Opinie o Global Trendline Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Global Trendline Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Global Trendline Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Trendline Sp. z o.o. w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Global Trendline Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

olek Nowy wpis

Piec dni temu w sklepie peasy shop kupiłem grzejnik za 209 zł i dostałem emaila ze towar został wysłany przez GLS ale dzwoniac tam powiedziano mi ze paczka nie jest nadana .Niema z wami kontaktu. 30625691318 numer przesyłki dostałem z gls ze jeszcze nieodebrana a dostałemod was sms ze juz została wysłana. Dostałem jeszcze emaila ; Z radością informujemy, że Twoje zamówienie 100051074 zostało pomyślnie zrealizowane.'ale towaru nie ma prosze napisac gdzie mam zgłosic sprawe dlaczego oszukujecie ludzi

Andrzej Nowy wpis

prosiłem o fakturę na zakupiony grzejnik , ponawiam prośbę NIP 7850005861.

Ewa Nowy wpis

Nie ma od czasu do czasu naboru pracownika do prowadzenia easy-shopu? Takiego z doświadczeniem w e-commerce? Nie trafiłam na ogłoszenia, a może ktoś z firmy zagląda tu i napisze, jakie są zarobki, możliwości zatrudnienia i w ogóle :))

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Global Trendline Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Agnes

Zapłaciłam do zamówienia dodatkowo za prezent o wartości 99 złotych, zamówienie dotarło bardzo szybko bez prezentu, proszę o kontakt telefoniczny nr zamówienia 100047788, dziękuję

Aneta

Ciekawa jestem co obecni pracownicy sądzą o tego typu opiniach, które stawiają tutaj niezadowoleni klienci... Jak atmosfera wewnątrz firmy obecnie wygląda i ile osób tak naprawdę jest zatrudnionych, jakie są wszystkie stanowiska?

Bratislavak

Dobry dzień. 1 grudnia 2022 zamówiłem towar w Państwa firmie. Zapłaciłem 68,99 €. Dziś jest 17.12.2022 i nie otrzymałem żadnego towaru. Numer zamówienia to 600032533. Wasza firma jest bardzo nieuczciwa. Jesteście (usunięte przez administratora). Pośredniczę w Słowacji. Ostrzegam wszystkich, że jesteście oszustami.

jurekkowalczuk12@gmail.com

NA JAKI ADRES ZWROT BO TO NIE GRZEJE GRZEJNIK.

Ingrid

I payed 68,98 euro to Easy-shop.eu for an easy heater on 20 Sept. Nothing is deliverd and the shop does not react on whats app, phone call, sms ore email. It would be very nice if you would return my money ore make the shop deliver. I hope you are a honest compagnie. I wait your answer. Ingrid Staal Netherlands

Działkowiec

Zakupiłam 3 tunele 3m,i szklarenke na podczerwień. Szklarenke nie została dostarczona. Koszt był 403,80 .

jasinsb@gmail.com

23.04.22 przelałam 454,10 zł za zamówione 2 grzejniki na podczerwień quot.EasyHeat erquot - za..mówienie 100041508/id.53599 / Numer ttransakcji P24-G8B-M7G-V1W. Aktualnie jest 06.05.22 i nie otrtzymałam ani towaru, ani informacji w sprawie. Oczekuję na reakcję.

@jasinsb@gmail.com

Witam. Mi przysłali dwa plakaty ,które nie dało się nazwać grzejnikami . Odesłałam im to , ale z odzewem było ciężko . Po długim nękaniu mejlami odesłali mi pieniądze ,ale ciężko było . Nie jest to firma dogna polecenia

Kazimierz
@Mona

Szkoda że tyle podchodów było. Ale grunt, że zwrócili :D Ile łącznie całość trwała?

Criss

Zapłaciłem odebrany towar który nie jest zgodny z zamówieniem, usłyszałem od konsultantki że takich jak zamówiłem nie ma i wysłali inne, szok, teraz mam im to wysłać na swój koszt i czekać na swoje pieniądze, to po prostu (usunięte przez administratora) nie kupujcie niczego w tej firmie, jutro jadę to zgłosić do odpowiedniej instytucji

Nicole
@Criss

Mi też wysłali inne motywy na dwóch z trzech zamówionych grzejnikach naściennych

@Nicole

czy udało Ci się wymienić towar, nie było żadnych problemów przy reklamacji? :)

Mona

Czy ktoś posiada jakiś kontakt z tą firmą? Dzwonie na ten nr 123450732 i linia cały czas jest zajęta . A może ktoś ma wiedzę jak odzyskać od niech pieniądze??

Tomáš Török

Witam, nie odpowiadasz na maile ani nie odsyłasz pieniędzy na konto, podczas gdy towar został już do Ciebie wysłany, złożę skargę karną na policję.

@Tomáš Török

W moim przypadku jest podobnie , równiez nie mogę odzyskać pieniędzy a towar im odesłałam ????

errata

Firma (usunięte przez administratora). Nie przysyła wniosku na zwrot. Nie ma możliwości skontaktowania się z nimi. Nie odpowiadają na korespondencje. Firma sprzedaje badziewie.

@errata

Mam ten sam problem . Sprzedali mi badziewie a jak to odesłałam nie odpowiadają na e-maile ani nie zwracają pieniędzy . Należałoby to gdzieś zgłosić ????

wasa61

Dzień dobry, chcę zwrócić towar który zamówiłem u Państwa. Jaka jest procedura zwrotu? Pozdrawiam.

Jolanta

27.04 złożyłam zamówienie na 206.40 (linia kroplująca) do dnia dzisiejszego nie otrzymałam towaru

Linia kroplujaca
@Jolanta

Proszę o natychmiastowy zwrot gotówki

Aneta

Do tej pory nie otrzymałam zamówionego towaru za który zapłaciłam jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy albo chociaż towaru

Nina
@Aneta

Ja też zamówiłam towar 3 tygodnie temu i też zapłaciłam i do tej pory nic.

monika

Ktoś już zgłosił ta firmę do Federacji Konsumentów i Urzędu skarbowego? w paczce nie znalazłam paragonu ani druku zwrotu! Takie (usunięte przez administratora)firmy należy nagłaśniać tak żeby ostrzec innych naiwnych!!!!!!

errata

Udało mi się skontaktować na nr tel.123450732 w mailu dostałam wniosek na zwrot i nie ma przeszkód w odesłaniu produktu. Mam nadzieję, że pieniądze wpłyną.

Klientka
@errata

Kupiłem 05.12.20 magiczny mop, 11 grudnia dostałam maila z firmy kurierskiej GLS, że firma GLOBAL TRENDLINE MAGAZYN PRZELADUNKOWY anulował moje zamówienie, nie wiadomo dlaczego, towar miał być dostarczony w ciągu 3 do 5 dni roboczych i cisza! Żadnej informacji. Dodzwoniłam się w końcu na numer 123450732, odebrała jakaś chyba Ukrainka i poinformowała mnie, że jeśli nie ma towaru na magazynie, to oni mają 30 dni, no jaja jakieś, ale co mnie to obchodzi! Wściekłam się, powiedziałam, że zgłoszę to na policję, Pani oddzwoniła w ciągu 5 minut, że jednak towar jest i dziś wysyłają, czekam! Z tego, co tu czytam, to zaczynam wątpić w jakość tego produktu, nigdy już u nich nic NIE KUPIĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Global Trendline Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Global Trendline Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Global Trendline Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Trendline Sp. z o.o.?

Global Trendline Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Rynek Główny 28
    31-010 Kraków

Global Trendline Sp. z o.o.