Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Ślunski

Hej, wszyscy co tu piszą to mają podpisany tzw UAS czyli umowę agencyjną sprzedaży. Jeden z członów tej nazwy zakłada sprzedaż z tego ogólnego narzekactwa wychodzi, że połowa ludzi na tym forum nie umie sprzedawać, irytuje się jak KS każe polecać produkty z promocji i zapalniczki a przecież z tego mamy największą premię. Ja akurat nie boję sie polecać bo to zawsze jakiś powód do zagajenia z fajnymi babkami ale moja KS powiedziała, że Ci co nie będą polecać aktywnie to ich kioski zamienią na kioski bezobsługowe albo paczkomaty. Myślałem, że jaja sobie robi ze mnie ale sprawdziłem w necie i rzeczywiście jest juz w Warszawie pierwszy kiosk ruchu bez obsługi. z tymi paczkomatami to chyba tez nie są żarty bo tez w necie znalazłem info że Orlen chce na bazie kiosków otwierać 500 paczkomatów. I pewnie w pierwszej kolejności wskażą kioski gdzie jest słaba sprzedarz.

@Ślunski

Nie wiem, czy zwracać się trybie żeńskim, czy męskim, ale proponowałabym wyciągnąć gumę z majtek i strzelić sobie w czoło. Po pierwsze, primo, proponuję się doszkolić, co to jest polecenie, kiedy i jak i co do czego polecać. Powiesz mi, ze codziennie będziesz polecał/ła klientom którzy przychodzą po fajki, prasę "Dziś polecam gumę", "dziś polecam red bulla" itp, itd. Ruch ma cały sztab marketingowcó, Ks-ów, i co stać ich tylko na sposób promocjii. Po drugie, jeżeli zachwyciłeś sie jednym kioskiem bezobsługowym, to proponuję jechać do "stolycy" i zobaczyć jak to działa. Co, batoniki i napoje będą tylko sprzedawać. zanim Orlen z Ruchem zrobią paczkomaty, to in post, allegro, aliexxpres opanują rynek włacznie z parafiami. To, ze debilni agenci sami kupują towar, zeby zrobić "polecone" to nic nowego. I na koniec, rolą KS-a jest doradztwo, pomoc w załatwieniu rożnych spraw, a nie "Dzis polecamy...." itd. Zamiast przeprowadzać szkolenia z zasad ekspozycjii, doradztwa klientowi, to tylko "dzis polecamy". A szkoda atramentu....

aaa
@Ślunski

Z Ciebie taki posiadacz kiosku jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba. Zainwestuj w słownik języka polskiego super sprzedawco

@Ślunski

Tak poleć babci albo dziadkowi Red Bulla za 8;zł zapalniczkę za 4-5 zł . Geniuszu

@Gość

Już dawno pisałam że agenci wykupują towar żeby robić promocję. Owszem kiedyś jak mi brakowało 10 zł do wyrobienia celu to mogłam. Teraz jak połowa klientów odeszła przez różne zawirowania to przestałam się martwić tym czy wyrobię target czy nie. Jak piszesz KS jest od pomocy a nie od gnębienia . Przeważnie trzeba o wszystko walczyć pazurkami. Wszystko sobie samemu wyszukać załatwić i opiera..... Wszystkich od góry do dołu. Jak chcą niech zamykają zastałam sama w 25 tyś mieście , Jakoś od 3 lat brak chętnych na puste budy. Sprzedaż leci w dół. Klient wpada po paczkę i wychodzić nawet nie słucha co masz do zaproponowania lub portfeli w akcie zostawił. Tak jak piszesz ci sami klienci przeważnie starsze osoby przychodzą po gazety codzienne i co ja mam im wciskać ofertę dnia. Już nie raz słyszałam ,, a co ja mam cały towar wykupić,,. Zaproponuj staruszce Red Bull, gumę lub słodkość może dla wnuczka. W najgorszym dniu było 1300 utargu teraz w najlepszym jest 800. Ale towaru na punkcie jak w markecie.

@Ślunski

Obudź się chłopie czy będziesz polecać czy nie strategia jest taka że do 5 lat 900 sklepów Orlen w ruchu i 10000 paczkomatów sukcesywnie pozamykają budki to koniec kioskrzy

@Ślunski

Sprzedaż nie polega na wciskaniu. Masz nawiązać pozytywną relację i przywiązać klienta. Ja to robię rozmową i uśmiechem. Słucham co ludzie mówią nieraz są to niesamowite historie. W ten sposób w kiosku buduje się potencjał. Nowoczesne marketowe sposoby tutaj nie działają . Kiosk to miejsce specyficzne. Ale co możesz wiedzieć siedząc przed kompem i gapiąc się w wykresy.

Agent

Ja w marcu złożyłam wypowiedzenie i przez dwa miesiące kierownik mi mowil, że to wypowiedzenie się gdzieś zgubiło. Kazał mi napisać nowe wypowiedzenie. Napisałam z datą majową i gdy już wysłałam to drugie wtedy znalazło się pierwsze. Przez miesiac czasu pytałam, które wypowiedzenie się liczy. I okazało się, że to drugie. Jestem wściekła. Teraz kierownik poszedł sobie na urlop, a ja dalej siedzę jak idiotka zmęczona już. Sprawa urlopu tez jest zabawna

@Agent

Dziwne bo list polecony z wypowiedzeniem nie mógł zaginąć masz pokwitowanie nadania wiec nie widzę problemu dzwon do dyrektora

@Lena

Jak dzwonię to tylko słyszę „osoba do której próbujesz się dodzwonić ma wyłączony telefon”

@Agent

Sprawdź w biuletynie czy masz poprawny numer tam jest do KS i D R. A jak nie to pisz email to jest lepsze bo masz podkładkę. W ogóle nie rozumiem roli KS ani DR . Powinni służyć pomocą a nie tylko nas pouczać jak sprzedawać, czego i ile. Zaginione wypowiedzenie to taktyka żeby opóźnić zamknięcie punktu. Zawsze takie pisma wysyła się listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Masz potwierdze odebrania podpis czytelny osoby i koniec.

@Zachód

Dałam się podpuścić jak cholera normalnie. Chociaż kierownik mówił, że ma już kilku kandydatów tylko musi przeprowadzić z nimi rozmowę. Słyszałam to ponad dwa tygodnie temu. I cisza.

@Agent

Tak jasne ,to tak jak u nas ( region zachodni)Ludzie walą drzwiami i oknami. A co do czego to nie ma . Myślenie oczu i dodawanie sobie . Po nowym roku prowadzenie kiosku na DG przestanie się opłacać . Co wtedy pajace z Orlenu i Annopolu zrobią? Sami będą siedzieć i sprzedawać w takich cenach polecając nietrafione produkty.

Bogumiła

Do was też kierownicy kilka razy dziennie wypisują o sprzedaży artykułów? W tamtym miesiącu woda żywiec A teraz woda my way? Jest to strasznie denerwujące. Piszą że liczą na nas. Ale jakoś my na nich nie mamy co liczyć np w sprawie obniżenia planów które są 12 tyś wyższe i z góry wiadomo że nie mamy szans ich wykonać. KS pisza o sprzedaży produktów żeby mieć premie A o nas nic nie myślą a przeciez to dzięki nam mają premie. Ja nie mam zamiaru robić sprzedaży dla KS...skoro ja nie mam premii od paru miesięcy to on też. Piszą żeby z kuponem przebijać wodę....czyli chcą żebyśmy my kupowali te wodę A ja nie mam zamiaru niczego kupować żeby im robić sprzedaż. Niech obniża plany do realnych to będę się starać A tak nie ma po co skoro wiadomo że premii i tak nie dostanę bo planu nie wykonam.

agent
@Bogumiła

cudem rzutem na taśmę udało mi się zrealizować plan,a na lipiec założyli dwukrotnie większy plan i jak takie działanie można nazwać???przy ciągłym braku zatowarowania.(usunięte przez administratora)

Lulu
@Bogumiła

też plany o 12 tyś. Więcej nie do zrobienia. I tyle w kwestii premii .

@Bogumiła

Rozmawiałem z jedną z zaprzyjaźnionych pań z Katowic.Proszę sobie wyobrazić że po wypłatach mają od 40 do 60 wypowiedzeń lub porzuceń punktów przez agentów i tu zaskoczenie 2/3 znich po miesiącu znajdują nowych reszta stoi i gnije

@Agent

2/3 znajduje nowych ajentow, to chyba rodziny KS, lub desperaci. Później znowu po 3 miesiącach będą wypowiedzenia lub pozucenia. Przeciez6KD za rekrutację nowej osoby dostaje kasę. Myślę że długo to nie potrwa.

@AJENT

Właśnie o to chodzi złapać jeleni i na trzy cztery miesiące spoko i za chwilę to samo firma działa tanim kosztem dojdą manka i ok.tak to już trwa od przejęcia i powiem nie głupi sposób na źycie.Część agentów tzw.lizusów ma dobre podstawy po 3 a nawet 4 tyś reszta za 2 koła

@Agent

Chyba lekka przesada co do podstawy 3 - 4 tyś gdzie tak jest 2100 to górne granica z tego co słyszałam a moje koleżanki wręcz mają mniej

@Lena

Jest jest i to pewna informacja

Lena

Nie dziwię się wręcz gratuluję bo u nas to beznadzieja 2000 i koniec widocznie macie spoko kierownikow u nas kicha żadnej rozmowy dyskusji tylko plan nsjwazniejszy

@Lena

Saloniki prasowe mają 4-4,5tys podstawy W mniejszych miastach bo nie wiem jak to z wawka

Mika

Ja mam salonik prasowy i podstawy 1300

Maria
@Agent

Chyba na głowę upadłaś mam salonik w małym mieście i podstawy 1800. Te 4 tyś to w dużym mieście i dobrym punkcie.

Renata
@Maria

Nie chcę nikogo obrazić ale w naszym prawie stutysięcznym mieście Saloniki na UAS-8 mają minimum 3.5 tyś za co Ty pracujesz ? na jagodach grzybach więcej zarobisz

Maria
@Renata

Właśnie się zastanawiam nad wypowiedzeniem, Mam uas 8, 1800. Moje Miasto na 20 ale tysięcy mieszkańców. Tak jak pisałam 4 tyś tylko w dużych miastach. Są osoby co mają mniej. Nie wiem czy jeszcze są starsi ajenci co mieli podstawy poniże tysiąca. I nikt im nie podniósł podstaw.

@AJENT

Ja też miałam propozycję przejecia takiego kiosku.Czarowali podstawą ,premiami i chcieli mi udowodnić,że da się zarobić. Nie zgodziłam się .Pracownik +ja -wychodzą grosze.Zaproponowałam ,że skoro są tak dobre punkty czemu sami nie biorą i nie pracują po 12-13 godz

@Maria

Ja też mam tak niską podstawę czekam do końca miesiaca i myślę o wypowiedzeniu umowy

@Nina

Nie ma się nad czym zastanawiać,trzeba zrobić krok naprzód i uwolnić się z niewolnictwa"Nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło."????

@Agent

Ja miałem 2500 obniżone do 2000 ,plany robiłem z lekka górką . Ale w zeszłym miesiącu plan wyższy o blisko 10000 w tym o blisko 4000 nie do zrobienia. Tym bardziej że nie ma klientów . Prasy sprzedaje się mniej ,jedynie fajki. Ale to zaledwie 0,6% prowizji, i powiedziałem dość . Co prawda mam otwarte 46 godzin w tygodniu, mimo to skłaniam się do rozstania z tą firmą . Po sześciu latach różnej współpracy.

@fredzia

Tylko 46 godzin to jakie godziny czynności masz ?

Czego ujadasz ludzie siedzą po 11 godzin za 1040,- podstawy

C
@Agent

Brzmi jakby 8h w tygodniu i 6h w sobotę. Czyli, jakby nie patrzeć, prawie-że normalne, ustawowe godziny pracy.

Stary

Masz kiosk czynny od 7,00 do 15,0 to dla kogo ten kiosk jest otwarty dla tych co pojechali już do pracy i dla tych którzy są jeszcze w pracy (usunięte przez administratora)

@Stary

Kto powiedział że w takich godzinach. Pojęcia nie maszo czym piszesz ,więc zamilcz. Przedstawiłem jak to wygląda mojej strony . I nie czepiają się

@fredzia

A w jakich masz otwarte od12 do 20 chyba nie........ Ujadać zaczełaś sama co ci się nie podoba że ci inni nie współczują bo siedzą po 11 godzin za pół twojej podstawy

Stary

Agresor-opinia??? To ty zacznij doceniać to co masz niech ci cała reszta powie kto ma za 8 godzin 2500,- i jeszcze się czuje pokrzywdzona Pisz te swoje smutki gdzie indziej.....a tak swoją drogą to nam powiedz jak głęboko i komu trzeba wejść ......

@C

I tak powinno być! 8 godz.pracy i do domu.Powymyslali po 12-13 godz za freee.8 godz w tych warunkach to i tak dużo,zimą marzniesz,latem skwer,bez toalet itp.Za potrzebą szukasz toalety wokół siebie.Zastanawiam się gdzie sanepid,skoro pozwala im na otwieranie tych budek na 13 godz.?

@Kioskarka

Może podzielmy się swoją wiedzą na temat podstawy Miasto 100 tyś kiosk czynny od 5.30 -17.30 sobota 5.30-12.00 Podstawa 2tyś plus godziny razem 2 150 zł

@Agent

Około 90 tyś od 6.00 do 18.00 sobota 6.00 do 13.00 razem 2.200 zł i zapomnieć o premii

Tela
@Nina

Obroty 70 tyś miasto 80 tyś od 5.00-17.30 sobota 5.30 do 12.00 2.500 zł premia raz na 3 miesiące

jantar

miasto 40tys.pon.-pt 7.00-17.00 obrót 40.tys -podstawa 2.200

@Nina

Miasto ok 200tys obrót 70-80 tys 6-18 pn pt sob 7-14 podstawa w zaokrągleniu 2tys, premia procz czerwca plany z (usunięte przez administratora) wzięte , i kwietnia brak dostaw, zawsze wyrabiam

Beata
@Agent

Miasto 100tys pon,-pt 6,00-17,00 sob 8,00-13,00 podstawa 1040,- od sześciu lat bez zmian obrót 35tys

Na UAS-8 masz tylko tyle? to szok

@Beata

Nie pisałaś o podstawę zwiekszenie jej Bo samo od siebie nie dadzą

Beata
@Agent

Pisałam zawsze był powód kiepska kondycja finansowa Ruchu

frytka
@Agent

czemu szok duzo ludzi ma podstawe ponizej dwoch tysiecy jak cos ks sie mowi to nie ma teraz pory na podwyzki bo kiepska sytuacja w ruchu a ak wyslalam wypowiedzenie to ks po miesiacu stwierdzil ze moze mi podwyzszyc o 200 zl i mam teraz 1800 podstawy siedze w kiosku od 7 lat od godz.5 do 15 a w sobote 6 do 13 netto ok 45tys. do 50tys. itez nie mam cudow

Psd

Znam osobiście co mają 3200podstawy

Xxxii
@agent

Tak to jest wyrabiasz, lub przekraczasz plan to następny miesiąc więcej ja mam 4 batony, 4 rogale napojów tonę i na czym plan robić bo napoje w ogóle nie idą żadne.

@Xxxii

U mnie napoje schodza elegancko , ale gakt z dostawami przeginaja ... u mnie rogale to udręka jezeli chodzi o asortyment w ostatnim czasie szaleja poprawili sie i zabawki kosmetyki chemia nie moge powiedzec spozywka caly czas ok fakt ja ma klimatyzacje tak wiec czy lato czy zima bez roznicy , no i mam lodowke cc ktora duzo daje napoje w cieple dni ida ino myk

@Beata

Widzę dużo ludzi narzeka na niską podstawę. A wystarczy napisać o podwyżkę z konkretnym argumentem. Napisałem po prostu bez niczego o podwyżkę. Nie dostałem. Napisałem miesiąc później z słabym, ale zawsze argumentem i dostałem podwyżkę z 1900 do 2200. Miesiąc później napisałem o podwyżkę do 3000 z kilkoma konkretnymi argumentami dlaczego i dostałem podwyżkę do 2900 tłumacząc się tym, że więcej dać nie mogą bo dla nich i tak już niewiele zostaje w takiej sytuacji. UAS7 do max 30 tysięcy obrotu. Więc jak patrzę, że niektórzy mają niewiele ponad 1000zl czy nawet poniżej dwóch... Samo się dajecie w ch.. robić. Walczcie o swoje albo zmieńcie pracę zamiast marudzić. Sam złożyłem wypowiedzenie w skutek strasznie zawyżonych planów, ale na podstawie tego co opisałem da się otrzymać wyższa podstawę, trzeba tylko chcieć.

@Agent

Też mam lodówkę, o dziwo działającą klimatyzację a jedyne czego mam w nadmiarze to napoje. Reszta zacznie zaraz świecić pustkami. Taeat iście z PRL. Nawet gazety dostaję okrojone. Do końca roku zamknę tą budę.

@AJENT

To faktycznie masz lipe , ale pytales/as czemu tak wszystko okrojone co na twoj kieras , jak masz sprzedaz robic sprobuj moze zamowienia interwencyjne tylko napisz do swohego ks aby zaakceptowal ,bo ja u siebie twoaru gazet nawalone mam, i tych kioskarzy co znam takze nie maja problem towar co tydz srednio na okolo 15-17tys dostaje , u mnie zostal rozszerzony asortyment towaru co wiąże się ze wzrostem sprzedazy tak jak mialam sprzedaz art. Pozostałych na poziomie max 1300zl teraz spokojnie 2 tys dobijam, wez cisnij ks a jak nie zadzwon do dyrektorka przeciez to twoje pieniadze

@Agent

Zamawiam towar w zamówieniach interwencyjnych i tak przychodzi okrojony. A Ks zmieniają się jak w j a kejdiskipe i ciągle są zastępstwa. Dzwonię do nadziału prasy, słyszę nie nadziekają bo nie z chodzi ale jak ma zejść więcej jak 1 szt przyjdzie. Jakiś jak widzę u konkurencji towar wyeksponowany przychodzi tyle że to widać że jest. W sobotę wieczorem jeszcze mają prasę codzienną. O czym my w ogóle mówimy. Mentalność ludzi tam za biurkami nie zmieniła się i już nie zmieni. Dużo wcześniej przychodziła oferta na każdy kwartał z prasą i samemu można było się zorientować o nowościach i co mają z prasy. Teraz latam pi konkurencji lub klient pita o daną gazetę czy można sprowadzać. Ruch tak naprawdę przez lata nic nie zrobił oprucz wyprowadzania kasy. To co schodzi 1 czy 2 szt, to co nie tyle że nie ma gdzie trzymać. Skoro towar przychodzi co tydzień, po co co tydzień po 8 zgrzewek napojów. Mam dość pisania, proszenia bo to nic nie daje. Jak Ks byli w miarę i starali się, widzieli gdzie jest pies pogrzebany, to ruch się ich szybciutko pozbył albo odeszli bo z wiatrakami się nie walczy. Zostali karjerowicze co to tylko straszą. Mam za dużo lat żebym się bał. Koniec

Sto procent racji

@AJENT

Nie wiem co za ks u was swiruje ale jezeli by mi sie trafil taki straszacy by tak szybko wylecial jak wlecial, ja jak potrzrbuje jaka kolwiek gazete wysylam e-mail i nie mam problemu chyba ze brak na magazynie, nie mam tego problemu jak ty opisujesz , na infoliniach siedza ciolki ale i z nimi idzie sie dogadac , mie wiem co ci doradzic , bo jak chcialam zwiekszenie tytułów przychodzily w takich ilościach jak chcialam ja bym na twoim miejscu do dyrektora wyslala email badz telefonicznie

@Agent

Miałem nie pisać. Dzisiejsza prasa 4 fakty, 1 wyborcza 2 p. Sportowe. 5 super e. 4 to i owo. 2 porno, 3 dla dzieci, parę dupereli z gotowania a 1 krzyżówka, razem na 300 zł. No jest czym dysponować.

@AJENT

No we wtorki zazwyczaj nic szczegolnego nie wychodzi, ale chyba cos jeszcze wiecej przyszlo skoro masz na kwote 300, bo ja mam na 352 z groszem, i w tym mam 24szt dziennikiow , tygodników 23 szt , 19szt krzyzowek, miesiecznikow 4szt , ksiazki 7szt

Kioskaż
@Bogumiła

Jeżeli nie sprzedajesz produktów wysokomarzowych aktywnie to nie nadajesz się na sprzedawcę. Po co siedzisz w tym kiosku?

@Kioskaż

A komu sprzedawać jak brak klienta, i co napoje bo gazet brak codziennie w tym tyg po 3 szt. Napoje są wszędzie i to w porównywalnie niższej cenie nawet w prywatnych sklepikach. 4.29 mała cola. Za 5zl jest 2 litrowa. Ja mam tule napój że jeszcze ze 2 lata ich nie sprzedam. Niczym w markecie stoją wszędzie i klienci się potykają ale trudno.

Kioskaż
@Michał

jakim cudem brakuje Ci gazet? Ja dostaję nawet za duzo i muszę grzebać się ze zwrotami. Co do cen to nie dyskutuję bo mój punkt jest w takiej lokalizacji, że ceny nie maja znaczenia. Klient chętniej kupuje u mnie colę niż w Żabce bo tam zawsze jest kolejka i jeszcze zarazić sie mozna cowidem. Jak mam promocję 2 tigery za 5 zł to nikt w okolicy nie ma startu i wtedy cisnę promocje.

@Kioskaż

Nie wiem jakim. Dziś fakt 3 ieden z dodatkiem to 4. Wyborcza 1, super 4, aż 1 przegląd sportowy. No jest co sprzedawać. Może to sprawka KS. Bo już słów brak

Dziś czwartek 7 faktów, 3 super no jest czym robić sprzedaż

Bronski
@Bogumiła

piszemy tys a nie tyś!!!!

@Maria

Ja mam podstawę 1800. Miasto powyżej 100 tys.

@Lena

Mnie kiedyś powiedziała kierowniczka ze jak braknie mi do planu 300 to mi nie podaruje

Ajentka

Ja mam punkt który musi zrobić w miesiącu 217 godzin i najwiecej z targetem 100 procent wyszlam 2580 zł zazwyczaj jest to kwota 2200 zł wiec wychodzi 10 zł na godzinę! Więc otwieram punkt później Teraz słuchajcie życzliwa Pani która ma kiosk niedaleko mnie, zgłosiła mnie gdzie się tylko da oraz jest bardzo zirytowana tym jak tak mogę robić, i jak mogę często pisać że wychodzę wcześniej. Podobno ludzie się skarżą że nie mogą odebrać paczki, gdzie ja nie miałam żadnej skargi osobistej a paczek mam bardzo dużo, i stałych klientów. Żenada zamiast sobie pomagać to się nawzajem p*d*p*i*e*r*d*a*j*ą także pozdrawiam. 2580 - mały ZUS 600 zł oraz 200 księgowa to jest po tych opłatach zostało by 8 zł na godzinę, a tu się takie rzeczy dzieją. A i właśnie tacy ludzie kupują ze swojej kieszeni produkty polecane a później nas gnoją że nie sprzedane, ja wczoraj miałam dwa podejścia do sprzedania sprite ale jak usłyszeli cenę 6,50 zł to podziękowali. A później SMS od kierownika dlaczego sprzedaż jest zerowa…

J
@Ajentka

Ja się dowiedziałem od koleżanki ze jej znajomy wydaje miesięcznie ze swojej wypłaty 500 zł na polecane i potem jest afera ze on może sprzedać np 5 szt a my wcale albo 1 lub 2 szt. To jest (usunięte przez administratora)samego siebie. I potem nam gnębią Ja nie z tych żeby z własnych kieszeni kupować, nie na tym rzecz polega.

@J

Mamy tu zarobić. Jak można wydać 500 zł przy tak niskich zarobkach...trzeba nie umieć liczyć.

Renia
@J

No właśnie to tak wygląda ludzie z własnej kieszeni kupują badziewie żeby tylko KS byl zadowolony a czy oni się przejmują nami Nieee im chodzi tylko o to żeby premię zgarnąć naszym kosztem dziwię się agentom że nie myślą logicznie i mają nas potem za witalnych (usunięte przez administratora)

@J

Koleżanka pierdoly opowiada nie chce mi sie wierzyc ze jest taki agent 50 jeszcze bym uwierzyla ale 500 nie ma takiej opcji

@Ajentka

I nie wywalili Cię jeszcze za nie trzymanie godzin otwarcia? Jak ty kcesz zarabiać na sprzedaży skoro otwierasz kioedy chcesz? Janusze biznesu

Alojzy
@Ajentka

Sprite za 6.50 zł? To chyba jednak ten biznes długo nie pociągnie..

Gh
@Agent

Żona przyjeżdża bierze zgrzewane tymbarka w promce i polecany leci. Kiosk jest na męża a żona ma inną pracę. Czasami pomaga mu więc ich stać. Podobno dużo wyciągają jak na kiosk i są na starej umowie to ich stać.

@Agent

Ja też zamykam wcześniej kilka razy w miesiącu. I jakoś nie mam z tym problemów. Fakt obetną na podstawie. Ale czas wolny od kiosku bezcenny. Teraz został mi tylko miesiąc . Z końcem.lipca po 8 latach do widzenia .

ona
@Fredzia

nie wierze u nas taki był i niestety ale go zwolnili , nie przepracował nawet roku

Ajenta
@Agent

@agent Po pierwsze proszę przeczytać ze zrozumieniem co napisałam. Podpisywałam umowę w lutym tego roku ale obiecano mi że przy 217 godzinach wyjdę 3500 tysiąca albo min. 3000. Gdzie ja najwiecej za spełnienie targetu 100 procent wyszłam 2580 zł to sobie proszę policzyć ile ZAROBIŁAM NA SPRZEDAŻY ! Przy 100 procent frekwencji i 100 procent targetu, gdzie jeszcze było jakieś wolne i był szał bo trzeba kupić papierosy na 3 dni zarobiłam 2500 tysiąca( oczywiście już z paczkami) więcej nie jestem już w stanie sprzedać ponad target ponieważ mam stałych klientów a nowych sobie nie wyczaruje chyba że zacznę tańczyć nago przed kioskiem to może wtedy ???? Codziennie praca po 9 godzin cały dzień w (usunięte przez administratora) czasami nie da się nic załatwić 7-16 i po dniu, i nawet Cię nie stać żeby zatrudnić pracownika, no chyba że są kioski którym wychodzi dużo więcej ale wątpię bo jakoś wszyscy tutaj nie zadowoleni. Więc taka praca jak i płaca, lepiej iść na etat, urlop, chorobowe i te sprawy. Pominę już temat Januszy biznesu, bo jak ktoś już napisał szkoda atramentu :)

@ona

Ja na to czekam :)

Michu
@Ajenta

Teraz od lipca będą rankingi kto czego ile sprzedał,żeby napuścić ludzi na siebie. Widać strategię taką jak w rządzie. Nie biorę udziału w tym cyrku. Już kiedyś był ranking sprzedanych krzyżówek. Jeden punkt to chyba cały nadział dla ruchu sprzedał.

@Michu

Napuszczanie ? W jaki niby sposob a co kogo intetesuje co kto robi w innym psd ile czego sprzedał , krzyżówka czy tez fakt to co innego bo byl konkurs a tu zadnego konkursu nie ma ...bylo puszczane dla twojej inf zebys wiedzial na jakim m8ejscu jestes , wątpię aby ktos sam kupowal u mnie regionalny przywiózł różne pierdoly zeby rozdawac przy krzyzowkach a to dlugopisy itp duperele wystawilam w koszyku krzyzowki napisalam kartkę do krzyzowki gratis i szło, fakt faktem zabraklo mi troszke do nagrody bo u mnie niestety punkt nie jest az tak krzyzowkowy ale zle nie bylo , ale za to wzrosla mi sprzedaz z prasy

@Agent

Krzyżówki szły, gdyż był czas pandemii, u mnie bez żadnych długopisów się sprzedawały. Czy uważasz, że ktoś, kto nie "krzyżówkowcem" kupi krzyżówkę, bo długopis o wartości 1 zł za darmo dostanie? A rankingi to mnie teraz zwisają, był czas, ze się przejmowałam, ale jak zauważyłam, ze im więcej się staram, tym większe plany narzucają i, mimo że sprzedaję więcej, zarabiam mniej, dałam sobie spokój.

@Gość

Napisałeś w punkt. Mam to samo. A teraz po podwyżkach, nawet nie ma co się starać. Jest tylko wstyd przed klientami.

@Gość

No u mnie tak bylo że ludzie brali krzyzowke bo piłka albo dlugopis nooo akurat dlugopisy byly za darmoszke i nie te zwykle, zazwyczaj byl tekst aaa wezme dawno nie rozwiazywalem am krzyżówki pani da taką łatwiejsza

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Roza

Witam.Podwyźki cen są zaporowe.Klienci często rezygnują z towaru .Moim zdaniem naleźy obniźyć ceny towarów .Sprzedaź w najbliźszym czasie spadnie...czy o to chodzi?.

@Roza

U nas klienci uciekli z powodu cen, przyszły tanie gilzy ale klientów już nie ma ... Nie wiem komu mam je sprzedać.

PSD - południe
@Rafał

Dzisiaj okazja na poprawę - POLECAMY maseczki 3 szt. w cenie 8,99 zł. Okazja! Cena nie do przebicia.

Kana
@Roza

Ja straciłam 50% klientów masakra

@Kana

A ja w małej miejscowości straciłam jeszcze więcej poszli do Żabki gdzie cygarniczka kosztuje 0,50 i mają 4szt

@PSD - południe

Tylko nikt nie chce 3 paku tylko sztuki pojedyncze..

Rafał

Witajcie napisałem do uwaga TVN jakby ktoś był chętny na reportaż i będę wiedział coś więcej to dam wam znać jak coś można pisać na raf-comp@wp.pl.

Rudlok
@Rafał

Uwaga nie jest zainteresowana od 2018 do nich wypisuje, interwencja też nie bo już miały reportaż Jednie WP zrobiło 3 artykuły

Rafał

Perła północy (usunięte przez administratora)

@Rafał

Dlaczego administracja kasuje linki, czy to cenzura 2021 wieku??

Rafał

Jak tam przygotowani na nową promocję od poniedziałku na wszystko i na nic ..?

Misia

Trzymajcie się krzeseł mam wiadomość. RUCH wstawia paczki do Polomarketów żeby mogły by być czynne w niedzielę. Czyli czyjąś mądry plan zabierze nam resztę klientów. Bo odbiorą paczki z zrobią grubsze zakupy. Brawo jeszcze jakieś pomysły

@Misia

U nas są od dwóch miesięcy paczki w polo market ale rząd pracuje nad ustawą żeby w punktach pocztowych nie można było sprzedawać alkoholu

@Misia

Jakoś siedzę. Od jakiegoś czasu jest to możliwe.

@Stary

U mnie i tak nie ma alkoholu ..

@Rafał

To chodź o to żeby sklepy nie omijały zakazu handlu w niedzielę

Rafał

Jak idzie wam sprzedaż Tigera... ?? Mamy to każdemu wciskać bez znaczenia czy chce czy nie... To jest jakaś porażka.

@Rafał

1 u mnie w promocji jest drożej niż obok bez promocji 2 klienci mówią że 2 szt nie potrzebują bo nie chce im się nosić 3 do mnie przychodzą po papierosy bilety doładowania i paczki. Reszta jest droga . I mają racje

Fan-Cool
@Agent

Ruch pomylił sobie palca z fiutem. Kiosk ma być punktem nagłej potrzeby, i szybkiego zakupu, a nie marketem z promocjami.

@Agent

U mnie jest to samo szczególnie po podwyżkach to ani słodycze ani woda i pretensji o to że nie sprzedajemy na psy przy temperaturze 35 stopni. Bo drogo... Oni nie umieją biznesu robić, albo P.Obajtek chce sobie kupić 40 chałupę bo. 39 to przecież za mało.

rencista

batoniki płyną , soczki się gotują w kiosku 38 stopni , a z lodówki zewnętrznej sprzedałem w sobotę 1szt wody , turyści popatrzą na ceny i walą obok do żabki , nawet stali klienci , taksówkarze omijają mnie z daleka , super glu 5,5 , chusteczki 1,99 chyba napiszę kartkę przepraszam za ceny , które ustala firma ruch z objatkiem na czele . proszę wspomóc bo szef potrzebuję na 39 nieruchomość. a na te batoniki soczki potrzebna kontrola sanepidu , sprzedaż ich w takim stanie zagraża zdrowiu , kiedyś już raz miałem zakaz sprzedaży .

@rencista

No u mnie to samo. We wszystkich kioskach powinna być założona klimatyzacja bo nie idzie wysiedziec w tym blaszaku.

Agent północ
@rencista

W polowie tygodnia pisałam o dołączeniu się do pisma wysłanego w imieniu agentów, ile osób z forum się odezwalo cała 1 ..... a pani teraz na forum steka ze ceny wysokie .... brak słów ale jak inni agenci chca choc próbować podjąć jakies kroki to zadno się nie odezwie , tak więc pismo poszlo do ruchu ale w imieniu tylko 15 agentów.... a by moglo byc więcej radzę więc zacząć cos robic a nie stekac na forum ....

Klient
@Bogumiła

Siedzisz bez klimy w taki upał. A co jak dostaniesz udaru.

@rencista

Dlaczego nie zamkniesz z ich winy brak warunków do pracy chcesz dodać udaru

@Bogumiła

U mnie dzisiaj 33 stopnie z rana wszystko pływa...

@Klient

A co mam zrobić jak nie chcą założyć klimatyzacji. Wszystkie batony pójdą w straty na koszt ruchu bo nikomu się przecież nie sprzeda roztopionych batonów.

Edek
@Bogumiła

Podziękuj za współpracę. Jeśli nie chcą założyć to znaczy że kiosk jest mało dochodowy. Zapewne i Ty siedzisz za parę groszy. Nie szkoda Ci zdrowia . Jak z rana masz trzydzieści to co dopiero w południe.. ludzie opapamiętajcie się.

@Bogumiła

Naciskać wszędzie gdzie się da ,KS Dr, koordynatora . Zamknąć z parę razy wcześnie , ,chyba nasze życie i zdrowie ważniejsze, PSL licho batony , wrzucą sobie w koszty . Straszyć telewizją ,powiadam przynosi efekty

@Bogumiła

Oni z tymi batonami są mało ogarnięci. U nas spożywają nie szła i dalej nie idzie, powód jest prosty. Naprzeciwko nas jest żabka obok nas jest spożywczy. Kolejny powód to ceny, problem jest w narzucie marży ruchowskiej . Po co narzucać 500 % przecież realia polski są takie a nie inne że nikt tego nie kupi klient szuka tanich produktów, ludzie z ruchu nie rozumieją tematu, są biznesowo ograniczeni. Nie rozumieją że polecenie nie równa się sprzedaż. Klient ma wolną wolę do podjęcia czy kupi u nas czy pójdzie 50m i kupi u konkurencji ten sam produkt taniej.

Ruch
@rencista

Kioski mają być pełne towaru dlatego jest taka drastyczna podwyżka czas zrozumieć że firma jest w kryzysie i nie ma na towar więc tym co jest trzeba zapełnić półki musi być efekt czyli na bogato w razie jakiejś kontroli kioski nie mogą być puste cena jest zaporowa a agent jest tu rzeczą drugożendną...Koniec i kropka czas czekać na lepsze czasy .Miłego

PSD południe
@Rafał

A już najbardziej mnie rozbawiają na początek dnia teksty w komunikatorze, "Na dzisiaj góra ustaliła sprzedaż min 4 szt Tigera..., ble, ble, ble," No i zesraj się, a ma być sprzedane..:)

PSD południe
@Ruch

Za chwilę każą polecać chusteczki za 2 zł, zapałki za 1 zł, koperty za 1 zl...jest i śmiesznie i straszno.

Fan-Cool
@PSD południe

Polecam KS, MS, marketingowców do przeczytania, może się czegoś nauczą: ..Istotą promocji sprzedaży jest https://flstrefa.pl/promocja-sprzedazy.html wrażenie, że poprzez zakup danego produktu klient zyskuje o wiele więcej niż wart jest ów towar w rzeczywistości. Z kolei źle zorganizowana lub nadużywana może spowodować zniechęcenie klienta bądź też zobojętnienie wobec jej przekazu. Dbanie o wizerunek produktu, marki lub usługi na rynku, to podstawowe zadanie promocji. Klient musi mieć świadomość, że nabywa towar wyjątkowy, a cena jaką płaci jest adekwatna do jakości. Wszelkie dostępne środki promocji sprzedaży powinny być stosowane z umiarem i w odniesieniu do aktualnej sytuacji na rynku. Tylko wtedy będą skuteczne.

Ajentka

Ja zgłaszałam klimatyzacje tydzień temu i facet powiedział że będzie w przyszłym tygodniu, cały zeszły tydzień nie było nikogo, wczoraj znowu dzwoniłam to powiedział ze jest długi czas oczekiwania bo te stare klimatyzacje nie nadają się do naprawy i trzeba czekać na nowe. Wczoraj rano włączyłam klimatyzacje i zanim cokolwiek schłodziła minęło 3 godziny a i tak mało co to dało. Wczoraj również akurat przyjechała kierowniczka i mówię jej że klima chodzi ale bardzo słabo a ona że ma porównanie bo była przed chwila na innym punkcie i dam jest dopiero gorąco a u mnie jest zimno, i że jej również jest tutaj zimno, a ja się gotuje obsługując ludzi, dzisiaj już wgl nie działa tu jest chyba cieplej niż na dworze, jakaś masakra…. Chyba zamknę bo na prawdę idzie się zaparzyć.

Rafał

Czy wasi kierownicy też mają sraczkę z tym Poleć w Ruchu. Nasz to mało co się nie wścieknie. Ludzie nie chcą wody za 3.50 wola za 1.80 zł 1,5 l w sklepie spożywczym.

@Rafał

U mnie też KS kilka razy dziennie wypisuje o sprzedaży towarów w danym dniu. Klienci jak usłyszą cenę to odchodzą...tracę przez to klientów bo w sklepie obok jest wszystko połowę tańsze A wiadomo że każdy woli kupić tam gdzie taniej A przy okazji kupi sobie tam gazety czy papierosy. Ceny jak na ORLENIE. Powinni nam podnieść kwotę stałą od stycznia tak żeby za każdą godzinę pracy wychodziło 18 zł a nie 5 zł jak to teraz jest. W końcu Ruch podlega pod Orlen A Orlen pod PIS wiec skoro podwyższaja minimalne wynagrodzenie więc nam też powinni podnieść proporcjonalnie do ilości przepracowanych godzin.

@Rafał

Tak. Ale ja nie czytam jego wiadomości. To mój numer prywatny więc nich spada. Jak widzą brak sprzedaży nich dostosują ceny do rzeczywistości. Rola KS tłumaczyć siedzącym na stołkach ruchoskich. Pretensje do góry nie do nas. Olewam ich. Ja robię swoje.

@Agent

Już były artykuły w prasie , reportaże i nic to nie dało . Ponieważ my mamy umowy cywilno prawne , skoro podpisaliśmy tzn . godziny się na warunki choć są nieludzkie i dalekie od rzeczywistości.

@Bogumiła

Możemy sobie pomarzyć o podwyżkach, teraz dali 2300 zł przecież to jest rozbój w biały dzień. Można było tego nie podpisywać tylko za co to robić opłaty w Polsce mam a o życiu już nie wspomnę.

AJENT

Kto ma nieczynną- zepsutą klimatyzację i nie może doprawić się naprawy i siedzieć w 50 stopniach .

andrew

na pracę się nie narzeka , pracę się zmienia , nikt na siłę nas w kioskach nie trzyma , nie podoba się wypad , tylko kto zatrudni ludzi którzy godzili się pracować po 12 godz za 5żł . żeby nie było chętnych na tak poniżającą pracę , ruch nie dawał by takich stawek .

Kiki
@andrew

Chętnych gościu co Ty bierzesz żeby takie bzdury pisać? Ludzie są łatwowierni nie których zmusza sytuacja nie czytają umów słuchają KS który podaje sumę nie wspominając o ZUS i podatku a jeszcze księgowa póżniej taki agent dzwoni i pyta się czemu tak mało zarobił przecież KS mówił że zarobi 4 tyś byli tacy co podpisywali umowę na kolanie w samochodzie .A teraz powiedz mi jak jest tylu chętnych to gdzie są kioski w nie których miastach nie ma ani jednego.

@andrew

Jakby ludzie wiedzieli to by nikogo chętnego nie było. Umowy nie przeczytasz bo się zazwyczaj śpieszą, nikt nie informuje że jest księga agenta , którą dostajesz dopiero po podpisaniu umowy. Ktoś się cieszy że przez pierwsze trzy miesiące ma podstawę , premię. Po trzech miesiącach czar pryska zaczynają się schody , o wszystko . Znajomą wzięła punkt chociaż jej odradzam jak przychodziła na szkolenie. Pewnie myślała że boję się konkurencji. Wyszło tak że ostatnie pół roku przed zamknięciem dostawała mniej niż połowę kasy. Za inwentaryzację i zagubione zwroty. Wytrzymała dwa lata tyle co mały ZUS . Nie oceniam ludzi , chcą spróbować kamieni obietnicami dużych zarobków. Czemu nie można się doprosić zestawienia obrotów danego punktu przed podpisaniem umowy. Nie wiem po co są w ogóle KS jak agent musi sam wszystko wywalczyć i załatwić. Jeżeli nie szkodzą to w ogóle nie pomagają.

Stika
@Zachód

I taka jest prawda ludzie nie rozumieją w co się pakują sytuację po kilku miesiącach są naprawdę nie do opisania. Był agent co nie co nie odprowadzał utargu twierdząc że to jego następca Pani przez trzy miesiące nie odprowadzała VAT i chwaliła się że zarabia kokosy dramat można by było nakręcić film Bareja nie ma szans

In

(usunięte przez administratora) Ruch za 2020 r ma same spadki w zarobkach sprzedaży towaru. Z roku na rok coraz mniej mają przychodów. Powód wiadomo jaki. Alior bank ułożył om dług i są na plusie. Ciekawe kto za ten dług zapłacił.

@In

Coś takie spłodziłem na temat sieciówek, miłego słuchania. (usunięte przez administratora)

@Rafał

Dobra piosenka, sama prawda o Ruchu :) wpadła mi w ucho i słucham w kiosku :)

@Tomek

Proszę bardzo polecam się na przyszłość, widać co jest w ruchu i kolporterze.

PÓŁnoc
@Rafał

Witam , z naszego regionu bedziemy wysyłać pismo do ruchu dotyczace zmian cen , jezeli sa tu agenci ktorzy chca sie dolaczyc zapraszam do kontaktu 608505378, może uda się a jeżeli nie z pewnością nie zaszkodzi , pismo jest gotowe jezeli sa zainteresowani oczywiście prześle na adres e-mail badz mms messenger , czekamy do czwartku aby zebrać jak najwiecej podpisów ze wzg mobilnych agentow oswiadczenie o podpusaniu się pod pismem zbieram w formie zdjęć wyslanych przez agentów

JDG

Nie wiem czy wiecie ale od roku 2022 nie będzie się opłacało prowadzić JDG, dużo firm będzie przechodzić na spółki z.o.o lub zamykać firmy. Celem rządu jest zlikwidowanie fałszywych firm na JDG i żeby ludzie z JDG przechodzili na umowę o pracę. Rząd w przyszłości chce zlikwidować wszystkie świeciówki w tym umowę agencyjną. Wg rządu będzie umowa o pracę i o dzieło i zostanie franczyza może. Umowa agencyjną to tez umowa śmieciowa. Kioski Ruchu będę o umowę o pracę a może Franczyza? Ciekawe.... Po zmianach rządu będziemy zarabiać jeszcze mniej. Ja juz w lipcu składam wypowiedzenie. Doradca mi to nawet księgowa.

Miła
@JDG

Ja to. A rząd mówi że tak dobrze będzie bo wie lepiej czego nam potrzeba i tak też jest z tymi na ,, górze,, Ruch. Oni wiedzą lepiej jak sprzedawać, eksponować , zachęcać. Proszę zamienić fotel i biurko na kiosk bez klimy ,toalety ,wody i zaplecza.

Ako
@Miła

ZUS znów podrozeje. Będą wyższe składki zdrowotne, rentowe itd. Składki będą wyższe minimum 600 zł. Mogą być wyższe zależy od twojego dochodu. Składki zdrowotne nie będą odliczane od podatku i płacisz większy podatek. I będzie większa minimalna krajowa ale nie dla nas.

Z
@Ako

Składki zdrowotne po minimum 600 zł możesz płacić większą. Rząd chce naszymi pieniędzmi poprawić leczenie państwowe i przyspieszyć kolejki do lekarzy....

AJENT

O proszę ,nowy agent z polecenia musi teraz punkt prowadzić przez pełne 6 miesięcy żeby polecający dostał kasę. No widać że nowi biorą punkty i uciekają z nich po 3-4 miesiącach. Nie widzę przyszłości dla tej pseudo firmy. Szukają każdy tylko nie tam gdzie trzeba. Od samej góry trzeba zacząć.

Agent1949
@AJENT

TAK DUŻE ZAINTERESOWANIEM PRACĄ AGENTA W RUCHU SA , ŻE CAŁY CZAS PRZEDŁUŻAJĄ OFERTĘ PRZEJĘCIA KIOSKÓW. MAJĄ NAS ZA IDIOTÓW, MYŚLĄ ŻE NIE WIEMY O CO CHODZI.

Maria Magdalena
@AJENT

Polecenie komuś prowadzenie kiosku, to jest tak, jakby wziąć na tą osobę kredyt i nie spłacać. A polecić tym bardziej znajomej osobie, to stajesz się wrogiem na całe życie i tracisz znajomość. Zapamiętajcie nowi, przyszli agenci, pytajcie rekruterów, KS-ów, MS-ów, czy wyjdziecie minimum 17 zł/h, jeżeli nie, to spytajcie ich, czy byli by chętni pracować za mniej niż 10 zł/h.

Wkurzony

W poniedziałek aktywnie sprzedajemy Baton KNOPERS. Nie chcę widzieć ZEROWEJ sprzedaży u nikogo do godz 12:00. To jest przegięcie, wykańczające i dzwonie co chwile a gdzie sprzedaż? Lub pisanie. I to ma być współpraca? Ruch to porażka. Mam błagać klienta proszę kup pan bo ks będzie nie zadowoly jak klient nie chce? ruch owi to nie interesuje ze klient nie chce albo że drogo. Masz mu sprzedać i koniec.ich tez nie interesuje to ze niecbedziec mieć czym wydawać jak ci 100 zł zapłaci za 3 zł batonika. :/

@Wkurzony

A co się przejmujesz , gęby nie mas. Do mnie KS nie skoczy, za długo tutaj siedzę aby sobie pozwolić .

Orlen
@fredzia

Poczytajcie forum Orlenu tam z umowami jest to samo sypią się wypowiedzenia

Sienna
@Orlen

Teraz to już rozpiep...to wszystko w pył nie będzie ani Orlenu ani Ruchu

Babka
@Wkurzony

Te komunikaty nie dość że SMS, to jeszcze komunikator. To jest strasznie deprymujące. Czy oni nie wiedzą że My też chcemy zarobić, bo to nasza prowizja. Jednak jak klient nie chce to nie kupi. Średnia wieku naszych klientów to 60 plus i oni6slodyczy nie jedzą, dla wnuków nie kupią, bo teraz nie utrzymują kontaktów żeby się nie zarazić. Ci co paczki odbierają lub nadają to nigdy portfela nie mają bo tylko po paczkę przyszli. Jak Ruch myśli że my będziemy to kupować szczególnie do kuponów od papierosów to się myli.

Tina
@Babka

Tak działa korporacja specjalnie masz Być zestresowana i w ciągłym strachu po co to czytać ? rób swoje i żyj na luzie. Powodzenia

Maria Magdalena
@Babka

Róbcie fotki komunikatów gdzie straszą jakimiś konsekwencjami, to się nazywa mobing. W umowie i księdze agenta jest określone za co otrzymujesz wynagrodzenie. Kwota stała, prowizja, i ewentualna premia. Niech któryś z KS stanie za okienkiem i pokaże jak się robi sprzedaż, a nie to nich spada na szczaw liście pompować.

@Tina

Tak - chodzi o to aby ciągle wkurzać. To ma swoją ukrytą logikę.

J
@Maria Magdalena

NIE PODPISUJCIE PROSZĘ NOWYCH UMÓW. BĘDZIECIE PRACOWAĆ TYLKO NA ZUS

@J

Podpisaliśmy na drugi punkt. UAS 11 podstawa ponad 2600 . Prasa 3% spozywka , wysokomarżowe i pozostałe 4% niskomarzowe 0,3. Ogólnie dramat . Tak szybko jak podpisaliśmy czyli koniec marca, tak szybko napisaliśmy wypowiedzenie od maja. Punkt który był zamknięty przez kilka lat. Lokalizacja bardzo dobra, blisko centrum miasta. Teraz na dzisiaj nawet nie ma przychodu 10000 godzin 300. Premie zależne od planu ,a jakie plany wszyscy wiedzą . KS twierdzi że ma na to wpływ, ale nie wierzę w to.

Karol
@magirus

Prasa 3% nie obraź się. ale.brak mi słów jak można było w to wejść rozumiem nowy nie ma pojęcia jak to działa ale Wy przecież na prasie bazujemy reszta 4% przecież to zgoda na obniżenie zarobków ludzie ogarnięcie się

Sienna
@Karol

A.ja powiem inaczej przez takich pazernych agentów nie myślących id..inni agenci tracą

@Karol

Mieliśmy inny cel , jednak okoliczności są takie jakie są. Tak to nasza porażka , ale teraz już jesteśmy mądrzejsi. W umowie nie ma określonych prowizji tylko kwota stała. Umowa podpisana o zabrana przez ks a . Do podpisu przez Warszawę. Do dzisiaj jej nie widać . Przestrzegam wszystkich w stosunku do uas 8 to znaczące obniżenie wynagrodzenia. Uczymy się na błędach, i całe życie . Jeżeli komuś można pomóc nie ładować się w to..... To już dużo.

Kiki
@magirus

To jest dobrze zagrane podstawę zwiększy o 200zł a na reszcie stracisz 500zł lub więcej dobre

@Kiki

I mamy rozliczenie , punkt otwarty po długiej nieczynnosci . Godziny przepracowane 270 rachunek 2900 . Uas 11. Na uas 8 było by co najmniej 400 zł więcej . Tak więc kończymy przygodę. Teraz pozostaje obczaić sposób na szybkie rozwiązanie umowy, nie czekając na koniec wypowiedzenia. Ktoś coś ?

Kioseczek
@magirus

Ja tez otworzyłam punkt po prawie 2 latach zamkniętych a zdecydowałam się tylko dlatego ze ciężko o prace w czasach pandemii fakt pierwsza wypłata słaba bo musiało się rozkręcić ale w marcu 3700, teraz za kwiecień 3800, może wystarczy pogadać z ks mi się udało ze zmniejszyli mi plany wiec póki niski ZUS to się nawet opłaca (jestem na UAS 11)

@magirus

Prowizja 180 zł za sprzedaż 27 tys netto uas 11 i premia 300 zł za sprzedaż gazet. Tyle udało się wyrobić i paczki 250 zł żyć nie umierać. Punkt czynny drugi miesiąc. Zostaje na waciki. Jestem świadkiem oszustwa ruchu. Ale nie wiem czy ta druga osoba by chciała w tym uczestniczyć.

Renia
@Agent

Odkąd pamiętam to starzy lub już byli agenci ostrzegali jaka jest prawda więc pretensje tylko do siebie

Roco
@Renia

Żadne tłumaczenia nic nie dają ja kończyłam współpracę przyszli nowi agenci żeby przejąć punkt wszystko im pokazałam że to niema sensu patrzyli na mnie podejrzliwie obiecano im zarobki 4 000 tyś tylko zapomniano dodać że trzeba wyrobić premię a z tego zapłacić ZUS i podatek za 300 czy nawet 280 godzin bez dnia wolnego czy chorobowego wytrzymali cztery tyg.uwolnił ich następny naiwniak który też zwinął się po wypowiedzeniu buda stoi pustą tak to się kończy

Michu
@Roco

Potencjalnych kandydat myśli że Stary ajentów mówi po złości żeby nie miał konkurencji. Pomyślnie kiedyś kioski stały prawie na każdym rogu .w moim powiatowym mieście było ich ok 20 i wszystkie miały się świetnie.z biegiem lat i przeobrażania się Ruch i zasiadania na stołkach nieodpowiednich ludzi wszystko zaczęło się walić.dzisiaj kiosk jest 1 ,ten ,, mój,, . Do końca roku też będzie zamknięty,jeżeli rząd podniesie składkę zdrowotną tak jak już mówią do 600 zł i bez możliwości odliczenia od podatku. Nie wiem komu będzie się opłacało być ajentem zwanym agentem przez Ruch.

Aquarius
@Roco

Gdzie tak mało godzin? U Żony w punkcie niemal 388 w miesiącu a wypłata ledwo 4 000

AGNIESZKA
@Wkurzony

Teraz tak będzie, będą dzwonić pisać, aż zaczniemy sprzedawać każdemu ,lub będą kończyć współpracę. To zdanie DR. KS raportują codziennie sprzedaż z każdego punktu , szczególnie z tych co mają małą. Będą ich gnębić do bólu.

@Kioseczek

MY robimy utargu po 37 tys. w maju, i co z tego, jak nie masz kosztów to cały vat jest na ciebie przerzucony. udało mi się dostać premie ok 500 zł ale jakoś tak bidnie jest. Zobaczymy jak to będzie się kręcić. KS niech sobie pisze niech krzyczy ja mam to w (usunięte przez administratora) szczególnie teraz po podwyżkach. Jestem na UAS 11

@AGNIESZKA

Czyli zamkną wszystkie kioski. Prawie wszystkie kioski nie robią sprzedaży polecanych w jakimś dniu bo słaby dzień klient nie chce lub towar jest nieodpowiedni. Zdaża się to co, agent ma kupować za własne pieniądze których nie ma bo mało zarabia. Wg kierownika na tym rzecz nie polega. Zmuszając gnębiac klienta tracę klientów i szanse na premie. Waszy szybko szybko do pracy na autobus i klienci śmieją się z cen. Pani mi to poleca? Upadła pani na głowę. Są klienci co wezmą A potem będzie płacz buda zamknięta. Administrator chyba usunął post. To niech zamykają wszystkie kioski w mieście może tylko 2 by zostały których stać na kupno bo tak robią jak im się nie uda sprzedać. Konkurencja duża biedronka Lidl prywaciarze mają taniej idą tam. Bo po co im 2 szt. To niech zamkną wszystkie budy jak tacy mądrzy. A ludzie mówią a czemu tak drogo biedna dzielnica większość to emeryci. Klientów mię mam dużo wiec jest trudniej a najlepsze kłamstwo ze z tego ja zrobię kasę.

@Rafał

U mnie często jest problem z kasa i musze kiosk zamykać bo ludzie nie rozumieją ze kiosk to nie bankomat i płacą mi 100 zł za produkt wart 10 zł lub 5 zł. Bo oni chcą rozmienic ale polecanego to nie chcą i idą dalej. Menedżer mi nie wierzy ze co 2 lub 3 osoba idzie ze stówą i nie mam z czego rozmienic. Jeden kiosk w Sejfie prywatnym ma dużo kasy i bardzo dużo zarabia około 7 tys wyciąga netto. Jest na bardzo starej umowie. Dużo klientów przynosi wyliczone bo idą na konkretny cel kupić gazetę. Dużo ludzi jest typu patologiczny klient i musze się z nimi urzerac bo nie rozumieją ze to kiosk Ruchu a nie prywatny. Jak kierownik taki mądry to dlaczego się nie wymieni i posiedzi w kiosku koleżanki co ma 4 zł na godz. Niech wymieni się na miesiąc czasu do tej pory nie dał podwyżki i tak płaca spada za pół roku będzie 1 zł na godz bo nikt jej nie podwyższy jak będzie nowym ład czyli z automatu wypowiedzenie. A mogą Ci dać wypowiedzenie za to ze w jęlednym dniu nie sprzedaż polecanych? Tego w umowie nie ma. Kogo do sądu podać KS czy Ruch bo mam dowody.

@Wkurzony

Kto za to zapłaci?? TE obecne ceny to owoc umorzenia czy o co chodzi??

ZASKOCZONA

Uwaga , trzymajcie się krzeseł. Ruch w imieniu agentów składa wnioski o zaletach zenie kolektur lotto w punktach. No to jest już ostre przegięcie.

ZASKOCZONA
@ZASKOCZONA

Miało być,, składa wnioski o założenie kolektur w punktach ,bez jakiejkolwiek zgody i info dla agenta.

@ZASKOCZONA

To moim zdaniem jest zaleta jezeli chodzi o kolektury , szkoda tylko ze ruch nie garnie się do montowania materiałów z lotto tablice sama montowalam , ale jezeli chodxi o podswietlona reklame sorry ale z prądem nie bede sie bawic a bardzo duzo by dała .... , ja zdobylam sporo nowych klientów , pod kątem sprzedazowym a przy obsłudze lotto czlowiek się nie meczy bo ludzie sami mowia co ile czego chca czasem juz drazni gadanie w zdrapkach ktore wygrywaja zawsze mowie w żarcie jak bym wiedziała to mnie juz tu dawno nie bylo, jezeli chodzi o kase szalu nie ma ale bylo a nie bylo te 300-500 zl zawsze jest a robota zadna przy tym , obsluga lotto prosta jak konstrukcja cepa, nie orasz sie unieważnieniami czy nie sprzedanymi zdrapkami bo w umowie agencyjnej wszystko lotto musi uznac nie tak jak prywatni ze jak nie sprzeda to ma pecha bo zostajesz z tym czy unieważnienie tylko 1,5% od sprzedazy czy jakos tak, tyle co musisz z lotto to przeslac fv ktora mozesz przez e-mail placa jak w zegarku zawsze 10 kazdego msc chyba ze 10bprzypads w weekend to masz 8 albo 9 ,kwestie rozliczenia wplat z lotto robisz przez kasę pos masz gdzies czy ruch zaplacil czy tez nie , męczące mozna uznac jedynie rozdzieranie zdrapek przy 200sztukach moze reka bolec ale tak to spoko

@Agent

Jeszcze nie widziałem agenta co by dobrze wyszedł na lotto.zawsze są problemy przy rozliczaniu zdrapek i masy. No i najważniejsze zapomnijcie o jakimkolwiek wolnym.

@AJENT

Jakim wolnym ile kroc zamykalam wczesniej czy caly dzien nue bylo zadnego problemu wiadomo z powodu zmian teraz odcinaja nam z podstawy zdrapki , jakie rozliczenie zdrapek jak każdą ilosc podczas sprzedazy widzisz juz ile masz , zdrapki ktorych nie sprzedalas a gra sie zakończyła gosc z lotto sciaga ze stanu i zabiera , wiadomo jak pogubisz zdrapki albo nie pilnujesz nie sprawdzasz bo dasz podwojnie pozwalasz klientom merdanie w zdrapkach sobie a nie patrzysz ile faktycznie zabral czy jej nie nabijesz braki sava tak noe ma mozliwosc, dziwne ze jakos mi się nigdy nie przytrafilo brak zdrapek , i zadnych form rozliczeń zdrapki nie bylo , nieczynnosci przez lotto takze nie zglasza sie

ajent
@ZASKOCZONA

Bo prowadzenie lotto w punkcie to złoty interes dla tych złodziei ,4 lata temu prowizja za lotto była pół na pól potem zrobili (usunięte przez administratora)i dają 20 % a za eurojackpota 10 % i w tym tkwi takie parcie na lotto!!!

Magirus
@AJENT

Ja zamykałem dwie kolektury i nie było problemów. Wszystko na zero, trzeba pilnować zwłaszcza zdrapek. A wolne ,nie ma problemów ,potrzebuję piszę . Nie patrzę na to że obetną z podstawy.

@Magirus

Nie jesteśmy ich pracownikami. Mamy prawo do wolneg jak potrzebujemy. Ja też piszę i zamykam. Nie tłumaczę się i nie błagam KS.

@ZASKOCZONA

Zgadza się, UWAGA agent ma za to zapłacić. u mnie lotto się nie zgodziło. Dobrze poprowadzona rozmowa z przedstawicielem i dostałem list odmowny. Na mojej ulicy 50 m jest salon lotto. wiec nie będzie się totalizator rozdrabiał.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 517.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 32 to opinie pozytywne, 212 to opinie negatywne, a 234 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A