Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

Basia

Ja może z innej beczki? Kto miał ostatnio egzamin i ile było na udzielenie odpowiedzi na pytanie?

@Basia

To jest to samo co w tych e szkoleniach w narzędziach kolektorskich

@124

Tak, ale w pierwszym jest chyba 30 sekund, a w tym gdzie Bet Club dużo więcej

G
@Basia

Chyba minuta była jak dobrze pamietam. Ale pytania masz te same wiec luz

Geezy00

Tragedia, smieszna obsluga klienta jedyne co robi to wkleja formulki. System typowy by wy****ać na kase... Czas oczekiwania na jakiekolwiek kroki/odpowiedz to tez zart. Nie polecam, najgorszy bukmacher w Polsce. Moje sugestie dla Totolotek S.A: Najlepiej zakończenie działalności

@Geezy00

pomyliły ci się fora :), to jest forum do oceny totolotka jako pracodawcy, a nie jako bukmachera

@Geezy00

Ciekawe czy ty bys byl Taki madry siedziec w pracy po 10 g I obslugiwac takich wlasnie jak ty.... Czasami czlowiek MA dosyc :) najlepiej na forum komus tylek obrobic anonimowo albo skargi pisac do firmy jaka to nie jest zla obsluga... A nikt nie pomysli o tym ze osoba ktora pracuje tez moze miec gorszy dzien... Tez jestesmy ludzmi!!

@Geezy00

Co ci nie pasuje w obsłudze?

neee

Radzę Wam wszystkich złożyć pokłon dla jedynej i kochanej Gosi!!!!

crazy girl
@neee

Ja mam w domu ołtarzyk i się modlę do niej codziennie

Co

Czy ktoś miał w poprzednim miesiącu problem z premia?

@Co

Wypowiedzcie się. Jestem ciekaw

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Marta88

Wiadomo coś na temat tajemniczego klienta?

baby
@Marta88

tak z lotto będzie chodził.Mamy zaproponować dodatkowy produkt z lotto :D :D :D

niepoprawna politycznie
@baby

nie mam u siebie w punkcie lotto. mam szczęście tym razem

Jasia78
@baby

Hahaha nie płacą nam za lotto więc jaką mamy mieć motywację żeby się starać?

Kasza
@Jasia78

totolotek to jest błazen wśród bukmacherów Ani Sts ani fortuna nie mają w swojej ofercie lotto bo im to niepotrzebne są zakładami bykmacherskimi i nie rozmawiają się na drobne A Totolotek jakieś wysyłanie paczek ,lotto i jeszcze nie potrafi zapłacić pracownikom za ponadprogramowe obowiązki. Zatrudnialiscie się w zakładach bukmacherskich A nie W punkcie lotto przecież To co was obchodzi tajemniczy z lotto przecież nawet wam za to lotto nie płacą Totolotek wcześniej czy później upadnie

Xyz
@Jasia78

Dokładnie tak. Roboty dużo więcej tylko zapomnieli zapłacić za to Lotto ale wymogi są. Brawo. Ludzi szanujcie bo macie ich coraz mniej. A nowych niema.

surre
@Xyz

za to lotto to by mogli więcej płacić. np. 1zł brutto do wynagrodzenia albo chociaż totomixera przywrócić. z tym się zgodzę

Nosorry
@Kasza

Właściwie to w umowie ujęte jest że możesz zostać zobowiązany do sprzedaży produktów Lotto w ramach tejże umowy.. Radzę poczytać dokładnie swoją umowę.

krzysio
@Nosorry

Proszę zacytuj mi swoją częśc umowy bo ja niestety nie mam czegoś takiego :D

No sorry
@krzysio

"Zleceniodawca może również w ramach wynagrodzenia, o którym jest mowa w &8 pkt 1, powierzyć zleceniobiorcy obowiązki bezpośredniego prowadzenia gier losowych i wypłaty wygranych w grach losowych prowadzonych przez Totalizator Sportowy Sp. Z o.o, po uprzednim uzyskaniu przez zleceniobiorce świadectwa zawodowego uprawniającego do tychże czynności."

No sorry
@No sorry

Oczywiście wspomniany &8 punkt 1 to nic innego jak stawka godzinowa przypisana do tej umowy.

Mateusz

Czemu kuleczki losuje maszyna a nie człowiek? Uczciwiej i lepiej by było jakby prowadzący/prowadząca losowała kuleczki z zawiązanymi oczami szalikiem na oczach z kuli z piłeczkami. Maszyne to można sobie ustawić...

Co
@Mateusz

? Xd

iiii

Kocham Gosię. Jest najlepsza!!!!

Sarkazm
@iiii

No tak ty u niej o 16 na wigilii a pracownicy dopiero 2 godziny później w swoich domach usiądą do stołu wigilijnego. A obroty od 14:00 do 16: 00 po 10 tys.

@Sarkazm

Ja zamykam szybciej bo na wigilie musze dojechac do rodziny a mam dobre 3 h drogi wiecc Soryyyyy

iiiii
@Ania

Powinni Cię za to wywalić z pracy!!!

@iiiii

Za co za to ze zamkne 30 minut szybciej i zglosze kierownikowi ja tego dnia moge wogole nie przyjsc isc na L4 albo na zaddnie wiec co ty mi tu piszesz za glupoty!A pozatym jak chca to niech zwolnia plakac nie bede . SA Swieta i chce je spedzic z rodzina.Najwazniejsze ze otworte !!!Kolektury czasami wogole nie sa otwierane stoja i jest dobrze a ja mam nie jechac do rodziny .Paradio!!@

Lolo
@Ania

I słusznie. Każdy chce mieć święta. Skoro zglosisz wcześniej RKS to co za problem. A ten iiii niech dalej kocha swoją Gosie i farmazonow nie pisze.

Karol13

I w święta wolne;)

Madzia
@Karol13

A do ktorej wigilia i sylwester jest???

Karol13
@Madzia

Do 16

Dominika

U kogoś jeszcze jest zimno/brak ogrzewania na punkcie?

@Dominika

U mnie niestety brak ogrzewania

Bunt123

Ludzie ze zlecenia! Zbuntujcie się i nie przychodzicie do pracy może to coś zmieni! Nie przychodzcie w wigilie, sylwester, nowy rok! Może zobaczą ze bez pracowników punkt sam na siebie nie zarobi. Niech nas zaczną szanować!

Dyka

Jestem za !!!!!

Podpinam się :D

surre
@Bunt123

w wigilię czy sylwestra to sklepy są otwarte, więc z czym macie problem to jest normalne!!!! a o nowy rok miejcie pretensje do klientów, bo przyszli i pewnie widząc obroty p. dyrektor również i tym razem otworzy punkty. jak wam tak źle to się zwolnijcie!!!! to nie jest problem znaleźć za was ludzi! uwierzcie mi

Jacek

Bardzo dobry pomysł

@surre

Haha chyba coś Ci się pomyliło. Wiesz jak ciężko jest znaleźć ludzi? Jak moja zmienniczka Odeszła to byłam na punkcie sama przez 4 miesiące bo nie mogli nikogo zatrudnić. Zreszta nie wiem czy zauważyłeś/ as nie jesteśmy sklepem :)

@surre

Głupiego gadanie. Pretensje do klientów bo przyjdą? Jak jest otwarte to przyjdą. Jakby sklep był otwarty 01.01 to ludzie tez by poszli.

Basia

Witam. Zastanawiam się czy aplikować. Szukają pracowników w Katowicach. Warto?

KACPER
@Basia

Jesli chce Pani pracowac tylko na umowe zlecenie , bo na inna nie mozna liczyc I pracowac w swieta np 11 listopada, trzech kroli I nowy rok za 12 zl na reke to moze Pani aplikowac :))

Nich
@KACPER

Za 10 zl na ręke, niestety

KACPER
@Nich

Serio? To Ile masz brutto

Arek

Ostatnio przychodzę do jednego z punktów (duże miasto) a znajomy pracownik mówi, że jak wygram to żebym jutro nie przychodził przed południem. Dlaczego pytam. A on na to, że zamknięte. Jak to? Przecież normalny dzień. Bo ludzi brakuje :) Czemu się zwalniacie drodzy pracownicy totolotka? Gdzie wam będzie tak dobrze?

Wkurzony
@Arek

Sorry za taka stawkę do tego światek piątek w pracy. Wychodzisz rano o 8 wracasz o 20- nie masz życia. Ludzie maja gdzieś taka prace za 12 zł na h.

Bbb
@Arek

Pani dyrektor pozabierała premię,totomixera ,nie daje podwyżek więc ludzie odchodzą.Myśli ,że takie kokosy nam płaca.Śmiech na sali.Zadowolony pracownik=Wydajny pracownik,nikt nie będzie za grosze w święta pracował.

@Bbb

Jak zabrała premie?

Xxxx
@Karo

W sierpniu co zrobiła z premiami ??Jak postąpiła ?

@Xxxx

Nie wiem bo mój punkt nie wyrobił targetu od sierpnia..

Karo

Czy są jakieś dodatki na swieta?

@Karo

Nie

Ggu

To oddaj jej premie i pracuj w każde święta za najniższa krajową :D

Haj

Ile macie na zleceniu? Tez 12 zł na rękę?

12 niestety

14 brutto

@518

14,50 na reke??? To w jakim miescie jesli moge wiedziec

xman

czesc mam pytanie, jak przeniesc aplikacje totolotek ze smartfonu na nowy smartfon

Zbigniew
@xman

Może warto zwrócić się z tym pytaniem bezpośrednio do pracowników w punkcie Totolotek? Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Dlaczego chciałbyś przenosić aplikację? Czy nie łatwiej będzie ją po prostu zainstalować od nowa na nowym urządzeniu?

A jak święta w Totolotku? Ktoś coś wie?

Haj
@12345

No pewnie 26 27 nieczynne?

Ala

Ale pewniw 1 stycznia w pracy hehe

@Ala

Jak ludzie ze zlecenia się dają to idą.. jakby się zbuntowali to by nie poszli i byłoby zamknięte. Nie mówię tu o umowie bo zdecydowana mniejszość ma umowie o prace

Wigilia do 15 - 16 a 25 I 26 nieczynne

A 31?

MAG
@543

Do 18 :00tak jak w kazdy poniedzialek nie ma co liczyc ze skroca i 1 praca!

@543

31 pewnie normalnie do 18 :) no i 1 go nie wiadomo... W Tamtym roku bylo otwarte Chyba do 16. Ale jesli Macie umowe zlecenie to poprostu powiedzcie ze nie mozecie :)))

T
@1234

A jak macie umowy o prace to na zadanie:))))

Olo

Osoby na zleceniu - ile macie na godzinę? Zastanwiam się czy jest szansa na podwyżkę?

@Olo

Na podwyżkę z jakiego tytułu?

Lasia98
@1234

Podwyżka będzie od nowego roku

KASIA
@Lasia98

Noo no czekam na nia zobaczymy jaka bedzie ta podwyzka.. Jak mala to czas spadac z Totolotka!!!Bo tak naprawde zarabiamy najmniej z Bukmacherstwa!

@KASIA

Jak najmniej?? Przeciez sts czy Fortuna tez Daje najnizsza krajowa :)

K

Z tego co wiem stdy maja umowy i na dzien dobry 2400 a my 2100

feeel
@1234

z tytułu dbania o doświadczonego i dobrego pracownika.

Kocur
@1234

Nic innego nie mają. Pracowałem w sts i niczym się nie różni w placach i umowach. Od nas. A pozatym jakie podwyżki od nowego roku. Ludzie kochani....... Przecież podniosą najniższą krajową to nam też podniosą.

ANTEK
@KASIA

Ale bzdury piszesz Ilekroć wyrobiłem cel zawsze coś dodatkowo wpadło czasem nawet cel osiągał próg 145 procent i 800 zl premii dostałem fakt nie zdarza się to często ale się zdarza nie słyszałem żeby sts czy fortuna dawały pracownikowi takie premie

KASIA
@ANTEK

Ale daja umowy a to bardzo duzo!!!A premie jak wyrobilam dwa razy do roku bo takie mi dawali cele ze nie mialam szans to Soryyyy.Macie prawo pracowac w tej firmie ja przeszlam do konkurencji i jestem zadowolona pracuje mniej a pieniadze te same a nawet wieksze .Sorki ale pracowalam w tej firmie kilka dobrych lat i kokosow tam nie zarobisz.!!A swieta wszystkie bedziecie pracowac bo firma do tego dazy!!!Siedziec po 200 h a gdzie zycie ludzie!!!!!!

@Kocur

Dokladnie.... Mialem ostatnio propozycje prscy w sts I Pani MI zaproponowala najnizsza krajowa... Z tego Co slyszalem to premie Tam sa bardzo rzadko od Pani menager ktora przydziela komu chce I Ile chce. Dodatkowo jak potrzebuje zastepstwa to musisz jechac do innego miasta a w totolotku akurat Co do tego to nie MA takich cyrkow. Uwazam ze jest to chore zmuszac kogos w wolny dzien do wziecia zastepstwa a jak nie to ponoc wielki foch p menager. MI sie udalo kilka razy wziasc bardzo dobra wyplate w totolotku dzieki premii

@KASIA

To fakt jedyny plus sts to jest to ze odrazu masz umowe, najpierw na 3 miesiace a potem nie wiem na Ile ale przynajmniej umowa o prace. Ale poza tym nie dostaniesz nic :))) a o premii mozna zapomniec. I przychodzisz 5 dni z rzedu po 12 g....

Olo
@1234

Z takiego ze za 12 zł na h nie da się żyć?

Kajak

Wie ktoś coś o tym? Dziś tj 26.10. przyszedł komunikat z centrum „w związku z ustanowieniem 12.11. dniem wolnym od pracy uległ zmianie wymiar czasu. Aktualne grafiku umieszczone w systemie” tyle ze żadnych zmian nie ma. Jak było 7h w niedziele i 8h w pon tak jest nadal

i wanna
@Kajak

Zleceniobiorcy z tego tytułu mają 8h pracy więcej, a osoby z umową o pracę 8h pracy mniej na listopad. Stąd nowe grafiki

KA
@i wanna

Mogli chociaż godziny zmienić tego 12 Ale po co niech siedzą wkoncu w poniedziałki tyle sie dzieje!!!

MARTA
@KA

Konkurencja w 12 prscuje do 16 a my co!!!?jak zawsze siedzimy jak ciolki

11.11 i 12.11 nawet godzinki krócej nie mamy. Ehh.. Pewnie przyjdzie w święto, jakiś Marian puścić kupon za 2zl, bo spacer mu się przyda po obiadku..

Ma
@..

Po co pomyslec tyle pracy by miala pani przy robieniu nowego grafiku a co tam niech siedza a cala Warszawka wolne!!!Gdzie ta sprawiedliwosc!!!

@Ma

No tak... Myślę, że by ich to przerosło, więc niestety musimy przyjść do pracy.. Bo przecież u nas nie ma możliwości puszczenia kuponu na poszczególne, inne dni, tylko musimy na bieżąco,bo może akurat dziś przyjdzie ktoś, to będzie chciał zagrać zdarzenie za 2zl. Hahah..

@..

Albo wez przyjdz do pracy w Nowy Rok żeby jakis ciul mogl se popykac w wirtuale za zeta milion piecset kuponow.. Wrr..

@Ambiwalentna

No.. Bo przecież my nie mamy nic innego do zrobienia w Nowy Rok,tylko rano trzeba wstać i iść do pracy i czekać, jak na zbawienie, żeby jakiś burak na kacu przyszedł, zabił nas smrodem i puścił sobie kuponik.

Leo

Przecież 11 jest nieczynne

No chyba jednak nie

Ma

Chyba nie w Totolotku hehe

magazine
@Ma

piszecie o osobach z umowami o prace czy o zleceniówkach? bo jeśli zrobią nowe grafiki to po (usunięte przez administratora) dostana zleceniobiorcy bo umowy o prace i tak muszą wyrobić swoje godziny. a jak zrobia świeto 15 listopada to tez od razu wolne. no ludzie!!!

Leo
@Ambiwalentna

Serio? Patrzyłem ostatnio w grafiku i było na czerwono i 1 i 11

mike

11 listopada pracujemy jest do 16:30 1 listopada kolektury są nieczynne

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A