Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

Agnieszka

Wiecie, że firma posiada również Uzdrowisko Miejskie - Studio Sante? Więcej znajdziecie pod linkiem: https://www.studiosante.pl/

nierozgoroczyna.

Jakbyś się może bardziej zainteresował to byś wiedział, że UZDROWISKO nie było nakierowane głównie na zysk a raczej na cel jakim SANTE od początku swego istnienia się kieruje. Miało to byś miejsce, które będzie przyjazne dla zdrowia, gdzie będzie można się zrelaksować i odpocząć. Dodam, że PRACOWNICY MOGĄ Z NIEGO KORZYSTAĆ ZA DARMO!!!! To miejsce jest realizacją pasji, na którą przede wszystkim Pana Andrzeja stać i nie musi liczyć się tym czy przynosi mu to zyski czy nie. I PRZEDE WSZYSTKIM JEST TO MIEJSCE NIESAMOWITE, JEDYNE TAKIE W POLSCE i chyba przemawia ból, że nic nie osiągnąłeś a pracujesz dla kogoś kto sukces pomnaża zdwojonym.

Barley
@nierozgoroczyna.

Mijasz się z prawdą, pracownicy mają co najwyżej rabaty. Za Free ma tylko szczyt firmy, czyli już wiemy z jakiego stanowiska piszesz. Wszystko jest w ECP, zajrzyj sobie. Nie żeby mi było szkoda, ale skoro tutaj piszesz nieprawdę to i reszta wypowiedzi wydaje się wątpliwa. Firma wielka ale czy tylko wielkość się liczy? To forum opinii nt tego jak się pracuje a nie tego czy firma duża.

@Barley

Mam przed sobą tabelkę z ECP i jest wyraźnie napisane, że korzystanie z basenów i saun od poniedziałku do piątku dla pracowników Sante jest GRATIS - więc to Ty mijasz się z prawdą. Poza tym niejednokrotnie korzystałam w tygodniu ze Studia Sante i doskonale wiem co piszę. W weekendy natomiast faktycznie pracownicy mają 50% rabatu zaś Menagerowie mają cały tydzień gratis ale jak widać nawet takie gratisy czy dofinansowania do majówek rozżalonym nie dogodzą.

nierozgoryczona.

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że zysk związany z wybudowaniem Studia Sante nie był głównym i jedynym motywem tego przedsięwzięcia a raczej zamiar wybudowania Uzdrowiska zrodził się z pasji. Druga sprawa, że dziwnym byłoby zabieranie się za tak wielką inwestycję bez zamiaru zarobienia na niej - proponuję poćwiczyć logiczne myślenie i czytanie ze zrozumieniem. Kolejne kłamstwo z Twojej strony - proszę zerknąć na tabelkę w ECP - pracownicy Sante mogą korzystać z saun i basenów od poniedziałku do piątku za darmo w związku z czym nie tylko "lizusy i fałszywcy" mają za darmo - chyba, że Ty nim jesteś. Trzeba mieć wartości to prawda, Ty ich nie masz skoro swoje żale i pretensje wylewasz tutaj a jak jesteś taki "uwrażliwiony na wartości" to się podpisz imieniem i nazwiskiem a nie wypisujesz kłamstwa pod anonimowym nickiem.

dak
@nierozgoryczona.

ECP w każdym momencie można zmienić. Co prezes się wystraszył komentarzy i nagle wejścia są za FREE ? buhhhaa

nierozgoryczona.

Skoro tak Ci źle i musisz lecieć na ziółkach to po co tu jeszcze pracujesz? Na siłę ktoś Cię trzyma? myślę, że firma będzie tylko zyskiwała gdy tacy pracownicy jak Wy, którzy wylewają tu swoje żale i niepowodzenia, będą rezygnowali z pracy w tej firmie. I w dalszym ciągu wprowadzacie w błąd i kłamiecie - wejścia na strefę saun i basenów od dłuuuugiego czasu jest gratis on poniedziałku do piątku dla pracowników.

nierozgoryczona.

Nie każdy w tej firmie jest zaszczuty - być może sam sobie na to zasłużyłeś bo ja takich doświadczeń nie mam - widocznie ze swojej pracy wywiązuje się dobrze - może przyjrzyj się sobie i swojej pracy bo okaże się, że na tyle właśnie zasługujesz. Nikt mi nic nie każe pisać, nie podoba mi się, że tyle osób, które jak widać z komentarzy pracują tutaj, wchodzą na ten portal obrażają Pana Andrzeja i całą firmę a nie mają na tyle godności aby zmienić pracę i pracodawcę - to pokazuje, że nie macie żadnych wartości i reprezentujecie dno! rozumiem konstruktywne komentarze dotyczące funkcjonowania poszczególnych rzeczy ale znieważanie, ubliżanie i ironizowanie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki i pokazuje tylko jak bardzo żałośni jesteście w swoim użalaniu się nad sobą.

luiza

na usta cisną się mocne słowa, czytając te wszystkie wpisy, ale nie dam satysfakcji zgorzkniałym, śmierdzącym leniom wypisującym takie BZDURY. przeżywasz Ty jeden z drugim , że jesteś nieudacznikiem i nierobem, a nie człowiekiem który osiągnął wszystko co mamy tylko dzięki swojej ogromnie ciężkiej pracy. Firma zatrudnia ponad 1300osób, nie jest to żadna korporacja, i zawsze znajdzie się osoba która jątrzy i mąci by podkręcić portal. gratuluje głupoty .

typ
@luiza

Chyba sama nie wierzysz w to co piszesz....

V.

Przez to, że Pan Andrzej w ten a nie inny sposób zarządza firmą, SANTE jest szanowaną i rozpoznawaną marką na rynku. Chyba nie masz pojęcia o czym mówisz. Z jednego małego sklepiku powstał gigant, który oprócz firmy SANTE zaczyna działać na wielu innych rynkach - nie każdy o tym wie ale zakres tej działalności jest przeogromny! Wy którzy tutaj wypisujecie swoje żale, jesteście małymi człowieczkami, którzy nic nie osiągają i wyżywają swoje frustracje tutaj na tym forum, na kimś kto ten sukces - i to ogromny - osiągnął. Żal mi was.

kik
@V.

Żal to mi jest ciebie ze musisz tam pracować, i pisać co ci każą. Tak jest "cudownie", że najbliżsi współpracownicy osoby które firmę zakładali są besztani na forum po czym odchodzą.

V.
@kik

Nikt mi nie każe nic pisać - mam własny rozum i swoją opinię i moja w odróżnieniu do Twojej jest pozytywna na temat tej firmy i pracy tutaj. To, że Tobie się nie podoba nie oznacza, że całej reszcie również - być może rekompensujesz swoje niepowodzenia wylewaniem pomyj tutaj. W przeciwieństwie do Ciebie mam fajną rozwojową pracę, dobre stosunki z innymi pracownikami, dobrą pensję, medicover, benefit, i inne dofinansowania w firmie to dla mnie ogromny plus. Darmowe korzystanie ze Spa - naprawdę nie mam powodów aby wylewać swoje żale.

Agnieszka

Chcecie dowiedzieć się więcej o SANTE? Zachęcam do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie firmy: https://www.sante.pl/o-firmie/

Nelly

Nie chcemy, znamy ją.

Agnieszka

@Watson, zgadza się jestem redaktorem GoWork.pl @no name w żaden sposób nie współpracuję z SANTE. Chętnie poznaję Waszą opinię na temat pracy w firmie.

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

Agnieszka

@no name, a na jakim stanowisku pracujesz?

no name
@Agnieszka

To nie jest istotne, ale obecnie pretenduje na Twoje ;)

no name
@Agnieszka

Przecież doskonale wiesz, że nie ma opcji, że Ci powiem w jakim dziale pracuje i wiem jedno: doskonale zdajesz sobie sprawę jak jest. Pewnie boss kazał Ci pozytywne opinie pisać na forum buhahaha...

Watson
@no name

Brawo Sherlocku Holmsie, przecież przy jej nicku jest ikona wskazująca ze to ktoś z redakcji Gowork i chce rozruszać rozmowę. Nigdy nie twierdziła że pracuje dla Sante... Nikt tego nie ukrywa. Lepiej tak niż fałszywe komentarze po kryjomu.

Jazzy

Takie ogólne opinie jak tutaj to o kant stołu potluc...ktoś pisze że pracował w Sante a nie napiszę gdzie ani jako kto... co ma wspólnego praca w Sobolewie jako magazynier, ktoś na taśmie, technolog, pracownik na plantacji żurawiny, pracownik innych fabryk, przedstawiciel (i tu rozne dzialy, regiony) czy ktokolwiek z biura w Warszawie? Przyjdzie jeden napiszę SANTE TO (usunięte przez administratora) i pójdzie, bo rzeczywiście np mało zarabia w fabryce a potem odzywa się jakąś panienka och ach wczasy pod gruszą sluzbowa toyota i praca pełna wyzwań och! A potem jakiś ph który dał radę dobrze ułożyć rynek będzie porownywal się z innym, który przychodzi jako swiezak i nie dostaje żadnej pomocy szkolenia itp... Sante zatrudnia już ze 1300 osób, to tyle co wiele zagranicznych koncernów w Polsce więc...jak macie pisać TO PRECYZYJNIE a nie ogoly i dyrdymały fochy. Stanowisko, który zakład a nie "bo duża rotacja wsrod dyrektorow" ale kutwa gdzie? Jagiellonska czy w fabryce? Pisząc głupoty nie poprawiacie swojej sytuacji gamonie...

olga

MGM – piszesz, że w ciągu ostatniej dekady w Sante pracowało 7 dyrektorów finansowych, 9 dyrektorów Operacyjnych i 11 Dyrektorów Produkcji, a z drugiej strony , że sam odszedłeś szybko. To skąd masz taką wiedzę? Ja akurat dość długo pracuję ( więcej niż 10 lat) i Dyrektor Operacyjny który obecnie pracuje na Produkcji to jest pierwsze takie stanowisko - do tej pory najwyższy rangą był Dyrektor Produkcji. Więc nie pisz bzdur, że kierownicy zmieniają się tak często. Ja cały czas widzę na kierowniczych stanowiskach działów technicznych, infrastruktury, magazynów, technologii, faktur i innych te same osoby . Jest nowa Kierownik jakości, ale poprzednia pracowała o ile pamiętam to z 10 lat i odeszła dlatego bo się przeprowadziła . Przeżyłem 5 dyrektorów Produkcji i uważam , że żaden z nich nie powinien tu być zatrudniony bo byli bardzo słabi, a do tego pozatrudniali nieraz dość słabych swoich znajomków . Dawniej P. Andrzej często przyjeżdżał do Zakładu, a teraz bardzo rzadko co jest błędem – jakby zobaczył kogo zatrudnił ostatni Dyrektor to by pewnie do tego nie dopuścił. Nie rozumiem tylu zjadliwych wpisów i piszecie , że pracowaliście w Sante? Nie powinniście podpisywać się Sanciak, czy Santowiec – nie zasługujecie na to – myślę, że nigdy tu nie pracowaliście i zbieracie jakieś info z poprzednich bezsensownych wpisów . Jakbyś tu pracował to byś widział jak Zakład się rozbudował , że zatrudnienie zwiększył pewnie o jakieś 300 osób. Przychodzi dużo nowych ludzi do nowych maszyn i nie wszyscy się nadają co jest normalne , a niektórzy Ci najgorsi potem piszą takie bzdety. Nie podoba ci się tu praca to znajdź sobie inną i nie obrzydzaj nam naszej firmy. Możesz co najwyżej obrzydzić ją nowym kandydatom do pracy , ale nieskutecznie bo kolejki chętnych czekają pod bramą aby tu pracować. Na Marginesie – Dyrektor Operacyjny jest w porządku , przychodzi na produkcję , rozmawia z ludźmi pyta się co im przeszkadza - nigdy nie widziałem razem go z P. Andrzejem - pewnie Ty musiałeś mu PIOTR teczkę nosić, ale Cię Pewnie wyrzucił i miał rację bo takie pierdoły piszesz co dużo o tobie mówi . Sanciak takich bzdur by nie pisał.

olga

Senior - wiem trochę o kierownikach i dyrektorach ( nie bardzo orientuję się jak jest z tym w Sobolewie). Logistyką zawsze kierował Kierownik i jak sięgam pamięcią to pamiętam ich dwóch. Obecny jest chyba od 4-5 lat. Był przez trzy, czy cztery miesiące Dyrektor Logistyki, ale wybitnie się nie sprawdził wiem bo współpracowałam z nim trochę . Dyrektora finansowego nigdy nie było – ostatnio są jakieś próby stworzenia tego stanowiska i o ile pamiętam to przewinęło się dwóch. ( jeśli jest inaczej to niech mnie ktoś poprawi). Dyrektor Marketingu - obecny jest pierwszy - kiedyś zarządzał Kierownik i zmieniło się ich chyba 3-4 , ale dwóch z nich pracuje w dalszym ciągu na innych stanowiskach. Głowna księgowa pracuje chyba z 5- 6 lat, ale firma szuka jeszcze jednego (podobno dla wzmocnienia działu). Tak jak wspomniałam nie znam kierowników na Produkcji i nie będę pisała jak często się zmieniają, ale często przyjeżdżała do Warszawy pełnomocnik jakości i pracowała ok 7 lat –, od dwóch lat jest trochę zmian , naliczyłam dwóch, albo trzech. Współpracuję pod samego początku z tym samym Kierownikiem magazynu więc jest cały czas ten sam, Kierowniczka od faktur/zamówień pracowała zanim ja tu przyszłam i dalej pracuje - nie wiem czy wystarczająco odpowiedziałam. Aha – w Warszawie w ostatnich dwóch latach zatrudnienie zwiększyło się dwukrotnie i z tego co wiem to w Sobolewie też ok dwa razy większe . Na dwudziestolecie zatrudnionych było ok 500 osób, a teraz po czterech latach widzę w Portalu , że jest ok 1200 osób. Handlowców było wtedy ok 40 osób, a teraz jest grubo ponad 100. Dział IT jest dobrym przykładem – jak przyszłam do pracy to pracowało tu …trzech ludzi, a teraz jest chyba z dwunastu i nie wiem ilu w Zakładzie – tylko jeden odszedł (albo dwóch) , a cały czas dołączają nowe osoby. To chyba wyjaśnia dlaczego firma szuka pracowników . Jeśli znasz inne liczby to proszę napisz.

Wkurzona

Za tego typu opinię to nawet nie powinieneś posługiwać się nikiem santowskim. Ten Człowiek bardzo ciężką pracą zbudował to co teraz ma i nic dziwnego, że chce aby była ona prowadzona po jego myśli. Nie doczekasz się zmiany Wspólnika natomiast mam szczerą nadzieję, że Ciebie właśnie ten WSPÓLNIK wywalił na zbity pysk!

Agnieszka

@Wulkan, a Ty jakie masz zdanie na temat pracy w powyższej firmie?

Agnieszka

@b. dziękuję, że podzieliłaś się z nami tak szczegółową opinią. Jeżeli myślicie o podjęciu pracy w SANTE to koniecznie zapoznajcie się z aktualnymi ofertami pracy! https://www.sante.pl/kariera/

Agnieszka

@b., dobrze to słyszeć. Czyli ogólnie polecasz pracę w SANTE?

b.
@Agnieszka

Polecam. Osobiście nie miałam okazji aby doznać nieprzyjemności od żadnego ze wspólników, ale z tego co wiem główny wspólnik lubi po prostu osoby konkretne i które mają rzeczowe odpowiedzi być może jest nerwowy ale to nie wynika z potrzeby wyżywania się i na pewno nie zwalnia z pracy przy pierwszej lepszej okazji tylko trzeba sobie już na to bardzo zasłużyć. Jeżeli pracownik nie wywiązuje się ze swoich obowiązków bądź popełnia błędy to oczywiście musi liczyć się z krytyką . Druga sprawa, że jeżeli przychodzą kierownicy/dyrektorzy i dostają sooolidne pensje to niech się nie dziwią, że po okresie próbnym zostają zwolnieni jeżeli brak jest wyników i osoby, którymi zarządzają nie są zadowolone z przełożonego, który dezorganizuje pracę zamiast ją usprawniać. Prosta zasada - jeżeli Ty wymagasz od pracodawcy to pracodawca wymaga od Ciebie. Są osoby, które wypracowały sobie komunikację ze wspólnikami i nawet pomimo żywej wymiany zdań są zadowoleni ze współpracy. Poza tym najważniejsza sprawa - firmę tworzą ludzie - ludzie mają różne charaktery i nie muszą zawsze podpasować sobie wzajemnie i ma to też zastosowanie do pracownik-pracodawca i wtedy obie strony mają prawo zrezygnować z takiej współpracy.

zadowolony
@b.

w końcu odezwali się pracownicy zadowoleni. kilka osób, na firmę, która zatrudnia 1500 ludzi wylewa pomyje, a nikt z całej reszty się nie odzywa, bo prostu nie czyta tych bzdur. Dziękuję Wam, bo mi też pracuje się dobrze, i całość prawdziwych relacji panujących w firmie opisała b. podpisuje się pod Twoim postem całym sercem!

Wulkan

Buhahaha.

Agnieszka

@lucky_guy, dlaczego tak uważasz?

Agnieszka

Zapoznaliście się już z wywiadem z Kierownikiem Działu Kadr i Płac SANTE? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1367,wywiad-anna-jarosinska Rozmówczyni opowiada w nim między innymi o działalności firmy, o Studiu Sante oraz procesie rekrutacji. Przydatne?

owsiak

Generalnie spora rotacja i mało integracji, nie wiem czemu.

rysiek

Jak wygląda sprawa wypłat wynagrodzenia ? bo doszły mnie słuchy że płacą jak im się podoba na umowie napisana dokładna kwota brutto, idziesz na urlop wakacyjny i z pensji podobno potrącaja sobie a w miesiącu luty obcinają pensje z racji tego że ma 28 dni ?? jest to prawdą ? to jest chyba nie zgodne z KP ? Dość istotna dla mnie sprawa, gdyż zastanawiam się nad podjęciem pracy w horeca

masakra
@rysiek

Rysiu poczytaj całe forum i dobrze się zastanów czy chcesz tam pracować.

b.
@rysiek

A to jest już bzdura mocno wyssana z palca! Nigdy nie zdarzyło mi się aby pensja przyszła chociażby o 1 dzień później i nigdy nie ucinają z pensji jeżeli nie ma do tego podstaw np. mniejsze wynagrodzenie z powodu przebywania na L4, co jest zgodne z zasadami. Za płatne urlopy Sante płaci jak trzeba - do spraw płacowo - kadrowych absolutnie nie można się doczepić. Jeżeli wychodzą jakieś niejasności to wszystko można wyjaśnić z kadrami, które podadzą podstawę takich działań bądź problem rozwiążą. Wynagrodzenie w tej spółce na tle innych jest naprawdę bardzo dobre ale jeżeli idą Ci na rękę i zarabiasz dużo to również mają względem Ciebie duże oczekiwania. Odnoszę wrażenie, że większość negatywnych komentarzy piszą ludzie, który wciąż w Sante pracują - jeżeli aż tak wam się nie podoba to droga wolna - nikt was na siłę nie trzyma a wasza krytyka daleko odbiega od konstruktywnej.

lord
@b.

Zgadzam sie z tym w 100% na L4 obcina ci do 70% resztę płaci ZUS na koniec roku bo od tego jest aby rozliczyć ze składek. Co do rekrutacji to fakt często osoby same rezygnują albo są zwalniane ale ze względu na to że nie chce im się pracować (często bywa że PH nawet nie wychodzi z domu albo specjalnie ciągnie L4 a na imprezki chodzi i bawi się na całego)

boss

to lepiej opuść nas i nie psuj krwi

quiker
@boss

Ej Ty młody nie będziesz mi mówić co mam robić i co mam pisać. Mam swój rozum i wiem co mówię i piszę... a ty weź się za niezgodności bo kilka juz ci wskoczyło na pulpit !

Agnieszka

@. myślisz, że skąd się bierze taka rotacja wśród Dyrektorów? Może po prostu nie sprawdzają się na takim stanowisku.

@Agnieszka

Raczej to nie ten powód. Ostatnia kierowniczka zakupów była perłą. Ale komu życie miłe ucieka, aby unikać kontaktów z AK. Rotacja jest non stop. Co miesiąc ktoś odchodzi albo nagle choruje długoterminowo, bo w stresie odporność spada. Pytanie kto następny...

Granol

Siedzi sobie czlowiek na urlopie bo kazali iść trochę w ferie i widzi ogłoszenia na PH na całą Polskę...ciekawe czy będzie do czego wracać po feriach? Wiedzą jak zadbać o atmosferę i zapał do pracy... Oni tak zawsze czy to jakaś wyjątkowa akcja? Krótko dość tu pracuje to nie wiem.

@Granol

Granol największa rotacja jest wśród dyrektorów. Niektórzy dwóch tygodni nie wytrzymują.

Granol

BATMAN

Ponieważ nie ma pojęcia.

or

Hej hej co tam w musztardach słychać? Jak nowa "sekretarka" AK, ta od jakiegoś jaskrawego koloru? ;)

Ananas
@or

A co ma być w musztardach słychać bo może niedoinformowany jestem?

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE