Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

Abstynent

widzę że zielony w zawodzie trochę jesteś, akurat teren to sprawa wtórna, jakiś masz i nie dyskitijesz około 60 km dookoła domu ale są wyjątki i np ktoś jeździ tylko po horeca inny po małym detalu inny np po dużym detalu jak w każdej firmie po pracy tabelki zestawienia potwierdzenia itp maile dla czego dzisiaj tak malo klient dzwoni co z moim zamówieniem to co szukasz i piszesz mejle w telefonie sklep dzwoni płacze ze ma remanent standard

tomasz77

czy może ktoś nasiwietlić temat ile się zarabia na wuzku widłowym w sante dzięki z gury

Chrupiący

W detalu też każą wam sprzedawać towar bezpośrednio z firmy czy tylko dystrybutorzy? W Horece ponoć każą sprzedawać bezpośrednio, co jest hmmm oryginalne, bo konkurujesz wtedy z dystrybutorem, może się mylę?

OLO
@Chrupiący

Pewnie że się mylisz, bo dystrybutor ma odpowiedni rabat aby nie było takich sytuacji o jakich piszesz ,czyli nie konkurujesz z dystrybutorem.Zasady handlu najpierw trzeba poznać a potem rozpisywać się na forach.

bez cukru
@OLO

zanim zaczniesz się wymadrzac to zorientuj się jak jest w rzeczywistości : w dziale horeca lwia część sprzedaży to sprzedaż bezpośrednio z firmy i czasem są dziwne sytuację wobec klienta i dystrybutora. Jak handlowiec ma więcej ze sztuki sprzedanej bezpośrednio to ma dylemat. Wiem jak jest w innych firmach a tutaj mnie to trochę dziwi, bo u innych sprzedaż bezpośrednia była tylko do mega wielkich klientów a nie do instytucji za 200zl

Lutowy rzut dyrektorów-kwartalników jak zawsze udany. Ile dajecie czasu naszym nowościom?

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

Leszno

ctos

Nie ma procesu rekrutacji na ph, jest jedna rozmowa i decyzja. Ale ogólnie nie polecam firmy, roztaczają przed tobą super wizje i super zarobki , a tak naprawdę nie ma niczego, nie ma szkoleń, nie znasz produktów które sprzedajesz, targety z kosmosu, nic nie wiesz i nic nie możesz, masz sprzedawać i nie wnikać. Powiem tak firma z przerostem zatrudniania góry, ty masz zarobić na kierownika, dyrektora i asystenta, ty pracujesz oni biorą kasę, o problemach nie chcą słyszeć !

ctos

stała+ premia po zrobieniu targetu, ale target z kosmosu, określona ilośc wizyt dziennych i ich skuteczność, baza sklepów jest, ale za mała, musisz pozyskiwać nowe, których nie ma gdzie znaleźć

zadowolony

Pracuję w Sante od prawie 3 lat i jest mi dobrze w tej firmie, przykro, że tyle osób ...we własne gniazdo. atmosfera jest spoko, dobrze płacą, albo lepiej niż dobrze. A ci co tu narzekają i piszą głupoty to po prostu pracować im się nie chce. Jeśli ktoś chce pracować to na pewno będzie zadowolony z pracy u nas.

andy

Jego przecież już nie ma, tylko, że jeszcze o tym nie wie.

andy

A jaki masz na to wpływ? Ja nie napisałam, że nie jest profesjonalistą. Po co obrażasz? Taka jest właśnie atmosfera w tej firmie. Się szanujemy.

Rocky

Zajmijcie sie praca a nie ocenianiem szefa itd i innych, każdy powinien siebie pilnować i pracowac

Sangre

Gdzie lepiej: w detalu czy kanale HoReCa?

sanciak
@Sangre

Najlepiej to w domu. A w Sante to tylko praca. Nic przyjemnego.

Sangre

Gdzie lepiej: w detalu czy kanale HoReCa?

Auris

Może konkretniej? Niewiele wnosi taki komentarz, to duża firma i kiedy jeden na piekło drugi w innym dziale może mieć luz. ... takie bicie piany

Sasasasa

hhmmm, na rozmowie na PH powiedziano mi, że do wyboru jest umowa o pracę oraz działalność gospodarcza, teoretycznie na DG zostaje mi więcej w kieszeni (mnijszy ZUS itp, ja w tą instytucję nie wierzę), ale zastanawiam się, jak w takim układzie wygląda praca i atmosfera- czy czymś się różni niż na umowie? Czy handlowcy współpracujący na DG nie są traktowani gorzej w jakiś sposób? Dobrze wypadłem i raczej czekam na telefon, tylko chciałbym się przygotować.

Avensis Facepalm

Ja pier... po kolejnym nic nie mówiącym ple ple komentarzu opadły mi ręce, następny mistrz mowy trawy... widzę że się nie dowiem, tym bardziej będę aplikować, pewnie się ludzie boją o stołek bo nic nie piszą :). Tylko ple ple ple ple ple w każdym wątku chyba ci sami ludzie... Chyba forum dla botów, klepaczy pustych komentów, oraz tych którzy chcą sobie pobluzgać na pracodawcę. Wkutwię się to pojadę zaraz w miasto, jak napotkam niebieskie auto z Sante na boku to pojadę za nim, dorwę i zapytam... Post powyżej z moimi pytaniami dalej aktualny. czyli: Opinie są, ale w większości o zakładzie produkcyjnym i biurze, mi chodzi o teren, a to inna bajka. Auta już były opisane, z resztą wystarczy rozejrzeć się po mieście, są oklejone. Więc konkretnie: 1. Czy budżety są wystarczające, czy sprzedaż na sępa i traktowanie klienta jak petenta, rękami handlowca? Towar nie musi wylewać się z bagażnika, ważne by nie brakło by zrobić coś z klientem. 2. Czy ilość zadań jest wykonalna na stanowisku ph czy tylko jakbyśmy pracowali 12 h i wracali do domu na spanie? Nie liczę na 8 godzin, nie ten zawód, ale bez przesady. 3. Czy zadania są w miarę realne, czy tylko wymysły kogoś oświeconego zza biurka, a pół firmy udaje że je robi, a jak dyrek czy ktoś jedzie w teren to płacz bo każdy ściemniał bo chciał premię? 4. Czy ludzie biorą jakieś premie, czy też są tylko teoretycznie, a może zależy od stanowiska i rynku i szczęścia? 5. Jaka jest opinia w firmie, lepiej oceniacie pracę w kanale tradycyjnym, modern czy horeca? A może jeden pies, albo np modern i tradycja są połączone? 6. Co uznałabyś/uznałabyś za największy problem, trudnośc minus pracy jako PH w Sante? Sytuację na sklepach sobie sprawdzę, pozycje półkową jako tako znam, do jakiegoś znajomego kierownika sklepu może dotrę. Pytania podyktowane doświadczeniem. Darujcie sobie odpowiedzi typu "noo, możesz liczyć na umowe o pracę, no i samochód jest wooow, a ja mam biurko w biurze..." bo to chyba sposób na zagadanie konkretów i widać że ktoś to robi na wieeeelu profilach. A to wzmaga we mnie jeszcze ciekawość, drążę jeszcze bardziej! :)

Avensis

zdaje sobie z tego sprawę, wiem na czym polega praca PH i że pracuje się trochę jakby samemu, chodzi mi o różnice i konkrety, więc moje pytanie powyżej dalej jest aktualne, zastanawiam się czy brak informacji i konkretnych opinii to dobry czy zły znak

Avensis

Wiadomo coś a propos warunków dla PH? Auta widze jakie są, ciekaw jestem czy da się w miarę zarobić, choćby jaka jest podstawa i czy premie są realne czy tylko teoretyczne? Duże ciśnienie czy da się żyć? Niewiele miałem okazji do pogadania przy półce z PH na mój region, ale nie wyglądała jakby ją ktoś z kijem ganiał ;) Ciekawe jeszcze jak bardzo różni się dział HoReCa od zwykłego handlu, ponoć ten pierwszy jest dośc młody w tej firmie, ciekawe czy już się tam w miarę wykształciło?

ktoś

upomnienia są stosowane i to częściej niż same nagany. Jak się z nią nie zgadzasz, zawsze możesz dyskutować. Nic nie jest takie jednoznaczne jak pisze @nikt i dużo częściej fruwają nagany niż kary, także nie zgodzę się z @nikt.

nikt

Wiadomą rzeczą jest że system kar musi być. Ale forma kary i w sposób załapania się na nią to kuriozum:) Sama kara to nagana lub mandat w wysokości od 50 zł uwzględniona na pasku. Przewinienie :) np: brak wypełnionej opisówki na koszopalecie , wystający kawałek ucha z pod czepka, dziewczyny oparły się o stół na chwilkę bo akurat maszyna została zatrzymana na chwilkę itp.. Ale to zależy od czasu i chwili. jest tak że przez długi okres czasu nic się nie dzieje a jest tak że bzdura goni bzdurę, Nie da się tego tak opisać , to trzeba zobaczyć. Produkcja to powinien być priorytet, a jest jak jest. A Produkcyjni się nie postawią bo są na samym dole a jak się ktoś wychyli to jutro Cię nie ma, a jak jest z pracą to wiadomo .

Byk

Praca jako PH -czy jest duża rotacja? Parę aut widzę to wiem czym jeżdżą, jedną pracowniczke kojarzę z twarzy ale nie ma okazji zapytać a i nie musi przecież opowiadać podczas pracy :) jak z zarobkami (mam badzieje ze 3 tysie na reke wyciagne regularnie? Co z budżetem? Normalny czy sprzedajesz jak zebrak albo wymagasz od sklepu nie dając nic w zamian wpieniajac każdego klienta?

lokaj

Chłopie najpierw ortografii się naucz a później aplikuj - może się będziesz wtedy kąpał za opłatą oczywiście w wodzie grandera w spa w stolicy. No i będziesz wiecznie młody żyjąc 160 lat jak nasz szef. :-)

Anielka

W Sante pracuje moja siostra i nigdy nie słyszałam z jej słów negatywnych opinii o tym pracodawcy, a atmosfera też jest ok. To co fajne, to to, że mają zniżki na produkty i dostęp do spa.

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE