Opinie o upc.pl - UPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UPC Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPC Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska w Warszawa

V

Czuje się (usunięte przez administratora) Przez wiele lat korzystałam z UPC na Mokotowie - nie miałam dużo uwag. UPC oferuje wiele promocje ale nie dla wiernych użytkowników tylko nowych. Postanowiłam spróbować sił żeby obniżyć rachunek - wiadomo inflacja - trzeba patrzeć na co się ile wydaje. Mila Pani w obsłudze telefonicznej bardzo się starała - chwala jej za to. Zaproponowała ze jak dołączę tv to rachunek spadnie . Ok tv nie oglądam - ale jak rachunek spadnie to why not. Przyszedł Pan wymienił urządzenie i zaczął się koszmar. Internet jest niestabilny. Kilkunastokrotne próby umówienia z technikiem - PORAZKA. mam cala historie smsow: technik wyrusza - będzie za ok 20 min. Nigdy się nie pojawia. Ponowne próby umówienia - jest data i godzina - hurra - nie pojawia się - w końcu dostaje emaila - sprawdzilismy internet działa - nie ma potrzeby wizyty technika. Ponieważ wyjeżdżam musze dac spokój. Wracam internet dalej niestabilny - raz jest - raz nie. a sprzęt który u mnie zainstalowano - nie obsługuje 1000 mb - prędkości na która podpisałam umowę. Oczywiście każdy ma prawo wyboru - ja tez je mam, ale najpierw będę dochodzić swoich praw. żadna korporacja nie ma prawa nas (usunięte przez administratora) i lekceważyć.

PRacowniCa
@V

SERWIS, technicy to firma zewnętrzna , nie piszcie, że to wina upc, my nie mamy swoich techników, zlecamy takie prace firmie która obsługuje linię, podejście i obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia, na słupach gdzie biegnie kabel światłowodowy są żółte tabliczki i tam macie informacje kto jest właścicielem światłowodu i kto odpowiada za awarie

Roksana

Paczka zostala nadana w Polce do Angli, Na drugi dzien zwrocona do nadawcy ze rzekomo nie nadaje sie do trasportu ( za cienki karton, zla tasma, sypkie luzno rzeczy w zawartosci). Po otrzymaniu paczki okazalo sie ze byla otwierana, sklejona przez nich ponownie. Rzeczy wsypane do srodka calkowicie w innych miejscach jakby wysypane i wsypane do srodka ponownie - rozbita butelka, miod, przetarta jak po ziemi rura do podlogoiwki, rozwalony wegiel sypki na wszystkie rzeczy, powyginanych kilka zakretek do sloikow, pkorowiec od baterii prysznicowej przetary az zrobiola sie dziura. Na logike upadla im/ wypadla z pojazdu i zwalili na nas. Co za CHAMSTWO i (usunięte przez administratora)

Bartas
@Roksana

I, że to UPC ? ????

raa
@Roksana

Firma UPC to nie firma kurierska UPS. Pomyliłaś firmy, z angielskim na bakier.

Adaś

Serwus, wystawiam opinie chyba pierwszą w życiu ale to co się wyprawia w tej firmie to w głowie się nie mieści i na prawdę zastanówcie się dziesięć razy zanim zechcecie pracować w upc w b2b. Pracuje w sprzedaży b2b mam 11 lat doświadczenia upc jednak potrafiło mnie negatywnie zaskoczyć. Bałagan w firmie jest niesamowity. Nie kompetencja pracowników porażająca zwłaszcza osób które zarządzają. Co nie zrobią to się kompromitują i wprowadzają chaos. Pod stołem lewe interesy załatwiają. Dyrektor otoczył się pachołkami aby tylko na zewnątrz było widać ze coś robi. Pieniądze są tu kiepskie mocno poniżej średniej w tej branży. Ciagle braki wypłacie należnych prowizji. Systemy z rodu epoki kamienia łupanego pewnie stad braki wypłacie należnej nam kasy… rotacja to co miesiąc ktoś rezygnuje i co 3 miesiące ktoś tu przyjdzie na kilka miesięcy. Ja z końcem przyszłego miesiąca już tez podziękuje szkoda życia.

Kamil
@Adaś

To słabo, że takich chaos. No i braki w wypłacie prowizji musisz odczuwać finansowo. A jakbyś był na normalnej umowie byłoby lepiej z kasą? Przyjmują tylko na B2B czy na umowę o pracę też można się załapać?

pracownica
@Adaś

nie zgadzam się, jeśli nie masz wyników to nie zarobisz, płacone jest za wykonaną pracę, zarobki dla dobrych przedstawicieli potrafią kilka razy przekroczyć średnią krajową, jeśli ktoś przychodzi dla podstawy to szkoda czasu, dobry handlowiec zarobi dużo, są premie i wypłata zawsze na czas bez jednego dnia poślizgu, jedynie czego oczekują to wyników za które dobrze płacą

Mirek

Dzień dobry. 24 stycznia o godzinie 10:24 zadzwoniła do mnie pani z informacją o promocjach. Swoim tonem głosu i prowadzeniem rozmowy, dała mi do zrozumienia, że robi łaskę przekazując mi te informacje a ja powinienem być jej wdzięczny, że łaskawie do mnie zadzwoniła i zaszczyciła mnie swoją rozmową. Ponieważ coś robiłem, nastawiłem telefon na głośnomówiący i odłożyłem go nieco dalej. W domu grała muzyka i automatycznie zacząłem głośniej mówić. W pewnym momencie pani stwierdziła, że nie podoba się jej ton mojego głosu. Zaznaczam, że odzywałem się w sposób kulturalny, grzeczny i nie wulgarny. Zaczęła mi przerywać, nie pozwoliła dokończyć mi swojej wypowiedzi i odniosłem wrażenie, że łaskawa pani jest obrażona. Nie wiem co powiedziała w dalszej części rozmowy, ponieważ mówiła cały czas razem ze mną. W pewnym momencie zakończyła rozmowę, rozłączając się. Dała odczuć swoje niezadowolenie, jak i to, że pani ma muchy w nosie i nieasertywne nastawienie do powierzonych jej zadań, a ja powinienem jej przytakiwać i być wdzięczny za to, że zadzwoniła do mnie i chce ze mną łaskawie rozmawiać, a ja w swej arogancji mówię do pani podniesionym głosem, może, ale na pewno grzecznie. „Księżna pani” się obraża, kończy rozmowę, czuje się niedoceniona, nie dowartościowana a może i to, że nie powinna dzisiaj przychodzić do pracy, bo we wtorek jej się żle pracuje i może powinna być w domu, bo ją głowa boli albo ma zły humor. Myślę, że tacy ludzie przewartościowani swoim ego, nie powinni rozmawiać z klientami, psują tym wizerunek firmy. W trudnych warunkach pandemii i w ogóle finansów klientów, konsultanci powinni stwarzać pozytywny obraz firmy którą reprezentują. A w tym wypadku jest to absolutnie nieżyczliwa twarz którą ja jako klient widzę, a którą reprezentuje pani konsultantka. Bardzo przepraszam, że naruszyłem spokój osobisty owej pani i może zachwiałem jej pewność siebie dzisiejszego dnia, a może ta pani powinna zmienić pracę. Z poważaniem Mirek Wojciechowski. A najbardziej to jest mi przykro, że nie dowiedziałem się, jaką to bardzo ciekawą propozycję o promocji ma pani dla mnie.

Przedstawiciel Handlowy

Sporo pytań ale nie były jakieś trudne..bez głupiego gadania "opowiedz nam coś o sobie" za to plus. dwa etapy rekrutacji..Pierwszy pytania do kandydata a drugi konkrety czyli wynagrodzenie itp.. no i właśnie tu zaczynają się schodki 2000zł podstawa dla PH + premia i prowizja. Oferta pracy była skierowana do osób bez doświadczenia i z doświadczeniem w sprzedaży.. dla kogoś ze sporym doświadczeniem 2000 to trochę kpina...

pytania o stosunkach z pracodawca/pracownikami (per Pan/Pani lub na "TY") itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Marek wiktor jakubczyk @wp.pl

Jesteście firmą nieodpowiedzialną , nie dotrzymujecie terminów które sami wyznaczacie, macie niesamowity bałagan kto wcześnie wstaje ten rządzi , brak odpowiedzialności przez osoby które powinny kierować zespołami i wydawać decyzje które są respektowane przez pracowników.

@Marek wiktor jakubczyk @wp.pl

Zostało Ci w takim razie wytłumaczone z czego wynikają opóźnienia? Rozmawiałeś na ten temat z firma i tłumaczyłeś swoje zdanie czy tylko dodałeś opinie na forum?

XXXXXX

Najgorszy Internet i obsługa na swiecie, a te pozytywne opinie na swojej stronie to chyba sobie sami piszą

Kamil

Jest praca. Szukają kierownika zespołu sprzedaży bezpośredniej. Dają samochód służbowy i dużą swobodę w działaniu. Ktoś już tak pracował i może podpowiedzieć czy jest bardzo trudno zrobić narzucone targety? Bardzo trzeba cisnąć?

joseph55

Witam, chcę podzielić się opinią o działalności punktu obsługi klienta UPC w CH POGORIA w Dąbrowie Górniczej. Przykro ale moja opinia jest w pełni negatywna , chciałem załatwić sprawę w imieniu mojej mamy , osoba w wieku 94 lata. W III i IV kwartale przestały przychodzić rachunki do zapłaty za tzw. azart. Chcąc wyjaśnić sprawę udałem się do punktu w CH Pogoria. fakt że nie miałem upoważnienia od osoby na którą była umowa ( ojca ) który już nie żyje a mama która ma 94 lata .Kompletny brak empatii zrozumienia starszego człowieka , który wcale nie musi mieć telefonu ani komputera który poświęcił czas i pieniądze żeby dojechać do punktu i porozmawiać z konsultantem , zostałem odprawiony z kwitkiem . Nie masz papieru to spadaj. Zadzwoniłem na info linię i o dziwo załatwiłem sprawę szybko i profesjonalnie bez dowodu , bez upoważnienia po krótkiej weryfikacji miła pani obsłużyła mnie szybko i mile. Mam dwa pytania dlaczego przestały przychodzić rachunki do zapłaty , dlaczego nikt nie przypomniał że jest brak opłaty. Jak osoba w wieku 94 lata ma skontaktować się z wami w takiej sprawie. To waszym obowiązkiem było skontaktować się z abonentem i wyjaśnić temat widząc jego pesel , ale z góry założyliście że może już nie żyje. Przykro to pisać ale muszę to wam to powiedzieć . Więcej empatii i zrozumienia

Aneta

Czym w UPC Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

@Aneta

A ty się interesujesz jakimś konkretnym stanowiskiem? Też bym chciała wiedzieć, nawiązując do Twojego pytania.

Aneta
@Danuta

Network Engineer

Katarzyna
@Aneta

W ogłoszeniu były benefity opisane jak coś, 2 miesiące temu wygasło to na nie aplikowałaś? widziałam, że hybrydę oferują, wiadomo jakie zasady? i coś na temat widełek, bo nie podali?

Nord

Firma poszukuje Kierowników regionalnych czy ktoś może się wypowiedzieć jak ta praca wygląda od środka? Mam wrażenie że karty juz zostały rozdane a rekrutacja to fikcja.

QWERTY
@Nord

Również dołączam się do pytania, zastanawiające jest to że w Trójmieście co jakiś czas jest rekrutacja, co tam się dzieje ? takie rotacje ?

@QWERTY

Wiesz, niekoniecznie. Może być tak, że tak dobrze im idzie, że poszerzają zespół :) Masz jakieś doświadczenie w ogóle?

Qwerty
@Danuta

Wiesz, niekoniecznie. Może być tak że jednak niedoborze im idzie, a masz jakieś info?

Onyx

Ciekawe czy przejęcie UPC przez Play spowoduje czystki wśród kierowników regionalnych? Może wreszcie w jednym regionie zakończy się (usunięte przez administratora)

Maveric
@Onyx

Nie ma co się zastanawiać, ale można mieć nadzieję, że ktoś w końcu zrobi namiastkę porządku i pozbędzie się niekompetentnych ludzi.

Marek P
@Onyx

Wszyscy w związkach zawodowych, trzymają się mocno stołka i ciężko coś zmienić.

Jolanta
@Marek P

Czyli rzadko kogo przyjmują? Nie ma co liczyć na to że będzie jakoś niebawem rekrutacja? Jak tu z nią właściwie jest?

@Jolanta

Rekrutację są, lecz nie zwolni się osób które są w związkach zawodowych. Nowa osoba przychodzi wyżej wymienione osoby piszą na nią donosy i koło się zamyka, Taki proces co kilka miesięcy, tak to wygląda

Bartek

Witam, interesuje mnie praca na stanowisku PH na terenie Trójmiasta, posiadam doświadczenie z innej firmy w branży chciałbym się dowiedzieć jak to w praktyce u was wygląda? Pracujecie jako akwizytorzy czy raczej bardziej nowoczesne sposoby pozyskiwania klientów?, Czy wynagrodzenia są płatne na czas czy jak się spółce podoba? I jak ogólnie atmosfera?

@Bartek

To w takim razie musisz napisać na Go work UPC Gdańsk, Odnośnie Trójmiasta to nic ci nie powiem, możesz tam poczytać opinie. Pzd

Kasiula

Jestem w zespole KAM i mogę powiedzieć ze jest tu jeden wielki bałagan. Nie można liczyć na żadne wsparcie organizacji. Panuje straszne kolesiostwo. Mam 13 lat doświadczenia i przeżyłam różne sytuacje ale skala kolesiostwa i nepotyzmu w UPC jest porażająca. 2-3 osoby dostają pod stołem wszystkie ciekawe projekty i cała organizacja temu klaszcze jakie są wspaniałe jak to nie wydzwaniają klientów … atmosfera jest przez to straszna i odechciewa się pracy. Pieniądze są średnie premie i prowizje nie za wysokie jak w innych firmach. Nie dostrzegłam plusów po pracy kilkumiesięcznej. Bardzo nie polecam jeśli ktoś jest ambitny i liczy na prace ciekawa i fajnymi ludźmi. Dyrekcja bardzo psuje to firmę … to widać od pierwszego dnia mojej pracy. Jak na takie stanowisko na którym jestem to są mega rotacje we wcześniejszych firmach może jedna osoba na rok odchodziła. Tutaj przez dyr i kolesiostwo na pół roku prawie cały zespół się zmienia… to daje obraz pracy w tej firmie.

Mikołaj
@Kasiula

Potwierdzam, jest to również zauważalne w innych oddziałach np. Wrocław, Poznań a Gdańsk to już bije wszystkich na głowę... Kolesiostwo straszne po prostu brak słów...

Karol

Rekrutacja Na początku było super rozmowa z Panią Justyna świetna rozmówczyni widać że bardzo doswiadczona, Pani Justyna na plus. Dostałem się na 2 etap z Dyrektorem Panem Mirkiem. Po drugim etapie cisza... Według zapewnien dyrektora mial dac znac bez względu na wynik i....?Cisza... Panie Mirku Dyrektorze na stanowisku wysokiego szczebla niedopuszczalnym jest takie zachowanie, jeśli nie ma Pan czasu niech Pan nie obiecuje jeśli nie potrafi Pan dotrzymać słowa. Prosze pamiętać że jeden tak potraktowany czlowiek powie 20 osobom o swoim niezadowoleniu i w ten sposób pracuje Pan na niekorzyść firmy dla której Pan pracuje. Bardzo mało profesjonalne a z drugiej strony pokazuje jak bardzo jest Pan nieslowny i czy radzi sobie Pan na stanowisku ktore Pan piastuje.

Wróbel
@Karol

Miałem tak samo

Elżbieta
@Wróbel

Ale to prawie wszędzie tak jest, jeśli ktoś pod jakimś względem nie odpowiada to nie ma co oczekiwać odpowiedzi. Nie to nie, trzeba iść dalej i tyle ;)

Jimmy
@Karol

miałem tak samo... rozmowa o prace na początku kwietnia i do dzisiaj zero informacji zwrotnej :/

Nie polecam tracić czasu na udział w rektutacji... brak informacji zwrotnej, a człowiek poświęca swój czas na dwie rozmowy. Zespole Rekrutacji macie sporo do poprawy - najpierw obiecywanie powrotu z info zwrotnym, a potem cisza. To jest brak szacunku do Kandydata.

Jimmy
@Kandydat

w 100% racja. U mnie sytuacja taka sama... rozmowa na początku kwietnia i jak dotąd żadnej odpowiedzi ze strony rekruterki

marek

Jeżeli ktoś szuka dobrej pracy odradzam. Co innego obiecują podczas rekrutacji co innego rzeczywistość. Wynagrodzenie nie wiele wyższe niż minimalna i płacą tyle jak chcą

Magdalena
@marek

A co obiecywali i jaka była różnica między obiecankami a praktyką?

Jugata
@marek

Potwierdzam zarobki

Wczoraj zamieściłam bardzo negatywną opinię o UPC, na stronie UPC OPINIE I SKARGI 2022. Sprawdziłam , moją negatywną opinię moderator usunął . Tak więc opublikuje tu ten tekst , aby ten kto to przeczyta zastanowił się nad podpisaniem umowy na 24 z tym operatorem . Uwiązują klienta by kasa płynęła. Dodam jeszcze,że oficjalnie na piśmie poniższy tekst został złożony do UPC sp. z o.o. "Kiedy 2 lata temu podpisałam umowę z UPC byłam zadowolona . Internet do 500mb/s , Pan który instalował , sprawdzał szybkość było 387 mb/s . Od grudnia 2021 wszystko się zmieniło , zaczęłam reklamować , bo szybkość spadała . Za każdym razem , kiedy dzwoniłam , szybkość internetu spadała. to jest kara pewnie dla mnie. Po wczorajszej rozmowie z Panią z UPC , która wmawiała mi , że deklarowałam przedłużenie umowy, zaprzeczyłam i wspomniałam o moich zażaleniach i prośbie o wcześniejsze rozwiązanie umowy , oświadczyła ,że mam umowę podpisaną do 15-04-2022 i nie mam możliwości wcześniejszego rozwiązania umowy , mimo tylu złożonych reklamacji . Tak więc po wczorajszej rozmowie szybkość internetu spadła z 94 mb/s do 71mb/s, połączenie się zrywa. Za własne pieniądze muszę się denerwować i związana umową muszę płacić za coś nie spełniające wymogów umowy i jestem narażona na arogancje i butę ludzi pracujących w UPC. Brawo właściciele UPC wasza marka spada , ludzie przekazują sobie nawzajem swoje doświadczenia . Ja niestety muszę czekać do czasu zakończenia umowy , przecież nie wypuszczą klienta do czasu zakończenia umowy . "

pcadmins

Wrzucam oryginalna wiadomosci, która otrzymalem od UPC - oceńcie sami ... Szanowny Kliencie, nawiązując do dzisiejszej rozmowy, potwierdzam, że w przypadku rozwiązania Umowy z dniem 2020-02-01, kwota do zapłaty, wynikająca z konieczności zwrotu ulg przyznanych w promocji, wyniesie 3399.99 zł. Prosimy nie odpowiadać na tę wiadomość. Jeżeli masz pytania, użyj wygodnych i szybkich narzędzi samoobsługowych na www.upc.pl/pomoc lub skorzystaj z wiedzy doświadczonych użytkowników UPC spolecznosc.upc.pl Z poważaniem Bartosz Milde Doradca ds. Utrzymania Klientów

no tak
@pcadmins

i czego tu nie rozumiesz? Zobowiązałeś się podpisać umowę na jakiś czas a upc , że nie podniesie ci ceny przez ten czas. Dwustronne zobowiązanie. Musisz poczekać do końca umowy albo przepisz ją na kogoś innego tzw cesja. Zrozumiałeś, czy wciąż nie?

Hh
@no tak

Ceny nie zrozumiał! Jaki internet mogę kupić BEZ PROMOCJI, żeby odchodząc wcześniej kara była tylko wielokrotnością ceny miesięcznej!

paweł
@pcadmins

również otrzymałem taka wiadomość - w systemie moje UPC oznaczyłem opcję żeby umowa 2letnia nie przeszła na czas nieokreślony a dostałem wiadomość o naliczeniu kary 400zł za przyznane ulgi gdzie do końca umowy mam 2 fv po 80zł. To zwykli (usunięte przez administratora) - odradzam każdemu

Nosacz
@pcadmins

Piszesz nie na temat, to jest forum dla pracowników a nie dla sfrustrowanych swoim nieudacznictwem klientów. Było czytać umowę a nie teraz płakać.

Haha

Nieźle utrzymuje klientów gościu

Odradzam

Kółko wzajemnej adoracji. Managerowie trzymają się w swoim kręgu i żaden z nich nie walczy o swoj zespół. Jak idziesz do salesb2b to wiedz ze zawsze będziesz wszystkiemu winny. A dyr i twój manager będą Ci wmawiać ze nic nie robisz, że nie masz pipelinu i klientów na pół roku do przodu. I mówią to każdemu czy robisz targety czy nie śpiewka jest ta sama. Podstawa bliższa kwotowo pracy na kasie w lidlu, podwyżki są tylko dla tych wyżej. Dłużej się zastanawiając to szczerze nie widzę plusów pracy w tej firmie. Bardzo zepsute środowisko. Dużo pracowników z b2b ląduje przez to na l4.

Jaki jest okres rozliczeniowy w UPC Polska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

prac

Wynagrodzenie jest pod koniec kazdego mca

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w UPC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska?

Kandydaci do pracy w UPC Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska