Opinie o Totolotek S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Totolotek S.A. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Totolotek S.A o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Totolotek S.A w Warszawa

jANEK

Hahhaaha, pracowalem w totoku z 7 lat temu, widzę NIC sie nie zmieniło :D Jaką macie teraz stawkę na umowę zlecenie?

@jANEK

12 netto

@124

12 netto ??? Gdzie ??? Mam 14 brutto, wychodzi mi 9,94 netto!

@Haha

Od kiedy 14 brutto to 9 z groszami? Również mam 14 brutto i wychodzi mi 12 zł na rękę. A i tak była rozmowa o podwyżce i cisza..

@Gdh

14×0,71=9,94 Matematyka się kłania ????

@Gdh

12 na rękę? Pochwal sie to jak liczysz ...

Jak*

Dsg
@Haha

Tez mam 14 brutto i wychodzi 12 na rękę wiec dobrze liczy. Zreszta chyba widzę po wypłacie ze mam 12.

Dsg
@Haha

Zreszta nie jest tak ze ktoś zle liczy. Osoby uczące się, studenci do 26 roku życia maja 12 netto Osoby, które nie opłacają składek chorobowych maja 10.30 netto A osoby, które dobrowolnie opłacają składki chorobowe maja 9.94 netto Proste? Wiec po co się kłócić?

Madzia

jak wyliczyc premie?

Martyna 55

Hej.I co robicie 1 stycznia?przychodzicie normalnie do pracy?

Toto1
@Martyna 55

Ludzie nie dramatyzujcie z powodu 4 godzin pracy... Zawierając umowę wiedzieliście na co sie piszecie.

@Toto1

I tu sie mylisz.. Jak zawieralam umowę to nawet 6ty grudnia był wolny.. Nie wspominając o tym że kto by podejrzewał że w nowy rok zechcą punkt otwierać..

@Ambiwalentna

15 lat pracuję i 6 grudnia się pracowało. Co za pierdoly piszesz. Zwolnij się. I po sprawie.

Heeej
@Martyna 55

Nie przychodzimy. Nawet klienci mówią ze powinni być zamknięte bo 1 się trzeźwieje a nie pracuje :)

Dddd

Nie

@123

Pracowalismy bo ustawowo wolne 6 stycznia jest od niedawna.:)

Ha

Robię sobie wolneeee ha

@123

W 2016 i 2017 roku 6 stycznia bylo zamknięte. Specjalnie dla Ciebie sprawdziłam w starych saldach punktu.

Chodzilo mi o 6 stycznia boszz pomylic sie nie można.. Szlo sie domyślić

mam
@Ambiwalentna

Ja szaleję w tym Totolotku i nigdy nie zamierzam przestać. Ta praca to dla mnie istna przygoda i ja nawet 1 pójde do pracy. nic mnie nie powtrzyma przed sukcesem w tej pracy

@Martyna 55

Tak przychodzimy.. Nie ma co się kłócić o jaden dzień w roku.. Grunt że święta mamy wolne.

Baw się i szalej
@No sorry

To fajnie spędzasz sylwestra chyba bez imprezy, tylko spać o 24 żeby do roboty wstać. Szkoda

@Baw się i szalej

Niekoniecznie. Wybieram sie na imprezę która skonczy sie nad ranem zapewne. I da się wrócić do domu, przespac jeszcze kilka godzin i wstac do pracy. Wystarczy chciec. A jak ktoś chleje na umor i nie potrafi sie doprowadzic do ładu w kilka godzin no to bedzie mial z tym problem.

@Toto1

Nie 4 godz tylko 5 godz....

Xxxxx
@No sorry

Ty się żalisz czy chwalisz ????????????????????

searching
@Kasia 525

To rzeczywiście długo. Uważaj, aby się specjalnie nie przemęczyć :)

Jjjk

Już nie 6 stycznia pracujemy

@Xxxxx

Chwalę się. Nie pasuje? Nie czytaj.

Juzio
@No sorry

To się zastanów co piszesz.Żenada ...

@Juzio

Piszę to co myślę a że dla Ciebie to żenada to już Twój problem, nie mój.

n

15 lat kto tam tak długo pracuje pupilek pani g

Ola

Orientuje się ktoś ile razy w ciągu dnia może przebiec jeden pies w Toto-Racing? Bo kłócą mi się klienci i jeden twierdzi, że 2 razy, a drugi, że tylko raz na kilka dni.

Jjn
@Ola

Raz na kilka dni, poszukaj w Google są strony które mają wypisane statystyki danych psów oraz statystyki danych dni i niemożliwe żeby jeden tego samego dnia dwa razy biegł.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Totolotek S.A? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
@@@@

Ustawowo sklepy powinny byc czynne do 14 ,ale co tam Ustawa ktora nas nie dotyczy bo my to punkty uslugowe.Nie ma sprawiedliwosci.Tak wiem zaraz bedziecie pisac to sie zwolnij .Tak Ok ale tu chodzi o podejscie do ludzi co maja ludzie zrobic ktozy musza dojechac do rodziny itp.Achh

Magda
@@@@@

Zaraz Ktos napisze zwolnij sie nikt za toba plakaac nie bedzie... Nie wiem po Co takie rzeczy pisac... Ja tez uwazam ze do 14 max 15 bylo by jak najbardziej wporzadku... Wspolczuje tym ktorzy Maja daleko do domu... Wracasz I jeszcze masz pelno roboty czyli wogilie zaczniesz Chyba o 20....

Beti

Pani Margaret prawdopodobnie zakończyła swoją misję. Jak informują media spółka została sprzedana! Co dalej? Będzie, będzie zabawa, będzie się działo! (usunięte przez administratora)

@Beti

niemożliwe. gosia nigdy stad nie odejdzie

@wierna

nic nam i jej się nie stanie, jestem tego pewna

Pati
@wierna

wlasnie akurat ona i kierownictwo powinno się bac

@Pati

niby dlaczego? ona jest ok. kierownik jest ok. niech Niemcy niczego nie ruszają!

jkallmmmm

Gosiu, proszę. Połączmy się, mamy tylko siebie. wszyscy bądźmy jednością. Przeglądam się z boku i nie widzę radości. musimy ogarnąć razem wszystko i znowu się smiac!!!!!

wierna

my być tam my być tu, ty nam daj ognista woda pic. my ja pic az do rana nasza woda ukochana my ja pic my ja pic a potem pasc

Batrek88

Byl u kogos tajemniczy z lotto?

@Batrek88

Hahah pewnie tak samo jak ten z totolotka za którego nam premie ucieli... Ani widu ani słychu

@Ambiwalentna

był tajemniczy na bukmacherkę w sierpniu. musialas zle wypasc i się wymadrzasz

Pos
@olisadebe kręci dziurę

U mnie byl w Sierpniu i bylo zastepstwo i co czlowiek ktory siedzial na zastepstwie nic nie zaproponowal i premie mi zabrali i czy to jest sprawiedliwe??? Nieee bo nie odpowiadam za ludzi nie z mojego punktu.Echh szkoda gadac.Bo tak to mogls bym miec ale do zmienika a tak zabrali i koniec

@olisadebe kręci dziurę

Skoro byl to dlaczego nie ma zadnego raportu z jego wizyty? Ani zadnego dowodu poza slowami kierownika?

Pos
@Ambiwalentna

Tak powiedzial kierownik ze byl a czy ja widzialam cos na oczy jakiej papiery to wszystko na gebe

Hfjf

Macie premie?

Pati
@Hfjf

Nie, bo u nas i tak sie nie wyrobiło planu

@Pati

Chodzi mi o tych którzy wyrobili ;) ale dzięki za odp :)

@Hfjf

Tak. Mam

Pracownik POS

(usunięte przez administratora) KOCHANI ! Totolotek sprzedany , NOWY WŁAŚCICIEL z NIemiec ! coś wiecie od swoich RKS- ów ? Czy będzie lepiej ? czy zamkną firmę ? Czy będzie Rebranding ?

@Pracownik POS

Coś może na rzeczy jest bo mierzyli punkty

Jkkd
@Ttt

A właśnie ktos wie w jakim celu mierzyli punkty?

@Jkkd

Nikt nic nie Wie I jak zwykle pracownicy dowiedza sie na koncu :)

A skad wiesz niby?

Basia
@Pracownik POS

Może w końcu zaczną nam płacić normalnie ????????????

Magda
@Pracownik POS

Zmieniaja nazwe logo to wiem..ale nic wiecej jak zawsze.

Kasos
@Magda

Może dadzą nam normalne umowy w końcu

WARSZAWSKI KOKS
@Kasos

NIE LICZYLBYM RACZEJ NA LEPSZE ZMIANY RACZEJ TO RÓWNIA POCHYŁA NO CHYBA ŻE ZMIENI SIĘ DYREKTOR DS SPRZEDAŻY TO BĘDZIE WTEDY NAJLEPSZA ZMIANA

Wawa
@Pracownik POS

Chyba juz gorzej nie moze byc? Umow normalnych nie ma, premia zabrana za tajemniczego klienta, zadnych dodatkow na swieta itp, wszystko pozabierane. Wiec Chyba nie MA sie czego obawiac :D jedynie Co to zwolnic moga...

@Magda

Niech zmienia bo denerwuje mnie ciagle tłumaczenie ludzia że totolotek to nie lotto xd

@WARSZAWSKI KOKS

a co do niej masz? najlepsza, równa babka.

Bolek

Praca ma sprawiać przyjemność. Ja lubię tą pracę i nie ma znaczenia ile zarabiam. Idźcie do warzywniaka hehehe

@Bolek

Pierwsze słyszę żeby ktoś powiedział ze ma gdzieś ile zarabia :D nie wierze

camasu

KOCHAM GOSIE JEST NAJLEPSZA WE WSZYSTKIM CO ROBI

po

Ja mam już dość zlecenia. Pracuję rok. Chcę normalną umowę!!! Czy da rade ja dostać? czy ktoś z was dostal umowę o pracę pracując na zleceniu?

@po

Zapomnij... Nie ktorzy pracuja tu po 3 - 4 Lata albo wiecej I nic... Caly czas zbywanie pracownika. Chyba ze twoj kierownik jest spoko I moze Ci da.... Zapytac nie zaszkodzi

Patrycja
@Kasia 525

Akurat u mnie jest możliwość wybrania umowy o pracę lub zlecenie, ale dla nas się nie opłaca brać umowy o pracę. Mamy tyle samo godzin w miesiącu zawsze, a wystarczy spojrzeć w grafik, gdzie jest cały etat, że jeden pracownik ma 152 godziny, a drugi 104, więc jaki to jest sens

@po

Chcesz umowę w totolotku? Ile tan trzeba siedzieć zeby wyrobić etat - do tego najniższa krajowa. Lepiej wyjdziesz na zleceniu nawet przy mniejszej ilości godzin.

Patrycja
@Gdh

Dokładnie. A tak samo są odprowadzane wszystko składki jak na umowie o pracę. A jak chcesz wolne nie trzeba brać urlopu czy L4 jak jesteś chory, tylko się zamieniasz ze zmienniczką/zmiennikiem, wystarczy telefon i po sprawie.

@Patrycja

Ale Lata pracy nie licza Ci sie do emerytury na zleceniu :)

@666

Jak ktoś studiuje to nie ma tego problemu. Lata liczą się z nauki

@136

Tak tylko dla osob ktore nie studjuja, pracujesz np 5 lat I nie liczy Ci sie do emerytury, nie masz maciezynskiego I jak cos sie stanie to Renta to grosze bo za male skladki sa odprowadzane wiec nie piszcie ze umowa zlecenie to to samo Co o prace albo lepiej od umowy o prace....

Podziwiam 5 lat pracy w totolotku :D to praca dla studentów a nie

jfajkll
@Hej

a ty jesteś od ustalania dla kogo to jest praca? czy dla studentów czy nie? następny, który chce ustalać innym życie wg własnego poglądu

@Hej

Dlaczego tylko dla studentow? Jesli dadza normalna umowe to praca jest jak najbardziej OK. A z drugiej str nie tylko totolotek Daje smieciowe umowy. Jest mnustwo takich firm. Niby jest duzo pracy ale zeby dac normalna umowe to ciezko....

@jfajkll

Według mnie taka prawda. To praca żeby sobie dorobić a nie żyć! Jeżeli masz takie perspektywy to podziwiam. Ja nie mialam zamiaru pracować tu w dalszym życiu. Chce wypłatę z której można żyć, coś sobie kupić, odłożyć a nie liczyć każdy grosz i pożyczać do wypłaty. No sory zreszta Kto co lubi. SAMI KIERUJEMY SWOIM ŻYCIEM. Jeżeli ktoś nie ma wieszych ambicji w życiu to niech gnije w totku.

@Hahahahh

Ale kogo obchodza moje ambicje... Niech kazdy sie zajmie swoim zyciem. Ja wychodze z zalozenia ze wole tu siedziec na tylku I miec najnizsza krajowa niz na kasie w spozywczym I zrobic tyle samo.

@Weronika

To powodzenia w życiu życzę albo bogatego męża :)

@Hahahahh

Wole to niz prace w biedronce za 400 zl wiecej :)

@Patrycja

Pracuje 9 lat i pierwsze słyszę żeby była możliwość wyboru umowy. W totolotku. Co za brednie. Ludzie pracujący parę lat niemoga się doprosic umowy o pracę. A cóż to za cudowny rejon. Ze takie możliwości są.

@Weronika

Istnieje wiele firm oprócz totolotka czy marketów :)

samanta
@453

to tam idź i nie zawracaj nam gitary. won z totolotka

Zet
@samanta

Co za ludzie xd jak można komuś tak pisać? Jak nie umiesz się zachować to ty won z tego forum!

camasu
@Zet

kocham gosie

Hej

Po co te dni ustawowo wolne jak totolotek jest otwarty. Nie rozumiem tego. Dzień jest ustawowo wolny a my pracujemy? Rozumiem ze pracują szpitale, policjanci itd bo to jest potrzebne ale co się stanie jak totolotek będzie zamknięty? Dodatkowo nie rozumiem zakaz handlu obwiązuje w niedziele, dlaczego nas nie obejmuje skoro to tez handel?

jfajkll
@Hej

to nie jest handel tylko usługi. jak nie chcesz pracować w niedzielę, to się zwolnij i zatrudnij w jakiejś galerii handlowej. nikt za tobą nie będzie płakać

@jfajkll

A może będą za nim płakać? Po co od razu rtaka odpowiedz?

@Hej

Wcale nie musisz pracować 1-szego nikt Ci głowy za to nie urwie .Po prostu ani Ty ani zmiennik nie przychodzicie do pracy i tyle?Zwolnią Cię?Jest jeszcze jedna instytucja do ktorej można to zgłosić. @jfajkll sam sie zwolnij za tobą tymbardziej nie będą płakać.

@@@@@

No my nie przychodzimy 1 nie ma takiej opcji! ;)

@@@@@

No pewno idź i zgłoś. Tylko najpierw przeczytaj umowę o pracę. Gdzie pracujesz. Nie pracujesz na czarno. Jakieś obowiązki wzioles na siebie. Skoro masz takie podejście do pracy. To poco przyjoles się do tej firmy. Ja też bym chciał mieć wolne, ale jestem osobą odpowiedzialną.

@Xyz

Wiesz gdzie mnie mozesz pocałować ze swoja odpowiedzielnością ?Ja i tak zrobie to co trzeba :D

@1234

Masz rację nie przychoc. Sądząc po twojej formie odpowiedzi. Kultura osobista.......... Wielka. Napewno nie będzie cię brakowało.

zaawansowana na sukces
@1234

ciekawe, który to punkt. się prosi o donos do odpowiedniej osoby :)

„przyjoles” hahah

@Xyz

Popracuj nad ortografia w pracy dużo czasu hahah

zaawansowana na sukces
@453

zamiast zwracać uwagę na inną osobę, to popracuj nad sobą. bez kitu jesteś nieodpowiedzialny

Cccc
@Xyz

Poco xD Brawo piękna pisownia ????

Zet
@zaawansowana na sukces

A skad wiesz jaki jest?znasz go? xd

Ccc

Przychoc -przychodzę jaka ty szkole skończyłeś /as o_o

I 01.01. Otwarte od 11-16

rzr

super. tego mi trzeba

Gdh

Ile podwyższają stawkę od nowego roku?

toto

15 zł brutto

@toto

Zawsze coś

Pawel

Jak myslicie 1 stycznia otworza punkry????

Mam nadzieję że NIE

@Ttt

Noo ja tez:)ale w zeszlym roku otwarte bylo hmm.

@Pawel

Pracujemy na 100 procent.

na bank pracujemy 1 stycznia, zapewne w tych samych godzinach 11-16

@Pawel

To nie przychodź. Problem?

@Problem

Zaden!!!Nie przychodze...

@Pawel

Każdy by chciał być w domu. Ale osoba dorosła powinna być odpowiedzialna. Skoro podejmuje się pracę.

?
@Xyz

Nie za te pieniadze!!!i podejscie do ludzi....

€€€
@?

Zgadzam się :)

Hehe
@Xyz

Wiesz gdzie mogą mnie pocałować jak mam umowę zlecenie? Hehe pozdrawiam

@@@
@Hehe

Wreszcie ludzie mówią NIE DLA PRACY 1 STYCZNIA !!!! Niech pracują przydóóópaski .

My tam mamy zamknięte i w Wigilie i w sylwestra i 1 i gitara

normalny
@@@@

jesteście wszyscy nienormalni. co wam szkodzi przyjść na trochę do pracy? nienormalni

@@@
@normalny

To TY jesteś nienormalny/a.Za takie traktowanie mamy pracować?????Dzieki takim osobom jak Ty musimy pracować,nie wolisz spedzić świąt z rodziną?Bukmacherka przeżyje jeden dzień jak będzie zamknięta.Pracuj sam!!!!!

@@@@

Czytam co to za głupoty wypisujecie. Ja też bym chciał mieć wolny nowy rok. Ale wiedziałem idąc do tej pracy co mnie czeka. Jak wam nie pasuje to się zwolnij ie..mamy święta wolne i super. Najwięksi krzykacze na forum to w zeczywistosci najwięksi (usunięte przez administratora) szefa..

KASIA
@Xyz

Pracuje w tej firmie dlugo i praca w nowy rok weszla w zycie w sumie od tego roku;)i nikt mnie o tym nie poinformowal tylko jak zawsze informacje na ostatni moment a potem zdziwienie ze ludzie nie chca przyjsc .Tak nie chca bo maja plany rezereacje itp a jak ktos wyjezdza to co druga osoba ma byc poktrzywdzona Niee .to tak nie dziala ja pracuje przed wigilia w sama wigilie i po wigili i Sylwestra i nowy rok chce odpoczac A nie tylko Totolotek.Oczywiscie kto chce niech przychodzi ale mnie nikt nie zastraszy !I mozecie sobie pisac co chcecie.Kazdy zrobi co uwaza ludzie pojda na L4 I coo problem

No i otwarte 1.01 od 11-16. Czy będzie zwrot za taksówkę bo problem z dojazdem

Go

A skad wiesz??

Ola
@Go

Narzędzia kolektorskie i koło godzin otwarcia punktu

Czy to prawda ze obecny kierownik był kiedyś pracownikiem punktu?

nick
@124

o którego kierownika pytasz?

MA
@124

Jezeli chodzi o kierownika z Gdyni to Tak.Ale on jest Ok.Naprawde wkoncu fajny kuerownik w Trojmiescie

@nick

O Piotra

@124

ten z Gdyni był pracownikiem punktu, drugi ponoć przeszedł z konkurencji, ale nie był pracownikiem punktu

Przeszedł chyba z milenium

Śmierdziele

Jak sobie radzicie z smierdzacymi klientami? Już nie mogę wytrzymać.. czasem zdążyło mi się wyprosić jak jakiś menel wszedł. Ale wchodzą normalni faceci którzy tak śmierdzą ze muszę punkt wietrzyć w zimę...

@Śmierdziele

Ja mam to samo w zime musze siedziec z otwartymi drzwiami bo smierdzi I sie nie da wytrzymac a Taki typ nie siedzi 5 min tylko 40 I gra... A potem jestem Chora :/ no ale Co zrobic tacy klienci przychodza I graja po 2 zl...

@Kasia 525

Ja chyba zacznę wywalać ich. Normalnie rzygac się chce jak podejdzie. A punkt się zbiednieje o te jego 2 zl

Zostaw merytoryczną opinię o Totolotek S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Totolotek S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Totolotek S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totolotek S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Totolotek S.A