Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Peter

Ile moźna zarobić na początku jako elektromonter SMG ??

Renifer

Czy ktoś kompetentny odpowie na pytanie, kiedy płacą w końcu tą nagrodę?

haha

Zapraszam młodych na wydział zt/te suwnic. Tu macie raj, nie odpowiadacie a zarabiacie więcej od pracowników mających doświadczenie i uprawnienia. Dlatego pracownicy z doświadczeni i uprawnieniami na wydziale suwnic nie za bardzo się skłaniają do dużej inicjatywy w kierunku pracy. Do tego sama kadra temu sprzyja można powariować poskakać na rurkach muzyka na ful brakuje tylko kobiecych wdzięków i jest jak w (usunięte przez administratora)

Niech będzie pochwalony. Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Polkowic. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie KGHM ZANAM S.A.? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Lawina hejtów za 3, 2, 1... ale serio panowie, kiedy wypłata jajkowego? W poprzedniej pracy związki zawsze nas informowały dużo wcześniej, tutaj się nie mogę niczego dowiedzieć. Tak tak mam za mało i na moje miejsce czeka kilkunastu innych.

Dzepedto
@Nowy

14 jajka nagrodą koniec miesiaca

Eeee
@Dzepedto

Koniec marca czy kwietnia?

DonKing

Powoli nie nawidze tej firmy atmosfery i wogole tej zazdrości i wiecznego hejty zg to zg tamto to się zwolnij idź do zg i te wieczne podpier Lanie bardzo dużo toksycznych ludzi relacji i naruszenia a większość ma znikome wykształcenie a oczekuje nie wiadomo czego rozwijać się trzeba i próbować!!! Powodzenia

Pieniądze

Kuda moje diengi szkolko u mienia nie majut 2 etaty jak w kgh-ienie tylko majut wpizdujet zanamoli

Kierownik szpachlarz

Wszyscy dostaniecie żółte kartki i po premii cenzura

Stary
@Kierownik szpachlarz

Kartkę to se możesz w domu żonie pokazywać. Pracownicy co najwyżej mogą cię na taczce wywieźć na kostkę pod załam byś poplewił.

Bohdan ci za majty

Dawać 2 wypłaty kurla jak w kgh-ienie bo kurla zobaczycie jak sharanem zajadę to tylko kurz

Cebulak

Kiedy 2 rata zysków kiedy aneksy do umów z podwyżka kiedy wyrównanie wypłaty czy panie ogarniają ten wynagrodzeń? Bo coś dziwnie idzie naliczanie

He
@Cebulak

Jakie wyrównanie?

jAAA
@He

Zgadam się! Wyrównanie np. za soboty, za zjazdy ?!?!?!!?

Sylwia
@jAAA

Długo już trwają te problemy? Może warto gdzieś to zgłosić?

@Sylwia

Powiadomiono inspekcję pracy ale wiadomo ona się zawsze zapowiada chodzi o pracę pan naliczajacych i kierownictwa uważamy że wynagrodzenia są źle naliczane i że naliczane podatki brak dniówek i naliczane no 22 lub 25 końca miesiąca idzie się poglubic

Pewny
@Glodzik

Też powiada miałem. O m o b i n g u również stosowanym przez dyrektorów i zastraszaniem. Mają przyjechać

Co autor miał na myśli?
@Pewny

Kto i gdzie ma przyjechać? Baran e naucz się pisać, bo, UFO cię nie znajdzie! Życzę dużo zdrowia psychicznego... .

@zwiazki

Wypłata wstrzymana strony nie potrafią się dogadać co do sumy czy 1500 brutto czy 2000 brutto bo zysk był rekordowo wysoki ale nikt o tym nie mówi to lepiej jest czekać i nic niepisac

@@zwiazki

Ale to tylko u nas? Bo na zg Lubin to nawet nic nie wypłacają z tego co mówi kumpel, nawet jajkowego w tym miesiącu nie dadzą.

Czako

Po co siejesz zament. ZG to nie zalam. Jajkowe w kwietniu do 13.04. Nie martw się oni też dostaną X2. To że księgowość i biegli nie zamknęli roku to tylko kwestia czasu ... PS. Pozdro dla Kasi co dużo ma do powiedzenia na forach i sprzedaje niepotwierdzone informacje, a potem ... Kasiu gdzie twoje pochlebne wpisy? Jak to Nam jest extra

tedy
@Czako

A co niby żle?

NIKO

Mnie zastanawia kiedy wypłaca w końcu ta pożyczkę skoro 10 marca byla komisja a juz mamy 21 czyżby firma szukała pieniędzy na wypłatę

8% podwyzki i kolejna nagroda w marcu :-) na swieta wielkanocne tez sie wszyscy mile zaskoczą

Bisiu
@Kasia

Od kiedy te 8%? Podpisane juz?

Romek
@Kasia

A ciepła woda w Hucie to kiedy będzie? Od roku myjemy się w zimnej wodzie, na zgłoszenia nikt nie reaguje.

@Romek

Trzeba się hartowac żeby dostać nagrodę za brak absencji chorobowej

Romek
@Kasia

Zapraszamy na morsowanie .

Ufo
@Kasia

Kto wyrówna 12% podwyżek życiowych na ten rok?

Niki
@Kasia

A co z pozyczka w Firmie jak długo sie czeka na jakies iformacje zlozyłem wnniosek z poczatkiem miesiaca?

Krychu
@Ufo

Czemu firma ma tobie wyrównać???

Leszek
@Niki

To nie mówili ci co dalej i jakie są terminy? Może lepiej zapytaj bezpośrednio w firmie, będą dobrze zorientowani raczej.

Ciekawy
@Kasia

Skąt pewność że dodatkowa kasa będzie w marcu??

Młody
@Ciekawy

Z kątowni

Niki
@Kasia

To kiedy maja płacić ta nagrode w marcu?

Wewe

Kadra u23 zarabiająca więcej niż s30+ nakrętka m16 czy m 20 to nie jest klucz 16 i 20 a 24 i 30 pozdrów dla rekrutacji ciekawe czy oni wiedzą???????

@Kasia

No i co Kasia z tą nagrodą czekamy zatwierdzili to wypada zapłacić bo załoga poucieka daliby by coś od serca a nie na łasce i trzęsącą ręką to smutne i ponizajace

To którego marca 2022r?

Staszek

Kiedy nagrodą było pismo i co ?

OPINIA

W styczniu stażowe,w lutym zaliczka na poczet nagrody,w marcu znowu nagroda,w kwietniu jajkowe i podwyżka,w czerwcu wczasy pod gruszą,lipiec-sierpien absensyjne,wrzesien-październik kolejna nagroda,w grudniu barbórka i karpiowe…..i za donoszenie jeszcze bedą płacic :-) ludzie no gdzie nam bedzie lepiej?

Krzysiek
@OPINIA

Z tego co wiem to w marcu nic nie wypłacą. W zeszłym roku była kultura a w tym roku podobno juz tego nie ma, ale kto o tym wiedział wcześniej?

Pedro

Witam mam nadzieję że zysk nie będzie znowu przelany w wypłata jak ostatnio średnio to wyglądało potrącony podatek od całości i suma będzie znacznie wyższa bo sukcesy są !!!

Lordt
@Pedro

Nie będzie nagrody bo brak sprzedaży rynek ruskiego zamknięty

Pedro
@Lordt

Nagrodą jest wypracowana za poprzedni rok a nie przyszły jeszcze się nie skończył proszę nie powielać głupot nie trolowac nie snuć teorii spiskowych to oznaka słabości nie chcesz pomiędzy ok ja wezmę zabawie się chętnie pozdrawiam poza tym międz bije rekordy cen

Krzysiek
@Lordt

Prawda to, że w marcu nie wypłacą kultury?

Kiedy

Kiedy płacą 2 część nagrody ??

?
@Kiedy

Jak policzą pieniądze, rok temu było to jakoś w połowie marca a kasa była pod koniec też marca...

On

Wymienić kierownictwo i może coś się ruszy ZANAM powinien nazywać się ZAŁAM nie ma przyszłości w tym (usunięte przez administratora) psy w schronisku mają lepiej niż pracownicy w tej firmie ja też będę się zwalniał niech młodzi nieudaczni i nic niewiedzący pracują tylko kto ich roboty nauczy obsługi maszyn itd jak stara kadra pójdzie (usunięte przez administratora)

WYMIENIĆ OD 2016

WYMIENIĆ POWINNI DAWNO BO OD 2016 WTEDY BYŁO TAK JAK TWIERDZĄ : DOBRA ZMIANA

On
@On

musieliby wymienić zarządzających których niestety broni 5 czy 6 związków zawodowych dlatego np. robert zgud z przenośników mógł sobie bywać w zanamie od lutego do czerwca 2019 i nikt mu nic nie zrobił.

Lordt
@On

Niema ludzi nie zastąpionych pamiętaj o tym.

Mati

Kiedy zając?

Tm

Żenada we własnym kraju zarobki jak dla uchodźców bez kwalifikacji i w dodatku praca pod ziemią kpina i wstyd trzeba się zwijać z tego cyrku podróbki KGHM

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.