Knorr-Bremse Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Knorr-Bremse Sp. z o.o.

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Janczy jesteś pracownikiem Knorr-Bremse? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Co możesz powiedzieć o możliwościach rozwoju jakie oferuje pracodawca? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Jan

Ty chciałaś sama narzucić termin spotkania rekrutacyjnego? Rozumiem że studentka bez doświadczenia zaraz po studiach ? Do pracy też przychodziłabyś wedle własnego uznania ? Takie mamy teraz pokolenie...

tfr
użytkownik zarejestrowany

Ciekawe czy to ogłoszenie na koordynatora ds. zintegrowanego systemu zarządzania jest jeszcze aktualne, umowa zawierana jest na czas nieokreślony, więc stabilna praca jest zapewniona. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa.

hunter

cvbnm daruj sobie HRowski bullshit

shotgun

Zarobki w firmie raczej niskie, ale z drugiej strony praca niewymagająca. Przeciętnie ambitny technik z językiem, z pewnością poradził by sobie w KB na stanowisku inżynierskim.

Czau Czau

Al Gore Rythm - 2012-09-24 14:54:09 Fakty są takie, że każdy, kto ma jakiekolwiek ambicje, a znalazł się w KB, przy najszybciej nadarzającej się okazji stamtąd ucieka. Szczególnie dotyczy to inżynierów, bo inżynierii z prawdziwego zdarzenia tam nie ma. Poza tym zarządzanie i ogólne standardy podejścia do pracownika mocno kuleją - takie typowo \"polskawe\" podejście do sprawy.Na pierwszy rzut oka wydawać się może, że skoro mamy niemiecki kapitał to firma o światowych standardach. Nic bardziej mylnego - właśnie "polskawe" podejście do rekrutacji, czyli możemy potencjalnego kandydata na pracownika traktować jak byle co. Standardy rekrutacji mierne (jak na taką firmę) począwszy od takich detali jak przekładanie terminu spotkania o kilka godzin i informowanie w tym samym dniu (praktycznie w drodze na rozmowę). Co do warunków proponowanych to same atrakcje - roczne umowy, lojalki (pod pozorem rzekomej inwestycji w rozwój pracownika) itd. Jeżeli komuś to pasuje na pewno się odnajdzie.

Al Gore Rythm

do gall

Czy mógłbyś opisać na czym polega to ich zastraszanie?

Gall

Brak kultury podczas rekrutacji i próby zastraszania - nie polecam.

pick

Witam, czy może ktoś pochwalić się bieżącą opinią o Knorr-Bremse Kraków?

Zostaw opinię o Knorr-Bremse Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knorr-Bremse Sp. z o.o.