Opinie o Cotel w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cotel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cotel o rekrutacji.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cotel w Wrocław

Iwona

Firma Cotel poszukuje obecnie konsultanta telefonicznego, czy może ktoś się podzielić informacja jak wygląda praca na tym stanowisku? Według ogłoszenia można dopasować grafik pracy do swoich potrzeb, jak to wygląda w rzeczywistości. Czy praca jest na umowę, czy zlecenie? Jak wygląda system czasu pracy, praca również w weekend? Firma oferuje dodatkowe benefity, socjal, system premiowy? Czy można zdobyć nowe doświadczenie, firma oferuje możliwość rozwoju i szkoleń?

Xyz
@Iwona

Grafik ustalasz sama, umowa zlecenie ze wszystkim składkami. Premie, Multisport itp jest. W każdej branży zdobywa się jakieś doświadczenie. Szkolenia też są.

Tomasz

Może ktoś podpowie jak się tu pracuje i czy warto aplikować?

WkyrwionyNaCotel

Dzwonil do mnie dzis jakis palant z firmy COTEL w imieniu szkloy jezykowej. Gdy spytalem sie skad ma moj numer telefonu - szybko sie wylaczyl - numer sie nie wyswietla, ale mam call recorder. Zglaszam sprawe na policje. Nie zycze sobie telefonow od takich firm z ofertami. Zadnej zgody nikomu nie dawalem. Ciekaw jestem jak w dobie rodo wyglada ich legalnosc dzialania.

Iwona

@Reriś, piszesz o świetnej rodzinnej atmosferze w pracy, to bardzo fajnie. Dobra atmosfera odgrywa w miejscu pracy coraz ważniejszą rolę w podjęciu decyzji o przesłaniu swojego CV. Czy możesz nam napisać jeszcze coś więcej, co wpływa na to, że firma jest mega fajna? Czy są możliwości rozwoju i szkoleń? Czy firma ma dodatkowe benefity pozapłacowe dla pracowników?

Konsultant Telefoniczny

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną telefonicznie. Przeprowadzona w przyjaznej atmosferze, aczkolwiek "na odczepnego". Trwałą około 10 min.

"Proszę sobie wyobrazić, że ma Pan ogromną ilość klocków LEGO. Chciałbym, aby Pan mi je sprzedał"; "Chodzi Pan do restauracji Mc Donalds?"

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
x

Jak dla mnie praca przyjemna, jak się oczywiście CHCE. Nikt nie bedzię nagradzał za nic nie robienie. Przyjemna atmosfera w całym biurze. Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania. Elastyczny grafik. Jak dla mnie na ogromny plus. Nie ma na co narzekać :) Polecam!

XD
@x

"Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania." - dajcie już spokój bo ze śmiechu nie mogę.

oby nie skasowali tego
@x

COTEL najwieksza strata czasu nigdy wiecej !!!

Reriś

Mega firma! Wspaniali ludzie tworzący świetną wręcz rodzinną atmosferę! Gorąco polecam :)

Iwona

@XD Zatem może po prostu napiszesz swoją opinię na temat firmy Cotel? Z tego co rozumiem to miałeś przyjemność współpracować z tą firmą, więc na pewno mógłbyś wiele powiedzieć na temat pracy tutaj. @x Możesz proszę jeszcze przybliżyć to, czy firma Cotel oferuje swoim pracownikom jakiś pakiet socjalny? Będę Ci wdzięczna za tę informację.

S.

Osobiście polecam firmę Cotel . Praca lekka i przyjemna, ale dla osób lubiących kontakt z klientem . Małe wymagania, nie trzeba stawać na rzesach żeby nadal pracować, bez stresowo i z przyjemnością można przyjść do pracy . Jak dla mnie super . Polecam ! :)

Iwona

@Były pracownik A Jest sens dopóki Twoja opinia w jakiś sposób łamie regulamin. Jeśli nie będzie ona łamać regulaminu, nie zostanie usunięta. Co dokładniej rozumiesz przez "ucinanie godzin"? @ręce opadają Jesteś pewny, że nic więcej nie napiszesz? Nie znajdzie się nic pozytywnego?

Pati

Jak ktoś nie potrafił utrzymać się w firmie to teraz pisze jakieś bzdury?

ręce opadają
@Pati

No tak z tego co "płaci" cotel rzeczywiście trudno się utrzymać

Były pracownik A.

Powracam aby ponownie wystawić opinie tej szanownej firmie, ponieważ poprzednia została usunięta... Nie polecam pracy w tej firmie... Obiecywanie złotych gór przy czym ścinanie godzin to standard... Nie polecam kierownika projektu Speak Up... Jedyne co w tej pracy jest fajne to pracownicy którzy tam ze mną pracowali, młodzi ludzie z pozytywna energia jednak każdy po kolei po zarobieniu 1200 zł w grudniu (przez ścinanie godzin) stwierdził ze dość tego... BARDZO NIE POLECAM a opinie będę pisać do skutku wiec nie wiem czy jest sens je usuwać.

Tom

Pracownicy firmy Cotel wydzwaniaja pod sluzowe numery telefonow naciagajac na jakas usluge. Niestety dokladnych danych firmy ani informacji skad posiadaja dane osobowe przekazac z nie chca. Temat dla Glownego Inspektora Danych Osobowych.

NIE POLECAM COTEL! Wykorzystują jak mogą a płacą grosze.. Oczywiście ogłoszenia na olx pojawiają się każdego dnia po kilka i jak oni to super piszą że u nich atmosfera to jak w rodzinie, 15 zł brutto, różnego rodzaju premie.. naprawdę ludzie nie wierzcie w to! Ja byłam naiwna dałam się nabrać żałuję, ale chce po prostu Was ostrzec. Nie dość że płacą najniższą krajową to o żadnych premiach nie ma mowy nie zależnie od tego ile by się ofert wysłało bądź umów podpisało. (oczywiście jak robisz mało to potrafią się przyczepić, ale nie którzy po jakimś czasie odpuszczają no bo po co się starać jak to takie same pieniądze?) . Co lepsze, za każdy dzień opuszczony z grafiku kara 100 zł. Zaświadczenie lekarskie nie zawsze zostaje przekazane w odpowiednie ręce, więc liczą karę i za to jak jesteś chora/y. Na żadną pomoc nie ma co liczyć, twoje sms i telefony mają daleko. Mi na przykład drugi raz z rzędu wypłata się nie zgadza :) Naprawdę dziwie się, że nie którzy tam pracują. Bo rozmawiałam z 3 osobami i od każdej usłyszałam że pieniędzy za szkolenie nie widzieli, że np. mimo przepracowanych 40 godzin w ciągu tygodnia mieli liczone tylko ponad 20. Niestety system tam liczy jak chce, co gorsza nie było dnia żeby się nie zaciął i przestał łączyć, nie wiem czy wtedy pieniądze są naliczane czy nie, tu pewności nie mam. Ale na pewno liczy się od pierwszego połączenia do ostatniego i tu jest właśnie problem. Miałam sytuację że system nie działał już jak przyszłam więc pół godziny siedziałam i nie miałam tego na pewno liczone, gdyż nie zdążyłam nawet wykonać pierwszego połączenia. Z ostatnim też miałam wiele razy problem bo w grafiku przykładowo miałam do godziny 16 a przestało mnie łączyć o 15:30 więc ostatnie połączenie wykonałam o 15:30.. Ja rozumiem że system faktycznie może się zaciąć, ale żeby codziennie? Domyślam się, że będą ludzie i są którzy będą bronić tej firmy. Może rzeczywiście im się udało nie zostać oszukanym, może akurat sobie chwalą. Ja osobiście nie polecam, jest to wyłącznie moja opinia. Żałuję że ja się nie kierowałam opiniami, bo ostrzegali ludzie. Ale potrafią przekonać Cię do siebie na początku, na pierwszej rozmowie jak i na szkoleniu. Szkoda, że później wychodzi że to jedna wielka ściema. Jeszcze taka mała rada: jeśli naprawdę zdecydujesz się już na tą pracę, wołaj wszystko co uznasz dla siebie ważne na piśmie. I jeśli liczysz na większy rozwój bądź premię po jakimś czasie, od razu o tym zapomnij. Nie w tej firmie. JEDYNY MOIM ZDANIEM PLUS: elastyczny grafik, rzeczywiście przychodzisz kiedy chcesz gdyż sam go układasz, godziny poranne popołudniowe jak wolisz, minimum 80 godzin w miesiącu.

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Cotel? Jak tak, to dlaczego?

xxx

ABSOLUTNIE NIE!

xxx

jeżeli lubisz oszukiwać ludzi, a zarazem samemu zostać oszukanym to polecam

Dex

Pracuje w tej firmie od pewnego czasu i cały czas zastanawia mnie jedno. Jak to jest, ze firma zamyka biuro kiedy chce tak naprawdę? Ekstatyczny grafik, stawka, wszystko jasne i super. Natomiast osoby pracujące do 20, nagle dowiadują się, że kończą prace o 19. Ucinanie godzin, kolokwialnie mówiąc, jest na rękę tylko firmie? Cóż, osoby mające mało godzin są poszkodowane z tego tytułu z względu na to, ze dłużej będą musiały pracować do osiągnięcia 80h, aby nie oddawać za szkolenie, a dwa ze dłużej będą pracowały do 160h aby dostać wypłatę za szkolenie. A przecież nikt nie wynagrodzi pracownikowi godzin, które stracił bo firma nie pracuje w takich i takich dniach, lub pracuje krócej. Dziwie się, ze wielu osobom najwidoczniej taki system odpowiada. Podsumowując, jeżeli to ma być Twoja dorywcza praca Ok, polecam. Atmosfera jest dobra, bez przesady mówiąc bardzo dobra. Tylko na początku, później jak masz swoje zdanie to rzadko kiedy jest brane pod uwagę. Jeżeli natomiast to ma być praca na dłuższa metę to nie warta poświęcenia czasu na to.

Iwona

@Ajwona jak możesz przeczytać na górze wątku: "Dbamy o każdą opinie, dlatego pracodawca nie może ich usuwać." Każdy ma prawo do zostawienia opinii zgodnej ze swoim doświadczeniem, zarówno osoby, które dobrze oceniają pracodawcę, jak i takie, które mają do niego jakieś zastrzeżenia. Negatywne komentarze, o ile są zgodne z regulaminem, zostaną na wątku. Jeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Serwis nie oferuje również możliwości płatnego usuwania wpisów. Jedyną podstawą do usunięcia komentarza jest naruszanie przez niego zasad regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: https://www.gowork.pl/regulamin

Iwona

Na Facebooku firmy jest informacja o tym, że Cotel już w ten czwartek będzie obchodził Halloween. Jeśli dobrze rozumiem, pracownicy są zachęcani do przyjścia tego dnia do pracy w przebraniach. Możecie powiedzieć coś więcej o tej planowanej imprezie? Często takie wydarzenia integracyjne się odbywają?

Cotel
@Iwona

Miło nam, że to wydarzenie nie umknęło Pani uwadze :). Staramy się tworzyć jak najlepszą atmosferę czemu sprzyja celebrowanie różnego rodzaju okazji np. tłusty czwartek, dzień kobiet/mężczyzn, andrzejki, urodziny firmy... można tak wymieniać w nieskończoność :) Przebrania mają wprowadzić luźniejszą atmosferę w biurze ... pracujemy normalnie jednak w bardziej pozytywnym nastroju :)

Ajwona
@Cotel

Z tego co widzę, staracie się tworzyć jak najlepszą atmosferę na tym forum poprzez usuwanie negatywnych komentarzy. Czy obecni i przyszli pracownicy kolejny raz dostaną po kieszeni, tym razem w związku ze wspaniałym pomysłem założenia tu konta i opłaceniem usunięcia wpisów? Tego nie wie nikt, ale na pewno nie będzie musiał się o tym dowiadywać ktoś, kto będzie omijał to miejsce łukiem szerokim jak przepaść między jego przeszłością, a przyszłością.

Ehhh

Jeżeli jesteście w stanie stać murem za takim bałaganem, żeby nie użyć innego eufemizmu, to z pewnością znajdziecie coś o wiele lepszego niż Cotel :) Pozdrawiam!

Ewa K.

Polecam!! Jestem z Nimi już 2 lata. Za mną już dwa awanse. Miła atmosfera, grafik elastyczny, czego chcieć więcej!! Polecam wszystkim którzy naprawdę chcą pracować i ambitnie podchodzą do powierzonych im zadań !!! Ewa K.

gdziejestewa
@Ewa K.

dziwne bo tam żadna ewa nie pracowała hahahahhaha

Ludzie przestańcie narzekać! Jak ktoś chce pracować i zarobić to zarobi a jak ktoś traktuje pracę jak dupogodziny to sorry!!! Tu trzeba coś dać z siebie i wtedy jest się docenianym, pracuje już długo i naprawdę w wielu kwestiach można się dogadać jak jest się fair. A ludzie, którzy przychodzą posiedzieć, nic nie zrobić i jeszcze nie są konsekwentni wobec grafiku, który sami zrobili to niech maja pretensje do siebie a nie do firmy. Firma wypłaca za wszystko co zrobisz,jak się starasz są szkolenia także ludzie-zacznijcie pracować a nie się obijać. Ja mogę Wam firmę i atmosferę naprawdę polecić !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cotel - Wrocław

• Jak się pracuje w Cotel?

Zobacz opinie na temat firmy Cotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cotel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cotel?

Kandydaci do pracy w Cotel napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cotel