Opinie o sante.pl - Sante A. Kowalski Sp. j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SANTE. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SANTE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Warszawa

Zadowolony Pracownik

Jestem Pracownikiem w Sante od prawie 3 lat, i jest mi dobrze w tej firmie, atmosfera jest spoko, płaca Dobra, a ci co tu narzekają i piszą głupoty, ze źle się pracuje, to po prostu pracować im się nie chce. Można nawet dobrze zarobić w Sante tylko trzeba chcieć pracować A nie tylko narzekać jak to co niektórzy "pseudo pracownicy"' . Ja osobiście jak zaczynałem też nie miałem lekko i kokosów mi nie płacili. Ale chciałem pracować. Pozdrawiam i zachęcam do pracy w Sante jeśli ktoś chce pracować a nie przyjść na 8h i chcieć nie wiadomo ile pieniędzy

Lewy
@Zadowolony Pracownik

Hehe LUDZIE SAMI OCENICIE PRACE I ATMOSPERE PANUJĄCA JAK TAM TRAFICIE - JA NIE POLECAM TYM BARDZIEJ ZE TAM JESZCZE PRACUJE - TRAGEDIA

nikt
@Zadowolony Pracownik

ciekawe na jakim dziale pracujesz że jesteś happy, bo dobrze i lekko to jest ale nie na produkcji no ale te działy są tylko dla swoich. Produkcja tam trzeba się natyrać, norma rzecz święta, za wszystko mogą Cię ukarać, co niektórzy zarabiają przyzwoicie ale to są jednostki, reszta to okolice najniższej krajowej na rękę. atmosfera byle jaka. Plusem jest że wypłata jest na czas i teraz już po trzech miesiącach podpisują umowę o pracę ale to jest spowodowane brakiem rąk do pracy (głównie męskich) , premia świąteczna jest też , ale nie dla wszystkich, wczasy pod grusza są, bez szału ale zawsze coś, reszta super i hiper ofert to raczej nie dla pracowników produkcji. Reszty nie będę opisywał bo szkoda czasu i słów.

BYŁY
@Lewy

popieram, ja tam pracowałem i sam uciekłem od nich, tylko ze względu na atmosferę pracy - DRAMAT !!!

zniesmaczona
@nikt

To jest niesamowite. Zakład produkcyjny w Sobolewie zatrudnia prawie całą miejscowość i okolice co pozwala abyście utrzymali swoje rodziny a wy macie czelność tak lekką ręką rzucać słowa krytyki i obelgi - to tylko pokazuje wasz poziom i pseudonim bardzo adekwatny. Jeżeli jest tak źle to kto wam broni zmienić pracę i zakład?

eska

atmosfera jest super :) zawdzieczamy ja tylko jednej osobie w firmie :))

Lobster

Jak nie wiesz i tylko ci się wydaje to nie pisz takich rzeczy ja pracuje i wiem!

xyff

składaj a nie będziesz zalowac, jeśli liczysz na stała prace t dobrze trafiles bo można i zarobić i pracować

Merchandiser

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Oczywiście były pytania o poprzednią pracę. Rozmowa była na najwyższym poziomie same konkretne pytania oraz zarys stanowiska pracy, za co będę rozliczany i jakie są oczekiwania wobec mnie

Pytania o doświadczenie, poprzednie stanowisko oraz zarobki

Leszno

Osiowa

Jest umowa o pracę, karta medicover i multisport, za które trzeba dopłacać po ok 40 złotych, komputery raczej stacjonarne, szefowa bardzo w porządku, o reszcie tu już napisano, warto spróbować.

pracownik produkcji zadowolony

nie znosze jak ktoś wypisuje brednie, umowa zlecenie jest na 2 miesiące, a później na umowę o pracę wszyscy idą. Socjal tak jak piszą, wczasy pod gruszą, medicover, benefit, PZU, nauka angielskiego, taniej produkty - jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze.

szacun2

Bez przesady. Najpierw tam zacznij pracować, po tygodniu może dwóch zmienisz zdanie.

Pracowałam w kilku firmach ale takich beznadziejnych relacji nie doświadczyłam nigdzie. Rozumiem że to tylko praca, bo wszędzie trzeba pracować ale spędzamy tam 8 godzin dziennie i jakieś minimum kultury pomiędzy współpracownikami powinno obowiązywać a nie chory wyścig szczurów.

pracownik zadowolony

taa, zazwyczaj piszą CI którzy są zwalniani i żółc im sie ulewa, a CI ktorzy pracują i jest im dobrze nie wypowiadaja się...

Księgowa

Potwierdzam informacje o dziale finansowym, pracowałam bardzo krótki okres czasu i to wszystko jest prawda, ktoś ujął całe sedno. S(usunięte przez administratora)zero pomocy, empatii, warczenie, nikt ze sobą nie rozmawia, jestem w szoku , że nikt z tym latami nic nie robi. Taki sytuacje są niedopuszczalne. Wstyd!

Jack Sant
@pracownik zadowolony

Ale przyznasz, że rotację pracowników macie wielką. Jak się chodzi regularnie na basen i saunę to widać doskonale.

www

smutno sie pracuje w sante

flotar
@www

pytanie do @Księgowa - 2016-07-14 08:19:22 Dlaczego smutno się pracuje? Koleżanki z pokoju czy coś innego?

wojtek

ciekawe gdzie słyszałes tak wiele dobrego? zapraszamy na umowe-zlecenie praca na akord. Po kilku dniach ci sie odechce tu pracować.

Rr

na umowę zlecenie oczywiście nie o prace

Osiowa

Dział IT jak najbardziej polecam.. Fajny kierownik i fajna grupa ludzi pracujących ze sobą.

items

It jest spoko, praca zdalna możliwa, luźna atmosfera, szkolenia.

olga

Senior - wiem trochę o kierownikach i dyrektorach ( nie bardzo orientuję się jak jest z tym w Sobolewie). Logistyką zawsze kierował Kierownik i jak sięgam pamięcią to pamiętam ich dwóch. Obecny jest chyba od 4-5 lat. Był przez trzy, czy cztery miesiące Dyrektor Logistyki, ale wybitnie się nie sprawdził wiem bo współpracowałam z nim trochę . Dyrektora finansowego nigdy nie było – ostatnio są jakieś próby stworzenia tego stanowiska i o ile pamiętam to przewinęło się dwóch. ( jeśli jest inaczej to niech mnie ktoś poprawi). Dyrektor Marketingu - obecny jest pierwszy - kiedyś zarządzał Kierownik i zmieniło się ich chyba 3-4 , ale dwóch z nich pracuje w dalszym ciągu na innych stanowiskach. Głowna księgowa pracuje chyba z 5- 6 lat, ale firma szuka jeszcze jednego (podobno dla wzmocnienia działu). Tak jak wspomniałam nie znam kierowników na Produkcji i nie będę pisała jak często się zmieniają, ale często przyjeżdżała do Warszawy pełnomocnik jakości i pracowała ok 7 lat –, od dwóch lat jest trochę zmian , naliczyłam dwóch, albo trzech. Współpracuję pod samego początku z tym samym Kierownikiem magazynu więc jest cały czas ten sam, Kierowniczka od faktur/zamówień pracowała zanim ja tu przyszłam i dalej pracuje - nie wiem czy wystarczająco odpowiedziałam. Aha – w Warszawie w ostatnich dwóch latach zatrudnienie zwiększyło się dwukrotnie i z tego co wiem to w Sobolewie też ok dwa razy większe . Na dwudziestolecie zatrudnionych było ok 500 osób, a teraz po czterech latach widzę w Portalu , że jest ok 1200 osób. Handlowców było wtedy ok 40 osób, a teraz jest grubo ponad 100. Dział IT jest dobrym przykładem – jak przyszłam do pracy to pracowało tu …trzech ludzi, a teraz jest chyba z dwunastu i nie wiem ilu w Zakładzie – tylko jeden odszedł (albo dwóch) , a cały czas dołączają nowe osoby. To chyba wyjaśnia dlaczego firma szuka pracowników . Jeśli znasz inne liczby to proszę napisz.

sweeter

@maria łaski nie robią ze daja umowe po 3 miesiacach za multisport musisz zapłacić nic nie dostaniesz za darmo (prawie 60 zł), wakacje jakie wakacje - dostaniesz 100-200 zł extra, wiec o czym mowa...

Leon

Zapomnij o pracy na 1 zmianę. generalnie to teraz pracuje się nonstop sobota niedziela tez. Braki są ogromne ludzi chętnych do pracy brak.

Ex

Gdyby nie było problemów z ludźmi nikt by ich nie szukał a tak nikt nie chce robić z takie pieniądze na akord umowa zlecenie dodatkowo przyszła praca na polu gdzie zarobi się więcej no i 500+ wiec po co pracować ,,,

Jee

Chciałbym się zapytać czy to prawda że linie produkcyjne stoją nieużywane bo nie ma ludzi chętnych do pracy? I ogólnie co raz mniej osób jest chętnych aby tam pracować??

@Jee

Tu jest taka rotacja, nie ma co zapamiętywać imion osób, które dopiero co przyszły do pracy, bo pewnie zostaną zwolnione za 1,2,3 miesiące. A po ogłoszeniach widać kogo aktualnie brakuje, lub gdzie zmieni się stołek.

odpowiedz na Olga

Ty nawet operacyjnemu do piet nie sięgasz, gdybys siegal to bys nie skonczyl jak skonczyles. A Pan Andrzej jest normalnym człowiekiem, najwyraźniej jesteś zbyt slaby aby zrozumieć i pracować w Sante

odpowiedz na Olga

EDUARD

NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY. JEŚLI NIE MASZ PRACY– PRZYJDZ NA PRZECZEKANIE I OD RAZU SZUKAJ NOWEJ, JEŚLI SIĘ WAHASZ TO OD RAZU WYBIERZ INNA OPCJE. PRACOWAŁEM WIEM, UWIERZ W TO !!! NAPRAWDĘ !!!

sanciak

I nie dziwi Cię fakt , że od paru lat szukają non stop głównej księgowej, dyrektora finansowego, kierownika produkcji, kierownika działu kadr i płac, kierownika zakupów???? Nie powiesz mi, że to normalna sytuacja :)

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Warszawa

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE