Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Załamana

Witam, Mam takie pytanie do forumowiczów. Natomiast jestem w takiej sytuacji że w moim sklepie zamontowali lotomat do gier lotto i zdrapki , pracodawca wysłał nas na szkolenie z gier i obsługi lottomatu. Na tym szkoleniu w raz z pracodawcą poinformowali nas że jak kończy się promocja na dane zdrapki to wszystkie otwarte paczki zdrapki które mamy nie sprzedane to ponosimy za nie koszty, w każdej paczce jest 50 sztuk więc jak sprzedawca nie wypchnie klientowi zdrapki do zakończenia danej gry to musi za te zdrapki zaplacic z własnej kieszeni. I moje pytanie brzmi czy można obciążać takimi kosztami pracownika który zarabia najniższą krajową i czy jest to zgodne z prawem. Z góry dziękuję za pomoc

Xyz
@Załamana

Byłaś na szkoleniu i nie wiesz że wszystkie nie sprzedane zdrapki zbiera przedstawiciel Lotto. Nic nie płaci pracownik. Ludzie........ Myślcie zanim piszesz takie bzdury. Na tym forum

Dddd
@Xyz

Niestety niektórzy przedstawiciele Lotto stosują takie praktyki.

@Załamana

Ja mam lotto w punkcie I tez bylam na tym szkoleniu ale nic takiego nie mialo miejsca, pierwsze slysze o takim czyms... Jak bys miala zaplacic za te wszystkie paczki to bys zrobila wielkie G....

Załamana

Nie nic nie mamy dodatkowo płacone, szef też dodatkowo nas poinformował że to my po nosimy koszty tych nie sprzedanych zdrapki, chodzi o otwarte paczki, zamknięte zabiera przedstawiciel lotto. Mamy podpisaną odpowiedzialność materialną ale to dotyczy towaru na sklepie nie ma nic tam wspomniane o lotto, pracuje w sklepie monopolowo tygodniowym

Xyz
@Załamana

Niema takiego prawa. Niedaj się. Mam Lotto 6 lat i niema czegoś takiego że pracownik płaci za te zdrapki. Kończy się czas tych zdrapek i przyjeżdża przedstawiciel Lotto i zabiera. Ma się zgadzać stan losów i to wszystko.

Gdp

Dodatkowo w lato brak klimatyzacji a w zimę brak ogrzewania WSTYD

@Gdp

To akurat juz jest sprawa dla inspekcji pracy.. Tylko kto sie odwazy zgłosić? ...

Pgj
@Ambiwalentna

Dokładnie.. a telefony do Krs nic nie dają. Rzuca słowa na wiatr. „Tak będzie zrobione we wtorek”. Wtorek którego roku? 2025? Chyba wtedy już nie będzie totolotka....

Pgj

Czy 11.11 jest wolny czy nie?

Totolotek próbuje zaoszczędzić i oszukuje nas-pracowników! Premia skrócona o połowę ze niby źle obsłuzylismy tajemniczego klienta! Kiedy był? Gdzie jest raport? Co zrobiliśmy źle? Zamiast szukać dziur u siebie gdzie są pieniądze to zabierają Nam! Gdzie jest ta uczciwość ??? Żenada!

@12345

Raportu nie ma od sierpnia hahah dobre sobie ???? w wała lecą i tyle ????

@Ambiwalentna

Kuzwa zamiast emotikon to znaki zapytania wyskakują ehhh..

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Flamingo

Ogólnie atmosfera w punkcie zależy w dużej mierze o nas samych. Akurat u mnie klienci są super. I poza tym tyle. Stawki zbyt niskie, nie można przeżyć z tej śmiesznej wypłaty. 12 zł netto za h jest żałosne! A wszystkie swieta powinny być zamknięte! Ludzie tez maja swoje życie i rodziny. Jak najbardziej Wigilia i 1 stycznia powinien być zamknięty.

@Flamingo

Wigilia to akurat normalny dzień pracujący.. Także ten.. Boże Narodzenie jak już ????

Gdp

Powinni zadbać o pracowników pod względem oczywiście lepszej wypłaty. Stawiają cele sprzedażowe na ktore na dobra sprawę nie mamy wpływu. Ktoś chce zagrać za 2zl a ja mam mu powiedzieć NIE DAWAJ ZA 1000?!! Co ja na to mogę?

Kasia 525
@Gdp

Mozna jeszcze dodac ze nie jestesmy chronieni, tak naprawde ryzyjujemy zyciem a wariatow nie brakuje.... No Chyba ze Ktos z was MA napadowke na punkcie? Ja nie :)

Leo
@Kasia 525

Racja w 100%!

bill
@Gdp

Wszystko jest poucinane,że niby źle pracujemy .Sa tylko wymagania a pani nie daje nic w zamian.?Może niewłasciwa osoba na niewłaściwym stanowisku .

Karolina 525

No I po Co piszecie takie glupoty ze niby 1.11 do pracy??? Skad WY to bierzecie

bill
@Karolina 525

Robią (usunięte przez administratora) zamęt .Bo tylko to potrafią !!!

Gdp

Niedługo będą wymagać od nas znajomosci języka ukraińskiego. Sami Ukraińcy przychodzą!

Danka67

Ucieli znowu komuś premie?

Zbigniew
@Danka67

Czy możesz napisać za co premia w firmie Totolotek może zostać obniżona? Jakiej wysokości premię otrzymałaś w tym miesiącu? To może być ważna informacja dla obecnych pracowników, a także dla tych, którzy czekają na opinię od tajemniczego klienta.

Natala34

Co z raportem za tajemniczego?dostał ktoś?

Kasia 456

Tajemniczy klient powinien po wszystkim się przedstawić. Tak jest zawsze.Pracowalam w wielu miejscach i zawsze tak było. Nawiązując do ost sytuacji w naszej firmie niby był tajemniczy ale nie mamy żadnej notatki ze był żadnego raportu.Tylko premia ucięta bo niby w okresie mistrzostw chodził. Coś tu jest nie tak.

Aaa
@Kasia 456

No wlasnie o to chodzi... W sumie to my musimy uwierzyc na slowo ze tak bylo..

Natalia

@Aaa, opinie tajemniczych klientów zazwyczaj wracają do centrali firm, które je zleciły. Często jest to raport, którego wyniki są następnie przekazywane do punktów będących przedmiotem badania jakościowego. Czy tak to właśnie funkcjonuje w firmie Totolotek?

Cześć pytam wszystkie punkty, czy ktoś dostał opinie od tajemniczego klienta ? U

Aaa

Jeszcze nic nie wiadomo. A oni Maja sie odrazu przedstawic? Czy tak jak ostatnio

Biu

Słyszeliście ze pracujemypracujemy 01. 11. w Wszystkich Świętych?

@Biu

Co takiego????To juz przesada !!!ja msm rodzicow na cmentsrzu i tam musze i chce byc!

Abc
@Biu

Mam nadzieję że to jest tylko żart. Chociaż to co się dzieje ostatnio to wszystko możliwe.

Nisa
@Abc

Prawda

Tt
@Nisa

Jeśli będzie otwarte 1.11 To tylko czekać że 26.12 będziemy też pracować. Chyba Praca będzie dla samotnych co nie wiedzą co z czasem zrobić a my z rodzinami mamy wybrać praca czy rodzina.

bo
@Tt

To bzdura jest.

@@@
@bo

będziemy pracować we wszystkie święta, bo konkurencja też będzie pracować

@@@@

To nie prawda ze konkurecja pracuje we szustkie swieta np.1 listopada maja wolne .W swieta wielkanocne skrocone godziny juz od wielkiego piatku wigilia wolna nowy rok wolny wiec Nie pracuja!przychodza w drugi dzien swiat wielkanocy i Bozego Narodzenie Tylko totolotek mysli ze sie zbogaci A jeszcze jedno maja premie na swieta

tousand
@M

Powiedzcie mi, kto pisze takie bzdury, że będziemy pracować 1.11? Ja nic na ten temat nie wiem, szefostwo nic na ten temat nie mówi...

Elo
@Biu

A skad masz takie informacje?

Natalia

@zico, proszę Cię o nie zamieszczanie adresów witryn, które nie są związane bezpośrednio z wątkiem dyskusji. Opinie klientów są istotne i pozwalają również lepiej poznać firmę, ale najważniejsze opinie na forum GoWork.pl pochodzą od pracowników na temat pracodawców i warunków pracy. Jak oceniasz poziom obsługi w placówkach firmy Totolotek?

zico

Totolotek to bukmacher który w Polsce oferuje zakłady od 1992 roku! Gram w tej firmie już wiele lat i zawsze bez problemowo wypłaca mi wygrane - nawet te największe rzędu kilkunastu tysięcy...W zasadzie jeśli trafiam kupon, to automatycznie jestem pewien odbioru wygranej..Nic dziwnego, że gracze portalu http://xwin.pl/ tak wysoko oceniają tego buka - ja się tej opinii przychylam Moje sugestie dla Totolotek S.A: Poprawa strony internetowej Lubię atmosferę w Totolotek S.A za: Dział obsługi klienta

Natalia

@Lolo, tajemniczy klient jest metodą, która zawsze wzbudza wiele kontrowersji. Wiele firm stosuje tę metodę żeby sprawdzić i podnieść jakość swoich usług. Czy jesteś pewien, że za niską ocenę tajemniczego klienta firma Totolotek ucina premię swoim pracownikom? Może jest to tylko plotka, którą najpierw należałoby zweryfikować?

Lolo
@Natalia

To nie jest plotka!Niestety firma tak zrobila

@Natalia

mam takie pytanie co ty tu robisz ile ci płacą za te komentarz widze ze masz tu jakiś udział co tu zweryfikowac firma wszystko zabiera pracownikom na tajemniczego ich stac może niech sobie u siebie poukladają w firmie gdzie szukać pieniedzy a nie na pracownikach przecież tą premie cieżko wyrobic to jeszcze ci zabiorą by sie wstydzili

Renia108
@Lolo

(usunięte przez administratora) prawda, jakis powod do obciecia premii musial byc...????

Kojot
@Lolo

Nie ma opini tajemniczego bo go nie bylo

Nisa

Mi też obcieli

Kaska97

Wiadomo coś czy chodzi tajemniczy?

Ida

Przeciez zawsze sie tak pracowalo... A od tamtego roku nawet w nowy rok mamy isc do pracy .... Chore

Lila
@Ida

Co takiego.Nigdy od ilu Lat pracuje w tej firmie nigdy nie pracowalismi 1listopada!owszem 1 stycznia bylismy i to pierwszy raz i mam nadzieje ze ostatni ale zeby 1 listopada to przeginka!

Poznaniak
@Ida

15 lat temu jak zaczynałem pracę w firmie to pracowaliśmy. O ile pamiętam to do godz 13.00. Dokładają dni do pracy. Straszą tajemniczym. Szkoda że tylko nie słyszą jak prosimy żeby coś dali za Lotto

?
@Poznaniak

To niech sama usiadzie pani prezes zamiast na cmentarz do bliskich niech posiedzi w kolekturze!

Ida
@?

Niestety firma patrzy tylko na zysk dla siebie. Moglo by byc chociaz wiecej placone za takie dni...

Ma
@Ida

Juz mnie nic nie zaskoczy w tej firmie.tylko niech podadza grafiki szybciej bo niech lucza sie ze ludzie beda wyjezdzac

@Ida

1 listopa w pracy hmmm jezeli tak bedzie to powiem ze jest to beszczelne ze strony firmy!!!Moze jeszcze w Swieta Boze Narodzenie tez usiadziemy bo przeciez nie mamy rodzin!Naszczescie ja nic nie musze i tego dnia nie przyjde a jezeli beda chcieli zwolnic prosze bardzo!

Natalia

@Hanka355, Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno zdanie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli pisząc o rachunkach? Czego dotyczą dokładnie te rachunki i czy mają one wpływ na warunki pracy w firmie Totolotek? Może warto napisać coś więcej na ten temat.

Zzzzz
@Natalia

Może czas żebyś zaczęła myśleć i czytać ze zrozumieniem to nie boli

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A