Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników dostał wezwanie na sprawę karną, jako świadek przeciwko prezesowi???

W jakiej sprawie jest to wezwanie ?

Nie wiem w jakiej sprawie... Na wezwaniu pisze, że jestem wezwana jako świadek przeciwko oskarżonemu A. L

ferdek

a cos wiecej juz wiadomo? co to za sprawa?

Arab78
@ferdek

To kocha ten sąd

Beti

Hahaha nowy RKS Pomorze jest z Jeleniej Góry! Ponoć pracował wcześniej na Górnym Śląsku. Imię Piotr. Ktoś go kojarzy ze Śląska?

@Beti

Zabierać się do pracy, a nie szukać taniej sensacji! Zastanówcie się nad własną pracą!!!

Beti
@anonymous

Proponuję czopek na uspokojenie. Nie widzę tu żadnej sensacji tylko bezsensowną kolejną decyzję "ekspertki" od zarządzania. Czy w regionie Gdynia nie ma pracowników? Trzeba brać chłopa z drugiego końca Polski? Powodzenia!

@Beti

Piotrek .G rks zostanie współczuje mu goska go zje na sniadanie on za spokojny

@anonymous

a co ci Gosiu nerwy puszczają melisy się napij i sama weź się do pracy to może trochę schudniesz ;;;

@Beti

Lepszy taki rks, który pracował 10 lat na punkcie niż ktoś kto ma niewielkie doświadczenie.... Jak mi kiedy zaproponują stanowisko w innym mieście, to mam się nie zgodzić w obawie przed tym co powiedzą inni? A od kiedy to większość ma zawsze rację?

@Beti

no bo kolega kolejny gochy

@Beti

wiem o kogo chodzi bo puszczałem kupony na Karłowicza w jeleniej spoko gościu ale na tyle go nie znam

Trillium
@Beti

spoko jest. Widać, że mu zależy. Oby został jak najdłużej. Powodzenia. Ja mu kibicuję

roberto
@Trillium

tak, spoko gosc mysle, ze dobrze, ze ktos z takim doswiadczeniem w punkcie zostal rks

KASIA

Kto wymyslil to siedzenie do 20:30 totalne nie porozumienie

inna
@KASIA

prezio

am
@inna

a nie przypadkiem dyrektorka nasza?

Zosia
@KASIA

Kochane ludziska jak u was z ruchem w te mistrzostwa u mnie szału nie ma. Wystarczyło by pracować do 20 bo potem już nikogo nie ma

@Zosia

Dokladnie.ruch w sobote do 17 pozniej pusto a w niedziele by wystarczyly normalne godziny bo wegetacja do 20:30. Mam nadzieje ze firma pomysli i w przyszlym tygosniu beda normalne fidziny pracy bo mecze sa zaledwie w 6 dni a polfinal i final o 16

@Ma

Korekta.Chodzilo ze w przyszlym miesiacu beda normalne godziny pracy.

Ttt
@Ma

Lipiec dalszy ciąg siedzenia bez sensu. Ludzie oglądają mecze a nie do punktu idą.

@Ttt

A najlepaze ze mecze tylko wybrane dni a final o 17 a my siedzimy do 20:30 Nawet meczow nie mizna obejrzec bo w pracy i jak tu rozmawiac z graczami na tem meczu skoro nie widzilama hehe

Woda
@Ma

W 100% zgadzam się . W niedziele to jedna wielka porażka siedzieć do 2:300???? ,ruchu to już nie mam przed 17 .Szału nie ma na tych mistrzostwa ????

Woda
@Woda

* 20:30

Natalia

@była pracownica, a czy długi staż pracy ułatwia otrzymanie umowy o pracę? Piszesz, że atmosfera jest napięta, w jaki sposób się to objawia? Czy masz na myśli relacje między samymi pracownikami, czy pracownikami a przełożonymi? @Ma, czy w jakimś czasie roku zmienia się grafik pracy, zatrudnione osoby muszą pracować dłużej? Czy w tym okresie stawki są wyższe?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Korepetytor / Korepetytorka Matematyki Online
Andrychów
Usługi Edukacyjne Daniel Bury
Natalia

@była pracownica, a wiesz może od czego zależy otrzymanie umowy o pracę? Czy jest to kwestia stażu pracy? @trillium, a czy ogólnie jesteś zadowolona z pracy? Czy są dostępne jakieś zniżki pracownicze, korzyści z zatrudnienia u tego pracodawcy? Może można dopasować grafik do swojej dostępności?

była pracownica
@Natalia

Nie umowa zależy od kierownika i czy zarząd się zgodzi a w tej firmie ciężko bardzo dostać umowę. Atmosfera jest też sztuczna taka napięta.

Robert

Jaka macie atmosferę w firmie? Warto aplikować?

Natalia

Możecie napisać kilka słów o aktualnej sytuacji w Totolotek? Jakie warunki są oferowane przez tego pracodawcę? Czy można liczyć na umowę o pracę? Czy są jakieś premie, benefity?

trillium
@Natalia

umowa zlecenie. premie są teoretycznie, ale musisz wyrobić target, który czasami bardzo trudno osiągnąć. podwyżki są co jakiś czas. ja ostatnią dostałam w marcu. Obecnie mam 15zł brutto na godzinę

Jarry
@trillium

Ja miałem umowe o prace na 7/8 etatu, pracowałem 2 lata i nie nabyłem praw do swiadczenia pieniężnego dla bezrobotnych, za niską wypłate otrzymywałem. Nie zatrudniajcie sie w totolotku

avantasia

Jak godziny? Do 24 czy krócej :) Kiedy grafiki?

Tot
@avantasia

Noo wlasnie czekamy.konkurencja juz wie nawet godzin nie maja wydluzone a my jaj zawsze ostatni

@Tot

po co móc sobie coś wcześniej ustalić. najlepiej niech dadza dzień przed czerwca

@Tot

miało być przed 1 czerwca

@avantasia

Noi sa godziny jak zawsze tylko totolotek bedzie dluzej siedzial

Avantasia
@Ma

Do której mamy, bo nie ma mnie dzisiaj w pracy

T
@Avantasia

Od 14 .06 do końca do 20:30

Natalia

@Abc, @orbit, zapoznajcie się koniecznie z regulaminem serwisu- forum nie jest miejscem na prywatne dyskusje, lecz służy do dzielenia się opiniami na temat pracodawców. Czy możecie w rzeczowy i prawdziwy sposób napisać kilka słów o pracy w Totolotek? Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? Czy organizuje kursy, szkolenia? Czy zatrudnia także osoby bez doświadczenia zawodowego?

KA

Czy ktos wie jakie godziny szykuja sie na Mistrzostwa to juz za miesiac na 190%przedluza

Trillium
@KA

Obstawiam, że do 21, tak jak 4 lata temu.

@Trillium

Ale mecz ostatni o 20

T

To wydłuża do 20

Ola

witam miałam zamiar złożyc cv w totolotku bo było ogłoszenie ale po opiniach widze ze nie warto czy to prawda ze nie dają umowy o prace? tylko zlecenie bo byłabym nawet pracowac za to 10 złoty ale na umowe o prace ale na zlecenie to wszedzie lepiej płacą pozdrawiam ola

orbit

co wam może zaoferowac firma totolotek pracownikom na punkcie .umowe zlecenie .13.70 brutto nic wiecej moze premie ale plan bedziecie mieli taki ze go nie wyrobicie z kosmosu a wiec wielki g tak totolotek dba o pracowników .a tacy jak anonymus czy abc sie podniecają tą firma a to samo dno i co oni tu prezentują lepiej niech tu nie piszą bo to same bzdury niech sobie pracują w niedziele i wszystkie swieta ale niech nie zmuszają do tego porządnych ludzi bo to niedowartościowane wyrzutki od pani dyrektor

orbit

znam ta firma bardzo dobrze pisze tylko prawdę i nie dajcie sie nabrac na wpisy anonymusa iABC bo to ustawione osoby pani dyrektor które wszystko dla niej zrobią zreszta ta pani się takimi otoczyła bo kto miał inne zdanie to ich zwolnili bo im byli nie na reke tylko żal mi tych pracowników na punktach co pracuja na smieciowkach za grosze nawet im totomiksera zabrali wołczery za punkty i co kto tu jest popaprancem jak prawde pisze co nie prawda ? nie jest tak a jak ktos sie spełnia w totolotku i to jego marzenie jak pani anonymus no to gratulacje

To, że nie obchodzę świąt to nie jest jednoznaczne z tym, ze nie wierzę w Boga. W Boga wierzę i w syna jego Isusa Chrystusa, ale nie należę do żadnej religii i dla mnie są to święta pogańskie. Jestem za wolnością gospodarczą (czyli jak najmniejsze podatki, proste prawo, tak aby państwo wtrącało się jak najmniej w życie ludzi, oni mi nie mają mówić kiedy ja mam pracować kiedy nie ani czy szczepic siebie czy dzieci, czy ja mam sobie odkładać na emeryture czy nie etc). Nie mam honoru, bo świąt nie obchodzę? A co jest jakiś przymus czy co? Nikogo w życiu nie sprzedałam ani nie zdradziłam, co Ty za brednie piszesz? Ten caly pis niczym się nie różni od po. tylko podatki z nas zdzierać nic więcej!!! Ty chyba za to orbit nie lubisz ludzi przedsiębiorczych, pracowitych, dążących do niezależności.

@anonymous

ja jestem wierzący i katolikiem a ty wierzysz w boga a w nic nie wierzysz czegoś nie rozumiem ale cóż jak to mówia jak trwoga to do boga tak głosowałem na pis chociaż jestem apolityczny bo miałem dość tej platformy co tylko za bogaczami trzymała jak na przykład taki teatr jandy dofinansowali jak tyle kasy miała na to pieniądze szły a gronkiewicz pól warszawy sprzedała za grosze i same afery

@anonymous

to co ty robisz jeszcze w totolotku jesli taka przedsiebiorcza jesteś myśle że na punkcie nie siedzisz bo za 150 godzin i 1500zł na zlecenie byś nie pracowała jak wykonujesz rozkazy pani G która nic nie potrafi ale siara

@anonymous

Mądrze piszesz wyglądasz na inteligentną osobę w pełni popieram to co piszesz. Przeczytałem wpisy tego orbita. Litości nie odpisuj na jego wpisy przecież to jakiś niezłym popapraniec

@Abc

drugie konto znowu 1 i druga osoba abc i anonymus bede pisał prawde a wy jesteście już na dnie hihihi razem panią G już was to denerwuje co pracoholiki i sprzedawczyki prawda w oczy kole lizusy z....e

@Abc

masz racje nie wchodz na to forum bo już tu niema miejsca dla lizusów pani G i poganiaczów i f....ów

@orbit

Oczywiście że nie będę bo to strata czasu. Pozostaną takie prymitywy jak ty którzy mają w sobie sam jad na wszystko i wszystkich

Wiem kim jestem i to jest moje życie. Spełniam swoje marzenia!!!! Jeśli komuś to nie pasuje, to trudno. Nie będę się dostosowywać do większości społeczeństwa tylko dlatego, że mam większe plany i większe ambicje!!!. Pracuję cały czas nad sobą, potrafię bardzo dużo dać od siebie i nie przeszkadza mi praca w święta!

@anonymous

o nagle zmieniłeś zdanie na swój temat bo raczej twoje opinie były inne jak ci się uda firme założyć to gratuluje ale nie zatrudniaj nikogo bo będą mieć prz.....e ci co będą u ciebie pracować bo ich zajedziesz zadnego dnia wolnego nie będą mieli po 12 godzin wszystkie święta hihihi

@anonymous

ja tez wiem mim jestem i nie stawiam pracy na pierwszym miejscu teraz byłem sobie w górach i zaliczyłem prage bardzo ładne miasto w Polsce takiego nie zobaczycie polecam zwiedzić tym co nie byli jestem zadowolony jak mam dzień wolny i mogę sobie gdzieś pojechać tak praca jest ważna ale co mamy tylko pracować wszystkie swieta za marne pieniądze jak na przykład w totolotku do starości to co to za rzycie ja miałem super 1 i 3 a ty miałeś pewnie super klientów i 200 stówy

@anonymous

a tak wogóle jak tobie może przeszkadzac praca w swieta jak ty nic nie wierzysz pisałaś /eś nie obchodzisz swiąt a w polsce nawet lewaki mają honor ale ty nie masz honoru jesteś takim /taka zwykłym sprzedawczyk co by matke ojca sprzedał żeby miec tylko zysk z tego

Bartek

Czy warto i czy jest sens na aplikowanie? Jak się pracuje?

@Bartek

warto, aplikuj

@Bartek

sam się przekonasz czy warto jak cie przyjmą to zależy czego oczekujesz bo jak dla mnie to szkoda czasu

@orbit

daj sobie spokój z pracą w totku, będziesz chodził wszystkie Święta do pracy np.majówka otwarte do 18,30 , zero urlopu bo umowa zlecenie, więc nawet jak sobie zrobisz wolne to bezpłatne a potem będziesz musiał po urlopie odrabiać po 10 godzin dziennie, więc najpierw wypoczniesz a potem będziesz podwójnie harować.

@efgh

Jak ktoś jest mało zaradny to w Totolotku nic nie zarobi i nic nie odłoży i niczego się nie nauczy

@anonymous

a czego się można w totolotku nauczyć jak kupony wbijac tak palce sobie wyrobicie a ty jesteś tak zaradny ze po twoich wpisach widze jak firme otwierasz pewnie będziesz gdzieś na punkcie siedział kolejne 10 lat i lizał wiadomo co hihihi

@orbit

zazdrościsz mi i tyle, bo mam swoje poglądy i nie boję się o nich mówic. Markę sobie wśród klientów wyrabiam doskonałą, radzę sobie znakomicie, a wiesz czemu? Bo mi się chce i działam i to wszystko determinuje!

@anonymous

ja ci nie zazdroszczę raczej spułczuje wróć na ziemie

Malopolska

Po co komu dni ustawowo wolne od pracy jak i tak oczywiście totolotek do pracy musi iść :)))) brawo.... 1,3 maj o całą godzinę skrócone, wow.

@Malopolska

Hahaha, gdzie teraz są zwolennicy Panny G? To jej robota.

orbit

jest mój anonymus kochany już mu ciśnienie podnieśli a to (usunięte przez administratora)

@Malopolska

przychodząc do pracy do zakładu bukmacherskiego chyba logiczne jest, że w święta także się pracuje.... zawsze 1 i 3 maja punkty były otwarte... nie rozumiem więc skąd to zdziwienie.... jak nie chcecie pracować w te dni proponuje się zwolnic i poszukać czegoś innego, a nie ciągle marudzić...

nick

przynajmniej te osoby na zleceniu będą mogły trochę sobie dorobić.... ja nie widzę żadnych przeszkód... i tak w tygodniu jest wolne i tak. co za różnica czy przyjdę do pracy 1,3 czy 10 maja...

Śląsk
@anonymous

A czy 1 i 3 maja liczysz na tłum ludzi?Powodzenia święto a my do 18.30 porażka.Uważam,ze do 15 spokojnie by wystarczylo

@anonymous

ja jade na majówkę w góry i radze brać wolne wszystkim pracownikom totolotka co was zwolnią i tak macie umowy za zlecenie to wam nic nie grozi żadna dyscyplinarka ale by było super jeden punkt u anonymusa otwarty

@orbit

Jest coś takiego jak honor, jak odpowiedzialność za to, co się podpisuje... Dopóki mam umowę z Totolotkiem, to nie będę się zachowywać wbrew tej umowie

@anonymous

tak tak tylko słyszałem ze totolotek niema zadnego honoru pierwsze daje umowy o prace a potem nie przedłuża czy to prawda ??

@anonymous

anymus, mylisz się, nie zawsze było otwarte 1 i 3, jeden z tych dwóch dni był wolny i przede wszystkim otwarte do 15 a nie 18.30!!!!

@nick

anonymus jak żyjesz tylko pracą i nie masz do kogo do domu wracać , to się nie dziwię ,że Tobie to bez różnicy, bo pewnie totolotek to Twoja jedyna rozrywka.

@efgh

Dla Twojej wiadomości, mam rodzinę, hobby, dodatkowo sobie dorabiam i pracuję zdalnie. Uczę się też zaocznie i w planach mam założenie własnej firmy....

@Malopolska

współczuję rodzinie, bo wcale Cię nie widują

M

Radzę wziąć się za robotę, a nie ciągle oczerniac panią Gosie i kierowników, przecież jak sie nie podoba, to można pojsc do pracy gdzie indziej...

@M

dokładnie, jak komuś źle niech spada

?
@M

Zacznij od siebie to po pierwsze. A po drugie są to opinie pracowników. Ale widocznie boli i jest wstyd za takie zarządzanie bo widać po wynikach a powinno dać dużo do myślenia. Takie opinie są pomocne dla zarządu ale nie tutaj.

@anonymous

tak piszesz o e toto a już otwieraja więcej punktów od was i z tego co słychać to się was nie boją bo mają kasy tyle co wy im nawet do piet nie dorastacie już nie długo was też zjedzą popatrz na same kursy jakie oni oferują a wy 400 punktów otwierają już podobno i co ty na to gośiu już gul skacze co nie

@M

u was tak sami studenci pracują co sobie do studiów dorabiają bo wszyscy porządni już odeszli do lepszych prac

@anonymous

no no nerwy puszczają jak się prawde pisze od razu spadaj gośiu podwójna meliske dzisiaj wypij

@M

co lepsi to już poodchodzili to kto jeszcze ma odejść studenci to kto u was będzie pracował/\? zatrudnijcie emerytów ale jak dziadki będą kupony puszczac szkolenia dla emerytów zróbcie

@orbit

porządni też jeszcze zostali. umowa do czegoś mnie zobowiązuję, więc tutaj jestem. przede wszystkim nie pluję jadem na swoją firmę i szefów. to są takie zasady, które odróżniają porządnych ludzi od rynsztoku...

@orbit

to miłe, że bierzesz mnie za gosię. potwornie mi to schlebia.

@anonymous

tak to tylko może gośka pisać

@anonymous

dla mnie ty czyli gocha to nikt a rynsztok to wasza firma ;;;;;

@anonymous

tak tak umowa to robienie gały u was

@anonymous

a kto to gocha jakaś tam dyrektor która prezesa nie mówie co robiła i na dyrektora awans meże nie ma bo kto by ją chciał przezwisko ma wredna zmija a dla ciebie to zaszczyt to ty dopiero jesteś coś nie teges

Poznaniak
@orbit

Znam Gosie tylko że szkoleń jest osobna kierowniczym stanowisku naszą przełożona należy jej się szacunek nieważne czy ja lubimy czy nie pracuje długo są sprawy które mi się podobają i są takie które nie. Ale lubię tą pracę i szanuję swoich przełożonych i klientów. Żal mi ciebie bardzo. Plujesz takim jadem masz chyba problem z samym sobą

@Poznaniak

a mi zal ciebie bo nie masz własnego zdania robisz to co ci dyrektor powie g znam takich jak ty byś wszystkich sprzedał żeby się tylko podlizać taka jest prawda

Prawdziwy P
@Poznaniak

Nie rób siary człowieku i zmień login.Poznań to dumne miasto i najpierw szacunek należy się kolektorom bo to oni wypracowywuja zysk spółki. A tego z jej strony nie widziałem po akcji Noworocznej.

@Prawdziwy P

jakaś krzywda się stała wielka, że poszedłeś tego 1 do pracy. Mi nie

@anonymous

no bo tylko totolotek w nowy rok otwarty był a reszta bukmacherów była zamknieta powinni zakazac w zakładach bukmacherskich pracy w niedziele i swieta bo to też handel a to z tym nowym rokiem to wymysł pani g i tak większość była zamknieta bo kto przyjdzie po sylwestrze do pracy ja rozumiem policje pogotowie ale jakieś bukmachery smieszne

@orbit

Człowieku weź ty zmień pracę wszystko Ci źle na każdego plujesz jadem niezrozumienie po jaką cholere pracujesz skoro wszystko jest źle

@orbit

Kolejny państwowiec, który za pomocą ustawy chce dyktować ludziom jak mają żyć i w jaki dzień mają pracować. Mi jakoś korona z głowy nie spadła, kiedy siedziałam te 5 godzin 1 stycznia..... Też myślałam, że to zły pomysł, ale ludzie jednak przyszli i obrót całkiem niezły był

@anonymous

Masz rację bylem w pracy 1 stycznia i nie narzekam przyszłe prosto z balu sylwestrowe go ruch miałem duży czas Minolta szybko. Utarg duży. Ten jeczacy gość jest jak wrzod na dwupiętrowy zapomniał orbit że my święta mamy wolne a konkurencja pracuje. Ja jestem zadowolony korona z głowy mi nie spadła idąc w ten dzień do pracy

@Abc

Na szczęście nie pracuje w waszej firmie jestem waszym klientem i dużo wiem od innych i piszę prawdę ale po waszych wpisach już nie będę u was grał

@orbit

I całe szczęście takich jak ty nam nie będzie brakowało. Nie pracujesz to po jasną cholere się wypowiadasz za pracowników. Idź tam gdzie ci lepiej a nie siej fermentu.

@Abc

Kiedyś pracowałem i wiem jak jest teraz a jak było parę lat temu i nikt mi nie zabroni pisać prawdy niech wszyscy wiedzą co się u was dzieje piszę prawdę a to co niektórych tutaj boli.

@Abc

wrzody to wy i obłudnicy razem z anonymusem chyba na jednym punkcie pracujecie i razem na tym balu sylwestrowym byliście tylko we dwoje piliście wode gazowaną o północy a gdzie to taki ruch był w nowy rok bzdury takie już nawet was lotto nie ratuje to punkty pocztowe otwieracie zenada

@Abc

gdzie to takie utargi są takie duże w nowy rok ??? no napisz jeśli masz odwage ale ty jesteś tępy i cykor bo się boisz pewnie w gdyni u pani dyrektor

@anonymous

no bo ty byś wszystko zrobiła dla firmy tylko o sobie nie myślisz a ty gdzie pracujesz na jakim punkcie co ??? no napisz jak taka co odwagi brak tak myślałem szara myszko

@M

radze traktować pracowników poważnie a nie myśleć tylko o swojej d...e do zarządu

@Abc

jak ja tam grał nie będę to możecie punkt zamykac hihihi bo tam już nikt nie gra

@orbit

Tyle podobniez o firmie wiesz a nie wiesz że tylko w nowy rok pracujemy a poza tym reszta dni pozostaje wolne jak do tej pory mój punkt działa super mam super klientów kulturalnych i na poziomie. Dobrze ze nie mam takich celów opornych umysłowo idź do konkurencji straty nie będzie

@orbit

Ja mam też super kulturalnych klientów i przychodzą nowi. Punkt się rozwija

@anonymous

ale smieszne piszesz z dwóch linków jako anonymus i abc gdzie się tak ten punkt rozwija napisz. Pewnie nie siedzisz na zadnym punkcie jesteś zwykłym hejterem i robisz wode z mózgu pracownikom

@anonymous

ale już się nikt na to nie nabierze bo każdy widzi jakie u was szambo w którym sami toniecie

@orbit

Szkoda mi ciebie człowieczku tyle w tobie złości i nienawiści do ludzi, i firmy ty musisz być bardzo nieszczęśliwym gościem podobniez kiedyś pracowałeś u nas. Jak to dobrze że już nie. Bo jesteś jak zbuk. W moim rejonie mam fajnych kolegów i kolezanki zmień ty lepiej forum dla frustratow

@orbit

człowieku Ty wszędzie jakiś podstęp widzisz..... Już byłam Gosią, teraz piszę również jako Abc zdecyduj się. Tak swoją drogą. Po co tu piszesz skoro jesteś niby tylko klientem? Chce Ci się? Jestem klientką biedronki, ale nie piszę na ich forum pracowniczym.... Bo niby po co?

@Abc

Ja jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony z życia w przeciwieństwie do Was ja też mam super kolegów i koleżanki w pracy a nie obłudników,którzy jak jesteś z nimi to ci świadczą a jak już nie to Cię obgaduja. Może tu pracuje albo nie ......

@anonymous

wiem o waszej firmie tyle że jak bym to ujawnił to by wam w piety poszło jak było jak pracowałem ale nie chce brudów prac i szkoda mi pracowników co jeszcze pracują bo by jeszcze poszły siedzieć a wam by taką kare dowalili że hhohoho

@anonymous

ja wiem po co pisze bo mam powód a pisze prawde o was samą prawde

@Abc

zbuk to raczej ty już wam tam gul skacze ze ktoś o waszej firmie pisze prawde a nie tylko słodzi jak to u was dobrze niech się dowiedzą ci co się u was chcą zatrudnić jak jest naprawde nie ma tak słodko niestety jak wy się macie z anonymusem

popo
@Abc

to w jakim punkcie Ty pracujesz , że masz święta wolne????? chyba nie w totku???

@popo

święta Bożego Narodzenia są wolne oraz Wielkanocne. Ja tam nie obchodzę tego, ale są wolne

nie z wami

i jak tam w pracy kochani?

@nie z wami

katastrofa, porażka , zero ludzi, nie wiem kto wpadł na taki "genialny" pomysł,żeby do 18.30 otwarte punkty

@nie z wami

ktoś, kto nie ma szacunku do pracowników zakpił sobie z nich

@nie z wami

uważam, że trzeba to zgłosić do odpowiednich służb, bo tak nie można wykorzystywać ludzi, markety pozamykane a my jesteśmy chlebem powszednim i musi być otwarte!!!!

@wśiekły

to teraz nie dziwne dlaczego tacy a nie inni wygrywają wybory... no cóż demokracja jest zawsze głupia

orbit

uważam ze każdemu co pracuje nalezy się godny zarobek ze wszystkimi swiadczeniami z normalnym płatnym urlopem a nie jakieś zlecenia to jest zwykły wyzysk a tak samo przy umowie o prace można mieć nadgodziny to jak nie można dorabiać jestem stu procentach za tym kodeksem w końcu w Polsce będzie porządek a dziś już każdy boi się na czarno zatrudniać w końcu ci prywaciarze będą musieli coś dac od siebie a nie tylko bogacic na ludziach i domy kupować i merce

@orbit

a niech sobie beda na takim poziomie jak sa teraz , dlaczego to panstwo zabiera mi z moich wypracowanych pieniedzy tyle kasy? zarobek brutto powinien trafiac caly na nasze konto i to odnas by zalezalo gdzie sie lecze , ile sobie odloze na emeryture , gdzie zaplace podatek . I bylby koniec z pompowaniem kasy w trupa pod tytulem zus

@orbit

gdyby nie te prywaciarze, to tego państwa już by nie było......

@orbit

"jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują. nie dziwcie się, że macie bezrobocie" Milton Friedmann

@anonymous

nie obchodzi mnie jakiś Milton friedmann zadałem proste pytanie czy to prawda ze totolotek nie przedłuża umów o prace tak czy nie???:::

nic o tym nie wiem

@anonymous

to pewnie coś zle słyszalem na ten temat bo jak by to była prawda to by to były naprawdę zwykłe s....e jak by tak robili z pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A