Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Kasia 456

To co lotto virt psy totomix i rachunki do tego?i co jeszcze....gdzie w bukmacherach rachunki sie placi ludzie oni zwariowali. ..i jeszcze za te marme pieniądze....

Hanka355

To jakiś żart z tymi rachunkami?

Tt
@Hanka355

Nie żart. Oni testowali od czerwca w wybranych punktach i teraz chcą chyba wszystkim zrobić.

Pete Pe

Cześć czy wiecie coś o Payland? To prawda że będzie u nas płatność rachunków?

Kolo
@Pete Pe

Jak bedzie to niech nam dodatkowa placa a nie robic 100 rzeczy za psie pieniadze

Kasandra 92

Przecież tajemniczy niby chodzil i premia ucięta o połowę....byl u kogoś w tym miesiącu tajemniczy?jest premia jak się wypadnie dobrze?

Powerman
@Kasandra 92

Nie bylo tajemniczego bo nie bylo sprawozdania, powinno sie dostac ocene po wizycie, jedna wielka sciema...

@Powerman

Ale premie zabrali tzn obcieli polowe

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Karol13

Skoro ucieli premię o połowę bo chodzil niby tajemniczy to w takim razie jak się wypadnie ok to jest jakaś premia za tajemniczego??bo czegoś tu nie rozumiem starsza tajemniczym premie uginają.

Lolo
@Karol13

Dokładnie jak zawsze jedna tajemnica .Niech se chodzi bo tak jak piszecie tylko biedna wyplata daja maja malo to niech zabieraja!

a niech sobie chodzi ten tajemniczy co mi mogą zrobic tylko zwolnic bo tak nic więcej tu nie mam oprócz marnej wypłaty

Kate45

To prawda że chodzi tajemniczy?czy sciema?

Ma
@Kate45

Wiem ze chodził w sierpniu.A skad masz takie info???

Xxxx
@Kate45

Coraz gorzej dzieje się w tej firmie i to odkąd zaczęła rządzić Pani ????

@Kate45

I co z tym tajemczym chodzi??

Natalia

@P, minął tydzień od twojego wpisu na temat materiałów promocyjnych od firmy Totolotek. Czy ostatecznie udało Ci się otrzymać wspomniane materiały? Może warto po prostu zapytać o przyczyny? Czy brak tych materiałów w silnym stopniu wpływa na twoją codzienną pracę i obowiązki?

Natalia

@Pawel, czy taka sytuacja zdarzyła się po raz pierwszy w firmie Totolotek? Przecież firmie powinno zależeć na promocji swoich nowych produktów. Czy poznałeś przyczyny dla których materiały promocyjne są niedostępne? Czy aktualnie coś się zmieniło w tym temacie? Każda nowa informacja może być cenna dla przyszłych pracowników tej firmy.

P
@Natalia

Taka sytuacja zdaza sie zawsze!!!Komunikaty przychodza z inf dla nas a gdy sie dzwpni i upomina o materialy to sie slyszy ze sie szykuja mialy byc w piatek a do dnis dzisiejszego brak! Juz nie dzwonie bo skoro oni maja gdzies to ja tym bardziej.Pozostalo tylko informacja od pracownika.

Pawel

Marketing do wymiany.Nowa promocja a oni nawet jeszcze materialow nie wyslali bo sie szykuja i afera po co pan dzwoni.Promocja weszla od 1 to juz materialy powinny byc !!!!Maja wszystko gdzies!

?
@Pawel

A materialow dalej nie ma!!!hehe dobre

Natalia

Czy ktoś w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Totolotek i posiada o tej firmie aktualne informacje? Czy podzielacie opinię użytkownika @pan k? Może znacie kogoś kto tam pracował lub chciałby się podzielić opinią? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Natalia

@pan k, czy pracowałeś bez umowy o pracę? Jak wyglądał system premiowy w firmie Totolotek? Czy długo pracowałeś w tej firmie? Może warto było dać sobie trochę więcej czasu na rzetelną ocenę i przemyślenie ostatecznej decyzji. Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie.

@Natalia

Witam co do twoich pytan pracowałem koło pól roku co do umowy to jasne ze na zlecenie bo ta firma nie daje umów o prace zwykłemu pracownikowi chociaż na rozmowie była inna gadka ze można liczyc na umowe co do atmosfery to co mam powiedziec siedziałem sam na punkcie zmienik był spoko szło sie dogadac co do grafiku plan raz my wyrobili to nastepny nam tak dowalili ze mogłem tylko pomarzyć nawet nie wzieli pod uwage ze była przerwa meczowa i było mniej piłki nożnej w ofercie zarobek marny choc byłem tego swiadomy co do stawki ale liczyłem na jakąś podwyżke szybko mnie na ziemie sprowadzono ze tu podwyżek nie ma co do klientów to niektórzy ok ale byli i tacy co zwalali wine na mnie ze im kupon nie wszedł i tacy co mysleli kim to oni nie są panie z hotline takie sobie zależy na kogo sie trafiło dzwoniąc a wiec jeśli ktos jest na garnuszku u mamuśi to może sobie tam dorobic co do dziewcząt na waciki bo sam na swoim to tam nie ma co aplikować niestety

FC Sambordia

Uważam, że piszący tu hejterzy mają niską samoocenę, płaczę ze śmiechu na te przepychanki pseudo-niewolników i pseudo-szefostwa. Co do tematu praca jest ok. Ktoś dobrze powiedział, że to praca w której szef nie siedzi nad głową. Szef (Świętokrzyskie/Małopolska) zawsze pod telefonem gdy trzeba, spoko gość, troche dziurawa głowa, ale w firmie jest pełno doświadczonych pracowników którzy zawsze doradzą. Finansowo też chyba nie źle skoro z konkurencji się zgłaszają pracownicy. Oczywiście kokosów z tej branży nie ma, jak sie dba o swoich klientów to oni realizują cele, ale zaznaczam że większego wpływu ani możliwości promocji nie mam. Za pozytyw można uznać większość wsparcia, techniczni, hotline, windykacja, kadry. No i pora na trzy minusy. Sprzedajemy chlam, kursy nieporownywalnie nijakie, nietrafione promocje (lub wycofanie z popularnych - GG przy warunkach na tygodniu), na przykład jeśli pojawia się gość z potfelem i narzeka na niskie kursy nie mam co mu dać żeby wyszedł zadowolony, warunki bonusów są grubo zawyżone i nieosiągalne. Mam dość słuchania co konkurencja dała, co wymyśliła a my jedna dobra promocja na rok. Dział bukmacherski leniwy, jak się pogoni to oferta uzupełniona, ale z kursami chyba ktoś wyżej wiąże im ręce. Drugi minus - brak socjala. Bony (wycofane rok temu), ekstra pensje, sensowne szkolenia, wyjazdy, zero. Owszem jest premia, czasem niemala, ale głupie konkursy wygrywają punkty z drugiego krańca Polski, których nie znam, daje wrażenie nieosiągalnych. I największe zło - Lotto, specyficzna grupa namolnych klientów z którymi trzeba sobie radzić. Podsumowując pracę w Totolotek S.A. jestem zadowolony, bezstresowa praca, bezpośredni przełożony i współpracownicy spoko (pewnie zależy od rejonu), finansowo bywa różnie ale na skromny +, socjala brak, rozwój osobisty skromny, sens wykonywanych zadań na tak, ale zerowe pole manewru.

@FC Sambordia

smieszny to jestes ty pracuj dalej za najniszą krajową za zlecenie i siec cicho bo na nic inego cie nie stac własnie trzeba pisac i domagac się swoich praw człowieku

FC Sambordia
@pan k

Domagaj się praw pisząc w internecie, życzę powodzenia. :)

@FC Sambordia

witam napisze jak to naprawde jest w tych firmach bukmacherskich bo pracowałem jakiś czas w totolotku i też tak myslałem jak wiekszośc co pracują na punktach .Ze nic tu sie nie robi tylko siedzi szefa nie ma i jest spoko .ale co z tego jak zarobek nie warty tego siedzenia za 10 złotych na zlecenie i to nie tylko w totolotku bo każdy bukmacher tak płaci czy fortuna czy sts czy inne bety srety to jedna szajka wiec na nic wiecej tu nie liczcie a oni taką kase trzepią ze spokojnie by mogli dac zarobic i tym pracownikom na punkcie taka fortuna na przykład tak sie wzbogaciła ze wycofała akcje z giełdy .a wiec na nic nie liczcie dalej bedziecie pracowac za marne pienądze bez umowy o prace w totolotku bo to zwykli wyzyskiwacze .

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na jaką umowę można liczyć na początek?

@Kuba

jak komuś odpowiada praca za 1500 to spoko ludzie to psie pieniądze a wy jeszcze piszecie jak wam dobrze

Jacor

Ludzie! Nie pamiętacie już Argentyny ??!! Wynik losowania został ogłoszony przed głosowaniem!!!

Natalia

@My best sho, czy jesteś pracownikiem firmy Totolotek? Jak długo pracujesz już w tej firmie i czy możesz tę pracę polecić innym osobom? Czy to praca wymagająca dla osób, które wcześniej nie miały doświadczenia w tej branży? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów do pracy. Twój wpis może być pomocny dla innych.

M

Fahnie szefostwo sobie siedzi w domunz rodzina a my siedzimy i patrzymy w dzwi czy ktos przyjdzie Super .Gratuluje przemyslenia i przedluzenoa godzin w dni ktorych nie ma meczy

@M

znowu narzekanie. jak wam źle to idźcie gdzie indziej

@my best sho

lubisz siedzieć bezczynnie ile można sprzatać ,myć?W domu jestes gościem wychodzisz rano wracasz wieczorem.Soboty,niedziele tragiczne mecze o 16-17 a my siedzimy do 20,30.To nie jest narzekanie to jest nie szanowanie pracownikow przez firme.Bo my nie mozemy miec innego życia niż Totolotek.Ps sam sobie idż gdzie indziej xD

@anonymous

wiedzieli na co się piszą i narzekają, no ja nie wiem. Zatajali przed Wami warunki pracy? Poza tym niewolnicy jestesta, ktoś Wam rozkazuje z pistoletem przy skroni pracować w tej firmie, jeśli Wam warunki nie pasują? ogarnijcie się błagam w imieniu tej naszej wspaniałej firmy

Kinia
@my best sho

Z głupim liży doopkiem się nie dyskutuje .Daje ci ignora

@Kinia

a kim Ty jesteś, aby dawać mi ignora :) normalnie popłaczę się zaraz. Parę słow prawdy człowiek napisze i już jest tym najgorszym. Totolotek to nie jest praca niewolnicza.

Bikk
@my best sho

Możesz wskazać w umówię ze praca będzie w dni świąteczne,nowy rok,sobota niedziela do 20.30?Ślepy jestem ?Na szczęście żegnam się z totolotkiem a Ty pracuj do 20.30 i mów jak ci dobrze .Powodzenia

My best sho
@Bikk

Przychodząc do pracy w branży bukmacherskiej chyba wiedziałeś na co się piszesz? Radzę zapoznać się ze specyfiką firmy i danej branży przed podpisaniem umowy i rozpoczęciem pracy....

Trillium

Kiedy ta wypłata.... Od wypłaty do wypłaty z Totolotka :(

paryżanka jestem

Gosia jest najpiękniejsza, najkochańsza i w ogóle naj naj naj lepsza szefowa na całym świecie

@paryżanka jestem

ona jest naszym prawdziwym skarbem

@paryżanka jestem

co ty brałaś jak ci to przyszło do głowy to napisać ?miałaś nie zły odlot

@pan k

Nic nie brałam. Ja ją po prostu bardzo lubię i cenie i doceniam :)

@paryżanka jestem

nie obchodzi mnie to czy ją lubisz i czy ja doceniasz bo to jest tylko twoje zdanie raczej nikogo to nie obchodzi to nie jest forum na temat pani M która jest zwykłym dyrektorem która ma wszystkich pracowników gdzieś i tylko liczą się dla niej zyski a nie pracownik a wiec prywatne opinie prosze zachowaj dla siebie a nie wylewaj na forum

@paryżanka jestem

jest taka piekna ze jak bym ją zobaczył w nocy to bym się tak wystraszył że bym mógł zawału dostac ;[

Natalia

@my best sho, rozumiem, że nie podzielasz opinii innych użytkowników na forum. Czy możesz więc napisać jaka jest Twoja ocena firmy Totolotek? Jak oceniasz poziom organizacyjny tej firmy i swój kontakt z przełożonym? Czy w firmie istnieje coś takiego, jak program szkoleń? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

@Natalia

To jest praca dla ludzi, którzy cenią sobie to, ze szef im ciągle nie marudzi i nie siedzi nad głową. Dla kogoś kto sam potrafi organizować sobie prace. Co jakiś czas są szkolenia (chyba raz do roku od kiedy jest dyrektorka) i szkolenie przeprowadzane przez trenera przed rozpoczęciem pracy Co do obecnego kierownika (region Gdynia) nie mam do niego jakiś zastrzeżeń. Jest zawsze dostępny pod telefonem, jak coś, na plus go oceniam. Chociaż z poprzednim kierownictwem też nie było żadnego problemu --> mówię tu też o obecnej dyrektorce, która była swego czasu regionalną właśnie w tym regionie. Z każdym idzie się dogadać, kwestia tylko naszych chęci i zapału do pracy. Oni to widzą i doceniają. Można tu liczyć na podwyżkę. Na umowę o pracę nie, ponieważ to ich więcej kosztuje

@my best sho

chce dodac pare słów do tego wpisu zwykły pracownik nie może dostac umowy o prace bo jest za drogi w utrzymaniu mam z tego wpisu rozumiec co ciekawe ile darmozjadów siedzi u was w biurze którzy mają umowe na czas nieokreślony i biorą wieksze pensje niż taki zwykly pracownik na to firme stac nikt tu niczego nie docenia tu sie tylko kasa liczy a nie zwykły pracownik na punkcie a na te szkolenia to nikt nie chce chodzic bo to jedno i to samo co roku wszyscy sie migają jak mogą od tych szkolen durnych

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A