Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Bohdan

Zawsze można się zwolnić nie pasuje to do kghmu idź tam masz 2,5 wyplaty

@Bohdan

Ty wyjdz spod tego kierowniczego biurka. Bo od tego mlaskania i łykania w bani ci się poprzestawiało. Dostajesz forse w kopercie to nie narzekasz a tu takie farmazony piszesz . Powiedz to komuś prosto w oczy łbie

Kiełbasina
@Bohdan

Dalej handlujesz izolką?

Bohdan
@Kiełbasina

Zastanów się co piszesz ciężej wycofać potem

olo

Jakie zyski i skąd, wszyscy powinni walnąć tymi ochłapami im na biurko, żeby się nie ośmieszali, (usunięte przez administratora) i nic więcej

Renifer

Podobno w środę rozmowy z prezesem odnośnie zysków

He
@Renifer

Skąd takie informacje i kto ma rozmawiać z prezesem?

Big

Wie ktoś kiedy będą wypłacone u nas zyski ?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Wiem

Jutro płacą 2,5 wypłaty zysków.... Kiedy u nas płacą i ile??

Pjoter
@Wiem

Tez będą płacone zyski 2.5 wypłaty?

Nie wiem
@Wiem

Dadzą ochłap jak wczasowego że wstyd mówić... Robią z nas głupków i buraków... Jak na taką spółkę Wstyd... Takiego czegoś jeszcze nie było...

@Nie wiem

Jaka wczasówka taki Prezez dno I wodorosty. Taka potężna firma a pracownikowi płacą ochłapy.Jak tak można, Druga sprawa to te sprzedajne związki nic dla ludzi nie zalatwia. Jak zapytasz związkowca czy coś działają w kierunku polepszenia warunków pracy i płacy to bedzi ci w oczy kłamał że tak będzie lepiej. Szkoda na nich płacić nawet złamanego grosza

Jak to było jak przyszedl nowy prezes? Narzekacze nieroby i ci co sie zwolnili co mowiliscie? Jak narzekaliscie na firme? A teraz druga nagroda w tym roku,wczasowe wkoncu ze mozna gdzies pojechac,jak jestes dobrym lojalnym pracownikiem to dostajesz 2 podwyzki w roku,doplaty do biletów,multisporty,barbórka,kasa zapomogowa,pozyczki mieszkaniowe,na kazde swięta jakas kaska wpada,dzien dziecka,ubezpieczenia jakie chcecie itd itd zwalniajcie sie dalej :-)))) nikt was na sile nie trzyma

Katarzyna
@Kasia

Polać jej ! Dobrze prawi ;)))

spawacze
@Kasia

po tym co piszesz zanamowcy zobaczyli że jesteś dobrą lojalną pracownicą i oczywiście dostaniesz 2 podwyżkę bo uwielbiasz nepotyczne związki zawodowe NAGRODZONĄ ZOBACZYMY NIEBAWEM NA AKADEMII BARBÓRKOWEJ natomiast uczciwi,rzetelni pracownicy - zwalniają się po 15,20 latach pracy , socjalne " karta MULTISPORT za którą częściowo pracownik płaci co za rewela ,pożyczki ZFM trzeba spłacać DOPŁATA DO BILETÓW POJAWIŁA się jak przybyło zwolnionych przywrócili dopłaty które wcześniej w 2005 zabrali, to samo z tzw.premią za niechorowanie obecnie dodają do chorobowego zasiłek.opiekuńczy w związku z covid 19.Socjalne i KZP ,ZFM występują we całym KGHM-ie to samo z pakietem medycznym ,ubezpieczeniem płatnym przez pracownika .Pozostali pracownicy NIE DOSTAJĄ 2-ICH PODWYŻEK A TYCH JEST WIĘKSZOŚĆ Nie manipuluj załogą bo załoga zna sposoby wynagrodzania tych którzy DOSTAJĄ PO 2 PODWYŻKI Kultura wysoka walisz na forum epitetami : narzekacze i nieroby to powiedz nam który dział jeszcze cię trzyma w zanamie

darek
@Kasia

kim ty jesteś że piszesz pracownikom aby się zwalniali za kogo się uważasz ciekawy materiał dla PSYCHIATRÓW

marek
@darek

słuchaj kasia kolorowo masz w głowie skon z tym hejtem w biurowcu

kilo
@darek

Przecież ma rację!!!!!! Jak wam źle w zanamie to pisz wypowiedzenie a nie jakieś bezsensowne teksty piszecie na forun

jolka
@marek

Katarzyna Kolorowa biegała i biegała z wirusem aż wybiegała za zgodą zarządzajacych ,ROBIŁA CO CHCIAŁA W MARCU I OBECNIE a gdzie są procedury ,kodeksy itp.jedna ściema

monic
@jolka

cały biurowiec zobaczył jak najpierw walnęli kartki na drzwi a teraz popierają kolorową ale co z tego mają oto jest pytanie??? kim dla nich jest??w której procedurze pisze o popieraniu przez kadry hejtu kolorowej??? gdzie jest prezes ???

kasia
@Kasia

Dokladnie pełną zgoda prezes akurat jest wporzadku zrobil u nas dużo dobrego. A narzekać zawsze można tylko po co ... gdzie masz lepiej??? Daj choć jeden przykład

kasia

lijalny to jaki? SYGNALISTA

@Kasia

2 podwyżki w roku ? jestem tokarzem i gratis frezerem dłutowaczem suwnicowym a nawet wiertaczem i ciezko do umowy 200zl dostac tacy jestesmy wartosciowi dla pana derektora ...

Oporny jak nic
@Kasia

Kasia to nieźle kindybała musi pod stołem ogarniać że jej tam dobrze

Pewny

Kiedy płacą wreszcie te wczasowe?

Tubylec

Elegancko wczasowe wpłynęło , pole namiotowe w Sławie opłacone . Mordeczko kto ma pożyczyć namiot z tropikiem ?

Gruszkowy
@Tubylec

Chłopie, kogo stać na własny namiot?

Stefan

@Paweł

Za dobrą pracę

Zan
@Bubu

Czerpiesz satysfakcję że piszesz nieprawdę??? Czy może masz braki w uzwojeniu mózgowym?

Xxxx
@Bubu

Za pracę paszczą pod biurkiem

To pewne.
@Zan

Jedno drugiego nie wyklucza...

Ile mieliście wczasowego?

NICKO

Rozumiem ze sie wczasowego nie doczekamy?

Ja już mam
@NICKO

Ja już mam właśnie wpłynęło

Gumiś
@Ja już mam

A ile

Wschodni PGR

KIEDY TA GRUSZA, BO NIE MA ZA CO ZATANKOWAĆ !

Paweł77

Dzwońcie do płac. Pani w kadrach nic nie wiedziała, że niby miało być wypłacone do 20 czerwca,ale zmiana planów (dobre stwierdzenie),jak zapytałem kiedy mają zamiar wcisnąć ENTER dla pracowników stwierdziła, że mają czas do 30 czerwca.Zadzwoniłem do płac, tam kolejna nie miła pani ,stwierdziła, że ona nie rozumie o co mi chodzi. Więc grzecznie tłumaczę, że z zapytaniem po raz kolejny, kiedy bedzie wypłacone wczasowe.Stwierdziła,że do końca tygodnia powinna się wyrobić. Dzwońcie, im nas więcej tym lepiej. Nie dajcie się spławic,tak jak chciały zrobić ze mną. Dzwońcie bezpośrednio na płace.

Franek
@Paweł77

Powinna się wyrobić ale odpowiedź hehe. Brak słów....

Wie moze ktos kiedy beda placic wczasowe

Paweł77

Czy ktoś coś wie co z tym wczasowym? Jaja sobie robią!!!

Kutasik kumpel Łysej pały

Poco nam ta kasa zrobimy sobie dwa kolektory w sobotę do dziesiątej wypijemy sześć kaw i gitarrra. Wstrzymanie ruchu niech (usunięte przez administratora) a haaa haaa i szczelba na mojej stronie.

@Paweł77

Nikt nic nie wie... Zabiorą, nie dadzą powiedzą że kasa poszła na pomoc dla Ukrainy. To samo zrobią z zyskami...

Po co?

Po co piszesz takie głupoty? Twoich pieniędzy nikt ci nie zabierze. Płaczesz że mało dają, w lipcu będzie mniejszy podatek dostaniesz 5%wiecej.

@Po co?

Póki co nic nie dali. Czekam jak każdy z was...

Stary
@Po co?

Oczywiście że nie dostaniesz nic więcej. Na TVPiS już nie powiedzieli że również od lipca składkę zdrowotną będziesz płacił wiekszą i relatywnie zarobisz 2% mniej a nie 5% więcej? I tak właśnie robią wyborcom wodę z mózgu...

@Po co?

Każda firma z kapitałem KGHM dostala wczasowe i zyski. Ale nie (usunięte przez administratora) i Wielmożny Cezar dalej robi ludzi w (usunięte przez administratora)Naslac na dziadostwo gazetę albo telewizję. Inspekcja pracy tez by się przydała ogarnęła by ten burdel w biurowcu. Jak zwykle Panowie niby Związkowcy nic nie robia nadajecie się do wyrzucania gnoju

Polkowice hale
@Zajechany pracownik

Dokładnie. Dość tego! Ludzie miejmy jaja! Zróbmy coś ! Wypisujmy się z związków. Pogadajmy wspólnie po pracy. Stwórzmy jakaś grupę, bez kretów... Jestem chętny i 20 stu ze mną odrazu pójdzie

He
@Stary

Zasady rozliczania składki zdrowotnej zmieniły się od pierwszego lutego! Czyż nie??? Panie TVPis.

Gumiś
@Zajechany pracownik

Jest wczasowe

bebe
@Polkowice hale

Takiś cwany? Idz na góre do Biurowca, , z tymi 20 chętnymi, na I piętro i spotkaj się ,,face too face". Zobaczymy jak to się skończy. I nie bądź taki do przodu bo ci z tyłu zabraknie.

@Gumiś

Pustki na koncie nic nie ma. STRAJK , Może artykuł w gazecie o ZAŁAMIE. I Inspekcaj Pracy by się przydała żeby ogarnęli ten burdel z naliczaniem wypłat

Haha
@Gumiś

Jeszcze niema do końca miesiąca maja czas.

Jaki podatek

Kwota wolna od podatku 2000 zł. To co ty chrzanisz o jakimś podatku. wrrrr

Ktoś

Ja bym proponował nie przychodzić na same weekendy,i już są stratni. Ale to muszą wszyscy .

On
@Ktoś

Ale jak nie przychodzić jak na magazynach tony towaru do rozłożenia zalegają a kierownictwo nie chce się zgodzić na przyjście do pracy w sobotę bo podobno prezes nie wyraża zgody na nadgodziny. To ktoś tu coś kłamie najwyraźniej.

NICKO

Coś wiadomo kiedy bedzie to wczasowe??

Franek

Panowie związkowcy działacie coś w sprawie wypłaty wczasowego i wypłaty zysku ?

Stefan

Kiedy wczasowe!!??? Kiedy zyski!??? Czy nie lepiej zadzwonić do kadr????

Heh
@Stefan

Jak oni sami nie wiedzą xD

Ste
@Heh

To myślisz że forum wie????

Ktoś

Jakiś strajk by się przydał, bo nadal nas w (usunięte przez administratora) będą nas mieć. W soboty i niedziele nie chodzić do roboty przez jakiś czas .

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.