P.P.U.H. LAN SOFT ŁUKASZ SKLAREK

Toruń

Opinie o P.P.U.H. LAN SOFT ŁUKASZ SKLAREK

BARTEK 2011-01-31 19:31:37
Kompletny brak profesjonalizmu .Opieszała obsługa techniczna . Każda wizyta serwisu kosztowała mnie kilkadziesiat złotych . System zabespieczenia serwera wyłanczał mi dostep do sieci po wykryciu u mnie jakiego kolwiek wirusa czy trojana bez jakiego kolwiek ostrzeżenia czy informacji. Szybkosć łącza pozostawia wiele do zyczenia .Pruby kontaktu z właścicielem firmy konczyły sie odmowa. Osoba prowadząca biuro(chyba sekretarka bo sie nigdy nie przedstawiła) niekompetentna w udzielaniu jakich kolwiek informacji czy przyjmowaniu skarg> Osobiscie uważam ze tego typu firmy nie powinny w dzisiejszych czasach istniec na rynku. OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM
Rollo 2011-04-01 17:19:33
Potwierdzam wypowiedz poprzednika i odradzam usługi tej firmy. Wystarczy poczytać inne opinie w sieci.
ww 2014-01-09 10:53:00
super atmosfera
kisielek 2016-05-03 20:24:54
Nie sa jakąś dużą firmą by musieli miec swoją stronę internetową chociaż jak na Torun to duże miasto wiec zawsze klienci mają lepszy dostep do nisów ale to branża informatyczna wiec tez uważam że fajnie by było gdyby mieli mieli. Nawet czasem lepiej przeczytac co naprawiaja niz jechac na darmo
Zostaw swoją opinię o P.P.U.H. LAN SOFT ŁUKASZ SKLAREK - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. LAN SOFT ŁUKASZ SKLAREK