Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

Lellum Polelum

Dokładnie Oddział Zamknięty.

ciekawy

Ciekawe czy z końcem maja polecieli kolejni PH? Ostatnio to taka prawie norma

huihiih
@ciekawy

hihihiihih

Czytacz

dobra, już nie rzucajcie tego mało śmiesznego dowcipu o niezgodnościach u lekarza, konkrety! O pracy itp, a nie głupoty prowokujące do kasowania postów hurtem, także tych merytorycznych. Ciekawe rzeczy tu bywają, ale piszac głupoty sprawiacie, że znikają posty hurtem.

Paleontolg

Śmiesznie jest absurd goni absurd

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
KOKO

HIHI

dwustunoga

A co z moim komentarzem było nie tak, że został skasowany? Wywalone większość komentow z całego miesiąca... A potem będzie zadawanie pytań "a co sądzisz o tej ofercie pracy, jest atrakcyjna?" by sztucznie podtrzymac watek. I jak odpowiedź będzie nie po myśli to out. Jak za komuny " kogo uważasz za największego wodza i dla czego jest nim Stalin?"

Agnieszka

@Dlaczego, @wtf, @irena, @lady, @din nie jestem moderatorem wątku. Jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

NN

To czemu tam jeszcze siedzisz jeśli jest tak źle? Powiesz że dla kasy, że nie masz innych możliwości, perpektyw ,a to wszystko nieprawda, bo co by było gdyby Cię zwolniono? Praca wtedy musi się znaleźć. Nie warto niszczyć siebie i swojego zdrowia,stres zawsze wyjdzie później i leczenie kosztuje więcej niż aktualnie zarabiasz. Uwierz mi,wiem co piszę .Mam to już za sobą a moje problemy nie dotyczą Sante tylko zupełnie innej Firmy i to co tu opisują to pikuś,my nawet za swoją pracę nie otrzymywaliśmy wynagrodzenia po kilka miesięcy a tu ktoś pisze 3,4 dni po terminie,nam nie przyszło do głowy sprawdzać po tygodniu, bo to za wcześnie.

wtf

Kurde znowu pousuwali komenty, a przecież nie łamały żadnych zasad...co to ma być? Pewnie tam siedzą na Jagiellońskiej i przeżywają.

irena
@wtf

Piszecie głupoty to nic dziwnego że usuwają

Agnieszka

@din, wspominasz, że atmosfera oraz ogólne warunki pracy są napięte. Co masz konkretnie na myśli? W jakim dziale? Pamiętajmy, że te czynniki zależne są od obejmowanego stanowiska.

ewa

Jak niewiele wiesz to się nie wypowiadaj na tematy których nie znasz

granola

Pracownik roku ;)

kółko w maszynie

Co do firmy się zgadzam w sporym stopniu, ale co do tego usuwania komentarzy to nie przesadzałbym: oficjalnie jest powiedziane, że usuwane sa komentarze z konkretnymi nazwiskami i rzucaniem mięsem, więc pisząc należy tego unikać a wszystko będzie ok. Najprawdopodobniej pozostają komentarze pochwalne pod nazwiskiem, bo nikomu z redakcji nie przeszkadzają. Pisać ksywami i tyle, kto ma wiedzieć będzie wiedział, lepiej czasem niedopowiedzieć, niż napisać za dużo i wysłac komentarz w niebyt. Ja już widzę że moim przełożonym się pali pod nogami i się wyładowują, mój dział ma słabe wyniki i szuka się dziury w całym. Ciekawe, czy sami nie mają pomysłu i są na tyle nierozgarnięci żeby to jakoś dźwignąć, czy mają pomysły, ale blokuje je El Comendante? W sumie na jedno wychodzi. Nerwy straszne.

weź się do pracy

Właśnie nierozgoryczona, weź się do pracy, a nie siedzisz na go worku! Po numerze IP komputera można bardzo sprytnie namierzyć, kto tu siedzi w godzinach pracy, oj wtedy Andre wytarga za uszy !!!!

ubaw

BRAWO LADY Pięknie skwitowane. Podpisuję się rękami i nogami pod Twoim komentarzem i potwierdzam, że dokładnie jest tak jak piszesz w tej pseudo firmie.

Agnieszka

@V., to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w firmie SANTE. W każdym dziale można się spotkać z innymi warunkami pracy, w jakim Ty pracujesz? Czyli uważasz, że ścieżka kariery w firmie jest otwarta?

luiza

podpisuję się pod każdym słowem NIEROZGORYCZONEJ.

Agnieszka

@ubaw, a co działo się w SANTE podczas 25-lecia firmy?

Szymoo

Miły gest na święta czy też majówkę tj. drobna premia dla wszystkich pracowników. Może nie kokosy ale zawsze parę groszy :)

ubaw
@Szymoo

Szkoda, że takiego "miłego gestu" nie było na 25 lecie firmy. Dla mnie to nic szczególnego nagrody na Święta są w większości firm i wysokości dużo większej(usunięte przez administratora)

Agnieszka

@V., @nierozgoroczyna., a Wy jesteście zatrudnieni w SANTE? Jakie plusy pracy znaleźliście?

Agnieszka

@set, dlaczego tak uważasz?

Andre Bande
@Agnieszka

Agnieszko , Pani @set powyżej napisała dlaczego nie poleca pracy w Sante, trzeba czytać ze zrozumieniem a nie zadawać pytania, które nic nie wnoszą do dyskusji. Żałośnie to wygląda.

set
@Agnieszka

Ja tylko stwierdzam fakty i to nie jest tylko moja opinia

Agnieszka

Wiecie, że firma posiada również Uzdrowisko Miejskie - Studio Sante? Więcej znajdziecie pod linkiem: https://www.studiosante.pl/

nierozgoroczyna.

Jakbyś się może bardziej zainteresował to byś wiedział, że UZDROWISKO nie było nakierowane głównie na zysk a raczej na cel jakim SANTE od początku swego istnienia się kieruje. Miało to byś miejsce, które będzie przyjazne dla zdrowia, gdzie będzie można się zrelaksować i odpocząć. Dodam, że PRACOWNICY MOGĄ Z NIEGO KORZYSTAĆ ZA DARMO!!!! To miejsce jest realizacją pasji, na którą przede wszystkim Pana Andrzeja stać i nie musi liczyć się tym czy przynosi mu to zyski czy nie. I PRZEDE WSZYSTKIM JEST TO MIEJSCE NIESAMOWITE, JEDYNE TAKIE W POLSCE i chyba przemawia ból, że nic nie osiągnąłeś a pracujesz dla kogoś kto sukces pomnaża zdwojonym.

Barley
@nierozgoroczyna.

Mijasz się z prawdą, pracownicy mają co najwyżej rabaty. Za Free ma tylko szczyt firmy, czyli już wiemy z jakiego stanowiska piszesz. Wszystko jest w ECP, zajrzyj sobie. Nie żeby mi było szkoda, ale skoro tutaj piszesz nieprawdę to i reszta wypowiedzi wydaje się wątpliwa. Firma wielka ale czy tylko wielkość się liczy? To forum opinii nt tego jak się pracuje a nie tego czy firma duża.

@Barley

Mam przed sobą tabelkę z ECP i jest wyraźnie napisane, że korzystanie z basenów i saun od poniedziałku do piątku dla pracowników Sante jest GRATIS - więc to Ty mijasz się z prawdą. Poza tym niejednokrotnie korzystałam w tygodniu ze Studia Sante i doskonale wiem co piszę. W weekendy natomiast faktycznie pracownicy mają 50% rabatu zaś Menagerowie mają cały tydzień gratis ale jak widać nawet takie gratisy czy dofinansowania do majówek rozżalonym nie dogodzą.

nierozgoryczona.

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że zysk związany z wybudowaniem Studia Sante nie był głównym i jedynym motywem tego przedsięwzięcia a raczej zamiar wybudowania Uzdrowiska zrodził się z pasji. Druga sprawa, że dziwnym byłoby zabieranie się za tak wielką inwestycję bez zamiaru zarobienia na niej - proponuję poćwiczyć logiczne myślenie i czytanie ze zrozumieniem. Kolejne kłamstwo z Twojej strony - proszę zerknąć na tabelkę w ECP - pracownicy Sante mogą korzystać z saun i basenów od poniedziałku do piątku za darmo w związku z czym nie tylko "lizusy i fałszywcy" mają za darmo - chyba, że Ty nim jesteś. Trzeba mieć wartości to prawda, Ty ich nie masz skoro swoje żale i pretensje wylewasz tutaj a jak jesteś taki "uwrażliwiony na wartości" to się podpisz imieniem i nazwiskiem a nie wypisujesz kłamstwa pod anonimowym nickiem.

dak
@nierozgoryczona.

ECP w każdym momencie można zmienić. Co prezes się wystraszył komentarzy i nagle wejścia są za FREE ? buhhhaa

nierozgoryczona.

Skoro tak Ci źle i musisz lecieć na ziółkach to po co tu jeszcze pracujesz? Na siłę ktoś Cię trzyma? myślę, że firma będzie tylko zyskiwała gdy tacy pracownicy jak Wy, którzy wylewają tu swoje żale i niepowodzenia, będą rezygnowali z pracy w tej firmie. I w dalszym ciągu wprowadzacie w błąd i kłamiecie - wejścia na strefę saun i basenów od dłuuuugiego czasu jest gratis on poniedziałku do piątku dla pracowników.

nierozgoryczona.

Nie każdy w tej firmie jest zaszczuty - być może sam sobie na to zasłużyłeś bo ja takich doświadczeń nie mam - widocznie ze swojej pracy wywiązuje się dobrze - może przyjrzyj się sobie i swojej pracy bo okaże się, że na tyle właśnie zasługujesz. Nikt mi nic nie każe pisać, nie podoba mi się, że tyle osób, które jak widać z komentarzy pracują tutaj, wchodzą na ten portal obrażają Pana Andrzeja i całą firmę a nie mają na tyle godności aby zmienić pracę i pracodawcę - to pokazuje, że nie macie żadnych wartości i reprezentujecie dno! rozumiem konstruktywne komentarze dotyczące funkcjonowania poszczególnych rzeczy ale znieważanie, ubliżanie i ironizowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki i pokazuje tylko jak bardzo żałośni jesteście w swoim użalaniu się nad sobą.

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE