Opinie o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markslojd Sp z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Markslojd Sp z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

Jan

czy w Markslojdzie zdarzają się nadgodziny?

bolo
@Jan

tak, zdarzają się. oczywiście płatne

Jan

a często?

bolo
@dociekliwy

jak jest potrzeba

Czy pracownicy Markslojd Sp z o. o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pn

No raczej, jest okazja aby się za darmo (usunięte przez administratora)

taco
@Pn

mów co chcesz, kto by nie skorzystał :D

bezk

patrz też na siebie...

Obserwator

produkty niby ok, cenowo niektóre się bronią, inne niestety nie, dostępność na rynku zauważalna, część ekipy ok, ale zarządzanie pod wszelką krytyką, karierowicze i stołkotrzymacze, mówią że do końca roku Markslojd pociągnie, później to już tylko loteria słupki się nie składają w Szwecji co do tego oddziału presja wyniku jest ogromna, a wynik słabiutki potrzebne są zmiany, istotne zmiany

@Obserwator

Czyli, jak aktualnie sytuacja finansowa Markslojd? Można jeszcze tutaj dobrze zarobić?

E tam
@Łucja

Sytuacja jest stabilna. Wynagrodzenia zawsze o czasie. Zarobki OK, jak na okolice Poznania. Nie wiem skąd te dziwne wiadomości, że jest źle, bo na pewno nie z wewnątrz firmy. Jakby było źle, to szczury by już dawno okręt opuszczały... :)

Bb
@E tam

Zarabiają to tam 3 osoby, reszta...dostaje (usunięte przez administratora).

@E tam

a ja się podpisuję pod tym

netrus

Można zarobić

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Markslojd Sp z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

mero

ja też nie widziałem, chyba nie szukają po prostu

@mero

Na to wychodzi...

Chopin

Co ta w bagienku słychać?

es
@Chopin

lepiej ty powiiedz, co słychać w twoim

Chopin
@es

Pracuję w normalnej firmie z normalnymi ludźmi (usunięte przez administratora) Jakieś nowe autka? Telefoniki? Wirtualna sprzedaż jak ktoś kiedyś napisał?

es
@Chopin

to ty w takim razie wyróżniasz się na ich tle

sinatra
@es

BANG, ale poszło ;p

Belo

Czy w markslojdzie można robić nadgodziny? Są do odebrania, czy płatne?

Z firmy
@Belo

Nadgodziny są płatne. Albo czasem też do odebrania w formie wolnych dni lub godzin. Można się dogadać z przełożonym. Jednak z obserwacji wiem, że tylko w niektórych miesiącach jest na nie zapotrzebowanie.

Belo
@Z firmy

To z tymi nadgodzinami to spoko się to kształtuje w takim wypadku

ASpr

Cześć, byłam na rozmowie kwalifikacujnej w firmie Markslojd w sprawie ogłoszenia na stanowisko specjalista ds. sprzedaży z j. angielskim (na zastępstwo). Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała w bardzo miłej atmosferze (również część w języku angielskim). Pomiom, że nie otrzymałam propozycji pracy to pozytywnie odebrałam firmę. Panowie wspólnicy byli rzeczowi i konkretni. Może jedynie muszą popracować nad obsługą klienta, ale to jest do zobienia. Praca w open space.

Ba
@ASpr

Hej, a jakie pytania miałaś w części w języku angielskim, o co głównie pytali ? Też się wybieram na rozmowę, z góry dzięki za odpowiedź !! :)

Dd

Skąd wniosek, że muszą popracować nad obsługą klienta? Mhhh Żaden z pracowników nie powiedział mi pierwszy dzień dobry, cześć cokolwiek.... Klientem lub potencjalnym kliente trzeba zająć się już od progu. ;) Nie zaproponowano picia. Poproszono tylko bym poczekała na szefostwo. Jest dzwonek do firmy, po wejściu nie za bardzo wiedziałam gdzie się udać- stąd wniosek. To są takie szczegóły, ale diabeł zawsze tkwi w szczegółach. No i salon... trzeba popracować nad wizerunkiem. Wiem coś o tym, bo w obecnej firmie w której pracuję również o to walczę ;)

Ba
@Ba

Pytania były standardowe, jak wszędzie: tell me something about yourself? What are your assets? etc... Naprwdę fajnie się rozmawiało, nie oceniałabym tych pracodawców tak surowo jak niektórzy na formu. Pamiętajcie, że każda firma i każdy pracownik przeżywają jakieś trudności, a prawdziwy sukces czasem rodzi się w bólach. To będzie fajne miejsce pracy dla ludzi sfrisowanych w kategorii: partner

@Ba

Super, dzięki za info. Szkoda że nie powiedziałeś, na jakie stanowisko pracy aplikowałeś. Z ilu etapów składała się ta rekrutacja w Markslojd?

Aspr
@Łucja

Aplikowałam na stanowisko specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim. Ogłoszenie ukazało się na portalu pracuj.pl

Eder
@Ba

Forum Markslojda to już w ogóle jakiś dziwny twór, sami frustraci, którzy tak nie lubią tej firmy, że nadal w niej pracują ;)

pomocna

Jets ogłoszenie na spec ds obsługi klienta z j. ang na zastepstwo (na pracuj pl)

archi
@pomocna

dzięki za cynk

zxczxcz
@pomocna

No nie wierzę, w końcu jakaś oferta :P Szkoda, że nie dla mnie

Ciekawy

Proszę o informację jakie są widełki finansowe na stanowiska w Biurze np. Obsługa Klienta, handlowiec?

Odp
@Ciekawy

Tak, byle Ci dać jak najmniej

Dedee
@Ciekawy

I tak nie ma przyjęć do biura.

Layla
@Dedee

I to już od dłuższego czasu, bo sama się czaiłam i nic z tego.

oopsie
@Layla

no to klops ;)

@oopsie

A generalnie trudno się dostać do Markslojd? Na jakich umowach robicie?

Tanjiro
@Łucja

Umowy o pracę, zleceniówki mają tylko pracownicy sezonowi. Trudno znaleźć ogłoszenie jakiekolwiek, ale o samo dostanie się, to już raczej spoko, ale to też zależy od stanowiska, na które się ubiegasz

gobbi
@Tanjiro

Kiedy jest "najgorętszy" sezon w Markslojdzie? Taki, że wtedy można zatrudnić się tymczasowo?

trix

Ciekawa opcja z tymi warsztatami, ciekawe jak to będzie wyglądało.

Emsi

co, jakie warsztaty?

@Emsi

"Nie ściemniaj - potrafisz" warsztaty z dekorowania lamp, będą na targach

@trix

Jeżeli wybierasz się na warsztaty to fajnie, jeśli zdasz relację jak wyszły. Warto dodać link do wydarzenia, jeżeli ktoś byłby zainteresowany udziałem: https://www.facebook.com/events/2421195181303987/ . Czy firma Markslojd często organizuje tego typu wydarzenia?

@Łucja

Jeszcze nie wiem, nie mogę się zdeklarować a z tego co widziałam to na niektóre już brakuje miejsca, więc zobaczymy czy się wyrobię ze zgłoszeniem. Ale jeśli będę, to dam znać Łucja.

@trix

Zapisałam się, więc dam znać po wszystkim jak było.

M.

kiedyś tu pracowałem. pozdro dla obecnych

redrum
@M.

no pozdro pozdroo ;)

Joanna

Obecnie firma Markslojd Sp z o. o. rzeczywiście nie poszukuje nowych pracowników. Warto co jakiś czas sprawdzać, czy są dostępne jakieś ogłoszenia o pracę, na przykład tutaj: https://pracodawcy.pracuj.pl/markslojd-sp-z-o-o,649. Jakie stanowisko by Cię interesowało?

fenix
@Joanna

wow odkrywcze

bebzi
@fenix

Oj nie czepiaj się

Maui
@Joanna

Ja na magazyn bym chciał

pucek
@Maui

No to się czaj, a nuż się coś pojawi.

Alicja

Joanna pod tym linkiem nic nie ma. Masz jakieś aktualne informacje? Czy to jest możliwe, że ogłoszenie było aktualne tydzień temu i już kogoś znaleźli?

kiki
@Alicja

chyba nie przeczytałaś ze zrozumieniem, Joanna napisała, że nic tam nie ma, ale, że tam trzeba sprawdzać

Maui

Halooo, szukają u was kogoś do pracy??

sziszu
@Maui

A widziałeś jakieś ogłoszenia?

Kamelia

Na PropertyDesign pojawił się fajny artykuł dotyczący nowych lamp, z miejscem na doniczkę. Chociaż mnie najbardziej intryguje ta lampa ze szklanym kloszem "lampa - wazon wiszący". Brzmi rewelacyjnie, tylko gdzie ją kupić

lililili
@Kamelia

jaki ma tytuł? przeglądam różne zakładki, ale nie mogę znaleźć, a poczytałabym sobie co tam piszą o tych lampach

L.J
@lililili

Gów...nie lampa,po jakimś czasie robi się osad,i wyglada strasznie.

pajacu
@L.J

a po jakimś czasie to by wypadało umyć choćby z kurzu przetrzeć... czy nie gów lampa sama powinna się czyścić?

lililili
@lililili

nadal nie mogę znaleźć tego artykułu...?

Jupek

słabo szukasz :)

Bouree
@lililili

Artykuł nazywa się "rośliny bliżej światła", myślę, że z tą informacja znajdziesz bez problemu. Linka nie wrzucam, bo i tak usuną.

satino
@Kamelia

Fajny pomysł

Popielka
@satino

Co nie? Też mi sie spodobał

siema

nawet ok

Boiiii
@siema

Ale że w sensie co ok?

siema
@Boiiii

nooo praca a co niby innego???

Bobik
@siema

O jakim dziale mówisz?

Kamelia od PropertyDesign

Dowolność wyboru nicków jest wielka czy musicie używać mojego?

Funti
@Kamelia od PropertyDesign

to chyba standardowa zagrywka tutaj

FREJKA
@Kamelia od PropertyDesign

A daj spokój Kamelia, nie ma co się nimi przejmować

dianka

Insta Markslojda robi wrażenie. Polski oddział nie planuje może założenia własnego? :p chętnie sie wtedy zatrudnie na specjalistkę ;D

zgredek
@dianka

Skąd pewność, ze by cię chcieli :P

Kola
@dianka

Wyglada super bo zadna "madra" nie tam moze pisac

rocki
@Kola

tez prawda

Skamander

Czy ktoś wie, gdzie pracuje nasza była szefowa?

Mr Pi
@Skamander

Twoja to już była chyba dawno. Zadzwoń to będziesz wiedział.

rudy

ma sie te ukryte talenty.. :D

Zostaw merytoryczną opinię o Markslojd Sp z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Markslojd Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Markslojd Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markslojd Sp z o. o.?

Markslojd Sp z o. o.