Opinie o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Markslojd Sp z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Markslojd Sp z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markslojd Sp z o. o. w Poznań

Nie mam pojęcia o co chodziło z tym komentarzem o ujeżdżaniu firmowego auta ale czy możecie przy tym odnieść się do warunków na obsłudze klienta? kiedyś już o niej tu pisali, a mnie interesuje praca w biurze, szukam jej w okolicy. Jaka teraz występuje atmosfera? i czy pracy jest dużo?

@333

O jakie sponsorowanie chodzi? wcześniej komentarze się urwały praktycznie na dwa lata, czemu teraz macie jaki ruch? Na jakie stanowiska można teraz się zatrudnić? chce rozpatrzyć oferty

Judyta Nowy wpis

Hejka, jakie teraz trzeba mieć doświadczenie w handlu by się przyjąć? możliwe ze początkujący handlowcy też są zatrudniani? Chce gdzieś w końcu się załapać ale jak patrzę po ofertach to firmy wymagają minimum 2 lat. a tu kiedyś jak ogłoszenie było dodawane to wymagano roku. do teraz coś się zmieniło?

Teraz jak szukają do siebie handlowców to gdzie się ogłaszają? Wiem, że kiedyś oferta była na takim portalu wystawiona ale ma status archiwalny. Mimo wszystko pisali już w niej o autach służbowych, tu również do jakichś widzę nawiązanie w ostatnim wątku. Czym handlowcy teraz jeżdżą i na jakich zasadach?

Handlowiec Nowy wpis

Weź omijaj tę firmę szerokim łukiem. Im większy plan zrobiony tym mniejszą wypłata, no chyba że masz dobre relacje z przełożonym to wysyłasz towar żeby nabić plan,premia wleci a za miesiąc cały towar wraca ale siano się na koncie zgadza.

Koniec!

Jak wszyscy (usunięte przez administratora)co się da. Jak za (usunięte przez administratora) - na górze biorą konkretnie - zatrudniają znajomych i kumpli; na dole co się da - lampy, majątek firmy Nikogo z porządnych Dyrektorów nie ma, pokazują się w firmie okazjonalnie. Kamery są, ale tak jakby ich nie było. Wszyscy udają, że firma międzynarodowa a zarządzanie jak w oborze.

Pola

Jak to możliwe? dobrze rozumiem, że niektóre przedmioty według was znikają, czy zatrujecie? Od kiedy to trwa? I oni nie sprawdzają stanu magazynowego albo dopiero zaczną?

@Pola

Dobrze rozumiesz. To nie żart. Już od dobrych kilku lat. Firma w Szwecji jest sponsorem

@333

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Markslojd Sp z o. o.?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Markslojd Sp z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ERA

No to zaczęły sie rozdania. Malina polecial, ciekawy kto następny bo ze to nie koniec to wiemy wszyscy. Atmosfera zagęszcza się.

Mecz
@ERA

To taki bonus na mecz naszej reprezentacji dzisiaj. Święta Trójca siebie przecież nie tanie. Oni mają pełne ręce roboty.

HH
@Mecz

Szczególnie Rudy,zawalony pracą

Hmm
@HH

Ale on chociaż broni swojego zespołu, a Pan wielkie z Warszawy ma gdzieś swój zespół i z kamienna twarzą eliminuje!

Jj
@Hmm

Do czasu,a to już wkrótce ...haha

Hmm
@Jj

Ale co wkrótce?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Markslojd Sp z o. o.?

Lampy

Nie potrzebne są wyjazdy integracyjne pracownicy integrują się na terenie firmy, graja w lotki , piją % , i świetnie się bawią

@Lampy

Haha, a to kiedy macie czas na te lotki, jak u was przerwy wyglądają? Z tym alkoholem to raczej większy żart? ;)

Kl
@Edyta

Pytanie powinno brzmieć ?kiedy maja czas na pracę ????

@Kl

A nie mają? ;p Tutaj mają ósemki z przerwą, tak?

Kod
@Edyta

Luz i blues mają...bawią się na całego, jeden drugiego do Rudego podpierdala, wtedy ma lepszą pozycję. Ogólnie wszyscy udają kolegów, ale każdy patrzy kogo podpierdzielić i potem z boku obserwuje i się śmieje.

@Kod

Ale po co... To po ile pracownicy tutaj mają lat, że tak spytam? Jaka jest średnia wieku, bo nie rozumiem takiego zachowania, chyba że żartujesz z tym

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Markslojd Sp z o. o.?

Kl

Jakie zespolu????????????chyba pieśni i tańca????

Dariusz
@Kl

Czemu tak twierdzisz? Nie polecasz tu pracy czy o co ci chodzi?

Ff
@Dariusz

Poczytaj opinie

Bb

Jakoś trzeba sobie radzić ,zazdrosny?

Ttt

A to cały czas panna?

PPPP
@Ttt

Cały czas....już tyle lat w tej księgowości siedzi, a humory starej panny się z wiekiem nasilają

Czy w Markslojd Sp z o. o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Raty

Tak w lampach, które bez problemu zabierzesz sobie za darmo z magazynu.

Co jaki okres czasu w Markslojd Sp z o. o. można ubiegać się o podwyżkę?

Uy

Zależy kto ?, tzw „dyrektorzy „pewnie co miesiąc????,reszta co dekadę ????????????

COVID
@Uy

No i oczywiście Dyrektorzy do pracy przychodzą okazjonalnie. To taki zaszczyt, bo przecież "(usunięte przez administratora)" na nich zarobia. Cała firma pracuje na Dział księgowy, jego pseudo Dyrektora i "Członka"

Dd
@COVID

Dobre,ale doszły mnie wieści że „karma wróciła”, za bycie aroganckim, bezczelnym,chamskim,trochę się u pseudo dyrektora pozmieniało????wiedziałam.

Jj
@COVID

Dyrektora?raczej przez małe „d” bo z Dyrektora to jest tam namiastka zreszta u Członka także ????

Jr

Polecam zmianę pracy

nich
@Jj

a co wywwalili go w koncu za nic nierobienie ?

Odwaga
@Jr

Tutaj każdy odważny a na żywo udaje super pracownika, donosi na innych i w piłkarzyki albo ping ponga graz. Żenada obłydu i farsa. Niesmacznie na to wszystko się patrzy.

Fox Forever

Z czasem zrozumiesz, że są ludzie, którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taki, jaki jesteś. A także są ludzie, którzy odwrócą się od ciebie, ponieważ nie zechcesz być taki, jak oni. Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie. Poświęćcie proszę chwilę, aby zapoznać się z kilkoma sugestiami, dlaczego zdecydowanie nie warto podejmować tam pracy. Zasada równego traktowania - coś, co już dawno odeszło do lamusa, ale pracując w Markslojd miałem nadzieję, że spotkam się jednak z równouprawnieniem. Nic bardziej mylnego. Jeśli nie jesteś lizusem i nie masz romansu ze swoim przełożonym, pożegnaj się z pracą niż Ci się wydaje. Jedni mogą więcej, np. spóźniać się dzień w dzień do pracy po kilkanaście lub kilkadziesiąt minut, na co przełożony nie reaguje. Germańskie dziewuszysko jest tego idealnym przykładem. Jest to osoba, której wydaje się, że nic ani nikt nie wpłynie na nią negatywnie. Być może wynika to z faktu, iż kolor włosów zobowiązuje, ale karma wraca, jak sama lubi twierdzić. Podwyżki lub premie, a owszem, są. Jednak aby się załapać na taki przywilej, najlepiej w czasie pracy grać w gry na telefonie, korzystać z mediów społecznościowych, chwalić się byciem alkoholikiem i korzystaniem z innych, zdecydowanie mocniejszych używek. No i przecież nic nie jest ważniejsze od radia i dość głośnej muzyki, która innym pracownikom nie pozwala się skupić, zatem zapraszamy do knajpy. Mało tego, takie zachowanie jest wręcz popierane przez przełożonych. A wracając jeszcze do spóźnień, to osoby takie zostają nagradzane za wyjątkowe osiągnięcia, gdyż taki mają układ (nieformalny oczywiście) z szefem. Co się tyczy grubego cielska i wielkego ego, to aby zostać dobrym przełożonym nie trzeba mieć ukończonych dziesięciu MBA. Wystarczy być sprawiedliwym i obiektywnym, a tego brakuje przełożonemu o pseudonimie Hektor. A i jeszcze jedno, można się uważać za kierownika zespołu, ale z g.... bata nie ukręcisz. Aha, i taka uwaga wynikająca z podstawy savoir vivre: jeśli rozmawia się z pracownikiem, to nie będąc do niego odwróconym plecami; poza tym na pracownika się nie krzyczy, gdyż im więcej krzyczysz tym mniejsze masz poważanie u swoich podwładnych. Kwestia warunków pracy: w tej firmie nie są przestrzegane absolutnie żadne przepisy BHP. Są okna z lat 90-ych, których nie można otworzyć do góry, a jedynie na bok. Nie byłby to ogromny, problemem, gdyby nie fakt, że okna są nieszczelne i pracownikom przy nich siedzącym wiatr hula po głowie w najlepsze. Były oczywiście kilkukrotne próby ich uszczelniania przez tzw. złote rączki, które zakończyły się fiaskiem. Jest zatem konieczność wymiany okien na nowe, ale po co to robić skoro lepiej spróbować oszczędzić i jakoś to będzie tym bardziej, że podczas tynkowania ściany zewnętrznej budynku była możliwość montażu nowych okien. Jeśli jednak zdecydujecie się aplikować i zostaniecie zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną, to uważajcie, aby nie doznać uszczerbku na zdrowiu przez niedomykające się (zamykające się zbyt szybko) drzwi wejściowe. Drzwi te niejednokrotnie pozostają uchylone przy ich uszkodzeniu (a psują się bardzo często) tak, że śmiało można wejść do firmy i wynieść kilka lampek. Uwaga też na wykładzinę z lat 90-ych, tzw. linoleum, które po umyciu przez sprzątaczkę staje się niemal torem saneczkarskim. Podjęcie zdecydowanej i oczywistej decyzji, jeśli chodzi o inwestycje, graniczy z cudem, a kwestia naprawy oczywistych uszkodzeń zajmuje czasami kilka tygodni. Pamiętajcie też, aby chodząc po jednym wielkim biurze w stylu skandynawskim, czyli tzw. open space, nie obracać głową w prawo ani lewo, łepek przed siebie albo w glebę i do przodu. Jeśli z czymś się nie zgodzicie, to nie rozkładajcie rąk dla wyrażenia dezaprobaty. Takie zwykłe, ludzkie gesty nie są tolerowane przez Hektora. Ciekawostką przyrodniczą jest na pewno brak jakiejkolwiek kultury ubioru wśród niektórych pracowników obsługi klienta. Nie mam tu na myśli wyimaginowanego dress code, ale przychodzenie do pracy w tych samych ciuchach przez cały tydzień, chodzenie latem w krótkich spodenkach, czy też z rozpiętym rozporkiem lub haremkach to już gruba przesada. Jednak taki jest o to wizerunek Markslojdu: słabi ludzie = słaba firma. I tak już na zakończenie, to niektórym pracownikom polecam pracę w ogrodzie zoologicznym, gdyż podczas pełnienia (a raczej jego braku) swoich obowiązków potrafią udawać prosiaki czy też inne zwierzęta domowe. Pozdrawiam Was przyszli pracownicy i życzę dobrych wyborów co do swojego miejsca pracy.

On
@Fox Forever

Nie wiem kto miał jaja ale podoba mi się , sama prawda !!!

Ww
@Fox Forever

Ciekawi mnie postać Hektora?któż to?

Ss
@Fox Forever

Odnośnie wynoszenia lamp, cytat z Barei...a co tu wynosić skoro wszystko wyniesione????

Morfina
@Fox Forever

Sama prawda!!! Czy ten dzieciorób od Seata jeszcze tam pracuje? Zakłamaniec i karierowicz w jednym; Artur współczuje Ci byc w tym bagnie, miej ambicje i odejdż.

AA

Dużo musiałeś wypić, żeby dodać sobie odwagi? No tak, ale cóż począć jak wszystkich ocenia sie wobec swojego wzorca. Nie każdy jeździ pijany autem do pracy. Taka kultura organizacyjna w firmie.

Pp
@AA

Nudzi wam się ? Do pracy się zabierzcie , no tak przykład z góry ...haha

CzarnyHak
@Fox Forever

Wspaniała opinia, a jakże trafna! Podczas czytania fala radości zalewa mi serce. Ze juz tam nie pracuje oczywiście.

Jak szefostwo w Markslojd Sp z o. o.? Spoko traktują ludzi?

Pracujący

Cześć, spoko ? żart jakiś ,maja ich w dup...dla nich najważniejsze aby jak najmniejszym nakładem sił napakować swoje konta.Zreszta jakie z nich szefostwo, a i tak niedługo któryś z nich będzie gasił ostatni światło.

@Pracujący

Szefem czy tez Dyrektorem można się nazywać,ale już być i to dobrym to już zupełnie inna kwestia i tu właśnie mamy tego dobry przykład.

DOk

Oczywiście jest to dobry przykład jak być beznadziejnym przełożonym ????

????
@Pracujący

W tym roku chiński bubel w Niemczech się nie sprzeda dzięki pandemii,i trzeba zacząć szukać nowej pracy.

Łucja
@????

Co masz na myśli przez swój komentarz? Wyjaśnisz, o co chodzi z tymi problemami ze sprzedażą i jak pandemia konkretnie wpłynęła na sytuację w firmie? Wielkie dzięki.

Up
@Łucja

To proste, już w ostatnim roku słabo się sprzedawało , a teraz w Niemczech wszystko zamknięte od początku grudnia, czyli sam sobie odpowiedz?.Krótszy czas sprzedaży ,strach przed wirusem itd

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Markslojd Sp z o. o.?

Po

Preferowana taka aby Ciè wydym....:)

Bodzio

Pracowałem w firmie Markslojd przez jakiś czas. Praca była w porządku, pensja też ok, jeśli nie wystarczała to robiło się nadgodziny, fajnie też że zapewniają luxmed. Ja znalazłem ogłoszenie na stronie pracuj.pl, z tego co widziałem to tam najczęściej pojawiają się oferty. Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w takiej branży, to niech próbuje i się przekona jak jest.

Łucja
@Bodzio

Patrzyłam właśnie przez ten portal i żadnych ofert chyba nie ma nadal. A na jakim stanowisku pracowałeś? I jakie były na nie wymagania Markslojd?

Malina

Hej, nie wiecie czy szykują się w przyszłości może jeszcze takie warsztaty jak były w zeszłym roku?

Tymtym
@Malina

ehh, no pewnie coś będzie, może nie to samo, ale kto wie...to takie wróżenie z fusów, raczej ciężko przewidzieć, to biura możesz pytać, albo wyślij na fb markslojda pytanie, chyba tak będzie prościej

Malina
@Tymtym

Okej, dziękuję, myślałam, że może ktoś coś wie, więc tak sobie zapytałam, ale spodziewałam się takiej odpowiedzi jak twoja :)

konkol

może w nowym roku w końcu jakieś oferty pracy się pojawią :D

Astro

Bo w sumie odkąd ja śledzę forum, to nic nie ma, a trochę to już trwa

Asterix
@Astro

no widzicie, tacy tu niezadowoleni, a rotacja prawie zerowa, w takim razie nie może być wcale tak źle :)

Obelix
@Asterix

Haha dokładnie, tak to z zewnątrz przynajmniej wygląda :D

Belek
@Obelix

mój znajomy pracował i był zadowolony, dlatego teraz też sam się zastanawiam.. ale skoro nie ma ofert to chyba muszę czekać.

Wesołych świąt wszystkim.

Miś Uszatek

Oglądałem na Fb "nasze" chińskie choinki za ponad 8 stówek; miejcie szacunek dla ludzi, żenada....

Koralik
@Miś Uszatek

Można kupić innych firm ,ładniejsze i tańsze ,tylko ze nie ze Skandynawii ...hua ha ha

Haha
@Koralik

Jakie Skandynawii...??? Przecież to wszystko to chiński bubel jest. A świąteczne to nawet Skandynawii nie widziały bo magazynowane są w batorowie!

centaur
@Haha

Jak komuś nie pasuje, to nie kupuje proste a wizualnie są całkiem ładne, nie mi oceniać ich wartość cenową, wyrąbane na to, skoro tyle kosztuje, to znaczy, ze popyt jest

Tom
@centaur

Będą później w „promocji”,na wiosce????

centaur

@...

kogo masz na myśli?

...
@boy

Tych kmietków co większość tych wszystkich głupich komentarzy wypisują

boy
@...

a to tak, tu się zgodzę

Zostaw merytoryczną opinię o Markslojd Sp z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Markslojd Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Markslojd Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markslojd Sp z o. o.?

Markslojd Sp z o. o.