś do Uniwersytet Medyczny w Lublinie na stanowisko Specjalista ds. BHP? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Kama

Myślicie, że atmosfera w tym przypadku zależy także od samego działu? wpadła jakiś czas temu opinie dotycząca jakiegoś plotkowania i tym podobnym. Jeszcze nie było mnie na miejscu w kontekście pracy, więc jeszcze nic nie wiem. Niedawno pojawiła się na stronie oferta dla specjalisty ds. Projektów. czy ktoś pracował i wie cos więcej? jaka atmosfera występuje teraz w Zespole ds. Modernizacji Majątku i czemu potrzebny jest ktoś nowy?

Justyna

Cześć, jestem zainteresowana pracą w biurze obsługi studenta, ale zauważyłam tu opinie o minimalnej krajowej i masowych zwolnieniach. Możecie coś więcej powiedzieć na ten temat? Ten dział też jest zagrożony w taki sposób? Jednak jak już znajdę pracę to wolałabym na dłużej tam zostać... Jakie są godziny pracy? Zaczyna się z minimalnej a potem są podwyżki?

Megan

Ludzie pracują tu za najniższa krajowa. Masowa się zwalniają. Niedługo nikt ty nie będzie pracował.

Kamil

Jak wyglądają pierwsze dni nowych osób w firmie?

Yrdak
@Kamil

Gdy rozpoczęłam pracę w jednym z działów uczelni, to był prawdziwy koszmar... Nie chodzi o nawał pracy,tylko (usunięte przez administratora) stosowany zarówno przez współpracownice P. jak i kierowniczki! Mimo ciężkiej pracy brak docenienia do dziś. Liczy się tylko kolesiostwo. To przykre,że ludzie, którzy chcą coś robić dla tej uczelni są traktowani jak śmieci!

Rafalala
@Yrdak

Czystki się zaczęły, jednej (usunięte przez administratora)już podziekowano, w kolejce czekają następne.

Były pracownik.
@Rafalala

Kogo Pan/Pani ma na myśli?

@Były pracownik.

Wszyscy wiedzą.

Aga

Dyrekcja jednej z jednostek zajmującej się transferem (usunięte przez administratora)pracowników, zwalnianie pracowników z dnia na dzień to norma, głodowe zarobki, brak szkoleń, pracownicy ubezwłasnowolnieni, potem rozliczani przez Rektora za brak inicjatywy w pracy. Wymagania wobec pracowników niesamowite. Dyrektorka nie zna nawet języka angielskiego, bo i po co?! Praca dla zdesperowanych. Brak możliwości awansu, nawet pieczątki nie dostaniesz swojej.....Nie polecam:(

R

Nie polecam fizjoterapii na uniwersytecie medycznym w Lublinie.SŁABA KADRA wykladowcow czesto z kosmosu balagan totalny dużo teorii zbędnych fizjoterapeucie 0 praktyki czas na UM uważam za stracony program zajec od czapy..

Karol

@T.O. a to na jakiej zasadzie są ci 'wybrani'?

T.O.

Raczej umowa o pracę, ale bez fajerwerków. Fajerwerki mają tylko wybrani. I są to fajewerki naprawdę dużego kalibru. Można się spodziewać wjazdu saperów niedługo, bo to już naprawdę jest niebezpieczne.

Ulka

Jak teraz przedstawia się sytuacja z pracą? Czy funkcjonujecie normalnie?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Uniwersytet Medyczny w Lublinie? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Wieloletni pracownik

Jako wieloletni pracownik UM w Lublinie musiałam stale korzystać z prywatnego laptopa, prywatnego internetu i telefonu komórkowego do celów służbowych. W pewnym okresie brakowało nawet papieru. Musiałam sama kupować papier aby mieć na czym kopiować np testy dla studentów.

Martyna

Jak wygląda tutaj praca w dziekanacie? Nie potrzebują kogoś teraz?

Zuzanna

Może słyszał ktoś czy prowadzą aktualnie rekrutacje? Jakieś newsy?

Klara

Myślę, że byłoby znacznie lepiej gdyby każdy zajął się własna pracą a sprawy kadrowe pozostawił kompetentnej osobie.

Ctw

Nie polecam! Na kierowniczych stanowiskach osoby niekompetentne, nie posiadające wymaganego nawet w ogłoszeniu wykształcenia - poszukiwany prawnik -(usunięte przez administratora)wymagajace Tłumaczen symultanicznych na wczoraj, wszechobecny mobbing skrzętnie skrywany przez kadry i Rektorów . Brak zakresu obowiązków i zastraszanie, zabieranie premii, bez uzasadnienia...... szkoda zdrowia!!!!

Szuszu

Atmosfera niezbyt miła, taj jak napisał Zulugula. Nie znam osoby, która zmieniłaby pracę na inną i żałowałaby tej zmiany. Szkoda zdrowia, wielu pracowników UM musiało korzystać z pomocy psychiatry i psychologa. Więc czy warto? Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Uniwersytet Medyczny w Lublinie - Lublin

• Jak się pracuje w Uniwersytet Medyczny w Lublinie?

Zobacz opinie na temat firmy Uniwersytet Medyczny w Lublinie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uniwersytet Medyczny w Lublinie?

Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  • Aleje Racławickie 1