Opinie o P.W. HOBBY Z.P.Chr. Piotr Matuszewski w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.W. HOBBY Z.P.Chr. Piotr Matuszewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.W. HOBBY Z.P.Chr. Piotr Matuszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.W. HOBBY Z.P.Chr. Piotr Matuszewski w Toruń

gruby Nowy wpis

@niezadowolony ja też uważam,że to była jednorazowe zdarzenie. Też tam robię zakupy i zawsze jest miło i mogę liczyć na fachową pomoc. Co do warunków też jest raczej ok dlatego można było by śmiało polecić tam pracę jakby potrzebowali kogoś. A może poszukują? warto sprawdzić. Pozdrawiam :P

Wyzysk Nowy wpis

Jeśli nie masz: ręki, nogi, lub lubisz być traktowany jak parobas, który ledwo skończył 3 klasy podstawówki, lub lubisz mieć zabieraną premię za każde widzimisię, albo kochasz wprowadzanie innowacyjnych metod pracy bez uprzedniego przygotowania, to jest to praca dla Ciebie! Tak na poważnie.... omijać szerokim łukiem, w szczególności magazyn. Nie dość, że zlecenie, nadgodziny za "wolne" (oczywiście o nadgodzinach dowiadujesz się na 5 minut przed fajrantem, a wolne dostaniesz jak będą mieli humor), "premie" zabierane za coś czego nawet będąc cudotwórcą nie mógł byś zrobić (Np. kradzież towaru z szafki, do której dostęp ma 1 osoba, ale oczywiście płacą wszyscy, ot PRLowska odpowiedzialność zbiorowa).

niezadowolony Nowy wpis

to jedno i to samo. samoobsługa w tym sklepie jest i dobrze bo wszystko mozna sprawdzić, dotknąć, tylko pani z woliery i taka blodni krótka ścięta niegrzeczne bo kombinują jak sie wyrwać na papieroska. wiem co mówię bo chciałem się skonsultować w sprawie świnki i karmy dla niej a usłyszałem że tu samoobsługa a za chwilę jedna drugą wołała "choć zapalic".

serwal

przestrzegam przed składaniem dokumentów w Moby dick - byłam na śniadeckich żeby to zrobić - Pochodziłam po sklepie aby sprawdzić jaka atmosfera,jacy pracownicy. Kierownik kulturą osobistą nie grzeszy... Wyzywa pracowników w taki sposób, że zahacza o mobing w czystej postaci. Wulgarny... Cofnęłam się z zaplecza... Nie nie nie polecam. Ale sklep super.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.W. HOBBY Z.P.Chr. Piotr Matuszewski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Stanik

Niestety jest to na tyle niewielka działalność, że znalezienie jakichkolwiek informacji na ich temat graniczy z cudem. Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją i sprzedażą a zatrudnienie zwykle odbywa się w Brzozie pod Bydgoszczą. Nie mniej jednak nawet z takimi minimum informacyjnym nie wiele można zrobić.

smart

zarobki minimalny wynagrodzenie i nie więcej czyli zero pakiet socjalny. Często upomnienie. Ja tam pracowałem, pod koniec umowa i nie wróci.

ziarno

Wczoraj Angielka sam zwolnić z pracy szef zgodził!!! A czemu nie ja !!!! Po co zatrzymał mnie!!

Nie da się ukryć że jakość jest poniżej minimum. Kiedyś była renowa kupować w tym sklepie. Rozumiem że akwaria z rybami na sprzedaż mają glony. Bo dużo ryb i brak roślin. Ale ekspozycja stała żeby była zakryta glonami? Śmiech na sali to ma przyciągać klienta?

Ja również zostałem bardzo źle potraktowany przez kierownika tegoż sklepu. Przyszedłem przed zamknięciem ponieważ sam pracuję do godziny 17. Zależało mi, żeby zrobić zakupy akurat w tym sklepie ponieważ przez ekspedientki byłem zawsze mile obsługiwany i zakupy dla mojego psa to była czysta przyjemność. Tego dnia również panie ze sklepu bardzo ciepło mnie przyjęły, mimo tego, że powinny kończyć już pracę. Natomiast kierownik, chyba bardzo spieszył się do domu, ponieważ bez ogródek wyprosił mnie i kilka innych osób ze sklepu pod pretekstem jego zamknięcia. Było krótko przed godziną 18. Rozumiem, że każdy chciałby iść do domu, ale jeśli pozwala się klientowi wejść do sklepu to powinno mu się także pozwolić dokończyć zakupy. Teraz gdy widzę, że kierownik jest akurat w sklepie rezygnuję z zakupów, ponieważ nie wiem czy po raz kolejny nie zostanę tak potraktowany.

Nie patrz ile osób tam pracuje tylko jaka jest rotacja. Nie zastanawiałeś się dlaczego? Pewnie nie, bo jesteś pracownikiem tej firmy i dostałeś polecenie by taki wpis tu wstawić. hehehe .Żałosne.

No to jak tam jest tak fantastycznie to dlaczego ciągle zmienia się obsada w tym sklepie? Dlaczego pouciekali z tego sklepu wszyscy fachowcy? Zgodzę się z tym , że nowy kierownik zraża klientów do zakupów w tym sklepie. Na szczęście są inne z miła atmosferą.

Ja dziwię się wam ludzie.Człowiek daje pracę koło 200 ludziom. Cieszcie się że macie pracę, a nie piszcie takie bzdety. Pewnie piszą tylko te co za długo nie pracowali w tej firmie i mają żal. Co do firmy, to jest zgrany zespół i miłe ludzie JAK BY BYŁO TAK ZŁE,TO BY TAM NIKT NIE PRACOWAŁ.

Pan Matuszewski zatrudnia w swoim sklepie Inter Zoo w Bydgoszczy kierownika z którym miałem \"przyjemność\' obcować. Jeśli próbuje rozłożyć firmę to ten kierownik jest odpowiednia osoba na tym stanowisku. Zero kompetencji i pojęcia o handlu niemiły prostak nie szanujący klienta. Co innego pracownicy bardzo mili i kompetentni udzielają fachowej porady, lecz mnie zraził kierownik.!

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. HOBBY Z.P.Chr. Piotr Matuszewski - Toruń

P.W. HOBBY Z.P.Chr. Piotr Matuszewski