Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Jasiek

Wiecie że płacicie ajentom poniżej średniej... Stawiacie wymagania, obciążenia, a ajent nie ma nic z tego po opłaceniu podatku nic mu nie zostaje. Pozwólcie ajentom zaopatrzyć się w towar a wy miejcie swoje gazety i papierosy i od każdego towaru sprzedanego przez ajenta 10% jest wasze. Chodzę do kiosku po płaszcz przeciw deszczowy a tam go nie ma. 3miesiac ceny zapałek 0,99 u konkurencji po 30gr macie sama drożyznę. Kioski słynęły z tego że mieli każdy towar i tani teraz brak towaru i drogo Pójdę do konkurencji.

Pracuś
@Jasiek

Skąd klient wie, że ruch mało płaci agentowi? Przecież agent ma wynagrodzenie proporcjonalne do czasu pracy i osiąganego obrotu. Każdy agent może również sprzedawać asortyment, który nie jest konkurencyjny dla ruchu i rzezcywiście odprowadzac od tego 10% od obrotu. Tylko, że tu pojawia się ryzyko biznesowe i konieczność zainwestowania własnych środków. Można również wynająć kiosk od ruchu i prowadzic jako swój ale trzeba wtedy zarobić na czynsz, energię, zainwestowac kasę w towar i kaucję na prasę etc A w kioskach za wszystko płaci spółka.

Jasiek
@Pracuś

Ze swoich źródeł jak pana tak to interesuje.... Dziękuje, teraz też jest ryzyko w postaci dodawania PZ samych z siebie. Jeśli ajent nie będzie miał na życie w szeregach ruchu, to baju baj kioski konkurencja was wytnie i Orlen wam nic nie da bo on was tylko wydyma i ucieknie. Za 800 zł nikt nie będzie robił....

Dario
@Pracuś

Kupisz chyba sobie.Wynagrodzenie proporcjonalne do czasu pracy? A przeliczyłeś te godziny na zlotówki

Zachód
@Pracuś

no rzeczywiście ,proporcjonalny do czasu otwarcia punktu. 300 godzin e miesiącu za jedynie 1950zl podstawy i plus po 3 procent prowizji od sprzedaży. proszę policzyć ile to jest. a sprzedaż dpada ,i spada i spada. kto kupi zapaleczki za 0.99 jak obok za tą cenę kupi 3 paczuszki. ludzie uśmiechają się z politowaniem i wychodzą patrząc na ceny. jeżeli rząd wprowadził ten swój wymysł nowy ład yo die kioski zamkną i to lawinowo.

Edek
@Pracuś

Chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz lub masz małą wiedzę na temat firmy i jej historii ostatnich kilkunastu lat. Swego czasu prawie wszystkie kioski były Na zasadach ajencyjnych i ajenci bardzo dobrze dawali sobie radę zarabiając i dając zarobić firmie za czynsz za prasę , za towar I dokupując towar na rynku tak żeby mieć jak największy asortyment czasy były trudniejsze. Potem ktoś" mądry" doszedł do wniosku że po co ma być tak fajnie I wszyscy mają być zadowoleni. I zaczeła się przemiana z ajencji na umowy agencyjneUAS( wyzyskiwanie kioskarzy). I to tak się pogłębia po dziś dzień a każdy nowy aneks do pierwotnej umowy to nowa forma wyzysku i wykozystania ludzi. A to tylko dzięki tym kioskarzom ta firma jeszcze istnieje . W szczególności w małych miejscowościach klienci kupują u swoich bo się przez lata przyzwyczaili, bo pan Edek wie beż słów co dany klienci chce kupić itd. ( myślę że w tych mniejszych miejscowościach jeśli stary agent zrezygnował to nie znajdzie się nowy a jeśli tak to nie utrzya sprzedaży na dotychczasowym poziomie bo klienci przychodzili dla Pana Edka a nie dla firmy Ruch.Ale te podwyżki cen załatwiają nawet tych najtrwalszych klientów . Nic mi nie wiadomo o możliwości czy też propozycjach przejścia z UAS na ajencję. Myślę że firma Ruch jest już historią .

Pracuś
@Edek

Ciągle te same osoby narzekają na tym forum ale z tego co się orientuję to nie ma obowiązku pracy w ruchu. Jeżeli ktoś uważa, że wkiosku jest za drogo to najlepiej niech otworzy własny kiosk, zapłaci czynsz i energię, zakupi towar i sam wyliczy sobie marżę żeby to wszystko utrzymać. A nie narzeka, że pod szyldem ruchu wszystko jest do bani. Mój MS ostatnio skarżył się, że nie może przekonać agenta do Lotto mimo iż zaraboiały by wtedy dodatkowo jakieś 3-4 stówy więcej co miesiąc bo boi się, że go Lotto razem z ruchem chcą oszukać.

Edek
@Pracuś

Jak to mówią -odwrociłeś kota ogonem. Ja też tak potrafię. -to może Ruch jeśli nie jest w stanie tak zarządzać aby zarabiac przy jednoczesnym utrzciwym wynagradzaniu i traktowaniu swoich agentów tworząc umowy które dają szansę aby agent czuł się partnerem , niech zaprzestanie działalności a nie wegetuje kosztem ludzi . Mówisz że narzekają i dalej siedzą. Widać że z prowadzeniem kiosku nie masz nic wspólnego. Już Ci spieszę z wytłumaczeniem. Też to miałem. To jest swego rodzaju uzależnienie . Po kilkunastu latach poświęconych prowadzeniu kiosku przez kilkanaście godzin dzienne , całe tygodnie w trudnych warunkach uodporniony na choroby i zmęczenie beż urlopu itd.często z różnymi problemami pozostawiony beż pomocy . Praktycznie całe Twoje życie podporządkowane jest pracy ( poprostu tym żyjesz). Siedzą bo się boją że już nic innego nie potrafią robić , że mają nadzieję że coś jednak się zmieni na lepsze itd. I tak z dnia na dzień z tygodnia na tydzień itd.a czas leci. Ja od tego się uwolniłem życie poza Ruchem jest piękne i mam czas dla Siebie i rodziny. .Myślę że jak się nic nie zmieni inni też dadzą radę. Czego IM życzę z całego serca.

AJENT

Jestem ajentem kiosku ruch od lutego tego roku a od marca przysyłają noty obcierające za usługi lotto po wysłaniu reklamacji przysyłają noty za brak odprowadzania utargów a za miesiąc lipiec do dnia dzisiejszego tj 28.08.21 nie zostało wypłacone mi wynagrodzenie w dniu wczorajszym wysłałem wezwanie do zapłaty

Dlaczego agent nie ma możliwości podglądu co jest na magazynie i ewentualnie zamówienia dajecie ten sam towar co tydzień, niedobrze mi się robi na widok batoników i soczköw , ale już tylko 3miesiące i koniec.wstyd powiedzieć komuś ile się zarabia.

Tragedia

Uwaga ZUS będzie od 2022 r kosztować 1617 zł plus 9 procent nie będzie można odliczyć od składki zdrowotnej. Mi przy 2800 zł netto zostanie 800 zł a gdzie życie ! ? Składam wypowiedzenie. Nawet jak Dacie podstawę 3 tys i tak to nic nie da. Ponad połowa podstawy kosztuje ZUS. Wstyd 280 godz za 800 zł. W Ruchu nic się na lepsze nie zmieni. Idę do normalnej pracy za 2300 zł za 8 godz. Będzie 3 zł na godz. Pełny ZUS będzie to baj baj ruch.

@Tragedia

przy moim 2300 netto to ja widzie to kiepsko...

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Gggg

Ceny z księżyca, czasem trzy razy drożej jak u konkurencji. To już chyba podlega pod kontrolę. Nie warto się zatrzymać. Omijać szerokim łukiem.

Super Agent

Szanowni Państwo z sieci Ruch Wszelkie reklamy i popadanie w samouwielbienie i tak wam nie pomogą. Klienci widzą jak funkcjonujecie poprzez wygórowane ceny i zaniedbane brakiem remontu kioski. Nie musi nikt więcej się wypowiadać na wasz temat. Widać wszystko jak na załączonym obrazku.

@Super Agent

Szanowny Panie. Zależy nam na merytorycznej i rzetelnej rozmowie, dlatego dziękujemy za rekomendacje odnośnie cen czy remontu kiosków. Obecnie w Warszawie ruszył projekt, w ramach którego prowadzimy prace remontowe w kioskach. Są one m.in.: malowane, dodatkowo oświetlane, wstawiane są lodówki, a Partnerzy są wspierani przy układaniu towaru. Efekty prac można zobaczyć na ul. Ciołka, na Placu Bankowym, na ul. Żeromskiego i wielu innych. W kolejnych etapach zaplanowane są prace w kioskach na terenie całej Polski. Regularnie prowadzimy działaia, które mają na celu poprawę komfortu zarówno naszych klientów, jak również Partnerów ds. sprzedaży. Odnośnie cen, informacja zostanie przekazana do odpowiednich osób w firmie. Pozdrawiamy!

Azalia
@Ruch S.A

Remont kiosków? Malowanie? Nie wiem jak wyglądają kioski w Warszawie ale na prowincji kioski mają po kilkadziesiąt lat i tu już malowanie nie pomoże. Ja od lat czekam na nowy kiosk i jakoś doczekać się nie mogę. Tu nie pomoże malowanie czy dodatkowe oświetlenie. Podłoga gnije, deszcz wlewa się o środka a ściany zjada korozja. Coś takiego chcecie malować?

@Azalia

Dzień dobry. Oczywiście remontowane są wybrane kioski. Prośba o numer PSD, przyjrzymy się dokładniej tej konkretnej sytuacji. Pozdrawiamy

Azalia
@Ruch S.A

A jest szansa na wymianę kiosku?

@Azalia

Wymiana kiosku to skomplikowany temat. Sam koszt transportu nowej bryły jest wysoki. Dlatego prosiliśmy o numer PSD, żeby móc bezpośrednio odnieść się do konkretnego przypadku.

Agent

Jesteście na Vacie czy ma ryczałcie? Dostaje ostatnio sprzeczne informacje i są osoby, które rzekomo są na ryczałcie.

@Agent

Możesz wybrać dowolną opcję, najkorzystniejszą z poboru widzenia prowadzonej działalności. Jak by co rozliczam agentów, doradzam najkorzystniejsza formę rozliczeń z fiskusem.

Agentka
@Agent

Czy moge prosic o jakiś kontakt do Ciebie?

@Agentka

Można pisać na adres: mobilnyksiegowy@mbiuro24.pl

Jorguś

Witam wszystkich. Zgadzam się z wieloma negatywnymi opiniami, bo tez robią na mnie takie eksperymenty, po których miałem mieć lepiej i czuć się w tym gronie dobrze, a po tych ich badaniach czuje się coraz gorzej he he, nerwówka cały czas bo stany się nie zgadzają co chwilę, itp, itd. Jestem tu ok dwa tygodnie , a pisze to dnia 21.08.21 i dziwię się w jaki sposób przychodzą mi powiadomienia o nowych wiadomościach, kilka starych z 2021 r , kilka nowych i tak na przemian, a dzisiaj dostałem z czerwca kilka od osób które piszą konkrety i o tym być coś zrobić wspólnie, za które w imieniu wszystkich (usunięte przez administratora) dziękuję, ale też kilka wpisów dostałem że ucichlismy i nic nie piszemy a wcześniej krzyczeliśmy, a może inni też nie dostali tych wiadomości jak ja . Trudno teraz odpisać na tyle ale pisze do wszystkich że jeżeli jest jeszcze możliwość dołączenia do pozwów to chętnie to zrobię, tylko w grupie siła. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości i siły w walce z nimi.

Handlowiec

Jestem na Uas 11 ale w księdze agenta nie ma nic o zasadach rozliczania i premii,

@Handlowiec

Nigdzie nie ma wytycznych

@Handlowiec

Połącz/strefa agenta/2 księga agenta/2.7 wynagrodzenie agenta/ 7.5 zasady wynagradzania agentów uas11

rencista

czy u was były zwroty orbit , mars , bo u mnie leżą przeterminowane z pół roku.

Bogumiła
@rencista

Nie było jeszcze zwrotu gum ani batonów. Też mam sporo produktów do zwrotu. Kiedyś u mnie gumy zawsze schodzily ale po podwyżce cen to sprzedaję się u mnie 1 szt na tydzień. Podwyższyli ceny na wszystkim to będą mieli większe straty.

@Bogumiła

Nie będą mieli straty. Jak myślisz po co idą do zwrotu, a nie są zdejmowane przez MS.

Lena

Jeszcze nie

Ho
@Ruch

U mnie ms normalnie zdejmuje :)

@rencista

Chyba Warszawka czyta te nasze opinie bo się ruszyli że zwrotem gum

Dario

Teraz jest akcja zwrotów.Od 22.08

@rencista

Tak teraz są pisało w biuletynie i na komunikatorze trzeba czytać wiadomośći .

Nowiny

Teraz od 2022 US będzie robił kontrolę firmom tym co rozliczają się tylko z jednej faktury i będą sprawdzać czy nas łączy stosunek pracy z pracodawcą i będą robić wszystko żeby była to umowa o pracę. Będę patrzyć na dochód ZUS. W końcu dowiedzą się jak ruch wykorzystuje agentów bo w normalnych firmach na b2b zarabiają na tej samej fakturze dużo pieniędzy więcej niż na umowę o pracę i są korzystne dla obu stron. A my mamy niekorzystne umowy i to też będą sprawdzać. W ruchu szybko się zmienia. MSy robią już na umowę o pracę teraz może czas i na nas. Jak ktoś w ogóle dotrwa bo u mnie w mieście same wypowiedzenia po nowej umowie poszły. Tylko jedna buda jeszcze jest na starej. Jedni po miesiącu zobaczą ale i tak pewnie z 13 bud zostanie 3 budy może 4. Nie które to 3 lata puste stoją. (usunięte przez administratora)

Kiki
@Nowiny

Do grudnia to My padniemy towar w cenie kosmos nic nie schodzi .Firma na takich obrotach daleko nie zajedzie.

@Kiki

Rozwalają ruch po trochu po trochu aż zniknie z powierzchni ziemi i Orlen się rozsiadzie jak pan na wlosciach.

Karol

Masz rację tylko że teraz na cel wzięli świeżych robią ich na potęgę.

Witam. Jeśli koś wie, proszę napisać mi co to są wysokomarżowe towary. Ale konkretnie. Wiem, np., że listki aromatyzujące, zapalniczki czy nabijarki do tytoniu to wiem. Ale co jeszcze konkretnie. Od początku roku jeszcze nigdy nie wyrobiłam planu a oni co m-c mi podwyższają plan i mnie już szlag trafia. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi

ktoś kogo ruch nie trawi

Z obserwacji, z doświadczenia i po informcjach od ajentów mających sprawy w sądach, gdy kończycie współpracę nie podpisujcie inwentaryzacji, obróci się to przeciwko Wam bo powiedzą że przecież ajent podpisał inwentaryzację. Nie wiecie co jest w systemie SAP bo z niego was rozliczają a tam Wasz wzrok nie sięga

@ktoś kogo ruch nie trawi

Bardzo dobra rada nie podpisywać bo naprawdę różniej w sądzie jesteś na przegranej pozycji

@ktoś kogo ruch nie trawi

A normalną coroczną chyba można bez obaw podpisać?

Loko
@Stika

Każde końcowe rozliczenie agenta jeżeli w kiosku się zgadza powinno być końcem współpracy to nie wina agenta że mają bur...w dokumentach albo póżno rozliczają reklamację czy zwrot towaru albo ten cyrk brakowało w kasie trzystu złotych i okazuje się że w któryś tam. dniu brakowało w kopercie pieniędzy bo Ficnoress może wykonać tylko trzy tel.do agenta a jak ktoś ma pracownika i go okrada to co? Po co jest komunikator jak pierdo.pisać te same po kilka razy dziennie to potrafią ale że w kopercie brakowało kasy już nie dlatego dobra rada nie podpisywać pod żadnym naciskiem końcowych rozliczeń bo póżniej płacisz za co będą chcieli .i żaden sąd ci pomoże . Jednak najlepsze są reklamację czekasz trzy miesiące na zatwierdzenie ale ja im się podoba to na drugi dzień potrafią Ci jej nie uznać .I najgorsze prasa tam całkowita kołomyja giną całe paczki reklamację nie uznawane chcesz monitoring to albo Rodo lub w tym dniu się zepsuł .

@Stika

Jak nie podpiszesz, to cię nie rozliczą i nie otrzymasz ostatniej wypłaty.

@Ruch

Rozliczą .rozliczą nie może być tak że Ty o długu dowiadujesz się po kilku miesiącach bo mają bajzel w papierach. a Ty w sumie nie masz nic ani wglądu do dokumentów ani do komputera zgrać wszystkiego też Ci nie. wolno więc zostajesz z niczym

@Ruch

To sobie ja sam odbiorę;)

Agent

Proszę o kontakt wszystkich agentów którym inwenteryzacja na papierosach wyszła w cały świat na minus oraz ogólną inwenteryzacja również. Planuje rozwiązać umowę proszę o rady

Rafał

Właśnie Ruch zaważył mi papierosy na kwotę 4tys złotych ... Kogoś pojechało.zaznaczę że papierosy się sprzedały ale ruchowi jest mało... Wczoraj w niedzielę wystawił sobie PK(WK) z ekspresem 14 dni od przyjęcia towaru... Ja pitole co oni odpierdzielaja?? Coś co się w głowie nie mieści.

Rafał

(usunięte przez administratora) Sprzedaż prasy i wydawnictw od 2.do 12 sierpnia według nich wychodzi 1003 zł według kasy 1043. 40 zł gdzieś wyparowało.... I tak robią agentów a potem brakuje 1% do premii. Chore to jest .... Kurtyna

@Rafał

Zglos przez komunikator

Grazyna_55
@Rafał

i tak potem masz manko bo w odpowiednim momencie okaże się zę powinno być te właśnie 1043 a było 1003, i tak miesiac po miesiącu

Wydymany

Czy komuś Ruch spóźnił się z wypłatą o miesiąc?

@Wydymany

Prawdopodobnie nie dotarły do nich jakieś dokumenty, najlepiej napisz a nie czekasz miesiąc

Gosia bis
@Wydymany

Napisz email ,lub przez komunikator. Rozliczenie agenta >brak przelewu prowizji

Agent

Panie i Panowie, właśnie przyszło rozliczenie za lipiec już na nowej umowie. 2300 zł już ze wszystkim. Za prawie 300 godzin.

Renia
@Agent

No to pięknie oni myślą że mają (usunięte przez administratora) z czego teraz opłacić wszystko i za co żyć mam nadzieję że teraz posypia się wypowiedzenia hurtowo

@Agent

A mnie 1900. Super no nie?

Ala

Ja mam tyle za 331godzin

Nice
@Agent

Ty chyba sobie żarty stroisz albo piszesz tak aby inni myśleli że są ludzie co mają gorzej człowieku za takie pieniądze jeszcze siedzisz? bez urlopu,prawa do chorobowego (usunięte przez administratora) przecież ty na pół etatu sprzątając klatki schodowe więcej zarobisz . Jeżeli to prawda to się nie dziwię że Ruch to wykorzystuje przy naliczaniu podstawy innym agentom.

Ktoś
@Agent

Są agenci,którzy mają podstawy 3700, gdyż nie zmniejszyli im.

Nic
@Ktoś

Ja mam tyle i co z tego jak plan prawie stówa do wykonania a ja wyrabiam 70 tyś do 80 .

A mi obcięli za nieczynności które odnotowali po godzinach mojej pracy i nie wiem czy do sądu z nimi nie iść.

adam

A czy jest szansa na jakieś odszkodowanie?

@Nice

Wypowiedzenie już dzisiaj wysłane. Niedługo im te budki padną bo nie będzie komu robić. Żenada i wyzysk.

Ala
@adam

Właśnie, podpinam się. Czy możemy coś z tym zrobić mimo że podpisaliśmy te nowe umowy??

Andriu
@Ala

Oczywiście że możemy. a nawet musimy napisać wypowiedzenie , kolega już 5 rok sprząta w Anglii by spłacić żyrantòw.

Rady
@Agent

Jeżeli ktoś chce wejść w nową umowę oi płaci cały ZUS to minimalna podstawa musi być 3.200 inaczej to nie ma sensu.Dla emerytki rozumiem dwa tysięcy wystarczy i tak nie mają co robić .

Nie
@Rady

Minimalna podstawa powinna być 4500 ZUS plus godziny spędzone w kiosku. Reszta to na księgowa podatek, straty typu kradzież, inwentka i na czarną godzinę. W sumie to z tak niska prowizja powinno być 4800zl. Kolporter tyle daje i oni maja wyższa prowizje i duże premie. W ruchu na nowych umowach więcej zarobisz na paczkach. 30 tys obrotu i 140 zł za prowizje od sprzedaży? Wczoraj za 11 godz zrobiłem 20 gr z prowizji bo był słaby dzień. Sezon urlopowy trwa ludzi nie ma. Przy 60 tys około 300 zł. Wyzysk i śmiech.

Gg
@Rady

Przy nowym lądzie to ci zostanie 1000 zł postawa Plus niska prowizja. Około 1400 zł bez premi minus księgowa przy takiej podawawie. I podziiel to na 300 godz. Żeby przeżyć trzeba mieć co miesiąc premie.

Oj
@Gg

I księgowi tez powyższa usługę żeby przeżyć i żeby było ich stać na pracowników :)

Były
@Oj

Księgowość agentów rozliczam już od 99 zł, pełna obsługa, wysyłka do ZUS -deklaracje, US, JPK, KPiR, ryczałt. Wszystko on-line. Dodatkowo pomoc merytoryczna w prowadzeniu punktu (kasa, market, itp). Zapraszam - mobilnyksiegowy@mbiuro24.pl

ona
@Rady

bez przesady jestem emerytką ,ale całe dnie poświęcić (usunięte przez administratora), bo zostanie 2000 to chyba żart

andrew

napisz kartkę że ceny ustala objatek i nr tel. niech dzwonią

@Agent

Wychodzi po 7,6 to ta dobra zmiana w majestacie prawa Orlen płaci. Tak sobie myślę że teraz to bym nie chciał być ms jak trafisz na nerwowego agenta to możesz ....(usunięte przez administratora) ...

@Stary

Na tę okoliczność to MS-y mają dobre polisy hahah:):)

Jj
@Agent

Stajesz się popularny tym wpisem :) Koledzy z orlenu ciebie promują na gowork Orlen bo oni nie wierzą że w ruchu jest gorzej i Orlen robi takie same zagrywki na stacjach. Prowadzący za darmo z dużą odpowiedzialnością. Stacje Orlen tez się powoli zamykają.

@Jj

Przyszło drugie poprawione rozliczenie- 2000 zł już że wszystkim. Chyba stanę się się sławny:) (usunięte przez administratora)

Grazyna_55

Nie, jest Twoje i innych ajentów. Państwa w to nie mieszaj bez względu na to kto będzie rządził. To jest umowa pomiędzy Ruchem a Tobą, nie chcesz nie podpisujesz. Nikt Ci pistolettu do głowy nie przystawia. Nie rozumiem jak można nadal w tym siedzieć, dać sie tak poniżać. Nie ma pracy? to wynajmij lokal i prowadź swoj kiosk ale bez żadnych takich umów, prasa od kogokolwiek (prywatnym też robią wałki, jeszcze Garmond dbał o odbiorców ale nie wiem jak teraz) To samo z towarem, rozejrzyj sie, są hurtownie ppierosów, płatności kartą też załatwisz, dają wszystko. Jeśli już koniecznei chcesz tym sie zajmować

@Agent

Jaką podstawe masz że tak mało

@Agent

1800 zł. Prowizji ze sprzedaży niecałe 100 zł, reszta za paczki. Plan nie wyrobiony

Sprzedaz to chyba msc 10 tys netto msc

@Agent

Na nowych umowach uas 11 tak jest zrobisz obrót na np 40 tys i masz około 180 zł netto z prowizji przy obrotach 10 tys netto było by może 40 zł za prowizji. Żyjesz tylko z paczek i premi. Przy niskiej podstawie uciekaj!! U nas zmakneli i wywieźli będę z obrotem 8 do 11 tys bo nie rentowna.

@Agent

Ja bym to zostawił i poszedł gdzie indziej za taką podstawę można tylko Zus i podatki opłacić. Dziękuję kurtyna

@Adam

Jak mogli ci nieczynnosci policzyć po twoich godzinach pracy wiekszej bzdury nie czytałam, jak oni patrzą wg widelek godzinowych od do wg umowy jak masz , potrącenie 1/3 możesz mieć jeżeli np nie zrobisz zamknięcia doby ale wtedy wystarczy zgłosić w awariach

@Agent

Oni wszystko mogą wyobraź Sobie że mi po inwentaryzacji przyszła nota na brak. w kasie 280 zł żadnych odpowiedzi nic po awanturze i telef.do Dyr.okazałlo się że w ub.roku w marcu w kopercie z utargiem brakowało 80zł i w kwietniu 200 nikt mnie o tym nie informował były trzy próby z Ficnoress ale niby nie odebrałem telefonu więc sprawę uznali za zakończoną .

@Stika

Załatw sobie lepiej możliwość robienia przelewów,bo inaczej cię wychuśtają.(usunięte przez administratora) prawda że dzwonią jak masz jakiś minus. Im to raczej na rękę.

frytka
@Agent

mogą to zrobić ja w lipcu miałam w jedną sobotę po zalogonowniu się o 4,30 musiałam wylaczyć kasę i ponownie uruchomić pracowałam zgodnie z umową do końca o 12,00 bo tak mam czynne przyszła faktura prowizyjna a ja mam potrącenie za nieczynny kiosk w sobotę w odpowiedzmimo odwołań nikt mi do dziś nie odpowiadaa czekam co kierownik załatwi napisali że w sobotę logowałam się o godz.4,19 a wylogowałam się o 14 59 że system tak zarejestrował moje godziny pracy idzie zrobić mimo pracy bumelke system cię załatwi nie ruch

Zachód
@Stika

Najlepiej robić przelewy z konta, nic nie ginie. Z 8 lat temu nagłe kontrolę bo nie było rzekomo wpłat utargów przez dwa tygodnie. Co się okazało księgowa księgował na inne konto. Kasa po kontroli się znalazła i ani przepraszam ani pocałuj mnie w dupę. Od tego czasu robię przelewy . I nic nie ginie. A to że oni nie powiadamiają że było mniej w kopercie niż napisano to standard, dopiero po inwestycji się dowiadujesz.

rencista

czy was też zawalili papierosami z naklejona akcyzą , mi po 50 vogue po 18,20 , gdzie w sklepach teraz są po 13,99 , od lat zauważyłem że bardzo lubią naklejać i dopłacać za nowe akcyzę zamiast przerzucać , pisałem już do nich w listopadzie że zabierzcie gatunki które słabo się sprzedają , przecież to są ogromne straty , które póżniej odbijają na agentach.

Gosia bis
@rencista

Przecież wiadomo od lat że generując koszty , podnoszą wynik finansowe, również przez podnoszenie cen. Np. jest towar w cenie 5.99 w ilości 1000. Po podniesieniu cen tylko o 1 zł można pokazać że w towarze mamy o tysiąc zł więcej. Niby czemu przed końcem pierwszego półrocza podniesiono ceny chyba ze dwa razy. Żeby poprawić sztucznie kondycję i wyniki finansowe. Co do dostaw papierosów z przyklejoną nową akcyzą. To dość długo im to zajmuje. Od marca aż prawie do września. A zaraz znowu będziemy zdawać papierosy do lutego czas szybko upłynie. Jeezcze jak żyję nie widziałam takiej niegospodarność.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 516.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 477, z czego 32 to opinie pozytywne, 212 to opinie negatywne, a 233 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A