Opinie o Boryszew ERG w Sochaczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Boryszew ERG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Boryszew ERG o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Boryszew ERG w Sochaczew

Pracownicy

W Boryszewie nic się nie zmieni. Najniższa płaca w górę a tu jak ktoś nie wyrwie kasy wypowiedzeniem to podwyżki nie dostanie. Płaca stoi w miejscu i stoi...

Ff

Ile się zarabia na rękę. Czy jest możliwość pracy przez firmę czy agencja

Zorientowani
@Ff

Zarabia się mało ok 2200 na rękę. Za to nikt nie utrzyma rodziny. Nie ma żadnych zasad wynagrodzen. Ludzie przychodzą tu na chwilę. Kiedyś firma z zasadami a teraz byle by ktoś tu przyszedł. Żadnych regulacji płacy z inicjatywy firmy. Ludzie zaczną odchodzić na emeryturę albo z firmy kto młodszy.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Boryszew ERG?

Tam się nie da pracować Pani dyrektor AK jest (usunięte przez administratora) i nie wie o czym mówi, typowa blondynka. Zespół 50+ leniwy, obrażony na świat. Zarobki kiepski i brak możliwości awansu.

Nik

Zarobki nie są kiepskie tylko fatalne. Zespół nie jest leniwy tylko zniechecony, co by nie zrobił to nie zarobi.Sypnie zarząd raz kasą a potem długo długo nic. Jak tu żyć pani ak :)

Imny pracownik
@Nik

To prawda że w boryszewie jaka placa taka praca czyli kiepsko placa to kiepsko sie pracuje

Fredzis

Czy przyjmują do pracy kobiety, jakie zarobki

Er
@Fredzis

To chociaż jest 2500 na rękę

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Boryszew ERG? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Diebold Nixdorf
Er

Czyli jak piszesz ze zarobki nie są za dobre, czyli na rękę jest chociaż 2500

Ff

Co robią kobiety na produkcji, jakie zarobki

Do Ff
@Ff

Kobiety też pracują ale nie polecam, na produkcji śmierdzi chemią . Płacą słabo. Na chwilę można się załapać ale na dłużej odradzam.

Pracownicy

Płace niskie a wymagania oczywiście wygórowane. Nowa Pani dyrektor nic z tym nie robi. Prędzej czy później młodzi ludzie odejdą razem z klientami bo przy tak niskich zarobkach nikt nie będzie miał skrupułów.

Edyta

Dzień dobry, czy długo trzeba czekać na odpowiedź zwrotną po wysłaniu swojego CV do firmy? Czy zawsze dostaje się odpowiedź nawet jeśli zostanie wybrany inny kandydat? Pozwala to zaoszczędzić czas by nie oczekiwać dalej na wynik rekrutacji więc napiszcie jak to wygląda w Boryszew ERG.

Śledzący oferty

Zdecydowanie nie polecam pracy w spółce Nylonbor a w szczególności w magazynie wyrobów gotowych, co do którego cyklicznie co trzy miesiące powtarza się oferta sporządzona zresztą w bardzo prymitywnym wydaniu - nie precyzująca zakresu obowiązków ani też przyszłych wymagań. Dla - zainteresowanych : Praca w starym obskurnym nie spełniającym wymogów BHP budynku magazynowym, gdzie w lato temperatura nie pozwala na pracę a w zimę praca porównywalna jest z pracą na zewnątrz. Praca typowo siłowo-fizyczna i odbijająca się na zdrowiu, bez względu na to czy jesteś kierownikiem magazynu, zastępcą, czy zwykłym magazynierem. Do Twoich obowiązków należeć będzie przede wszystkim dźwiganie ciężarów niezgodnych z normami BHP ( płyty ze sztucznego tworzywa o ciężarze - nawet do 170 kg. , walce, tuleje. ) Do tego obsługa potężnej piły elektrycznej - BARDZO NIEBEZPIECZNEJ W OBSŁUDZE ! na której są obrabiane w/w płyty itp. (praca ponad siły dla przeciętnego człowieka). Miały miejsce wcześniejsze przypadki obcięcia palców lub znacznych okaleczeń - co do dźwigania, zerwania mięśni lub uszkodzenia stawów. Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe, to bądź świadom tego, że będziesz transportem całej linii produkcyjnej wraz z magazynem, obróbką skrawaniem ( oraz tzw. przywieź, wywieź, pozamiataj, załaduj i rozładuj ręcznie ). Poza tym transport ładunków ponadgabarytowych, bez zabezpieczenia, niezgodnych z bhp i pod wyjątkową presją czasu. Delegowanie wszelkiego rodzaju bezsensownych upokarzających prac porządkowych itp. a wszystko za sprawą Menadżera / czy jak tam koordynatora, Który z całą linią nie radzi sobie z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Stosuje metody presji, nadmiernej kontroli i krytyki. (usunięte przez administratora) Kwalifikuje się to na informację do PIP. Atmosfera pracy - STRASZNA ! donosicielstwo jeszcze raz donosicielstwo - popełnisz błąd choćby nie z własnej winy, przełożeni już wiedzą i pod tym względem jesteś oceniany, potworny stres. Zarobki żenująco niskie - najniższa krajowa bez żadnych premii ( jeśli są to po cichu dla wybranych ) - Uwaga - opinia jest cyklicznie usuwana ....

Czy w tej firmie możliwy jest szybki awans ? Czy raczej są stałe stanowiska ?

Ada

Czy są nowe przyjęcia, ale nie przez agencje?

Filip

Czy macie jakiś powód, że od dłuższego czasu nikt nie pisze?

Transportowiec

Wreszcie jest, tzw. system motywacyjny długo oczekiwany i upragniony ,pracownicy z najniższą krajowa będą mogli się ,,odkuć ,, postawią na nogi swoje ubogie gospodarstwa domowe ,pospłacają kredyty ,uposażą dzieci itd .itd .itd .. A Pan pracownik roku to już w ogóle na całą swoja wioskę zrobi impre że mieszkańcy nie wytrzeźwieją przez kilka dni ..... hmmm ciekawe za co został wybrany ....... ????

@Transportowiec

Dobre...????jak to za co?za (usunięte przez administratora) I robotę za trzech. Tam kadra zarządzająca to głąby niewyedukowane ,Karkosik ma to tylko dlatego żeby manipulować giełdą ale ludzie zwłaszcza z wiosek nie rozumiją tygo????

Tomasz

Może nie wszyscy zasługują na podwyżki? Nawiasem mówiąc jak komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze może zmienić.

Prasuś
@Tomasz

Może ktoś ma namiary na prace w Prenzlau?

Haha
@Tomasz

Trzeba lizać (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to się dostanie. Bądź innym dawac tyle co i tak dyrektor zabrał i nie dał układy układziki

Meme

W Boryszew dał ludzia podwyżki 100zl brutto tyle co mialo byc od stycznia dziadostwo

Agata

Jak wygląda praca w Boryszew SA ? Jak tam się zaczepić? Jak wygląda rekrutacja? Widzę, że w tym momencie poszukują osób do pracy w Toruniu.

Jaka agencja pracy przyjmuje do pracy w Prenzlau?

Bubuu

Witam Ma ktoś namiary na pracę w Niemczech ?

nolo

Na rozmowie o pracę wiele zależy od samego pracownika, co do firmy @rysiek, to myślę, że na magazyny warto się udać, trzeba jednak posiadać uprawnienia na wózki widłowe, bez tego raczej nie przyjmują...

PRL

Ajj-Dokładnie Tak'No Właśnie Zainteresowanie bierze się(według mnie)z jednego powodu.Ani mój komentarz nie ma na celu nikogo zniechęcić ani Twój kogoś zachęcić .W Boryszewie Udaje się że się pracuje a firma udaje że płaci-nie mylić z niewolnictwem!!Tylko Kto o zdrowym rozsądku będzie udawał w nieskończoność,nawet firma nie wytrzyma takiej presji..

@PRL

A Generalnie To która firma Dobra potrzebuje opinii w internecie -każdy komentarz i ten tzw zły i tzw dobry na portalu to tylko frustracje ,jeżeli Firma jest naprawdę dobra to komentarze są znacznie odmienne od w/w .No Cóż pozostaje tylko nie myśleć o firmie a jeno o sobie:)))

Zostaw merytoryczną opinię o Boryszew ERG - Sochaczew

• Jak się pracuje w Boryszew ERG?

Zobacz opinie na temat firmy Boryszew ERG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boryszew ERG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Boryszew ERG