Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

wy w ogóle wiecie co oznacza wprowadzenie tego nowego kodeksu pracy? Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie... To są nasze pieniądze!!!!! Będzie jeszcze gorzej. To są jakieś kpiny.... To jest socjalizm z ludzką twarzą. Ja się boję takich hybryd. Ja uciekam przez okno z krzykiem.... Kukizy brońcie nas!!!! Jedyna normalna opcja

Student
@anonymous

Piszesz tak bo wiadomo że spółka przechodząc na umowy o pracę dla wszystkich poprostu się zamknie. A większość chce umów o pracę nie martw się o studentów. Pozdrawiam

@anonymous

ciebie już nikt nie o broni tylko zakład zamknięty cie ratuje

@anonymous

bardzo dobrze dziekuje pisowi walczy o nas normalnych ludzi a ciebie nawed gocha nie uratuje

@anonymous

pisze do normalnych praca w totolotku to poraszka nie proponuje nikomu tu pracy będziecie pracować na zlecenie bo nigdy nie dostaniecie umowy o prace wszyscy kierownicy to lizusy pani dyrektor musza wszystko robic co ona każe i jusz wiekszoś pracowników bo tyk porządnych to już pozwalniali hyba ze lubicie taką atmosferę

@orbit

nawet nie wiesz, jak pogorszy się sytuacja na rynku pracy przez ten kodeks... teraz jest rynek pracownika. po wprowadzeniu tych zmian, obawiam się, że sytuacja może się znacznie pogorszyć, gdyż zatrudnienie na umowę o pracę zawsze wiąże się z większymi kosztami.... a co za tym idzie o pracę będzie trudniej.... Zamiast obniżać koszta pracy oni idą na odwrót. to jest chore. człowiek będzie miał ciężej, aby sobie dorobić nawet..... nie piszę tu tylko o totku.... co oni mi będą dyktować ile godzin ja mogę sobie dorobić, a i ile nie. nie będzie można rozdzielić sobie urlopu jak pracownikowi pasuje, kobietę w ciązy będzie łatwiej zwolnić, znikną urlopy na żądanie, a idź mi z tym kodeksem. ja nie mówię, że ten obecny jest super, ale to co chcą wprowadzić jest jeszcze gorszy....

@orbit

nauczyć się w tej pracy można sporo. ja też nie traktuje jej jako pracy na stałe i na zawsze, ale na takie otrzaskanie się z pracą z kasą z klientem jest to praca dobra. jak będziecie chcieli pracować i będziecie dobrzy, to nawet i na zleceniu tutaj wyjdziecie na swoje i trochę zarobicie.

@orbit

zamiast argumentów obrazać, a najlepiej...

@Student

większość nigdy nie ma racji....

@orbit

pis nie walczy, tylko udaje że walczy. socjalizm z ludzką twarzą.... no po było okropne, nawet cieszyłam się że pis wygralo wybory. ale no na litość co oni wyprawiają.... nic nie myślą o przyszłości, kompletnie... tylko dowalać podatki, uprzykrzać życie podatnikom....

Krak
@orbit

Tylko rodzina M z małopolski z różaniecem siedzi

orbit

nie ma dziś mojego anonymuska co to się stało może się rozchorował albo się szkoli żeby poganiac kolejnych wielbłądów do pracy to nic spadam nara nie ma kogo denerwować

Czarson1117

(usunięte przez administratora) A nie bukmacher. Dziwię się że to jeszcze istnieje na rynku.

orbit

zapomnial abc ze nowy rok to też świeto już nie długo to wszystkie swieta będą u was otwarte ale pewnie opił się wody mineralnej w sylwestra i Niewiedział co za dzień myślał że zwykły poniedziałek

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury

Nazwij mnie marzycielem, głupcem tylko dlatego, że wierzę w tą firmę.....

Facet MAKBET

konkurencja superbet otwiera się w Bydgoszczy!!!!! Składamy CV i Totolotka nie ma

@Facet MAKBET

wynoś się stąd przebrzydła konkurencjo. Marsz założyć własne forum ale już!!!!

zaspokojony
@Facet MAKBET

do góry aby każdy widział

orbit

fortunie raczej nikt nie zagrozi ale wam to już wszyscy super bety live bety i e toto maja lepsze kursy od was i z wielkim rozmachem wchodzą na rynek a wy się pomalutku zamykacie

@orbit

etoto :) to jest bardzo zabawne. w moim mieście klienci boją się do tego wejść....

ja z szefową Gosią do końca jestem. wykonuję jej rozkazy i normalnie kocham ją

@anonymous

już nie długo pis uchwali że nie bedziecie robic zwykłych żuczków w balona na smieciówki was tez dojdą

@orbit

mi akurat wychodzi więcej z tej śmieciówki niż z umowy o pracę. teraz ten z solidarności z kolei wymyślił równe opodatkowanie umów zleceń..... zostawcie nam w kieszeniach nasze pieniądze!!! poradzimy sobie!!!!

@orbit

po drugie to państwo robi z nas balona....

@anonymous

tak tak ty więcej wyciągasz na zlecenie jeszcze za ciebie totolotek dopłate i rente dostaje bo za umysłowo chorych dostają dofinansowanie z unii nie moge tych bzdur czytac jak to zlecenie jest lepsze od umowy o prace wy sie boicie bo byście musieli odprawy dawac tym co na umowe o prace bo punkty zamykacie

@orbit

Bo wolisz większą część zarobków oddawać państwu.... Twoja sprawa :) tylko nie zmuszaj do tego innych. Jak się potrafisz zakręcić i jesteś przedsiębiorczy to w Totolotku na zleceniu wyjdziesz na swoje. Tylko to trzeba chcieć....

@anonymous

prawde trzeba pisać o waszej firmie a do fortuny to wam daleko już was nikt nie chce kupic

@orbit

A po co kupować za darmo wezmą.

@orbit

czyli nie możesz tutaj pracować, skoro piszesz o waszej firmie...

napisze to czego nie chcecie usłyszeć. jesteście obłudni. tak tutaj gadacie na gosie, a w twarz jej nie powiecie jaka to ona jest zła. nie powiem co jej liżecie, gdy ja widzicie, a tutaj obgadujecie

@anonymous

Nie powiemy, bo liczymy na to, że wyleci z hukiem razem ze swoimi ziomkami. Wtedy wróci normalność, niestety już bez dobrych byłych Kierowników, choć cuda się zdarzają ;)

@anonymous

taki ty mądry lub mądra a sam pewnie jej w d..e bez mydła wchodzisz dla mnie to nie jest zadna dyrektor bo jej się w głowie od stanowiska p.....o ani to wyglądu a jak siądzie to wstac nie może ale co się dziwic taka firma jak i dyrektor kierownicy to przy niej to takie pionki jak na szachownicy tylko tak Gosiu co zrobic Gosiu same c..ty z was

@czarny

bo ja pracuję a nie tak jak Wy.... co jeden to lepszy

@Donia

nie wyleci. zarząd jest zadowolony

@anonymous

masz racie gośiu zarząd zadowolony bo punkty dobrze zamykasz to takiego pracownika się nie pozbedą

@anonymous

słyszałem na mieście że totolotek cienko przedzie co to sie dzieje już podobno nawet 2 mln zabezpieczenia brakuje oj koncesyjke mogą cofnąc a lotto was nie chce kupic dlatego na pracownikach oszczedności

@czarny

Skąd masz takie informacje. Jesteś z zarządu, a może jakiś były Rks tu pisze? Jestem osobą, która potrafi wić się jak wąż dla potrzeby. Jeśli będzie trzeba wyliżę, jeśli trzeba wbiję nóż, nie jestem Gosią. Jestem zwyczajnym pracownikiem punktu. Ten Totolotek mnie bawi, niezłe poletko doświadczalne na przyszłość.

Ciekawski
@anonymous

Raczej dobrze poinformowany co się dzieje. Czyli ktoś kto zna sytuacje obecną. Ciekawe tylko czy prawda co napisane ?

Ttt
@czarny

Czy chcą cofnąć zezwolenie czy im nie dać nowej o którą w tym roku muszą się starać?

@anonymous

nie jestem z zarzadu nie mam nic wspólnego juz z tą firmą kiedyś byłem pracownikiem ale to juz dawno tylko czasem chodze sobie tam kupon puscic i znam tą branże wiem zeby miec takie zaklady to trzeba miec 2 banki na początek zeby dostac zezwolenie w totolotku juz gram mało bo kupony blokują już za 100 kursy obniżaja jak ktoś się na tym troche zna to woli zagrac w fortunie lub sts tak w sumie to nic nie mam do totolotka zarobki jak wszedzie najmniejsza stawka 13.70 brutto na zlecenie chociaż fortuna daje umowe o prace w totolotku jej nie dostaniecie nawet po 10 latach praca dobra dla studentów którzy chcą dorobic sobie a wiec o karierze możecie zapomnieć na zwykłym punkcie ale u innych bukmacherów tez kariery nie zrobicie ale co praca siedząca bez wysiłku tylko klienci czasem upierdliwi z tego co widze to totolotek punkty zamyka po mału zwija biznes

@czarny

Czyli trzeba szukać pracy. Albo u innego bukmachera albo szukać w innej branży. Bo oni prawdy do końca nie powiedzą bo właśnie będą bali się takiej sytuacji. O nas nikt się nie martwi.

@czarny

niektóre punkty zamyka a w niektórych miastach otwiera... martwią mnie ta kasa. Jak to (jeśli to jest prawda) mogła sobie tak zniknąć....

gosia
@Ciekawski

wszystko prawda!! Pani ,,dyrektor" od siedmiu boleści, a jej ,,profesjonalizm'' zaskakująco....beznadziejny :)

Fortuna
@gosia

A co na to prezes. Bo chyba widzi że tragedia u was ?. Specjalnie to robi czy co . No nawet konkurencja ciekawa

@Fortuna

Te fortuna patrzcie na siebie czy w waszym ogródku wszystko kwitnie i czy nie ma tam jakiegoś smrodu do posprzątania!!!

uwielbiam totolotka

ktoś wie, kto będzie nowym rks na rejon gdynia? Macie jakieś typy?

prezes
@uwielbiam totolotka

Gosia bedzie dyrektorem i rks na wszystkie rejony bo juz nie potrzeba tam pomocy bo juz połowy punktów niema

uwielbiam totolotka
@prezes

ja pytam poważnie

Live
@prezes

Chyba nawet nie opłaca się zatrudniać kolejnego Rks .

@uwielbiam totolotka

Białystok ma rks warszawa.... ciekawe jak pozostali Gdynia, Bydgoszcz..

@anonymous

również to będzie Piotr. Ciekawe czy dorówna czy przeskoczy swojego poprzednika. Poprzeczka zawieszona bardzo wysoko. Nie mowiac już o p. Marcie czy o Gosi. Bo to normalne, że będzie cięzko

Umowa zlecenia

Czy praca na umowę zlecenia liczy się do lat pracy i emerytury ? Odprowadzam wszystkie składki

@Umowa zlecenia

nic się nie liczy tylko tyle że masz ubespieczenie dla tego te umowy powinni już dawno zlikwidować

Umowa zlecenia

O.o Naprawdę??

@Umowa zlecenia

Pracuje 13 lat różne rzeczy już w tej firmie widziałem ale czytając te wpisy to coraz więcej polmuzgow przyjmują

@Poznaniak

13 lat człowieku ty to dopiero tam lizałeś a gdzie pracujesz na punkcie chyba nie może w gdyni tam gdzie g albo juz awans na krawaciarza do warszawki

@orbit

Człowieku czytanie ze zrozumieniem u ciebie kiepsko wychodzi poznaniak jak sama nazwa wskazuje to wielkopolska. Nikomu nie liczę i nie lizalem. Pracuje wykonuje co do mnie należy jak najlepiej tacy jak ty tylko potrafią takie dyrdymaly wypisują. Jak Ci źle to spadaj z firmy a nie obrażaj ludzi. Sądząc po stylu twojego pisania pisania to pokazujesz kim jesteś

ddzi
@Poznaniak

Pracuję trochę krócej, ale z tymi ludźmi coraz gorzej jest. Przychodzi taki jeden z drugim, z kasą nie potrafią pracować, zostawiają bałagan i wszystko trzeba po nich poprawiać i korygować... Wymagania za to mają ogromne

@ddzi

Masz rację i oto mi właśnie chodziło do pracy zero ale zato w pisaniu na forum to kozak jak cholera

zaraz

pewnie jesteś znajomym Gosi całej

@Umowa zlecenia

Jeśli umowa zlecenie jest jedynym zajęciem zarobkowym osoby powyżej 26 roku życia , to składki są obowiązkowe i płaci je zarówno zleceniobiorca od swojego wynagrodzenia brutto, jak i zleceniodawca. Wobec tego liczy się do emerytury, czy ewentualnej renty.

@Poznaniak

1) Może trochę grzeczniej panie z Poznania? Pytanie prawdopodobnie zadała młoda osoba, być może taka, która pierwszy raz podjęła pracę i ma prawo nie wiedzieć. Dlatego pyta. 2) Zwracam uwagę na ortografię.

@zupa z bobra

co ci się liczy w tej umowie jak składki ci opłacają smieszne sumy ciekawe czy dostaniesz z takiej umowy swiadectwo pracy bo ja jak pracowałem na takiej umowie to jakoś zadnego świadectwa nie widziałem na stare lata bedziecie stac przy mopsie o zasiłek prosic z tymi umowami zlecenie chyba ze się w totolotku fortuny na punktach dorobicie hihihi

@orbit

Wysokość składek przy 150 h jest mniej więcej taka jak przy płacy minimalnej na pełen etat. Jeśli chodzi o emeryturę w przyszłości, to proszę zbierać rachunki do umów (te kwity z wyliczeniem wypłaty za każdy miesiąc ), bo to jest dowód na to, że byliśmy zatrudnieni i oplacani. Świadectwo Pracy nie przysługuje, ale można wystąpić o zaświadczenie o okresie zatrudnienia.

@zupa z bobra

co ty opowiadasz za bzdury do zusu na umowe o prace to najmniej 500 złoty a na zlecenie ile tez tyle umowy zlecenie to zwykły papier co mozna w toalecie spuscic

@zupa z bobra

jak ci odprowadzą 100 to wszystko na zus na umowe o prace masz normalne swiadectwo pracy i wszystkie składki a z umowy zlecenie jaką bedziesz miał emeryture teraz jestescie młodzi to sobie sprawy nie zdajecie jak was tymi smieciówkami robią w balona tak samo jak w totolotku ciekawe czy goska robi na umowe zlecenie albo rksy albo te krawaciarze z warszawy wszyscy mają umowy na czas nieokreślony

@orbit

ta, bo z zusu to normalnie emerytury dostaniemy. śmiech na sali. jak sobie sami nie uzbieramy to na państwo nie ma co liczyć

@anonymous

to co pracodawca ma mnie oszukiwac to ich zasrany obowiązek żeby składki płacic czy bedzie zus czy nie bo sie obudzisz za 30 lat i powiesz ze nie mam nic

@anonymous

ty wszystko wiesz kochasz goche to czy to prawda ze totolotek ma zezwolenie tylko do listopada bo jak tak to bardzo dobrze konkurencja się ucieszy chociaż jaka z was konkurencja była zadna hihihihi

pyra lizus 13 lat kapo

@Poznaniak

to ty jesteś jakiś nie teges 13 lat to co ty tam robisz dobrze sprzedajesz swoich ale takich dziś dużo kariere chcą robic

@Poznaniak

kolejny przyjaciel gochy ja się ciebie nie boje bo jeszcze się taki nie urodzil zebym sie go bał a na forum pisze prawde o takich jak wy którzy byście wszystko zrobili zeby was nie zwolnili nie masz własnego zdania szara myszko

Ttt

Do listopada ważne zezwolenie ale w maju mogą wystąpić o nowe na 6 lat

Natalia

@anonymous a Ty jakie masz zdanie o szefowej? Co myślisz o pracy w firmie? Dobrze układa Ci się współpraca? Z jakiego powodu są zamykane kolejne punkty Totolotek S.A? Czy nie ma rąk do pracy?

@Natalia

Bardzo lubię szefową i dobrze mi się z nią pracuję. Zanim została dyrektorka była też kierownikiem i od tego czasu ją znam. Bardzo ją lubię.

@anonymous

bedziesz pracowac na czarno jak zlikwidują umowy zlecenie tylko uważaj na urząd celny bo kara to chyba 5 tys.bo dyrektorka da wam predzej kopa niż umowe o prace hihi

@Natalia

to co jesteś z gdyni jak znasz goche czy może z rodzinki a może to ty sama jesteś G co ?

@orbit

nie jestem Gosią, z jej rodziny i nie jestem z Trójmiasta. Już nie można jej tak po prostu lubić?

@orbit

coś wymyślą, ale nie martw się o mnie ja sobie poradzę :)

@anonymous

Szafę mogę ci oddać. Będziesz jak na Misiu do szafy mówić jaka to dobra jest pani dyrektor .Żal mi ciebie. Od kiedy w dużych korpo zwykły sprzedawca ma dojście do góry od tego jest kierownik. Widać że tutaj tego nie ma no ale jak sprzedawca zostaje dyrektorem bez odpowiedniego wykształcenia to wyniki wyjdą wcześniej czy później .Nie ma co się złościc poprostu fakt i albo naprawią błąd albo nie.

@?

nie trzeba mieć odpowiedniego wykształcenia do zarządzania. Tak w ogóle to skąd wiesz jakie ona ma wykształcenie? czytałeś,aś cv czy co?

@anonymous

A to nowość. Czyli ci co studiują zarządzanie tracą czas. Co do wiedzy o wykształceniu to poczytaj trochę tego forum od początku a dużo się dowiesz. Pisały osoby które znały się osobiście znajomi z punktów. Można się sporo dowiedzieć z tej wcześniejszej lektury. Widzę że miłość jest ślepa jak że wzajemnością to rozumiem tylko wtedy jest to nieobiektywne.

@?

Nie napisałam, że tracą czas. Dobrze, że osoby, które rozpoczynają tutaj karierę od sprzedawcy również awansują. Przynajmniej taka osoba wie z jakimi bolączkami zmagają się kolektorzy w swojej pracy. Błagam pisz trochę bardziej zrozumiale, bo ciężko się to czyta....

@anonymous

Kolektorzy piszesz. To powinna wiedzieć jak piszesz od źródła co boli. Niech pomaga tylko zapytaj jak to wygląda kolektorów. Jeszcze raz żal mi ciebie. Pamiętaj że czyta też konkurencja i mają szafę kupić tylko podaj adres

Mały
@?

Hej nie odpowiadaj temu anonimusowi bo to ustawiony hejt . Ktoś musi jej bronić. Wiadomo jak jest chyba w ciągu jednego roku tyle osób nie odeszło z żadnej firmy.

Zawiedziona
@Mały

A po walny zebraniu może okazać się że firma z końcem listopada bo tego mc mają zezwolenie przestanie istnieć. Budowali przez 20 lat a od 2012 idzie ku upadkowi firma. Kiedyś jak zdobyło się klientów to można było liczyć na wyższe wynagrodzenie a teraz tylko ustawowo lub 100 zł więcej to śmiech.jak się zatrudniał to dawali NAJ więcej niż inni a teraz to odwrotnie np Levbet umowa 2500 na początek i 3 osoby na punkt. Po prostu czas na zmianę.

ta. jak znikną umowy zlecenia wtedy będziecie biadolić. trwają pracę nad ukróceniem możliwości zatrudniana na umowy zlecenie. mam nadzieję, ze zarząd i gosia coś wymysla, abyśmy mogli dalej pracować

@anonymous

Człowieku czy ty się dobrze czujesz? Przestań wypisywać bzdury.Jeżeli rząd zakaze umów zlecenie to niby co wg Ciebie zarząd totolotka ma wymyślić? Ma nas zatrudniać na czarno? A może samozatrudnienie? Chyba z darmowym ZUSem :D

@Donia

wy bez kitu nie myślicie

@anonymous

Jeśli na Totolotku świat się dla kogoś zaczął i skończy, to składam wyrazy współczucia.

Beti

Nic dodać nic ująć...

@Donia

moim celem jest pozostanie w Totolotku tak długo jak się tylko da. Mam nadzieję, że firma wyjdzie na prostą z Gosią czy bez Gosi. jest mi już to obojętne. Pracuję tutaj dla siebie, aby się rozwijać. Każde miejsce do osobistego rozwoju jest dobre. Oczywiście to, że jest cos dobre dla mnie nie musi oznaczać, że jest to dobre dla Ciebie. Natomiast ja nie lubię, kiedy państwo wtrąca mi się do życia. No nienawidzę wręcz...

@anonymous

Rząd się nie wtrąca, tylko stara się usuwać wszelkie patologie jakie powstały po 89'. Umowy śmieciowe do tych patologii należą. Co do pracy w Totolotku, to cieszę się, że Ci się podoba. Tylko nie wbijaj tych noży Machiavelli :D

@Donia

zamiast obniżyć koszta pracy, zatrudnienia to oni idą od (usunięte przez administratora) strony. Sama jeśli bym miała firmę, to bym się bała zatrudniać na umowę o pracę. Zobacz jakie to są koszta

@anonymous

a emeryci, którzy jeśli pracują, to w większości są zatrudnieni na umowę zlecenie, bo nie potrzebują już odprowadzać tych wszystkich durnych składek..... efekt będzie zły i nie chodzi mi tylko o naszą firmę. coś jest tu nie tak

Kazek Wynalazek

Uwaga. Wszyscy pracownicy zatrudnieni na umowe zlecenie. Pisać, naciskać o umowe o pracę. Nowi pracownicy mają obiecywane umowy po trzech miesiącach pracy... I biedni w to wierzą ????????????

Zupa z bobra
@Kazek Wynalazek

Już od dawna o tym wiemy. I nie trzeba naciskać. Wystarczy pójść do PIP, powiedzieć, że praca ma wszelkie znamiona umowy o pracę, wtedy oni tak pokieruja sprawą, że totolotek będzie musiał zawrzeć umowę o pracę z danym zleceniobiorca. Tyle teoria. W praktyce chyba jeszcze nikt nie skorzystał.

czarny

totolotek cienko przędzie juz im kasy na wygrane brakuje bo nikt nie moze grac grubo bo nie pozwalają a plany z kosmosu zeby pracownik nie wyrobił planu jak tu pracownik ma zrobic plan 100tys.od graczów po dwa zlote bo jak ktos zagra grubiej to mu blokują albo odrzucają bo już w strachu zeby nikt nie wygrał ale zenada firma w ruinie i jak ktoś może pisać ze mamy się starać lepiej już się zamykajcie i zostawcie dla prawdziwych bukmacherów miejsce hihihi

Ty z konkurencji jesteś?

Susan
@czarny

Nic dodać, nic ująć. Jak ktoś chce zagrać za kilka tysięcy to idzie do F., a jak za mniej to do mnie. Czekanie na akceptację kuponów niejednego już doprowadziło do gorączki :( Teraz dla grubych graczy totolotek to lipa....

dziewczyna z totolotka

Kochani, jeśli dostaliśmy zadanie ( w lutowym totoplotku na 1 stronie), to ja stanę na glowie, aby je wykonać. Produkty mamy super, jesteśmy GENIALNI w obsłudze klienta na tle konkurencji (wiem, co mówię). Najpierw mój punkt, bo od tego trzeba zacząć -> rozruszam go tak, że będzie najlepszy w mieście. Będą szkolenia -> super, nie mogę się doczekać Mistrzostwa świata nam w tym pomogą, jestem pewna. Jestem osobą zadaniową, więc dla mnie przygotowanie planu sprzedaży, pójście na zastępstwo, zrobienie ankiety (w tym celu udałam się nawet do konkurencji) nie stanowi żadnego problemu, wręcz czystą przyjemność. Kochani, z tego miejsca proszę STARAJMY SIĘ o każdego klienta, każdą złotówkę. Może to sprawi, że będziemy częściej wykonywać cele (nam teraz się znowu udało, ponad podstawowa premia), może dostaniemy wyższe wynagrodzenie, czy też wróci totomixer, a co najważniejsze punkty nie będą zamykane. Starajmy się zrobić wszystko, co możliwe. Pracujmy dla SIEBIE, a zobaczycie efekty. Gosia też to doceni, zobaczycie, jak zobaczy, że mamy motywację, że się staramy. Jestem tego pewna. Ja jestem z nią do końca. Nie boję się, że mnie wykorzysta. Byle do przodu z uśmiechem na twarzy i do boju!!!

Zgadzam się
@dziewczyna z totolotka

Mam paru stałych graczy reszta odeszła. Jestem miłą polecam produkty utrzymuje czystość chciałbym sprzedawać jak najwięcej tylko proszę pomóż co zrobić żeby ktoś nowy tutaj przyszedł. Zrobię to wszystko tylko przyprowadz mi ich . Nieraz ktoś nowy wejdzie już jestem gotowa uśmiech dzień dobry słucham pana może pomóc mamy to i to a on popatrzy na tablicę ofertę i na koniec zapyta gdzie najbliższa konkurencja i nie wraca.Co mam robić?

Nie zgadzam się
@dziewczyna z totolotka

Nie będę się starał. Tych co się starali p.P traktowała jako zagrożenie dla swojego stanowiska. I już ich nie ma. Przegrywamy kursami, promocjami i jeszcze na paru innych polach. Wystarczy poczytać forum bukmacherskie i opinie klientów.

@Nie zgadzam się

tylko, że udając się do konkurencji miałam problem, aby dowiedzieć się jakie oni mają promocje (byłam w dwóch firmach i panie nie potrafiły, a może nie chciały wyjaśnić mi na czym polegają ich promocje...). Co do p.(usunięte przez administratora)to ja zaryzykuję. No wierzyć mi się nie chce, że będzie wywalać pracownicę z punktu, która się stara jak tylko może o klienta. Bo w czym jej ja jestem w stanie zagrozić....

Kulson
@dziewczyna z totolotka

Ha jesteśmy tak Gienialni w obsłudze klienta ze nawet nie zasługujemy na umowy o pracę ciągle wciskane bajeczki ze kryzys bla bla bla

@Kulson

Wolę spróbować i ponieść porażkę, niż tego nie robić. Moim celem jest rozwijać się w tej firmie z takimi narzędziami jakie mam.

@dziewczyna z totolotka

witam parę zdań o firmie totolotek najgorsza firma wśród firm bukmacherskich najgorsza oferta najgorsze kursy pracowników traktuje się jak smieci o umowie o prace mozecie zapomniec ostatnio vouchery pozabierali klienci uciekają do konkurencji ale moze i dobrze bo otwierają sie nowe zaklady jak np;super bet czy e-toto nie mówiąc o tych co są jak fortuna czy sts ktore mają dużo lepsze oferty i kursy i widze ze pani dyrektor bardzo lubi siedziec na forum i pisac o sobie ale i tak juz ten okręt idzie na dno i już mu nic nie pomoże tylko szkoda pracowników

@czarny

nie jestem p. Gosią. Piszę, co czuję. Nie jestem z tych, co tylko narzekają. Staram się robić wszystko w swoim życiu na 100%. Jeśli pracuję, to również staram się pracować najlepiej jak tylko potrafie. Nie dla p.dyrektor, nie dla kierownika, tylko dla siebie! Po jak największe zyski i rozwój dla samej siebie

@dziewczyna z totolotka

do dziewczyny z totolotka jesli nie jestes panią dyrektor to dobrze w chodzisz wiadomo gdzie masz racje tylko takie osoby się tam mają dodrze jak mówią tak pani Gosiu i mają takie samo zdanie jak ona nie można miec wlasnego zdania w tej firmie bo inaczej jest sie wrogiem i pozbywa sie takiej osoby ale ja jestem dumny ze mam własne zdanie i nie jestem ci..ą

@dziewczyna z totolotka

No jak tak się starasz to powiedz jakie obroty masz ewentualnie jak to robisz czy może premie masz i umowę o pracę bo pewnie docenili Cię i wreszcie może zaproponować ciebie na szkoleniowca bo warto .Tylko napisz który punkt to stajemy murem za tobą bo ty potrafisz

Fuck of
@dziewczyna z totolotka

dziewczyno z totolotka. Tylko uważaj, bo stojąc na głowie, to możesz sie obsrac... To juz początek końca tej firmy...nabijamy tylko górze pieniądze...i nic z tego nie mamy. Totolotek nigdy nie szanował pracowników i to sie nie zmieni..

@czarny

Nie jest tak jak myślisz. Jakoś mogę mieć swoje zdanie i jeszcze tu siedzę. Nie mam umowy o pracę. Wiesz czemu jest mi w tej firmie dobrze? Bo pracuję dla siebie i nie oglądam się na innych!!! Nikt mi nie stoi nad głową i sama wiem, co mam w danym momencie robić. To jest taki komfort w pracy, ze nie chcę myśleć o jej zmianie.

@Szok

nie napiszę Ci jakie mam obroty, bo po co Ci to wiedzieć. Nie mam umowy o pracę, ale mi to nie przeszkadza w pracy nad sobą i dla siebie w punkcie....Obecna szkoleniowiec, mysle, że jest najlepsza z tych wszystkich co byli. 13 lat pracowała w punkcie.

@Fuck of

podwyżki jakoś dostaliśmy. Czyli jest dobrze i nie siej fermentu

Gosia
@dziewczyna z totolotka

Czyli głupoty wypisujesz. Zamij się pracą w takim razie bo tacy jak ty właśnie ciągną firmę w dół.

@Gosia

ja tylko staram się podbudować ludzi do walki o lepsze obroty. nigdzie nie napisałam, że jestem alfą i omegą

czy ktoś wie, kto będzie RKSem za pana Piotra?

@anonymous

Do końca marca będzie to nasza polska, ruda Adele :)

Cała Prawda
@anonymous

Tylko współczuć. I znowu region może polecieć w dół tak jak za jej panowania i był jeden z gorszych w Polsce. Posprzatala Marta a Piotr utrzymal dodał od siebie i najlepszy region . Teraz muszą jak najszybciej znaleźć RKS bo szybko rozwali to co ktoś budował 2 lata.

@Cała Prawda

ja jej pomogę. cokolwiek mi powie, ja to zrobię

ossmar@wp.pl

Bardzo proszę mi powiedziec dlaczego tak sie dzieje ,ze w jednym punkcie toto lotka mozna płacic karta a w innych punktach to jest niemozliwe i od kogo to zalezy.Maria

pytanie
@ossmar@wp.pl

a gdzie nie mozna? wszedzie jest platnosc karta

Cześć czy osoba która zacznie studia zatrudniona na umowę zlecenia ma możliwość dostania większej kasy za godzinę? Slyszalam ze u innych pracodawców tak jest ,np. TESCO ,A czy tutaj też jest taka możliwość dla studentów?

K

Zapomnij!!!

@12345

zadzwoń dzisiaj do kadr i się zapytaj jak to wygląda. Możesz mieć z tego jakąś 1zł więcej do wynagrodzenia (nie odciągają Ci wtedy wszystkich składek), ale najlepiej będzie, jak zadzwonisz do kadr

S.
@12345

Ja tak miałam. Nie odciągałam sobie składek na np. L4 i z godzinówki miałam ściągane tylko koło 15%

chcę

Piotrze rks z rejonu Gdynia. Zrezygnowałeś ????? Napisz coś, do kiedy z nami jesteś? To nie może być prawda. Najlepszy rks :)

@chcę

Witam wszystkich, Tak potwierdzam, złożyłem wypowiedzenie 2 tygodnie temu. Jeśli chodzi o powód uważam, że to nie miejsce na takie uzewnętrznianie się. Większość z Was domyśla się powodu. Mój czas w Totolotku się skończył, życzę wszystkim sukcesów na polu zawodowym i prywatnym i chciałbym podkreślić, że praca z Wami to była sama przyjemność. Dziękuję całemu regionowi Gdynia. Piotr

@Piotr

To może by się tak odezwała winna całej tej sytuacji.... Dlaczego?

Cała Prawda
@Piotr

4 RKS w ciągu roku plus dyr z centrali ekipa serwisowa nie wspominając o szkoleniowcach wygląda to na demontaż wyniki fatalne zamykanie punktów to co ma spółka po rządach pewnej pani .Dziwne że zarząd cicho siedzi czyżby wstyd za decyzje.

@Piotr

jak zawsze wypowiedź z klasą. Dzieki Szefie. Również powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym. Do zobaczenia :)

Ghiu
@Piotr

Nie znam Pana ale wpis z klasą.Życzę powodzenia.A firma niech żałuję,ze traci dobrych pracowników.

@Cała Prawda

Dodajmy, że Pan Piotr jest pierwszym RKS, który sam złożył wypowiedzenie. Pozostali 3 zostali wywaleni

As
@anonymous

No to pogratulować rozumu tym co wywalali. Widać po wynikach. No ale cóż co można teraz napisać innego dla usprawiedliwienia.

Beti
@chcę

I to jest kwintesencja tego co się dzieje ostatnimi czasu w tej firmie. Przez ostatnie dwa lata jaśnie pani pozbyła się ludzi, którzy stanowili siłę zarządczą tej firmy. I co najważniejsze nie potrafi docenić się tych, którzy na te pensje pracują. A ruda tańczy jak szalona...

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A