Opinie o Ruch S.A w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ruch S.A. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ruch S.A o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruch S.A w Warszawa

Orkisz

Widziała ktoś plany z kosmosu na Grudzień?

Kiki

Zrobisz bez problemu idą Święta

Agentka
@Kiki

A jestem pewna że nie zrobie. Mam zwiększony a grudzień jest u mnie najsłabszym miesiącem w roku. Nawet nie mam po co i motywacji do starania się o większy utarg codzienny. Jestem bez szans. Także luzik bez spiny.

Jaro
@Agentka

Dlaczego grudzien u Ciebie najsłabszy?

Gosia
@Jaro

ludziska wydają kasę w markecie ,zakupy świąteczne, kioski odwiedza coraz mniej ludzi ,chyba że idzie akurat obok i coś die przypomniało. planogramy wygórowane ,a raczej wyśrubowane i nie realne. chyba że punkt jest przy jakimś dworcu pkp, pks, szpitalu czy przychodzi. reszta umiera śmiercią naturalną. ostatnio zabierano od dawna stojące nieczynne kioski. a te co są nie zarobią na całą administacyjną górę ,nie ma szans .

Renia

Do Ruch. SA. Proszę o udzielenie odpowiedzi dlaczego na złożoną reklamację na kasie odnośnie nie przyznania premi dostałam negatywną odpowiedź nie wyrobienie planów tylko jeden dzień był zgłaszane brak prądu pracę konserwatorskie A drugi dzień nieczynnosci to inwentaryzacja dlaczego muszę być stratna za nieczynnosci nie z mojej winy

Wolna ????

A ja wam powiem że moją najlepszą decyzją w tym roku było odejscie z ruchu, to najlepsza decyzja punkt stoi pusty,takie warunki super są, że nikt za tym obejrzec się nie chce. (usunięte przez administratora)

Unia
@Wolna ????

Dokładnie ja to samo zrobiłem i wiem że dobrze mi wyszło a kierownik mamił że tyłu kandydatów ma na moje miejsce i co....(usunięte przez administratora)

Xyz
@Wolna ????

Dokładnie ja zrobiłem tak samo i mam święty spokój (usunięte przez administratora)

....
@Wolna ????

U mnie to samo taka kolejka chętnych sami niech siedzą mam swiety spokój

Staroć

Czy Ruch planuje wymianę kas i całego systemu kasowego, który jest na "wykończeniu"? System jest stary, zawiesza się, nie ma podstawowych funkcjonalności, ile razy jest tak że klient musi czekać 5 minut bo się zawiesiło i nie da się nic zrobić...

Cała masa stoi pustych zamkniętych kiosków po rozmowie MS okazuje się że albo będą wszystkie zamykać albo nie ma prądu w kiosku Dlaczego MS tak traktują ? Bo nie chcą więcej pracy bo więcej kiosków to więcej obowiązków dla nich Wymyślają różne przeszkody to jak może być dobrze jak firma może prosperować jesli ma takich pracownikow

Dlaczego MS nie chcą zatrudniać w kioskach ludzi którzy się sprawdziło pracująca w tej firmie przez lata o co tu chodzi?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Agent

Orły ruchu mają nas za (usunięte przez administratora) Nie znają naszych umiejętności, nie wiedzą jakie mamy wykszałcenie. Traktują nas z góry nie wiedząc, że nie raz robią z siebie pośmiewisko. Czsem ich niewiedza, gdy nie mówią wyuczonych formułek mnie poraża.

Renia

Na grudzień plany znowu wysokie to jest ten ich kruczek aby wyszli na swoje nie polecam ruchu

@Renia

Nie polecam Ruchu

Krótkie pytanie do pracodawcy: Proszę powiedzieć/napisać, który regulamin obowiązuje przy badaniu paczek, (wymiary, waga). 1. Czy ten ze strony Orlen Paczka (29*30*59 do 20 kg)? 2. Czy portale np: okx, lub inne mają swoje wewnętrzne ustalenia i można nadać np: paczkę o wym: np: 59*60*79 cm, 25 kg? Tak im oblicza system i kieruje do nadania w kiosku.

Chodzi o wym: 20x30x50 cm.

Dzień dobry, OLX na stronie ma błąd i po naszym zgłoszeniu jest to teraz poprawiane. Nasz regulamin i nasze wymiary są obowiązujące. Pozdrawiamy

@Ruch S.A

I wszystko jasne, dzięki za info.

Orkisz

Powiem tak najchętniej bym nie chciał mieć w ogóle tych paczek z Vinted w kiosku jestem dookoła kiosku zawalony paczkami codziennie przychodzi po 50 paczek a ludzie wcale tego nie odbierają i z dnia na dzień sie coraz więcej tego składa plus paczki które są do nadania i klientów odsyłam na inne kiosku bo mowie ze nie mam miejsca to się burzą. Niech Pan z zarządu pomyśli o miejscach na te paczki a nie będzie (usunięte przez administratora) cieszył ze dużo paczek maja bo my jesteśmy malutkimi kioskami a nie jakimś przerzutem paczek kurierskich. Już nie wspomnę o napojach które leżą zgrzewakmi na zapleczu i się co chwilę wywalają

@Orkisz

Alee marudzisz masz .... masz przedsionek ciesz się to twój kiosk aż tak maly nie jest ... jest wiele kiosków co coś takiego jak przedsionek to s-fiction

Basia

Dostałam podziękowania od prezesa za to że obsługuję paczki. dziwne to jest bo w tamtym roku o tej porze miałam ich więcej.

@Basia

Szanowna Pani, Podziękowanie i słowa uznania, które przesłał Prezes nie są uzależnione od wolumenu paczek w danym PSD. Chodzi o docenienie zaangażowania naszych Partnerów. Wynik, o którym była mowa w widomości jest wspólnym sukcesem nas wszystkich. Pozdrawiamy

@Ruch S.A

Czy szanowny Ruch może mi podać kontakt do dyrektora regionalnego województwa Lubelskiego ponieważ z kierownikiem nie można wogole porozmawiać właśnie w sprawie pączek??

Kaśka
@Ruch S.A

Bardziej by nas doceniono gdyby podniesiono wynagrodzenie za paczki.

Ela20

Nr.tel jest w biuletynie

@Ruch S.A

Dziękuję za podziękowania,ale...przewożnik nie przywozi wszystkich kurierek, a nawet nie odbiera nadanych paczek.jeżeli podjął się tego zadania to niech się z tego wywiązuje.nikogo nie interesuje,że ma brak miejsca w małym samochodzie.Tracimy wizerunkowo

AAA

Jakie towary mam w kategorii artykuły pozostałe?

Przyszłość

Kiedy zaczniecie dawać umowę o pracę w kiosku Ruchu ? MŚ umowę już taką mają.

@Przyszłość

Dzień dobry, obecnie współpracujemy z naszymi Partnerami ds. Sprzedaży na podstawie umowy agencyjnej. Jeśli miałaby nastąpić zmiana z pewnością Państwa powiadomimy. Pozdrawiamy

@Przyszłość

Przestań kto ci da umowę o pracę ....

@Agent

Zgodnie z prawem na umowch ajencyjnych i samozatrudnieniu przysługuje minimalna stawka godzinowa.

@Ruch S.A

To teraz nazywa się to Partner d/s sprzedaży, nie Agent?

@AAA

Współpraca Partnerów ds. Sprzedaży odbywa się na podstawie umowy agencyjnej. Pozdrawiamy

@Ruch S.A

A wiecie, iż zgodnie z prawem i charakterem pracy, tj, stałe miejsce jej wykonywania i ewidencja czasu, ajentów obowiązuje minimalna stawka godzinowa, czyli podstawy takie jak 1500 czy 1800 zł są sprzeczne z przepisami?

@AAA

Niestety kolego, tak to nie wygląda. Też chciałbym, żeby tak to wyglądało. Sama nazwa - umowa agencyjna - i odwołanie się w jej treści do przepisów Kodeksu cywilnego nie powoduje uznania takiej umowy za umowę o pracę. Także osobiste wykonywanie pracy w określonych dniach i godzinach nie przesądza o nawiązaniu stosunku pracy, ponieważ takie elementy umowy występują też w stosunkach cywilnoprawnych. WAŻNE! Umowa zawarta z osobą prowadzącą działalność gospodarczą w zakresie świadczenia usług, która wystawia fakturę za wykonane usługi, nie jest umową o pracę. Agent jest zatem tylko pośrednikiem, spełniającym często różne czynności faktyczne, aby w ich wyniku doprowadzić do zawarcia określonej umowy.

AAA

Niestety to nieprawda, proszę poczytać ten artykuł https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-minimalna-stawka-godzinowa-na-umowie-zlecenie

AAA

Jakby były wątpliwości co do charakteru umowy agencyjnej, to odsyłam tu https://arslege.pl/istota-umowy-agencyjnej/k9/a6249/. Kioskarze nie zawierają żadnych umów!

@AAA

Muszę ciebie zmartwić, kioskarze zawierają umowy, sprzedaż towaru to jest zawarcie umowy sprzedaży.

@AAA

Znam ten artykuł, często korzystam z tego portalu i polecam przeczytać na spokojnie, że zrozumieniem. Te przepisy nie obejmują umów agencyjnych przy wynagrodzeniach prowizyjnych. Nie to żebym nie chciał żeby tak było. Należy raczej domagać się zapisu w umowie o waloryzacja podstaw jakimś współczynnikiem. Zapewniam, że nie jestem adwokatem Ruchu. ;)

Bo jest słuszna

AAA

Dobrze, ale od kiedy zwykła sprzesaż na kasie to jest zawarcie umowy sprzedaży? To nie wpisuje się w definicję umowy sprzedaży, która: W przypadku osób fizycznych umowa sprzedaży powinna zawierać imiona, nazwisko, adres zamieszkania, nr dowodu tożsamości, ewentualnie numer PESEL. W przypadku przedsiębiorców konieczna jest nazwa firmy, adres siedziby, NIP oraz określenie osoby reprezentującej stronę. (usunięte przez administratora)

@AAA

co za wierutne bzdury piszesz, nie wprawadzaj ludzi w błąd. mam przed sobą taką umowę i brzmi,,UMOWA AGENCJI SPRZEDAŻ NR... I jest zawarta pomiędzy RUCH A XY prowadzącym działalność. jesteś ,,stroną ,,w umowie nic z tym nie zrobisz bo nawet kodeksu pracy tu nie dotyczy, jesteś sam dla siebie pracownikiem i pracodawcą , świadczącą usługi dla . UMOWa ta stanowi ZAWIERANIE w imieniu Ruch umów z klientami w zakresie sprzedaży wydawnictw, różnego rodzaju towarów ,oraz usług będących w ofercie Ruch.

@Zachód

Wybacz, ale jako sprzedawca w kiosku nigdy nie zawarłem z żadnym klientem jakiejkolwiek umowy.

@AAA

Kolego, brak mi sił ci tłumaczyć, co to jest umowa i kiedy jest zawarta. Popytaj wujka Google

@AAA

Powiem tak, skoro uważasz, że umowa agencyjna zawarta z ruchem powinna być jako umowa o pracę, to piszesz pismo do sądu pracy, dołączysz umowę, powolujesz się na paragrafy, i czekasz na rozstrzygnięcie. Możesz zarządać wyrównania za przepracowany okres, za urlop i wszystko jasne. Będziesz wiedział na czym stoisz.

Jaro
@AAA

Leżę i kwiczę(usunięte przez administratora)Nigdy nie zawarła z klientem umowy :) :) Wygoogluj sobie definicję transakcji ;)

@AAA

widać że nawet nie przeczytałeś/łaś umowy , którą zawarłeś/łaś z Ruch ,bo tak tak jest napisane, a każda sprzedaży nawet w sklepie jest umową, jest paragon ,faktura .

romeck

Ale na paragonie, który otrzymuje klient, widnieje firma RUCH, na nie firma ROMECK. Notto jak ja, romeck, zawieram umowę, kiedy sprzedaję nie swój produkt? W kiosku właścicielem to jestem czajnika na zapleczu i kubka na kawę. A nie gazaty i lubczasopisma. To nie ja sprzedaję, tylko RUCH, ja wykonuję usługę "podania klientowi towaru i pobraniu zapłaty". To jak? (Serio pytam.)

@romeck

Jeszcze raz wklejam zasady umowy agencyjnej, proszę spokojnie przeczytać, ze zrozumieniem, a później z 8 razy przeczytać umowę z ruchem. Umowa agencyjna Przez umowę agencyjną przyjmujący zlecenie (agent) zobowiązuje się, w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa, do stałego pośredniczenia, za wynagrodzeniem, przy zawieraniu z klientami umów na rzecz dającego zlecenie przedsiębiorcy albo do zawierania ich w jego imieniu (art. 758 k.c.). Oznacza to, że: 1) Obie strony umowy agencyjnej są przedsiębiorcami. Jest to typowa umowa B2B. Co prawda teoretycznie sformułowanie „w zakresie swego przedsiębiorstwa” niekoniecznie oznacza, że agent musi być przedsiębiorcą, ale dla uproszczenia przyjmijmy, że obie strony są przedsiębiorcami. Więcej na ten zakazu konkurencji między przedsiębiorcami możesz przeczytać tutaj. 2) Agent wykonuje czynności w sposób stały (stale pośredniczy), czyli nie jednorazowy. 3) Zobowiązanie agenta może polegać albo na pośredniczeniu przy zawieraniu umów z klientami dającego zlecenie (wtedy sama umowa jest zawierana bezpośrednio pomiędzy dającym zlecenie, a klientem) albo na zawieraniu takich umów (wówczas to agent zawiera umowę w imieniu dającego zlecenie). 4) Agent ma dostać wynagrodzenie, przy czym nie musi ono nazywać się prowizją.

walery

w styczniu wchodzi nowy ład minimalna płaca 3100zł 8godz w ruchu urlop a w ruchu zero podwyżek tylko zus rośnie na koniec 2022roku zobaczycie zamknie się 40% kiosków rozmawiałem z kilkoma kioskarzami i mówią ze mają dosyć wypowiedzenia ja już złożyłem w październiku do końca stycznia i baj baj menadzeeeeerrrryyyyy orlenowskie

@walery

Ja też się w końcu wynoszę Sajonara

Zeus
@walery

Ja też dochodzie z dniem 30.11.2021r sami rozwiązali umowę za wypowiedzi na portalu... Tzn. prawda oczy kole w końcu od żyje.

@Zeus

Szanowny Panie, Nie jest prawdą, że umowa została rozwiązana wyłącznie w związku z Pana wpisami na portalu. Co więcej zarówno MS, jak również KRH rozmawiali z Panem odnośnie wszelkich kwestii, które Pan zgłaszał. Otrzymał Pan również informację zwrotną, która umożliwiała pozytywne rozwiązanie różnych spraw. GoWork nie jest jednak miejscem do rozmawiania o tematach, które wiążą się z tajemnicą biznesową i dotyczą rozwiązania Pańskiej umowy. Pozdrawiamy

Krysia

Co sądzicie o akcji "poleć w Ruchu"? Akcja delikatnie mówiąc.. pozostawia wiele do życzenia.. No bo jak można polecać w ruchu red bulla za 7,99 jak w tym samym ruchu jest promocja na 2 blacki za 4,98? Polecanie baterii za 18,99? Albo kleju superglue? Może za chwilę będę wkłady do zniczy albo reklamówki baca? Menedżer sprzedaży każe wam się tłumaczyć jak nie sprzedacie danego produktu w konkretnym dniu?

@Krysia

Cała akcja polecania przez agentów polega na tym, że dobijają polecany produkt do kuponów na fajki, lub zakupiony w innym dniu odkładają i nabijają w dniu polecenia. Wielka bzdura, to polecanie. Rozumiem polecić ciastko do kawy, zapalniczkę do fajek, wodę do tabletek, ale baterie do faktu. Jeżeli chodzi o marudzenie MS, to zawsze zapraszam do zaprezentowania, jak to się robi na kioskowych klientach.

Agentka Północ
@Krysia

Mnie też te polecenia irytują, ale zawsze coś się udaje sprzedać. Czasem trzeba tylko wiedzieć co i komu zaproponowa.

@Krysia

Tak i co chwilę smsy dociśnij proszę albo z kuponem spróbować będzie taniej

Muszę to napisać :), dzisiaj po zobaczeniu "Poleć w Ruch-u" info o poleceniu Gazety Polskiej, normalnie położyło mnie na podłodze, ze śmiechu. Nie dość, że klienci "boją" się tego do ręki wziąć, to jeszcze jak bym zaproponował im kupno, to bym ich stracił. Tak sobie myślę, czy Sakiewicz nie może zaangażować swoich wiernych fanów z klubów GP, tylko angażować samego "prezesa"

Agentka Północ

Ja każdego dnia widzę jakieś dziwne rzeczy i zastanawiam się jak to możliwe. Jednak odkąd zmienił mi się latem KH to odetchnęłam. Młody chłopak przyszedł i jeszcze mu się chce. Poprzedni to był straszny, a ten kulturalny i nawet pomoże. Wątpię, żeby w ruchu wiele się zmieniło, ale w szoku jestem po takim czasie, że ktoś nas inaczej traktuje. A jak wasi KH?

Agent zachód

Nie polecam jakoby nazwać to współpracą nikomu brak współpracy wszystko jest ukierunkowane tylko dla jednej strony czyli ruchu , agent nie ma żadnych praw ,brak samodzielności , brak decyzyjności, brak wsparcia że strony drugiej strony umowy , pełna odpowiedzialność, zarobki poniżej minimalnej krajowej , mimo obietnic i samych superlatywów współpracę oceniam jako -10 niestety , w firmie ruch brakuje człowieczeństwa a stwierdzenie partnerskie czy też współpracy tylko i wyłącznie puste słowa beż pokrycia

Orkisz

Jakie macie zdanie na temat paczek Vinted? Jak dla mnie to (usunięte przez administratora) nie paczki i więcej z tym roboty niż to warte i nie chodzi mi o to że są jakieś pieniądze tylko o te (usunięte przez administratora)z vinted których naprawdę mam już dość

@Orkisz

Gdyby to ode mnie zależało połowę tych paczek bym nie przyjął, nie ze względu na zawartość, ale na pakowanie tych paczek. Większości poczta i szanujące się firmy kurierskie by ich nie przyjęły. Jeżeli chodzi o ilości, to wiadomo, klienci wykorzystują darmoche, zauważyłem, że już sporo firm wykorzystuje vinted, lumpeksy, odzieżowymi i inne. Znając życie, to za niedługo skończy się economy sharing. Vinted już pobiera opłaty na ochronę kupujących 2,99+5%. Dla mnie wstyd by było nadać paczkę w worku po śmieciach i tym bardziej odebrać. Cwaniacy kupują na wyprzedażach w lumpeksach na kilogramy i wrzucają na "nie nosisz sprzedaj".Też tak by było za sprzedażą, jak by np CC dawać za 1 grosz ;)

Orkisz

Właśnie mi chodzi o to jak ludzie pakują te paczki i w co pakują już nie wspomnę jak nie które paczki cuchna.

@Orkisz

Dokładnie tak, zarówno vinted jak i operatorzy kurierki powinny zwrócić na to uwagę i ustanowić jakieś minimalne standardy.

Zachód

nie tylko pakowanie tych rzeczy woła o pomstę do nieba ale również zapach tych rzeczy. niektóre paczki tak śmierdzą stęchlizną że można paść, albo pawia puścić. chyba ktoś wyciąga rzeczy z kontenerów PCK , albo śmietników. bo jak można wysłać swoje tak śmierdzące rzeczy.

Gosia

(usunięte przez administratora) niedługo wszyscy zamkniemy te budy , brak zarobku na prasie , towaru FMCG brak ,bo tylko napoje i słodycze przychodzą, koniec roku magazyny puste i kasy na towary brak.

@Zachód

Proszę nie przesadzać.... takim jak ty to sam Bóg by nie dogodził... zarówno jak i do kioskarz tak samo do klientów można wiele powiedzieć ale kioskarze świeci też nie są... potrafią robic problem z byle czego i sami utrudniają sobie życie jak swoim klientom , wymyślają jakieś standardy z (usunięte przez administratora) wzięte

@Agent

proszę wejść na paczkę orlen i tam są standardy , wielkość paczek jak i waga. nic nikt nie wymyśla. proszę zanieść paczkę zapakowaną w wirek od (usunięte przez administratora) na pocztę , paczka nie standardowa i koszt większy o ile w ogóle ją przyjmą. nie da się ukryć ze niektóre paczki śmierdzą stęchlizną ,.

@Agent

Kolego, tu nikt niczego nie wymyśla, po to zostały wymyślone pewne standardy, jak koperty, kartony, foliopaki, żeby było łatwiej przewozić, składować, sortować, a nie zawinięty jakiś tobołek. I jak ci przyjdzie z 70 takich tobołków, to cała powierzchnia podłogi zawalona.

@Zachód

Słabe porównanie... jeżeli chodzi o pocztę... paczka musi być bezpiecznie zapakowana a dobrze świadczy o ludziach że wykorzystują do tego worki woreczki a nie kupuja nastepne foliowki bo se kioskarz tak życzy zresztą co za różnica czy jest to folia zakupiona spec pod paczki czy zapakowane w reklamowkr tzw sklepową ja nie mówię o formie pakowania tak że ledwo wszystko się trzyma ku sobie ale bezpiecznie zapakowanycj

@Gosia

To prawda Ruch to żenada dobrze ze juz się z tąd wynoszę

Maria

Zwracam się do Ruch. Pisałam e-maila bardzo dawno na Rekrutacja. Do dziś zero odpowiedzi. Rozumiem, że e-maili jest dużo, ale przez brak odpowiedzi nie wiem, czy mój problem został zauważony.

@Maria

Pani Mario, Pani wiadomość została przekazana do Biura Sprzedaży Detalicznej. Nie zawsze możliwe jest zrealizowanie wszystkich tematów. Proszę porozmawiać ze swoim MSem lub skontaktować się z RKSem. Z pewnością, o ile to będzie możliwe, otrzyma Pani wsparcie. Pozdrawiamy

@Maria

Ja pisałam miesiąc temu i tyle mi odpisali brak szacunku do ajenta który u nich pracuje po 12 godzin żenada i tyle

jantar

Jak dzisiaj przebiegła dostawa kurierek?Ja otrzymałem ok.15-ej ito tylko część,a resztę przy okazji.Co na to RUCH?

@jantar

Dzień dobry, prosimy o dokładne opisanie sytuacji z podaniem numeru PSD, na adres rekrutacja@ruch.com.pl. Zweryfikujemy wszystko na początku tygodnia. Pozdrawiamy

@Ruch S.A

Co tu jest do opisywania, czy dział Orlen paczka nie widzi w systemie, o której godzinie zostały paczki przyjęte i braki paczek. Są dni, że po kilka razy dziennie dzwonią, dlaczego paczki nie zostały przyjęte.

trasa nr 08GG

@jantar

Dziękujemy, pytanie zostało przekazane do Działu Logistyki. Pozdrawiamy

@Ruch S.A

sytuacja bez zmian -dostawa ok 15-ej.niedługo dostawa będzie na zamknięcie.Wizerunkowo tracimy na tym interesie

Szanowni, jak wam Orlen Paczka idzie, u mnie szafy opróżniają na potęgę :)

Agentka

U mnie też. Przynajmniej coś się zarobi. Jak najdłużej paczki za 0 zł. Super że tak jest. U mnie system nie wytrzymał. Przerosło Ruch. Ale teraz klienci się dowiadują że Ruch = Paczka Orlen.

Dramat jak wszędzie

Zostaw merytoryczną opinię o Ruch S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Ruch S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Ruch S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 514.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruch S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 475, z czego 33 to opinie pozytywne, 211 to opinie negatywne, a 231 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruch S.A?

Kandydaci do pracy w Ruch S.A napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruch S.A
1.5/5 Na podstawie 946 ocen.

Ruch S.A