Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

Joszkobroda

Mam pytanie. Jakimi samochodami jeździ dyrekcja np. Dyrektor personalny, techniczny czy dyrektor produkcji?

Morson

Osobiscie pracowałem(usunięte przez administratora) i nikomu tego nie życze nawet najgorszemu wrogowi. Atmosfera kiepska a zarobki jeszcze bardziej.

outsider

Dyrektor finansowy, dyrektor operacyjny, kierownik działu zakupów, kierownik działu kadr i płac-tutaj ruch jak na Marszałkowskiej, ludzie przychodzą i odchodzą, próba często trwa krócej niż 3 miesiące. W innych działach rotacja mniejsza ale także znaczna (zwłaszcza dział eksportu i marketingu) Namacalny dowód-proszę wejść na historię ofert pracy Sante :)

insider

Próbuj, próbuj. Próba trwa najczęściej trzy miesiące. Najlepiej obserwować oferty pracy. (usunięte przez administratora)

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
lkm

witam, czy zakład zwraca pieniądze za wykonanie badań sanitarnych?

fcuk

Witam,czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak są wypłacane pensje w sante? 1 czy 10?

kasa
@fcuk

Pensje są 10 na koncie a jeśli ten dzień jest w weekend to zawsze wcześniej żeby na 10 były, nie ma opóźnień.

@kasa

Bzdura, pracowałem w Sante prawie 3 lata i kilka razy zdarzały się opóźnienia w wypłacie. Rekord to 13-go, a 11-go czy 12-go zdarzało się dosyć często. A jeśli chodzi ogólnie o firmę jako pracodawcę to tragedii według mnie nie było, zależy jeszcze od miejsca pracy i osób, z którymi się na codzień pracuje, ale to jak wszędzie... . A gdyby tak zarządzały firmą oraz poszczególnymi działami osoby kompetentne to byłoby miejsce pracy godne polecenia. Pozdrawiam.

Solanka

Ojej????. Jakaś kompetentna osoba użyła gumki myszki. Świetnie nadaje się do naszego zespołu.

hmmm

wiecie jak najłatwiej poznac całą prawde po prostu przyjdźcie do pracy na produkcje i się przekonacie

lolo

Może ktoś się przebudzi co do Sante

lolo

Zgadzam się . Też tam pracowałem i podzielam opinię .

Olga

Kolejny bohater który opisuje siebie jako :)))), to także o czym świadczy. 1. basen i spa nie świeci pustkami mocno doinfomowany ":)))", ponieważ obiekt jest dopiero w trakcie budowy, co wiec kolejny NIEPRAWDZIWY wpis, siejący zamieszania i zamęt. 2. pakiet medyczny, pakiet sportowy, jest i nie ma przesłanek aby został usunięty, dodatkowe duże rabaty na usługi zabiegi w budowanych Spa i basenie także będą dostępne. negatywnych 200 opinii, jak napisałeś ":)))", zapewne pisze kilka osób zamiennie, jak nie jedna i ta sama. Megi, która dostała konkretne pytania wywołała dyskusję, która nie jest ani merytorycznie składna, ani na temat.

:)))

Niedługo pewnie Benefita zabiorą bo basen pusty na dole stoi i spa tez świeci pustkami :) Owszem kawa i herbata jest, (usunięte przez administratora) Opinie należy podzielić na tych którzy pracują w Warszawskim biurze-tutaj panuje prawdziwy "Sajgon", oraz na tych którzy jeżdzą w terenie. Oni widzą prezesa 2 razy w roku więc co mogą wiedzieć o tym co dzieje się na miejscu w stolicy. (usunięte przez administratora) Ponad 200 negatywnych opinii nikt nie wyssał z palca, może część z nich jest wyolbrzymiona, ale w mojej obiektywnej ocenie 90% z tych wypowiedzi to prawda.

Nikita

Pakiet medyczny jest dostępny - to tylko wybór pracownika czy chce do niego przystąpić. W warszawie jak się spóźnisz też musisz to odpracować - to jest normalne.

lolo

Widać , ze bardzo oddana osoba firmie lub rodzina

Olga

Megi, zadałaś konkretne pytania na które postaram się tobie odpowiedzieć, pracuje w Sante 4 lata i powiem jedno to co tutaj ludzie wypisują to stek kłamstw, zafałszowane, nieprawdziwe informacj, które jak czytam nie mogę uwierzyć ze ktoś ma w sobie tyle jadu i tyle nienawiści 1. Firma zatrudnia powyżej 800 osób, oferuje dla pracowników nie tylko pakiet socjalny w postaci opieki medycznej Medicover, ale także karty benefit ( fitness, baseny itp.), pracownicy mają także głębokie rabaty dokonując zakupów prywatnie, ponadto w firmie jest ogólno dostępna gratisowa, kawa , herbata, cukier, zawsze coś słodkiego, woda jest filtrowana za pomocą Grnadera - wszystko z myślą o ludziach o pracownikach. 2. nigdy nie miałem problemu z urlopem, oraz moi koledzy i koleżanki z pokoju także nie. Szef który przez wszystkich tutaj jest obrażany i opluwany, z całą pewnością na to nie zasługuje. Pytanie dlaczego żadna/żaden z Was nie ma odwagi pisać z pełnego imienia nazwiska, tylko jako anonim. 3. Megi pytasz o spóźnienia, przez 4 lata nie jednokrotnie dojechałem do pracy nie jak przyjęte na godzinę 8.00, tylko na 8.30, czy nawet 8.45, nigdy nie miałem z tego powodu nieprzyjemności, ale wiem, że inni także nie. wiele razy zmuszony byłem wyjść wcześniej z powodów prywatnych , także NIGDY nie spotkałem się z odmowa, czy zakazem szefa. 4. samochody na stanowiskach kierowniczych sa wysokiej klasy sa to toyota awensis, fordy fokusy, ople insignia - wszystko to nowe z pełnym wyposażeniem samochody. 5. raportowanie pracy wykonuje się bezpośrednio do swojego przełożonego raz na kwartał, to przyjęty sposób działań w bardzo wielu innych firmach. Megi firma się bardzo rozrasta, inwestuje w nowe maszyny, piece, zaplecze produkcyjne zarówno w Sobolewie, jak także w Radomiu, oraz w trzecim zakładzie produkcyjnym. Jeśli jesteś osobą , która chce pracować, osobą która chce się rozwijać i chce pracować ( a nie udawać że pracuje) to dobrze trafiłaś. i jeszcze raz nie czytaj tych wszystkich zaszczutych farmazonów, bo to są bzdury!!

Kopytko
@Olga

Skoro zarzucasz innym anonimowość to dlaczego sam nie masz odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem tylko używasz nick "Olga"? Na tym chcesz zbudować wiarygodność swoją i własnego komunikatu? Rozbawiłeś mnie..

Megi

Szukam nowej pracy i myślałam o Sante, ale sądząc po wpisach jakie czytam nie dzieje się tam najlepiej. Mam za sobą już kilka „doświadczeń” u różnych pracodawców i nie chciałabym się znów sparzyć. Czy ktoś mógłby mi napisać trochę szczegółowych informacji? odpowiedzieć na moje pytania? Opinie na rynku Sante ma bardzo dobrą, a wpisy jakie czytam są zaprzeczeniem tego, dlatego byłabym wdzięczna: 1.Jakie są szanse awansu? – czy można po jakimś czasem ubiegać się o stanowisko kierownicze i czy są na tych stanowiskach przewidziane samochody służbowe? 2.Ile osób pracuje w biurze 30, 50, 100, 200? , czy w Open Speace, czy są jakieś wydzielone pokoje, czy jest klimatyzacja? 3.W jaki sposób odbywa się raportowanie – co tydzień , miesiąc , czy do bezpośredniego przełożonego, czy do prezesa? 4.Ile można mieć bez potrącania premii zadań nieterminowych - 10%, 20%, więcej ? 5. Ile można mieć spóźnień ? Ile można mieć przerw w pracy - w poprzedniej pracy karało się pracownika za każde głupstwo – chciałabym wiedzieć jak jest w Sante., czy często są podwyżki wynagrodzenia? 6.Czy okresowa ocena pracy przeprowadzana jest obiektywnie, przez kogo – przez przełożonego, czy od razu jak świadczą wpisy przez Prezesa? Co jest brane pod uwagę? 7.Czy dużo jest pracy w nadgodzinach i czy są płatne? 8.Jak wyglądają sprawy urlopów – czy robione są trudności jeśli chciałabym dopasować się do urlopu męża? 9.No i kilka innych mniej ważnych, ale ciekawych informacji –jakie są komputery, telefony, czy jest jakaś opieka medyczna ( jaka?) może jakieś inne socjalne ? pytania swoje oparłam o dotychczasowe doświadczenie nabyte w poprzednich firmach. Z góry dziękuje za konstruktywną odpowiedź.

niko

Fajni ludzie, fajne produkty. Szef jak to szef wymaga, czasem deorganizuje prace i potrafi z błachej sprawy zrobic aferę ale wie czego chce i jak to osiągnąć. W innych firmach bywa gorzej.

Dobre pranie mózgu

;)

Balbinko prezes niby tak Ci obiecywał, a już nie widzę Cię w szeregach Sante. Cóż się stało?

Jaga

Zawsze można spróbować ;)

@Jaga

I dostać po plerach od właściciela

maturzysta

Witam, zwracam się z pytaniem odnośnie pracy w sante. W maju pisze, maturę i po niej zamierzam złożyć cv do Sante czy to dobry Ruch?

Słoneczko
@maturzysta

Spróbuj i sam się przekonaj jak jest. Wielu pracowników pracuje po kilka lat - to chyba o czymś świadczy :)

KT

Ci, którzy są tam dla kasy sami dokonali takiego wyboru. Można też z tego wywnioskować, że Sante potrafi dobrze płacić. Jeżeli cała reszta to lizusy i osoby bez perspektyw, czyli po prostu zwykłe nieroby, to jakim cudem ta firma rok do roku zwiększa obroty? Budują nowe hale w Sobolewie. Zwiększają też zatrudnienie. Co jakiś czas mam styczność z tą firmą i jej pracownikami - Warszawa i czasami Sobolew. Osobiście, to jestem pod wrażeniem jakie mają tempo 'rozrostu'. Szefostwo nie rozbija się furami za miliony złotych. Żadnych nowych BMW, Audi, Mercedesów też tam nie widuje nie mówiąc już o droższych markach. To dla mnie też coś znaczy - pchają kasę w biznes a nie w błyskotki. Każda firma ma jakąś ciemną stronę. Byleby by tylko te plusy były większe od minusów :)

@KT

widzisz ta piękną firmę od czasu do czasu . Przyjdz do pracy to lepiej ocenisz jak tam się traktuje pracowników przez prezesa.

m
@lolo

Blele ble ble ... paplanina kogoś z nadzoru właścicielskiego ...

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE