Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Agent

Agenci, napiszcie czy Was też rażą błędy w wiadomościach wysyłanych do nas. Wczoraj na POS rok 2021, ale też w buletynie czy też w SMS. Mnie to przeraża, że zarządzaniem zajmują się osoby bez kompetencji i wykształcenia. Wydaje mi się ,że to są osoby , po skończonym gimnazjum 2-3 lata temu. To jest STRASZNE I PRZERAŻAJĄCE.

????

Przepraszam bardzo, ale ceny które Państwo podnoszą to jest jakaś gruba przesada. Notorycznie kłamiecie, że ceny zakupu towaru przez Was wzrastają, a po moich rozmowach z dostawcami okazuję się, że tak nie jest. Jednak jeśli już się upieracie, że faktycznie wzrastają te ceny zakupu od hurtowni/producentów to myślę że na tyle Państwo jesteście inteligentni żeby poszukać nowego, tańszego dostawcę. Inne sklepy oraz punkty konkurencyjne nie mają z tym problemu. I tak samo dzisiaj: Aż taka podwyżka cen alkoholu?! Dookoła siebie mam kilka marketów, supermarketów, wyspecjalizowany punkt sprzedaży alkoholu w którym zakupię wybrany towar nawet połowę taniej. Bardzo mi przykro, ale w ten sposób doprowadzają Państwo właśnie do upadłości swoich PSD.

Byly

JAK długo po zakończeniu współpracy czekaliscie na wypłatę za ostatni miesiąc pracy? Ja czekam już 5 miesięcy. Pisałem maile, to mnie zbywaja, przez telefon to samo. Wyslalem kilka pism z wezwaniem do zapłaty to po prostu ich nie odbierają. Co robić? Miał ktoś podobna sytuację?

@Byly

Zleć to Kruk-owi.

Hala
@Byly

UAS rozwiązałam z dn UAS UAS UASrozwiązałam30.11.2020r.Prowizje za listopad otrzymałam w styczniu 2021r.po ostatecznym rozliczeniu.Wesel z deklaracja otrzymałam w styczniu 2022r

Psa 805846

W kwietniu 2021 rozstalam się z firmą prowadziłam kiosk do czerwca zostałam rozliczona na 0 wyslalam 2 pisma w odstępie czasu o zwrot weksla dotąd nie otrzymałam proszę o odpowiedź jak mam to załatwić czy jedyną drogą będą kroki do prawnika

@Psa 805846

Weksel jest tylko ważny na czas umowy po wygaśnięciu weksel jest nieważny

@Psa 805846

Weksel jest zabezpieczeniem do umowy wiec po rozwiązaniu umowy jest jeszcze ważny - Ruch SA powinien dawno oddać Ci ten weksel . Pisz koniecznie do nich pismo (zrób sobie ksero tego pisma ) i wyślij oryginał tego pisma pocztą listem rejestrowanym (potwierdzenie przypnij do skserowanego pisma i trzymaj to z innymi dokumentami zwiazanymi z Ruch SA. )

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Były agent

JAK długo po zakończeniu współpracy czekaliscie na wypłatę za ostatni miesiąc pracy? Note zapłaciłem już dawno, a na wypłatę czekam juz 5 miesięcy! Pisalem maile, to mnie zbywaja, przez telefon to samo. Wyslalem kilka pism z wezwaniem do zapłaty to po prostu ich nie odbierają. Co robić? Miał ktoś podobna sytuację?

Miś

Dzień dobry mejle są wysyłane do RP7,ale nie ma żadnej odpowiedzi,od 18 miesięcy

@Miś

W takim razie prosimy o kontakt pod numerem: 508 041 277

Orkisz

Jak tam u was sprzedaż coca coli 6.50 za pół litra? W biedronce ta sama pojemność 3 zł taniej. Zgrzewkami będzie wszytko szło w towar po terminie

Zachód
@Orkisz

sprzedaż 0 , takim cenami zamkną większość punktów. odnoszę wrażenie że taki cel. obniżka VAT na spożycie spowodowała u niektórych podwyżki cen , żeby wyjść na swojej. również trzeba brać pod uwagę że podnosząc ceny poprawiają kondycję finansową firmy. mieć towar za milion podnosząc tylko o ileś procent ,ceny mamy w towarzystwie więcej kasy. położą to wszystko do końca roku.

andrew
@Orkisz

cały zapas coli leży na zapleczu i czeka na likwidację , firma nie nalicza marży handlowej , tylko ceny spekulacyjne jak sprzedawcy którzy wciskają garnki na pokazach , koperta która kosztuje w hurcie 5 gr wyceniona na 99 gr super glu w hurcie 1zł w kiosku 6 , chusteczki 0,2 zł hurt kiosk 1,99 , wcześniej jak prowadziłem i sam naliczałem ceny to góra naliczłem 20 do 30 % ,i to było bardzo dużo.

Agentka
@Orkisz

U mnie cola cola bardzo rzadko się sprzedawała a jak teraz podnieśli ceny to już wogole napoje Coca coli nie będą szły. Wszystko będzie się przeterminowywac.

Miś

Czy ktoś może udzielić mi informacji nr telefonu do archiwum z związku z RP7 ,od 18 miesięcy nie mam żadnej odpowiedzi

@Miś

Dzień dobry, Poprosimy o wiadomość na adres RP7@ruch.com.pl Pozdrawiamy

@Ruch S.A

Dzień dobry mejle śą często wysyłane ,ale nie ma żadnej odpowiedzi

Dariusz Drozd

Dla wszystkich ajentów,moderatorów od strony Ruch/Orlen i dla fałszywych ajentów podaję oprócz wcześniejszego telefonu adres mojego punktu.W-wa Wiatraczna 13.Zapraszam na rozmowy w sprawach nas bolących.Zapraszam tych którzy chcą godnie pracować i zarabiać według danych rządowych,zatrudniać inne osoby nie (usunięte przez administratora) bo nas nie stać na legal (kioski czynne ponad 14 h i soboty),dajecie radę tak sami? i być dla swoich klientów.

Dariusz Drozd

Witam wszystkich nieszczęśliwych.Ja też taki jestem.Proszę tylko wszystkich o odwagę i podawanie danych konkretnych.500493936.

IwonaL

Czy ktoś może udzielić mi informacji na temat adresu, nr telefonu do archiwum?

@IwonaL

Dzień dobry, Czy szuka Pani kontaktu w związku z RP7? Pozdrawiamy

Łoś

Jak zakończycie działanie w Ruchu i Ruch zabierze wam pieniądze przesyłać niższa kwotę niż na fakturze, nie czajcie się tylko wysyłajcie od razu korektę, po co macie płacić podatek za kwotę której nie otrzymaliście.

Łoś

Chce wam powiedzieć drodzy agenci że w ZUS-ie jest taki magiczny kod 0411 mówiący o osobach wykonujących umowę agencyjną. A każdy z was agentów podpisywał umowę agencyjną, co za tym idzie Ruch robi was w bambuko. Zapis w ZUS brzmi osoba wykonująca umowę agencyjną, umowę zlecenia lub umowę o świadczenie usług(0411) Pozdrawiam były ajent, powiem wam że po za Ruchem jest zaje fajnie, pracuje 4 godziny a zarabiam więcej niż w RUCHu przy 11h i stać mnie na ZUS, chleb, masło, wędliny i wycieczki ogólnie na życie. Pozdrawiam

Robert

To prawda ,że ruch chce zrezygnować z dostarczania prasy na Dino Ruch.S.A ?To juz całkiem z gazet rezygnujecie?

Patryk

Jesteśmy w centrum kolejnej fali covid A może by ruch przypomniał sobie o agentach

@Patryk

To ty jesteś przedsiębiorcą i masz dbać o swoich pracowników a nie firmy z tobą współpracujące.

Pawel
@Nowy

Nowy chyba jesteś naprawdę nowy albo nie w temacie bo do tej pory przy każdej fali otrzymywalismy 50 zł na środki dezynfekcyjne

AJENT

odkąd mamy Orlen paczka jestem na prowizji od tyłu tylko za listopad i grudzień ok 1000 zł. tylko same paczki z vinted i to w okrojonej ilości. nic innego nie przychodzi ,ludzie odeszli do innych punktów. w zeszłym roku listopad i grudzień brakowało miejsca na przesyłki po 100 dziennie , dziś w porywach 8. brakło do ogólnego planu 9 procent, na 2 parametrach przeszło 100 a i tak nie dostałem premii za te parametry , (usunięte przez administratora)

Obserwator
@AJENT

Czemu ludzie traktujecie portal gowork jak pamiętnik? Nie ma paczek? To weź się za sprzedaż. Nie ma sprzedaży? Może dlatego że wiecznie narzekacie jak to jest źle i słabo. Odrobinę uśmiechu i chęci a można zdziałać bardzo dużo. Złożycie wypowiedzenia, pójdziecie do innej pracy to za jakiś czas też będzie źle, taka natura Polaka. Do pracy rodacy :) To nie centrala Ruch buduje wasz portfel klientów tylko Wy ajenci i wasze podejście do pracy. Mieliście chociaż jedno szkolenie z technik sprzedaży? Pewnie nie, to pozostaje naturalna umiejętność sprzedaży. Albo się ją ma albo nie, w takiej sytuacji pozostaje płakanie na portalu. W tym czasie jak wejdziecie na gowork, można poczytać w sieci co można zrobić i dać od siebie żeby było lepiej. Pozdrawiam :)

Michu
@Obserwator

no Ameryki to Ty nie otkryłeś. jak zrobić tą sprzedaż kiedy brak klienta ,co samemu kupować , wiem że niektórzy agenci nadal yo robią , ja nie. sztuczne zawyżanie sprzedaży. wiesz w DNIU dzisiejszym przez godzinę i pięćdziesiąt minut odwiedził mnie aż 1 KLIENT a sprzedaż wynosi 1 gazeta codzienna 2.99. wszystko na około zamknięte wszystkie urzędy i instytucje. ludzie siedzą w domach i mają gdzieś punkty Ruch

Obserwator
@Michu

Płaczu ciąg dalszy. Myślisz że przyjdzie prezes ruchu i przyprowadzi klienta za rękę pod kiosk? Za grosz ambicji. Siedźcie dalej na krzesłach i opierajcie łzy gazeta codzienna bo tego pod dostatkiem. Pozdrawiam.

Ja też już nie pracuję
@Obserwator

Bardzo dobra rada. Skoro nic się nie da zmienić w pracy trzeba zmienić pracę a nie płakać i narzekać

Teraz widzę w poście same błędy ???? Czy jest możliwość krótszego niż 3 miesiące wypowiedzenia umowy UAS? Pozdrawiam wszystkich Bądźcie dobrej myśli Na wszystko macie wplyw To tylko korporacja ❤️

Czy jest możliwość krótszego wyposażenia niż 3 Co ktoś wie?

@Monika

Jest, znaleźć kogoś na swoje miejsce, lub porozmawiać z kierownictwem.

Nikt

Witam, co grozi (ruch) za niewypłacenie mi ostatniej pensji z listopada 2020roku? Dostałam pismo z wykupu weksla bla bla bla, a wypłaty nie dostałam. Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam

mark

Czy w związku ze wzrostem opodatkowania w 2022 r planowana jest jakaś podwyżka dla Agentów?

@mark

Taaa milion haha już Ci dają

@mark

Szanowny Panie, Na forum GoWork nie poruszamy kwestii związanych z tajemnicą biznesową, w tym kwestii wynagrodzeń. W tym temacie proszę skontaktować się ze swoim MSem lub KRH. Pozdrawiamy serdeczie

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 514.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 475, z czego 33 to opinie pozytywne, 211 to opinie negatywne, a 231 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A