Opinie o Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching w Katowice

@Obserwator no TY piszesz, że firmy nie ma a według adresu podanego w internecie powinna istnieć. Ktoś jeszcze tam był?

Agatka
@Karolina

Ty nie byłaś a się wypowiadasz. Sprawdź fakty i wtedy dołącz do dyskusji. Firmy nie ma od dłuższego czasu pod podanym adresem. Pytanie dlaczego dalej podają ten adres jako lokalizacja biura? Może skończyły się dotacje unijne i firma przestała istnieć? Czyżby kolejny podmiot zbudowany na braku umiejętności biznesowych, a wspierany wyłącznie przez budżet UE, uczący wyciągania ręki, a nie odpowiedzialności i efektywności biznesowej?

byly_współpracownik Nowy wpis
@Agatka

dokładnie tak, firm wydmuszka- oparta tylko i wyłącznie na ciągnięciu kasy z UE. Właściciel to niedorajda życiowy, który nie posiada żadnych twardych umiejętności.

Co powiecie na temat wynagrodzenia w Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching? Czy od dodania ostatniej opinii uległo ono zmianie?

Były handlowiec

Przez chwile współpracowałem z ta firma jako handlowiec. Jakaś masakra. Do 3/4 firm z bazy nie mogłem dzwonić bo pan właściciel twierdził, ze to jego klient. Tak na prawdę sprowadzało się to do dzwonienia do mało znaczących firm bo te znaczące zawsze były szefa. Najlepsze były szkolenia sprzedażowe dla pracowników, które odbywały się po dniu pracy

A.B.

Pracownicy biura, trenerzy - średnia rynkowa Handlowcy- dosyc niska podstawa, porowizje bardzo wysokie.

byly_współpracownik Nowy wpis
@Były handlowiec

dlatego, że właściciel to żyła, który każdą złotówkę przed wydaniem musi omówić do bólu. Człowiek nie ugodowy i nie słowny, typowy Janusz w przebraniu biznesmena.

Chlodwig Nowy wpis

Nigdy nie pracowałem w gorszym miejscu. Przestrzegam.

Jack Nowy wpis

Niskie stawki trenerskie, poza tym współpraca ok

Aplikowałeś do firmy Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Jakie są mocne strony pracodawcy Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching?

A.B.

Trenerzy- duże doświadczenie i świetna praca na sali szkoleniowej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching?

przeczytaj poniższe wypowedzi to się dowiesz jaka jest atmosfera

A.B.

Atmosfera jest całkiem ok, pod warunkiem,że nie ma pilnych zleceń, wtedy jest lekko nerwowo :-) ale ogólnie ok :-)

Miłosz

Ciekawa praca handlowca, fajna atmosfera i dobre zarobki to główne zalety firmy!

Handlowiec

Pracowałem, jako handlowiec w Labie przez ponad rok. Minusem była niska podstawa,ale za to bardzo duże prowizje za sprzedaż, więc jak sie sensownie działało to dało sie zarobić. Firma działa w oparciu o CRM, gdzie dostajesz spora baze klientów, masz konkretne kontakty, historie pracy z klientem więc nie musisz niczego szukac samodzielnie. Mniej więcej wychodziły 3 dni przy telefonie, 2 dni u klientów. Praca na terenie całego kraju. Ciekawe szkolenia wewnetrzne i mozliwosc udziału w prestizowych konferencjach, ale wiązało sie to niestety dodatkowo z praca i pozyskiwaniem klientów, rozdawaniem wizytówek. Fajni pracownicy biura i sensowny zespół trenerski.

Maro

Mało opinii, a może znajdzie się jeszcze ktoś kto opowie jak się tu pracuje?

Mateusz

Zastanawia mnie jeden fakt. Opinie negatywne o firmie są rzeczowe i treściwe, ich długość jest zwykle dłuższa od tych pozytywnych. Czyżby negatywne były pisane w oparciu o rzeczywistość, poparte doświadczeniem osób piszących, a pozytywne przez praktykantów lub pracowników na zlecenie szefa. Opinie pozytywne to zwykle krótka wypowiedz, czasem odpowiedź na komentarz negatywny. Coś w tym musi być.

@Obserwator a skąd wiesz? Przecież na stronie jest ciągle adres podany własnie pod nazwą Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching. Byłeś tam i sprawdzałeś co się mieści pod tym adresem?

Obserwator
@Karolina

@Karolina a jest inaczej?

Tomasz
@Karolina

Potwierdzam spostrzeżenie przedmówcy. Pod podanym adresem od kilku miesięcy znajdują się biura konkurencji: Strefa Dobry Start.

@Obsereator A sprawdzałeś czy może firma zmieniła swoją siedzibę? http://www.lab.xo.pl/ Tutaj są adresy do biura i siedziby, czy są nieprawidłowe? A czy Ty sam miałeś styczność z Laboratorium Arkanów Biznesu?

Obserwator
@Karolina

Adres biura to adres konkurencji.

Obsereator

Była firma i już jej nie ma. W siedzibie dotychczasowej jest już konkurencja. Coś jednak było w tych negatywnych opiniach.

Genialne szkolenia! Genialni trenerzy!

Daria

Ja Ci powiem, że moja koleżanka pracuje w Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching i nigdy by nie potwierdziła tego co mówisz, generalnie to jest przecież normalna firma, nie ma wielu minusów, a na pewno nie z tych o których mówisz.

Ekonomistka

Kiedyś chciałam pracować w tej pseudo firmie i wszystko co tu przeczytałam okazało się prawdą. Kropką nad "i" jest pan pseudo prezes zarządu - jak napisał sobie na stronie internetowej. Od kiedy w jednoosobowej działalności gospodarczej występuje zarząd i prezes? Firma uczy biznesu, a jej właściciel nie pojęcia o podstawowych prawach wynikających z obowiązujących aktów prawnych. Zarząd jest w spółkach kapitałowych. Porażka! Gdyby ego latało to rozbiłby się o sufit. Brak profesjonalizmu w pracy z ludźmi. Teraz zostało mi już tylko przestrzegać. Najlepiej wszystko nagrywaj i bierz na papierze, nie wierz w żadne słowo, które nie ma poparcia w twardych dowodach.

I.

Ciekawe zlecenia dla trenerów-praca dla ciekawych firm. Trochę długi czas oczekiwania na płatności (po tym jak zapłaci Klient).

luk

Odbyłem ciekawy 4 miesięczny staż, sporo się nauczyłem. Przeszkadzały mi jedynie dodatkowe zadanie, wg mnie nie należące do stażystów jak np. wymiana opon zimowych.

itoerjklgdkl
@luk

Nie bali się że im źle wymienisz te opony ? Ja bym się za to nie brał jeśli bym nie musiał jechać gdzieś samochodem służbowym. Pomyśl co by było gdyby ci np samochód spadł, kto by za to płacił ? Albo spadł na nogę, rękę czy dostałbyś coś z ubezpieczenia? I to jeszcze na stażu , na przyszłość odmawiaj takich zadań, dobrze ci radzę. Serio.

b.

Z perspektywy trenera współpracującego: + ciekawe zlecenia - sporo wymogów organizacyjnych + płatności zgodnie z umową - średnie rynkowe stawki

kabi

Hej, ja byłem na około 3-miesięcznym stażu i jestem całkiem zadowolony. Jest tam tak, że czasem szukają na staż z możliwością zatrudnienia, ale najczęściej szukają studentów, którzy się jeszcze uczą a chcą już mieć jakieś doświadczenie, praktyki (jak ja). Z góry wiesz czy masz szansę zostania w firmie po stażu czy też szukają tylko kogoś do pomocy na konkretny czas a ty w zamian za to się uczysz. Dla mnie to ok bo to nie było parzenie kawy, sprzątanie itp. (bo na takie staże trafiali moi znajomi) ale naprawdę niezła nauka- sporo obowiązków, ale też spora dawka wiedzy. Można powiedzieć, że rzucają cię od razu na głęboką wodę. Dla mnie było to super doświadczenie bo myślę, że w innej firmie uczyłbym się tego 3 x dłużej. Dziewczyny z biura bardzo pomocne.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching - Katowice

• Jak się pracuje w Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching?

Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching
1.9/5 Na podstawie 35 ocen.

Laboratorium Arkanów Biznesu – szkolenia, eventy, coaching