Opinie o Dolphin Poland LLP w Szwecja

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dolphin Poland LLP. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dolphin Poland LLP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolphin Poland LLP w Szwecja

Sebastian Nowy wpis

Mają specyficzny model działania, ale ogólnie dobra firma.Polecam.

Niepolecam Nowy wpis

Szczerze odradzam współpracę z tą firmą, czysty wyzysk, najgorsza firma z jaką przyszło mi współpracować. Wstyd dla pracowników.

Dominika Nowy wpis
@Niepolecam

No to przykro, ale nie wiem, jako kto piszesz. Były pracownik-rekruter? Bo jako pracownik zrekrutowany to chyba nie z LPP miałeś umowę? Czy właśnie tak było, a ja jestem w błędzie....

Adrianna Nowy wpis

Bardzo polecam prace w Szwecji poprzez tą firmę! Zawsze ze wszystkim pomogą, pieniądze na czas, organizacja super!

Dociekliwy

Brak adresu mailowego i stacjonarnego, numeru telefonu to dość podejrzane. Brak numeru zezwolenia na świadczenie pośrednictwa pracy to nadużycie. Proszę sprawdzić najpierw wiarygodność firmy, bo to wygląda na "krzak".

Dominika
@Dociekliwy

Że brak adresu stacjonarnego, to się nie zgodzę, bo jest taki: Abrahama 12A/8, 70-893 Szczecin I jeszcze angielski jest do znalezienia w sieci. Chyba, że Tobie szło o szwedzki?

@Dominika

Szwedzkiego nie ma ponieważ na miejscy jest jeszcze jeden pośrednik A1 z Helsinborga :)

Klaudia
@Tomek

Hej możesz mi podać jakiś kontakt do tego w helsinborgu mieszkam tutaj i szukam roboty

Joanna
@Klaudia

I jak masz coś już? Tylko powiedz o jakim stanowisku ty myślisz bo są chyba różne firmy?

Aplikowałeś na stanowisko Kucharz oferowane przez firmę Dolphin Poland LLP? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Robert

Witam pracowałem jako Malarz z dnia na dzień wyrzucony brak zapłaty za pracę a w sumie nic nie zrobiłem omijajcie tego pośrednika oszusta

Jakub
@Robert

Pośrednik (usunięte przez administratora)bezczelnie klienta i robiliście roboty na boku i wpisywaliscie godziny,że niby na projekcie po 12h robiłeś (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) to ty. Wstyd dla Polaków tylko,bo przez was już nikogo nie wezmą.Cwaniaki za 10????????

Robert Gacki
@Robert

Nie wiem jak można wystawiać komentarz podpisując się czyim imieniem ?! Nie wiem ilu malarzy o imieniu Robert tam pracuje ,ale nie rób innym afery.

Maruisz

Nie warto nim ktoś pojedzie niech się zastanowi, bo może zostać totalnie bez pieniędzy omijajcie ta firmę dużym łukiem

Wojtek
@Maruisz

Potwierdzam totalne (usunięte przez administratora) wyrzucają ludzi jak ścierwo i nie płacą

Sławek
@Wojtek

Za ten numer co odwaliles to powinni jeszcze po sądach ciebie ciągać. Za mało miałeś? Głupota Wojtek z twojej strony.Nic dziwnego,że klient ma obiekcje co do wypłacenia czegokolwiek. Wypisujcie bzdury dalej bo tylko to wam pozostało.Wstyd mi za was i tyle.

pytanie o kontakt

Ktoś zna nr telefonu do tej firmy? szukam i szukam i same ogłoszenia

Dolphin
@pytanie o kontakt

www.dolphinposted.com

Marzena
@Dolphin

Hej, jesteś zatrudniony w Doplphin? Jeżeli tak, napisz proszę na jakim stanowisku i od jak dawna. Chciałabym uzyskać aktualne informacje na temat kierunku w którym rozwija się firma na przełomie ostatniego roku.

@pytanie o kontakt

Nawet nie dzwon ,standardowo do firmy krzak sie nie dodzwonisz zbyt wielu ludzi oszukali aby ich numery windialy na stronach internetowych

Jakub
@Seba

Masz nr kontaktowy na stronie internetowej.

Bronisław

No dobrze, fajnie że masz swoje zdanie i nie boisz się go wyrażać, ale może jednak napiszesz konkretnie co sprawiło że tak myślisz o Dolphin? Co uważasz za minus tego pracodawcy, a co z kolei jest w porządku? Czekam na dłuższy wpis! :D

Łukasz

Szkoda słów nawet nie próbujcie u tych (usunięte przez administratora)

Jolanta Dąbr.

Według moich spostrzeżeń oraz pracą jako członek firmy mogę stwierdzić, że jest to rzetelna i solidna spółka, która dba o swoich pracowników. Jestem zadowolona i chętnie polecę każdemu chcącemu podjąć współpracę.

Radek
@Jolanta Dąbr.

Czyli firma krzak

Stefan

Praca i zarobki jak najbardziej ok, dobra atmosfera i miła obsługa. Polecam!

@Stefan

Hahaahah ni mają co w domach robić to se komentarze pozytywne wstawiają bo i biura nie posiadaja

Yom

Czy ktoś pracuje w Szwecji na pieczarkach ?? Warto jechać czy nie ???

Dolar
@Yom

3 osoby zostały oddelegowane do pracy przy pieczarkach, są niecały miesiąc i siedzą dalej bo są zadowoleni. Zapraszam do kontaktu

Justyna
@Yom

Nie warto totalna klapa a to mało powiedziane

ZŁY

Agencja to jedne wielkie (usunięte przez administratora) To co jest w ogłoszeniu i co zapewnia agencja nie ma nic wspólnego z rzeczywistością . Agencja zajmuje się tylko zbywaniem pracownika i udawaniem, że cokolwiek załatwia. Każdego dnia nie ma się pewności, że nie zostanie zakończony kontrakt (chociaż agencja zapewnia, że tak nie jest) jedyne na plus, że organizują podróż do i z pracy. Nie zdziwię się, jak nie dostanę obiecanego wynagrodzenia. Nie liczą się z człowiekiem ani z kosztami jakie on ponosi. Obiecują złote góry i godną pracę a trafia się zupełnie w inne miejsce aby po paru dniach dowiedzieć się, że jednak nie ma pracy i trzeba wracać do domu. Absolutnie odradzam korzystania z usług tej agencji. Nie wywiązuje się z danego slowa. Zakwaterowanie to warunki tragiczne. Mieszkanke w barakach metalowych bez TV czy nawet czajnika, na Wi-Fi nie ma co liczyć ledwo działa. Do łazienki czy kuchni trzeba latać kawałek drogi po dworze. Ale to dałoby się przeżyć , gdyby praca była chociażby w połowie zgodna z ogłoszeniem i zapewnieniami agencji. Żałuję, że odmówiłem dwukrotnie innych ofert pracy. Gdybym tego nie zrobił, nie uwierzył w zapewnienia Dolphin LLP pewnie teraz miałbym pracę .

Krzyś
@ZŁY

Gdzie ,kiedy i przy czym pracowałeś ?

Zły
@Krzyś

W Szwecji przy malowaniu konstrukcji praca porażka wylądowałem w swoim życiu tony farby i kilometry konstrukcji A praca przez ta agencje to porażka masz większą stawkę niż stali pracownicy firmy dla której pracujesz nikt ci nic nie powie nie pokaże i zapalają Cię robota nikt z nikim nie rozmawia praca w bardzo złej atmosferze A do tego warunki mieszkaniowe spartańskie jeśli ktoś chce zobaczyć to mogę podesłać zdjęcia praca 8h 5dni w tygodniu nie ma szans na więcej porażka

@Zły

Tony farby i kilometry konstrukcji ,to chyba dobrze że jest tyle roboty i stawka większa od innych !.Sorry pojechałeś do pracy jako malarz a nie na wczasy !!!!

@Robert

Niestety to firma która próbuje coś stworzyć a jedynie co to (usunięte przez administratora)pracowników z wypłat

Skubi 6G

Witam wszystkich , i dziękuję każdemu z osobna za opinię . Widzę , że pojawiło się znowu ogłoszenie Dolphin dla spawacza ,.. co mnie zdziwiło , że ze stawką -nie do przyjęcia (albo to pomyłka -dla działalności) ,.. ta stawka nie pokrywa żadnych kosztów . To wręcz próba oszustwa w biały dzień . W każdym razie . Skutecznie zniechęciło mnie to o starania się o tą pracę . To bardzo pomocne , żeby nie wpakować się w kłopoty przed aplikacją . I nie tracić czasu . Dziękuję jeszcze raz . Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujących spawaczy , monterów . Jesteśmy THE BEST w Europie . I wcale nie jest nas tak dużo . Pozdrawiam serdecznie

@Skubi 6G

Nie dość że stawka mała to i na wypłat nie masz co liczyć

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dolphin Poland LLP? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Robert1970

Przy czym masz pracować ?

Zuzanna
@Robert1970

@Robert1970, chyba też pracujesz w Dolphin Poland. Wiesz coś może o aktualnych rekrutacjach w tym miejscu? Szukałam informacji w internecie, ale nie znalazłam nic.

Robert1970
@Zuzanna

Pracowałem ,było coś dla lakiernika samochodowego i jakieś prace w polu .Na oferty trzeba czekać pewnie do późnej wiosny .

Grażyna

Tak na auto oraz mieszkanie możesz liczyć ale na wypłat już nie

Marzena

Witam, jak oceniacie atmosferę w biurze w Dolphin Poland LLP? Zastanawiam się jacy ludzie tam pracują, czy ekipa jest zgrany, czy raczej duża konkurencja. Pozdrawiam serdecznie.

Wojtek
@Marzena

Przecież oni nawet biura nie mają

Jaka atmosfera jest między działami w Dolphin Poland LLP?

Rafał

Jak taka jak zawsze czyli totalne (usunięte przez administratora)

stone

Napiszę wszystkim chętnym i szukającym pracy, (usunięte przez administratora) Zanim podpiszecie cokolwiek z tą firmą, głęboko się zastanówcie. Jest ogłoszenie tej firmy na infopraca.pl, w ogłoszeniu tym oferują pracę dla malarza w Szwecji na własnej działalności gospodarczej i oferują stawkę 13euro/godzina. To jest jawna kpina, 13 euro/godz. Skąd oni biorą te stawki ? Dla porównania napiszę Wam, że byle jakie biuro pracy w Holandii oferuje za takie samo stanowisko minimum 27-28 euro/godzina. Za pracę dla malarza na umowę o pracę biura pracy w Holandii oferują stawkę wyższą niż 14 euro/godzina, ale wiadomo podatek i ubezpieczenie odejmą. Mimo wszystko na umowę o pracę zarabia malarz w Holandii na początku powyżej 500 euro tygodniowo za 40 godz. pracy. Ponadto może dostać dofinansowanie do ubezpieczenia 80-100 euro miesięcznie i po roku rozrachunkowym otrzymać zwrot nadpłaconego podatku, a przy przepracowanym roku jest to kwota grubo ponad 1000euro. Więc nie dajcie się nabrać na ich 13 euro/godzina, bo to jest zwykła kpina. W każdej innej firmie na własnej działalności gospodarczej zarobicie znacznie więcej niż u nich. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

@stone

To jest jawna granda oferować komuś, kto prowadzi swojà działalność gospodarczą 13 euro/godzina za pracę w Szwecji.

Kris
@stone

Szanowny Panie Ściemniaczem to jest Pan. Patrząc na godzinę publikacji tego postu są to pijackie wypociny jakiegoś frustrata.Nic co Pan napisał nie jest zgodne z prawdą. Niestety na gowork można bez podstaw lżyć kogo się chce. W holandii nie ma ani takiej pracy (chyba,że nagle buduja tam domy minimum 50 letnie na styl Skandynawski),ani stawek 28euro/h - tyle to ludzie na platformach wiertniczych zarabiają. 13 euro jest stawką wyjsciową. Po przejsciu testów malarskich proponowane są stawki zgodne z umiejętnościami. Zawsze jest możliwośc odrzucenia propozycji. Gdzie informacje na temat kwater, podróży, bonusów etc? Coś Pan słabo poinformowany jest. Granda? Grandą jest pisanie tych bzdur.Firmy Dolphin bronić nie trzeba, wystarczy sprawdzić opinie ich współpracowników i członków takich jak Ja. Od 6 lat współpracuje z nimi dokładnie na tym kontrakcie o ktorym mowa i mam 16.50/h. Piękne miejsca pracy na północy Szwecji, totalna swoboda. Kwatery na bardzo dobrym poziomie. Imprezy integracyjne itd. Super ludzie. Problemy jak były to niestety z rodakami co lubili sobie łyknąć albo złamali warunki kontraktu.I co dla mnie najważniejsze podatki zostają w Polsce!!! Powiadomiłem o tym wpisie firmę Dolphin i mam nadzieję,że podejmą oni odpowiednie kroki prawne dotyczące tych pomówień. Polecam osobiście sprawdzać wszystko,a nie kierować się opiniami byle kogo. Pozdrawiam Hejtera

@Kris

Przede wszystkim, to: pracowałem w tej firmie przez kilka sezonów, znam szefostwo firmy Milionaren dla której LLP szuka ludzi. Żaden hejt, tylko sama prawda. A co do stawek w Holandii, to wystarczy zadzwonić do takich agencji jak Worxx, czy Flexteam i zapytać ile oferujà na godz. podwykonawcą z Polski na swojej działalności. Pozdrawiam Alexandra ( Anglik i właściciel ), pani Graźyny ze Szczecina, No i tego co mieszka na Gibraltarze, jak mu tam ? A pan O....wski. Ściemnia to wasza firma przy rekrutacji. A swoją drogą, to praca malarza w Holandii nie polega na bezmyślnym malowaniu ( tak jak w Szwecji ) desek, czyt. elewacji zewnętrznej domu na czerwono i ram okiennych na biało.

@Kris

Jakie testy malarskie ? Przywożą Szwedzi atrapę z desek w stylu domku skandynawskiego, duńską farbę firmy Dolphin w dwóch kolorach białym i czerwonym ( No i do tego podkład ) i wielkie mi testy malarskie, śmiechu warte. Wielkich umiejętności nie trzeba mieć żeby to pomalować. Nie opowiadaj mi człowieku o tej pracy, bo znam ją lepiej od ciebie, a co do stawek dla podwykonawców, to przejrzyj na oczy najpierw, a potem mów o jakiejś stawce wyjściowej 13 E. Te twoje 16,50 na godz wsadź sobie w buty, będziesz wyższy. Po za tym zapytaj ( o ile mówisz w miarę przyzwoicie po angielsku ) szwedzkiego podwykonawcę, czy pracowałby za 16,50 na godz ? Błazna z siebie robisz. Obrońca przekrętów się znalazł.

@Kris

Napiszę ci człowieku jeszcze jedno: pierwszymi malarzami, którzy pojechali pracować dla tej firmy w 2014 r. byli Wojtek i Sławek. Pracowali w oddziałach Ludvika i Borlange. Z tego co pamiętam jeździli przez kilka sezonów. Szwedzi mówili o nich, że nie mają sobie równych, więc skoro jeździsz od 6 lat, to powinieneś ich znać. Zapytaj ich jak się ma stawka proponowana przez firmę do rzeczywistości. I przestań wychwalać ich pod niebiosa, bo to oni czerpią zyski, a nie ty. Podstawowym błędem w tym wszystkim jest to, że szwedzka firma Milionaren zatrudnia po przez pośrednika takiego jak LLP. W tym tkwi błąd. Powodzenia w 7-mym sezonie, o ile pandemia pozwoli ci na wyjazd.

Malarz
@stone

Żaden z nich nie pracuje już chyba .

Zły
@stone

Witam pracowałem w Szwecji przez dolphin ogólnie nikomu nie poleca ogłoszenie jest nieprawdziwe praca nie 10km od Sztokholmu tylko 210 na zadupiu praca na firmie wszyscy patrzą co robisz nikt nie pomoże o wszystko trzeba się prosić, warunki socjalne tragedia stare kontenery bez wifi bez telewizora toaleta kuchnia i prysznice 100m dalej na placu (usunięte przez administratora) A za płotem wysypisko śmieci tak wygląda w rzeczywistości cudowna praca z ogloszenia trzymajcie się jak najdalej od takich firm minimum 50h tygodniowo śmiech od poniedziałku do piątku po 8 godzin A jak są nadgodziny to tylko dla starych pracowników Przemo ale się na własnej skórze więc wiem.co pisze

@stone

Nie zachwalam stawek bo są kiepskie ,ale robiąc na luzie do 70 h tyg za 16.50 €,mając liczone jako godzina w pracy każdy dojazd (auto służbowe),mieszkając za darmoszkę w bardzo dobrych warunkach i po przylocie na koszt Miljönären to wg.Ciebie jest źle ? Co do znajomości języka angielskiego u Krzyśka (jeśli to ten którego znam) to myślę że możesz śmiało zapisać się u Niego na korepetycje.Co do stawek w Holandii to podajesz chyba kwoty dla Holendrów ,wiem bo mieszkałem tam 2 lata. Myślę że dużym problemem jest chlanie i późniejsze wypisywanie takich bzdur.

Malarz
@stone

Po drodze jest jeszcze arabska agencja A1 przez którą przechodzą jeszcze kwity :):)

@stone

Potwierdzam firma totalny krzak najlepiej takich krętaczy unikać wielkim łukiem

Omijajcie dużym łukiem firma Totanìe porażka dosłownie firma krzak

Bronisław
@Marek

Hmmm, fajnie że napisałeś swoją opinię, jednak ten wpis jest na tyle krótki że niewiele wnosi... Może powiesz coś więcej o Dolphin Poland i napiszesz dlaczego Twoje zdanie jest takie a nie inne? :)

Ale (usunięte przez administratora). 9 albo 11 euro i na dzialalnosci!!!! (usunięte przez administratora)takich !!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dolphin Poland LLP - Szwecja

• Jak się pracuje w Dolphin Poland LLP?

Zobacz opinie na temat firmy Dolphin Poland LLP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolphin Poland LLP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolphin Poland LLP
2.7/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Ruska 51B
    50-079 Szwecja