Opinie o Mirex w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mirex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirex w Bielsko-Biała

podpierdalacz

to wielki [usunięte przez moderatora] ze auta kupili ostatnia wycieczka w ciepłe kraje - na święta znowu dostaniemy wielkie [usunięte przez moderatora] chyba że ktoś umie szczelić sobie karpia z podziwu to będzie . Premia też na pewno będzie po świętach albo w nowym roku a jeszcze ja [usunięte przez moderatora] . Ci co są sercem tego bałaganu [usunięte przez moderatora] na innych aby mogli się bawić - nic z tego nie mają tylko upokorzenie jak dowiadują się ile w innych firmach sie zarabia i jakie dostają bony na święta i paczki na Mikołaja dla dzieci

BMW

widze ze dawno tu nikogo nie było,ale jeśli chodzi o wypłaty za miesiąc to są naprawdę tragiczne,samochody potrafią sobie kupować ale zeby pracownikowi podnieść wypłaty to po co!!!!!!! teraz będziemy musieli robic na auta które zarobili...

podpierdalacz

sezon w pełni

lizaczek

ale dali znowu popalić przy premii znowó obciete na poczet inwentury , ostatnio tez tak obcieli wyszła na plus a kasy nie zwrócili

Magazynier

Tragedia

Gdzie wcześniej pracowałeś

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
fafik

kto tu narzeka,jak by nie którzy (usunięte przez administratora) nie obgadywali to by było w porządku w tej firmie i robili swoje a tak to wiadomo jak jest bo tam kiedyś pracowałem i dużo widziałem co sie tam dzieje po prostu jeden wielki bajzel a zwłaszcza logistyka i kierowniczek transporu za duzo sobie pozwalał. A jak się odchodzi to [usunięte przez moderatora] ci w papiery ze byś pracy nie było można znalesc,bo myślą ze po za tą firmą to nie istnieją inne firmy!!!!!!!!!!!

szeryfowy_dupowlaz_wp

do roboty sie zabierac a nie durnoty tu wypisywac. Prezesi zamowili autka dla siebie po 350tys. złotych sztuka i kto na to bedzie robic co ?? Tylko [usunięte przez moderatora] narzekac potraficie. W tej firmie nie mozna sie dorobic bez kombinacji. Nie jeden z nas sobie chałupe wybudował albo wyremnontował. KTOŚ NA TO MUSI ROBIĆ !!!!!!! wiec koniec [usunięte przez moderatora] na forum tylko do roboty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

muminek

tylko w tej firmie nie ma i nie bedzie porzadku nawet wobec samych pracownikow jedno wielkie [usunięte przez moderatora]

abc

Ciekawy jestem czy mirex już pisał/dzwonił do adminów tego portalu o usunięcie tych komentarzy, jak nie to brawo mirex! napewno ludzie hordami będą biegli do pracy...

obecny_pracownik

Mirex to jeden wielki bałaga, którego nikt z was nawet nie jest sobie wstanie wyobrazić. Zarządzają firmy ludzie, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Magazynem kierują goście nie umiejący dobrze zdania po polsku ułożyć !!! Wielki dyrektor to (usunięte przez administratora) i nic wiecej. A kradną prawie wszyscy - [usunięte przez moderatora] Jedna wielka banda. Tylko Ci podlizuja sie maja luzik. Reszta to jedna wielka kupa.

kierowca

moim zdaniem powinni wyłączyć internet na magazynie bo kiedy przechodze to szanowne kierownictwo siedzi na tym [usunięte przez moderatora] internecie i [usunięte przez moderatora] robi a magazynierzy muszą [usunięte przez moderatora]

jo

hej"..."niezly walek Strachy na lachy:)

MAŻ

anonimowy nikt nie zostanie w necie nigdy...ale czego tu sie bac, wkoncu piszemy prawde!!!a

...

zyje w kraju ktory chce mnie zrobic w [usunięte przez moderatora] .... za moja kase. robcie dzieci do czterdziestki bo bedziecie placic podatek. nie ma to tamto:D:D

kk

To logiczne ze w internecie nikt nie jest anonimowy

to ffi fi

a gdzie (usunięte przez administratora) nasze posty tyle ciekawych zeczy sie tam mozna bylo dowiedziec . jak to usuneli

to ffi fi

ip komputera blondasku kto to sprawdzi ma na to ktoś uprawnienia w tej firmie na pewno nie . Ktoś ci powiedział bajkę a ty w nia uwierzyłes i rozsiewasz ploty . sprawdz sobie swoje IP ale nie kompa tylko mózgu , zeby ci się czasem nie zwieszał w nowej robocie .

kuracjusz

czemu się nie podpisujecie kto kogo obraża . Łatwiej by się było domyślić o kogo chodzi . A poza tym to nie ubliżajcie [usunięte przez moderatora] oni mają swój własny świat .

racja

"nieważne"popieram Cie w 100%a Panu ważne życze zeby też ktos mu obraził rodziców na takim forum albo nawet publicznie przy jego obecnosci!!!tylko [usunięte przez moderatora] wchodzi na temat rodziny i ich obraża.Może maja taki zwyczaj w domu!!!pozdro

szukajacy pracy

witam dostalem namiary od kumpl na robote na magazynie.ale po tym co tu czytam to chyba mu w leb dam bo na ladna polapke mnie chcial wpakowac.ladna masakra z tego wszystkiego co tu przeczytalem to wychodzi na to ze wszystkie [usunięte przez moderatora] i jeszcze na wzajem sie wyzynaja.tylko gdzie jest wlasciciel tego [usunięte przez moderatora] przeciez o tym sie pisze i mowi.ogolny wniosek to wstyd hanba i brak szacunku dla zwyklego zjadacza hleba.

WIDZE DRODZY KOLEDZY ZE OD KIEDY ZNIKŁA NASZA GWIAZDA Z DZIAŁU SPRZEDAZY TROCHE GLOSNO ZROBILO SIE NA FORUM O FIRMIE MIREX! WSZYSCY PISZA NA TAMAT LOGISTYKI, A CO Z PRZEDSTAWICIELAMI HANDLOWYMI-KTORZY PANOSZĄ SIE PO FIRMIE??! Z MARGETINGIEM KTÓRY CHODZI NA PRAWO I LEWO???WINDYKACJA-O MATKO...JAKA WINDYKACJA-ZWYKLY NIEUK-ALE WIADOMO SYNUS PREZESA WIEC PRZEMILCZE...! [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Mirex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mirex?

Zobacz opinie na temat firmy Mirex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mirex?

Kandydaci do pracy w Mirex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mirex