Opinie o Andrzej Starzec Easy Connect w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Andrzej Starzec Easy Connect. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Starzec Easy Connect o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Starzec Easy Connect w Wrocław

Michał Nowy wpis

Jak oceniacie organizacje w pracy?

ania Nowy wpis

może i słabo bo i reklama słaba @piko ciekawe czy oni w ogóle potrzebują ludzi..

z dolu tez Nowy wpis

zawsze mnie smieszylo stweirdzenie z gory dziekuje ;) ale wracajmy do sedna rozmowy. ja poszukuje pracy i slyszalem ze easy conect to dobre miesjce do pracy czy jest ktos kto jest w stanie to wszystko potwierdzić na 2015 rok. bo te pozostale opinie sa troszke juz leciwe i maja ponad pare miesiecy .

Klaudia_88 Nowy wpis

Wszystko w najlepszym porządku, wysokie zarobki, choć duże wymagania.. Typowy marketing B2B, choć bardzo uporządkowany i sensowny... Osobiście dobrze mi się współpracuje. Polecam

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Andrzej Starzec Easy Connect? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Witam, pracowałam w tej firmie ok. 4 miesięcy i wszystko było w jak najlepszym porządku. Pieniądze na czas, praca lajtowa, bardzo dobra organizacja pracy...Osobiście polecam

Pracownik I.

Ja pracuje już 3 miesiące i wszystko jest ok. Nie wiem, o co tym ludziom chodzi... Totalne bzdury widać, że jedna osoba to pisze, bo ciągle się potarza

...sout

http://www.gowork.pl/praca_podglad,5297474 \"aktywne pozyskiwanie nowych klientów\"-czytaj.dzwonienie czyli wykonywanie takiej pracy jak konsultant z tym,że przez 3 miesiące za darmo,bo przeciez to praktyka.ktoś powinien to podesłać do teleexpressu jako \"perełkę\"

JEst ok

praca ok, biura ok, płatność regularnie i na czas. Polecam

prawda w oczy kole

Pisząc sami sobie pozytywne opinie pogrążacie się jeszcze bardziej, nikt za 3 zł na godzinę nie będzie u was pracował, nawet student bez doświadczenia m(usunięte przez administratora)miałby rację bytu.Chcecie się dorobić cudzym kosztem, niestety nie uda wam się :)

krystian.slawko

Firma ok, zasady funkcjonowania ok - płacą za wykonaną pracę, która jest prosta i banalna. Szkolenie krótkie i na temat, to co lubię najbardziej. Jak widać poniżej nierobów nie brakuje.... W sumie każdy student nie chce się napracować by zarobić, trochę dziwi, że nie którzy wierzą, że są takie firmy....

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Starzec Easy Connect - Wrocław

Andrzej Starzec Easy Connect
2.8/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Wiejska 14D lok. 5
    52-411 Wrocław