Boryszew SA

Sochaczew

Opinie o Boryszew SA

tylko ja 2010-05-25 14:50:09
Pensja - prawie minimum chociaz nikt sie nie wyglupia co do zlotowki jak w niektorych firmach. 1400-1500 dla nowego, czy to na produkcji, czy w biurze. Czasem produkcja ma wyzsze pensje niz biuro, chociaz za to biuro ma wyzsze premie.
Praca lekka, nie "tyra" sie 8 godzin, wiec pensja adekwatna do pracy. Chociaz osobiscie wolalbym pracowac ciezej za wieksze pieniadze.
Ponadto mozliwe rozne dziwne doswiadczenia jak praca z wiezniami, przerzucanie z dzialu do dzialu bez podkladki na pismie.
Brak perspektyw na wyzsze zarobki (+/- 200zl po 2 latach), chociaz sa perspektywy na lzejsza prace.
Polecam raczej w ostatecznosci
ojojoj 2013-02-20 18:03:34
No tak Kolego "to ja". To że się nie przemęczacie to fakt. Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tym zakładzie w biurowcu i nic poza obijaniem, chorymi układami, oraz jednym wielkim komunistycznym podejściem ludzi do pracy nie zauważyłem. Nie wytrzymałem długo bo to dla mnie niezrozumiałe i moje wychowanie nie godziło się na takie traktowanie mojej osoby. Komuna tak dawno odeszła tylko nie u was. O zarobkach nie mówię bo są żenujące i 90% obietnic i praw wynikających z umowę o pracę to bujda. Jak ktoś ma naprawdę tragedię to niech idzie. Innym młodym i ambitnym odradzam szczerze bo ani nie zarobią ani nie zabłysną a chore ambicje osób niegodnych swojego stanowiska u każdego prywaciarza zdepczą wasze pomysły, przytulą wasze zasługi aby tylko ukryć swoje kompleksy i brak predyspozycji do zajmowania swojego stanowiska. Firma tylko dla członków rodzin i znajomych bez kwalifikacji ale z układami. NOWY ZARZĄDZIE!!! Rusz w końcu zza szklanych drzwi i idź na zakład. Jak Boryszew w Sochaczewie jeszcze istnieje tego nigdy nie zrozumiem. Kierownictwo poszczególnych działów tylko walczy do krwi o swoje stołki blokując miejsca wartościowym ludziom, nowoczesne maszyny niszczeją na halach niczym nie zabezpieczone, masakra....
sprawdzic alkocholików 2013-07-04 20:02:40
Należy sprawdzić wielu alkoholików którzy pracują w tym zakładzie.Dlaczego kierownictwo przymyka oko na te osoby.
Przecież taka osoba stwarza zagrozenie dla innych ..Czemu to nie dociera do biurowca,niby wykształceni ludzie tam pracują po rodzinie a przytakują takim zachowaniom jak najebany mechanik trzeciej zmiany na wydziale beczek.
erg 2013-07-10 15:49:52
nadużywających alkohol w czasie drugich i trzecich zmian.A takich kierwownictwo popiera i przymyka oko na to.
Ale to się niedługo skończy.
komar 2013-07-12 20:27:13
Potwierdzam!!!!!!!
BBBBBB 2013-07-12 20:29:34
Firma łamie nagminnie przepisy BHP.
borys ew 2013-07-14 14:05:35
Przenoszą cię na inne wydziały niezgodnie z umową która podpisujesz.No.1na umowie masz angaż aparatowego(wogóle angaze jak za komuny)a po jakimś czasie przeniosą cię na inny wydział i musisz robić robotę która nie jest zgodna z umową która podpisujesz.A przenoszą z braku ludzi i [usunięte przez moderatora].
bory esoch 2013-07-14 16:15:11
Pensja jest jednakowa,dopiero po 2 latach moźe doloza 100 brutto,a tak 1600 brutto czyli 1180 zł do ręki.Praca nie rozwojowa,pracujesz jak cu każą bez możliwości awansu,raczej cofasz się do tyłu z rozwojem.To tyle,nie warto
bory esoch 2013-07-15 11:34:45
Nie ma testów,wchodzi się do kadr i pytają się czy pasuje stawka 1600 brutto i jak się godzisz kierują na wydział do kierownika na rozmowe.Nie ma testów.
boryszew 2013-07-21 14:27:31
to że w boryszewie są tak niskie zarobki to wina kierowników, sami zbijają kokosy a zwykli pracownicy mają max 1400 netto. Nie ma po co się starać. Niech się potem nikt nie dziwi że są pomyłki albo że jak ktoś coś źle zrobi to i tak się nie przejmuje bo jaka płaca taka praca.
borys ss 2013-07-22 19:46:06
Zamiescili jakies ogłoszenia pracy ze potrzeba pracownika produkcyjnego.Odradzam.[usunięte przez moderatora]człowieka,kierownictwo tlucze kase i dyrektorstwo na górze.Dół mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robol ma ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie chodzi o opłace bo tu już nawet nie można mówic o pensji tylko kuroniówa tylko tyle ze przejedzie się w tą i z powrotem tylko o prace i ludzi którzy kierują tym nie wiem nawet czym.
borysz 2013-07-22 20:36:10
też nie polecam, płaca minimalna w magazynach i na produkcji a kierownicy to wyższe swery. nie zdają sobie sprawy z tego że inni też muszą z czegoś za prąd zapłacić a na talony na święta czy wczasy pod gruszą to zwykły pracownik czeka jak na zbawienie. jak tak dalej będzie to tam będą pracować sami prości ludzie
borys ss 2013-08-01 19:49:52
nie da się pracować na umowę agencyjną
bory 2013-08-25 18:29:11
umowy są o pracę ale pdobno ostatnio tylko zlecenia dają
bory ss 2013-09-03 13:25:21
na klejach daja umowę o prace
13 lat w firmie 2013-10-08 21:21:09
nie przesadzajcie bo gdzie indziej w Sochaczewie dostaniesz lepszą pracę ???
talony są wczasy pod gruszą są praca nie jest cieżka i w zależności do miejsca pracy jest rózna ! przenoszą na inne wydziały owszem ale gdzie tak nie jest ?????
ciuchy dostaniesz , w zimę ciepły posiłek , srodki czystości jak mydło szampon recznik !!!
nie chodzic tsam 2013-10-23 19:14:02
tam mało płaca,zarobki 1180 do reki i tak przez caly okres próbny,potem dadza 100 zl więcej i pracuj przez dea lata.Dziadostwo.
kilof 2013-10-31 19:16:04
wiecie może czy są przyjęcia?
kolo 2014-02-19 10:02:08
Niestety tam tak jest. Jedna osoba pracuje za kilka stanowisk. w dodatku za marne pieniądze.
ciekawa 2014-02-21 16:07:55
a ile płacą podstawy przedstawicielom na regionach?
kolo 2014-03-16 10:50:36
3 netto zazwyczaj jest
fgfgdg 2014-08-24 21:00:38
Jak teraz płacą w Boryszewie ?
władek 2015-01-05 18:39:25
też ciekawy jestem własnie tego na ile może liczyć nowo przyjęty pracownic, pewnie nie będa to jakieś kokosy, ale ja słuszałem, z eod nowego roku ma być tylko lepiej.. no i ciekawe teraz czy to tylko noworoczne postanowienia takie były czy naparwde będa jakieś większe stawki moze.. albo zalezy od negocjacji?
ola 2015-02-20 10:32:38
a niewiecie jak wyglada z nimi praca w niemczech na rodukcji ???? mam okazje tam pojechac ale sama nie wiem co robic prosze o pomoc dziekuje i pozdrawiam :) ps j kurzch w totuniu jest oraganizatorem czy cos mam tam tel moze ktos cos wie .....
pogo 2015-03-10 20:11:29
a orientujecie się może na ile mogą liczyć laboranci w Niemczech?
swoj 2015-03-31 14:37:55
10 euro to oferuja wykwalifikowanym specjalista z biegla znajomoscia jezyka niemieckiego. Opieka polskiego koordynatora, ktory (w zasadzie ktora) slowa nie zna po niemiecku (no w koncu to zona dErektora). Bardzo duza rotacja, jak tylko cos ci sie nie podoba, to maja 100 osob na twoje miejsce. Umowa oczywoscie poprzez agencje pracy, a nie bezposrednio w Boryszewie.
marta 2015-04-02 19:18:59
A jak warunki mieszkaniowe tam wyglądają? Dużo ludzi upchanych w mieszkaniach czy w miarę przyzwoicie?
stefan 2015-05-30 23:03:58
wiecie co praca wniemczech po prostu super. 6 euro netto a zapieprzac trzeba za dziesieciu. poza tym uwazajcie co jecie i pijecie zebyscie nie siedzieli 3 dni na kiblu z biegunka i wymiotami. po prostu robia z polakow [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak nie macie swiadkow na to co odwalaja to nie wchodzcie do tej firmy bo z ich ukldami sie nie wygra. w dodatku w polskim tensho kierownicy wyzywaja pracownikow od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podkladaja ludziom swinie zeby ich zwolnic. nie maja odwagi spojrzec ludziom prosto w twarz i podziekowac za wspolprace. po prostu de best firma iddzie tam do pracy. powodzenia!
gość 2015-07-11 19:52:37
jakie są zarobki i atmosfera na dziale produkcyjnym?
nie polecam 2015-08-03 18:20:28
Zarobki bardzo kiepskie, minimalna +200zł po kilku latach pracy. Kierownictwo po znajomościach, trzeba być zasłużonym kumplem homo dyrektora, mieć żonę w księgowości, brata w marketingu, wujka na wyższym stanowisku, być po rodzinie z właścicielem. Praca na większości wydziałów do zrobienia w 3 godziny ale skoro udają, że płacą można udawać, że się pracuje. (wyjątek to wydziały w typowo kobiecą obsadą gdzie stare dewoty by się w łyżce wody potopiły żeby tylko kierownik zauważył, że są lepsze od innych). Nagminne jest picie w pracy, kradzieże i "fala" gdzie starzy pracownicy mogą nie robić nic i jechać na nowych.
Pracownicy 2015-11-13 17:27:04
Z całego serca pragniemy podziękować za tą ,,Jałmużnę ,, w postaci talonów świątecznych Mogliście sobie je przeznaczyć na nowe ,,zimówki ,, do samochodów wstyd i obciach na całą Polskę, żal że taką firmę jak Boryszew w Sochaczewie tak żeście roz....... jeszcze raz dziękujemy i wesołych świąt niech wam ,,Karp Wigilijny w grdle stanie
pracownik 2015-12-18 18:56:41
Potwierdzam
gość 2016-02-22 09:26:25
Niemiecki trzeba znać na stanowisko inżyniera jakości a nie tak jak tobie się wydaje CZO TEN NIEMIECKI bo ty piszesz o inspektorze jakości a to dwa różne stanowiska :-)
PRL 2016-03-02 19:10:29
Dziś rozmawiałem z inspektorem pracy ,i jak usłyszał Boryszew-sochaczew,uśmiechnął się i powiedział PRL...
W Firmie Boryszew Nie da się rozwinąć ,można jedynie się cofnąć i zakłamać że się rozwinęło . Dopóki Stara Kadra będzie rządzić to młoda doputy się nie rozwinie .
PRL 2016-03-02 19:54:11
Nie bardzo rozumiem czym są słabe bądź mocne oferty.Mocną ofertę to Boryszew ma na sprzedaż wydziałów tylko to jest oferta pt"Kto Kupi Księżniczkę z Gangreną??""
PRL 2016-03-07 06:13:25
Ajj-Dokładnie Tak'No Właśnie Zainteresowanie bierze się(według mnie)z jednego powodu.Ani mój komentarz nie ma na celu nikogo zniechęcić ani Twój kogoś zachęcić .W Boryszewie Udaje się że się pracuje a firma udaje że płaci-nie mylić z niewolnictwem!!Tylko Kto o zdrowym rozsądku będzie udawał w nieskończoność,nawet firma nie wytrzyma takiej presji..
PRL 2016-03-07 06:20:34
A Generalnie To która firma Dobra potrzebuje opinii w internecie -każdy komentarz i ten tzw zły i tzw dobry na portalu to tylko frustracje ,jeżeli Firma jest naprawdę dobra to komentarze są znacznie odmienne od w/w .No Cóż pozostaje tylko nie myśleć o firmie a jeno o sobie:)))
nolo 2016-05-05 15:33:20
Na rozmowie o pracę wiele zależy od samego pracownika, co do firmy @rysiek, to myślę, że na magazyny warto się udać, trzeba jednak posiadać uprawnienia na wózki widłowe, bez tego raczej nie przyjmują...
Bubuu 2016-10-25 12:11:28
Witam
Ma ktoś namiary na pracę w Niemczech ?
Zostaw swoją opinię o Boryszew SA - Sochaczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boryszew SA