TRASMO SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o TRASMO SP. Z O.O.

Only 2014-12-12 16:15:38
Starają się jak mogą, rynek jest jaki jest ale nie można im nic zarzucić. Wywiązują się w 100%, starają się w 110%, warto im pokazać, że Ci zależy to to doceniają. Czasem wymagają żeby trochę zostać ale to jak wszędzie, przynajmniej idzie się dogadać.
Podwykonawca 2015-03-11 20:49:23
Dramat. Pociotki Juanji. Maja ludzi za nic. Kłamstwo na kłamstwie.
Jedyne co dobrze potrafią to mamić .
Wiem co pisze i jestem tego świadomy.
Jak szukasz długów to weź zlecenie z Trasmo.
Pozdrawiam przyszłych Trasmo (Juanja) bankrutow
Adam 2015-03-24 10:28:52
Wystawili ogłoszenie ,że szukają ludzi do pracy . Ale jak to Juanja to źle pisali o niej.
Pracownik 2015-04-14 10:36:34
Ktoś coś wie o tej firmie. Wypłacalna czy nie ? . Jakie warunki ? gdzie te budowy?
sam 2015-07-09 00:33:39
Pracowałem w tej firmie.kiedyś nazywali się juanja ,czy jakoś tak.Ja już jestem byłym pracownikiem TRASMO.Gdy odszedłem,wypłacili,choć z wielkim bólem.Nie są chętni do płacy w terminie.Jeśli znasz się na swojej robocie i zdecydujesz się na pracę w tej firmie,pewnie coś tam zarobisz,ale na wielkie kokosy bym nie liczył.W tej firmie,tak na prawdę nie wiadomo kto jest właścicielem. W związku z tym nie wiadomo kto rządzi i ponosi odpowiedzialność.Jeden wielki chaos.Nie polecam.Opierają się głównie na pracy ludzi z Ukrainy,więc dla kogoś kto nie zna tego języka może to stanowić problem.Mnie osobiście pracowało się z nimi bardzo dobrze.Sam pochodzę ze wschodu i wiem że bieda zmusi człowieka do wielu rzeczy,nawet do pracy w polskiej firmie Trasmo. Szczerze nie polecam.
firma z lubuskiego 2016-01-12 08:33:39
Nie polecam firmy TRASMO ! Nie regulują należności i nie odbierają telefonów.
OSZUŚCI !!!
firma 2016-01-19 10:07:39
W imieniu mojej firmy chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą Trasmo. Dotychczasowa współpraca przebiegała w sposób nienaganny i profesjonalny, płatności w terminie. Polecam!
firma z lub 2016-01-26 17:41:15
,, W imieniu mojej firmy" czy jakiej ?nic sie nie zmienilo pociotki
gołab 2016-05-20 16:23:38
jeśli chodzi o pracę w budowlance to słowa hejtu niespecjalnie mnie dziwią. Większość ludzi narzeka.
Zostaw swoją opinię o TRASMO SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRASMO SP. Z O.O.