Opinie o Graform w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Graform. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Graform o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graform w Bydgoszcz

taki tam

Zdrowych Wesołych Świat wam życze , ale tylko procowniką produkcji a nie tym co sie bawili na wigili za nasz socjal. Stasiowi życze aby zadbał o pracowników wreszcie.

typ

wesolych swiat dla kadry i szefostwa od (pracownikow -rumunow !!!)

allach

ja wam napisze bandziory jedne, ja wam napisze! niedugo skonstrłuje coś po czym wam oko zbieleje pajace!

typ

to moze w koncu ktos napisze do starego !!!

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
too

Każdego rozliczają z pracy - tylko tak zwany dział rozwoju nic nie robi i ... Stary z nimi też NIC NIE ROBI !!! A ludzie to widzą i są coraz bardziej (usunięte przez administratora)

tom i jerry

witam po czasie dziatwa ciemna - i jak tam u techno-głąbów? wyleciał czosnek czy śmierdzi jeszcze i udaje naukowca? wulgarny grubasku w niebieskim siema fartuszku weź się i zadziałaj - nie bżdź wichłacz! połamcie mu tą drukarę do klocków lego! wyrwidąb też nie spij! zamiast obcinać zad smerfetki byście wreszcie cebulowy łeb strącili... a ty szkocka krata nie broń go tak bo sam polecisz jak g(o)łąb i nie ciesz się - myślisz, że przy kobicie Bolka jesteś bezpieczny ale jeden strzał i kuroń wita!!! pozdrawiam przez kilo kamieni wszystkie wróblowe skrzaty i wesołych swiąt życzę - bez gwiazdkówki znowu hahahahaha - olewka na wszystkich!!!

coool
@tom i jerry

Dział rozwoju jeszcze nic nie zrobił - wszystkie pomysły i tak konsultują z chłopakami z technologii , zeby się nie ośmieszyć jak z tą drukarką . Tyle miesięcy biorą wypłatę za nic - darmozjady! Nic (usunięte przez administratora)nie wiedza i na niczym się nie znają - non stop ściema! Dajcie im jakiś projekt i zakażcie konsultowania tematu z technologami niech pokaża co sa warci - BO WEDŁUG MNIE TO ISTNE NIEPOROZUMIENIE I WSTYD DLA NICH I DLA SZEFA ŻE POZWALA NA COŚ TAKIEGO .Jakie szczęście że niedługo stąd odchodzę !

@coool

A ja nie odchodze i będę się męczył z sierotami - POMOCY !!!! Pewnie za ich pensje zatrudniliby 4 dobrych pracowników. Tylko biuro zajmują niemoty !

allach

pszestańcie sie kucić barany i pszyjćcie zobaczyć jak przes puł roku nauczyłem sie drukować w 3d!!! Hahaha i to za te same pieniondze co jako kieras!!! zwisa mi tera cała kruszyna - hehehehe - lachony jeno były lepsze hahahaha

joł

A u technologów kretyn ciągle próbuje drukować - to już chyba 3 miesiące i NIC. Jeszcze ze 2 i na bruk !

che
@joł

Wkońcu Szef chyba zauważy , że z Kruszyna nie wyrzucili go bez powodu ! Jest ofermą i sierotą . Bierze kase za nic.Czas się żegnać pajacu. Zajmuje tylko stołek technologom

@che

odyebta sie od mego wafla pryszcze śmierdzunce! jest dobry i zobaczycie jak wynalezie coś, nawet lekarstwo na wąglika stworzy!

zbik

to forum tworzą ludzie, hmmm żal i żenada....Graform długo nie pociągnie mając na pokładzie taką "inteligencję". Anonimowość daje poczucie władzy ale tylko debile i idioci wykorzystują ja w taki właśnie sposób jak większość tutaj wystawiając świadectwo o sobie....nic dodać nic ująć.

@zbik

ciebie tłumoku za to wrzuce do engela i jako plastikowego dildo wsadze gorylowi w kakao śmieciu drentfy!

@szkocka krata

Ty szkocka....to jestes jednak marny, śmieszny, mały , zdesperowany człowieczek, aż prawie mi Ciebie szkoda gościu. Masz raczej problem z samym sobą hahahaha

@zbik

no teraz to już wiem na 200 procent ktoś ty łbie! właśnie siedze na przecifko kobity krzywoustego i układam ci grafik małpo wonskonosa!!! same nocki razem aż do marca wale! nie będziesz miał kiedy swej baby grzmocić kanaliio!!!

@szkocka krata

hahahaha, nic się nie zmieniło dalej mi ciebie żal niedowartościowany biedaczku....nocki dobra sprawa pod wieloma względami ;)

@zbik

i co palmusie? pszestałeś się ciskać wreszcie? widzisz? wiedziałem ktoś ty a żona Bolka mnie upewniła i wyleciałeś darmozjadzie jeden! klep biede tłusty parchu!

@szkocka krata

szkocka, czytając twój marny post o mało nie pękłem ze śmiechu hahaha....póki co mam sie dobrze....widzę Cię....pozdrów żonę Bolka ;)

miodek

Widzę chłopaku po pisowni że nawet podstawówki nie skończyłeś. Żal.

obsergraform

podobno jak kto chce to może u technonielogów zobaczyć allacha w 3d!!!

zbik

a co powiecie na temat narzędziowni? warto tam starać się o pracę? kierownictwo dla ludzi czy raczej przeciw nim?

obsergrafor

A ROBÓŚ I PSZEMCIO to dwie śmierdzące części układu napędowego roweru, służące przenoszeniu energii z nóg rowerzysty, poprzez korby, do układu napędowego!!!

5s

Odchodzę. Już więcej namieszać się nie da.

wichłacz

czosnek odejdź, technologów oszczędź!!!

gri
@wichłacz

Nie tylko al lach sie nie nadaje dyk to też niedorajda - widziałam na hali naszego poprzedniego kierownika - czyżby jakieś zmiany wkońcu ?? Firma potrzebuje stabilizacji a nie chaosu. Może ktoś rozsadny to poprowadzi razem z technologami i KJ i niektórymi normalnymi ludźmi

hehe
@gri

Zapomnij koleś nie wziął by takiego burdelu znowu na klate. To co można było popsuć i zrujnować już zostało zrobione - musiałby zaczynać od nowa. Ten jąkała wszystko już spieprzył nie ogarnia swoich spraw a co tu mówić o całej produkcji.

gre
@hehe

Fakt nie wystarczy pomalować linii na hali i ustawić tablice ,żeby wyglądało że jest super . 50 reklamacji daje do myślenia - dziwię sie czy Stary o tym wie ??? A jeszcze bardziej że trzyma takiego cieniasa

taki
@gre

..to nie szef a On szefa się będzie trzymał, każdy chciałby robić to i owo tzn. "pracować" za takie pieniądze. Kierowniku!Dlaczego nie mamy szkoleń, spotkań itp. (usunięte przez administratora) Reklamacji coraz więcej- a my dalej w czarnej dziurze, nic nie wiemy co się dzieje tyle co od kontroli jakości czy technologów.. co to (usunięte przez administratora) jest!?

@taki

jak wam zrobie szkolenie to przez tydzień będziecie chodzić do tyłu i trzymać się za obolałe dupska!

ż e n a d a

@zbik

a ja wiem żbik kim ty jesteś i możesz się już pakować bo wylatujesz z roboty kunusie jeden!!!

@szkocka krata

hahaha....ty nie masz nawet bladego pojęcia kim jestem :), nie idz tą drogą bo poprowadzi cię na manowce ;)

o-s-c-ypek
@zbik

a ja tez wiem kim jestes szumowino i szukaj roboty w innej wtryskowni soltys!

@o-s-c-ypek

niezła zabawa kiedy czytam wasze posty....sołtys??? Z I M N O ;)

nieee
@zbik

A mnie nie jest do śmiechu jak codziennie musze borykać sie z coraz to nowszymi durnotami dyki . Mam tylko nadzieję że szybko to się skończy ! Czas na zmiany !

@nieee

szybko to ja się z tobą uwinę i zobaczysz jak to jest bez tyrki kanalio wstrętna! znam cie i wiem jak cie dopaść

Nieee
@szkocka krata

Jakoś codziennie mijasz mnie przy maszynie i nic - nie dopadasz . Jesteś śmieszny

psi wentyl

Jo, w tym dziale to jeno smerfetka fporzo i ten wyrwidąb co obok czosneka siedzi

obsergraform

widze ze bog islamu wywala posty nie tylko dotyczace jego zerowego czajenia i lenistwa ale tez i te o wulgarnym grubasku od technologow - komitywka k...a - ciekawe ktory ktoremu chapie...

krusz

W Kruszynie dobry team technologiczny - rządzi koleś , którego raczej w ch-ja nie zrobisz . Z punktu widzenia szeregowego pracownika widze że zna sie na wszystkim .Jeszcze nie widziałem żeby nie wiedział co robić. Gość zajmujacy się wtryskiem - młody ale czai Gość od wytłaczarek - tez młody ale ogarnięty i zna się też na wtrysku. Ogólnie - pozytywnie Na wróblowej - z tego co słyszałem jest tylko 2 technologów reszta w tym dziale to nieporozumienie. Łysy bardzo ogarnięty zna sie tez na wszystkim. Drugiego nie znam ale słyszałem ,że spoko koleś i zna sie na robocie, własnie na wróblową szukają dobrego technologa To tyle!

graj
@krusz

Potwierdzam, jest 2 technologow. Łysy klnie jak szewc ale chłopak obrotny, zna się na robocie. Drugi Z.P też zna się na robocie, nawet bardziej pomocny od lysego. Ogólnie team kończy się na tych 2 osobach. Pozostali to figuranci.

grafi
@graj

Bo pozostali to żadni technolodzy - ludzie do spraw niepotrzebnych ! Do miotły jedynie . Dział rozwoju k-wa litości !!!

nikt ważny
@grafi

A.K z kontroli ,,zastępca kierownika" chyba Ci sie role pomyliły miśiek hahaha

tom i jerry

a laszek siedzi i zabija te posty...

Ja tam chciałbym popracować w technologii - chłopaki dają radę no i najwazniejsze że w Kruszynie i na Wróblowej rządzą nimi NORMALNI!!! ŁEBSCY!!! FACECI Z JAJAMI !!! Nie jakieś popierdółki i cieniasy . Ciekawy jestem ile zarabiają ???

Zostaw merytoryczną opinię o Graform - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Graform?

Zobacz opinie na temat firmy Graform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Graform?

Kandydaci do pracy w Graform napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Graform