Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

olo

a dlaczego Rudnej już niby nie ma

olo

ale ten oddział nowy to z którego przenoszą, wiesz może i w którym rejonie ma być

jakiś nowy oddział powstaje na r9, czy ktoś wie jaki, czy to c26 przenoszą

Enzo
@olo

Tak powstaje nowy oddział G/C 18

Ciekawy

Jak sprawuje się nowy pracownik na P1???

BABULA
@Ciekawy

Wali w ... Uja przychodzi na warsztat o 7 wychodzi o 12:30 idzie na ołów się przebrać i śmieje się wszystkim w twarzą jak był na ołowiu to się do wszystkiego przypie.. Lał. ZROBIĆ Z NIM PORZĄDEK.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
Puk

Witam proszę o opinię na temat oddziału TM zarobki itp. na którym szybie znajduje się oddział dzięki.

Gumiś
@Puk

Daj sobie spokój szkoda czasu

Puk
@Gumiś

Możesz coś więcej napisać.

Były
@Puk

Na każdym w zależności od dostanych robót przez ZG. Nie polecam wyzysk człowieka totalny,deficyt maszynowy tylko na rozładunki na robocie wszystko ręcznie będziesz nosił masakra . Jedno wielkie kolesiarstwo elektrgcy nietykalni jeszcze za nich robotę będziesz robił także zastanów się grubo.No chyba że biały to kole może Ci zalatwi robote w jakimś E w Zg.

zöe

i co ogry,wczasy nagroda i wypłata z extra premią :—) a w sierpniu podwójne absensyjne jak ktos nie (usunięte przez administratora)

@zöe

Ty rzepeto, chyba z biurowca jestes. Popracuj fizycznie zobaczymy jak będziesz wtedy pisać i czy weźmiesz podwójne absensyjne. I nie chwal Załamu bo wczasowka w tym roku to wielka żenada . Wogle to co oni placa to jedno wielkie dno I wodorosty

Bolo
@Zajechany pracownik

A teraz pracownik czeka na dodatkowy zaszszczyk gotówki !!! Bo interes zejdzie na same ko rwy pracujące w zakładzie ;)

stefan
@Zajechany pracownik

Przecież ma rację!!!! Nikt nikogo na siłę nie trzyma!!!!

Pik

Witam proszę o opinię na temat oddziału TM zarobki itp. na jakim szybie znajduje się oddział.

TW Smark

Idźcie płaksy do prywaciarza po 12 h (usunięte przez administratora) od dechy do dechy... On wam da gruchę, część zysków profilaktykę jakąkolwiek kasę na świętą barburkę absencyjne zaplecze gdy coś się indywidualnie dzieje i na pewno dobrze zarobić. Nie chwalę zanamu ale pracuję 8h i idę do domu, kasa wpływa choć też nie do końca musi więc nie jest najgorzej ale mogłoby być lepiej... Jak wam nie pasuje idźcie gdzie indziej tam was wezmą z otwartymi ramionami i dadzą wszystko co chcecie...

Ciekawy

Będzie dziś wypłata???

Tak
@Ciekawy

Już jest na koncie.

Pik

Witam proszę o opinię na temat oddziału TM zarobki atmosfera itp. na którym szybie znajduje się oddział, dzięki za info.

grzesio

co robia ukraincy na Zanamie ? nic hehehe kase biora

maniekzwr
@grzesio

ukraincy nie maja co robic tylko graja na telefonach ? Polkowice ostoja nieudacznikow ...palą gdzie staną i w wuja leca i dla nic są nadgodziny ...

Zdzisław
@maniekzwr

Szef ma układ to Ukraina nie musi nic robić od tego są Polacy przykład od góry wszystko wam damy tylko przyjechać do Polski i leżeć wszędzie pierwszeństwo a Polaczek poczeka taki mamy nierząd (usunięte przez administratora)

pół.sztygara

elo gdzie te smieszne "zyski" miały byc do 5.07 płacone ..

Gumiś
@pół.sztygara

Jest przelew

Bubu
@Gumiś

Trzy papcie i dwa gumowce

jozef

nic zero

Czako
@pół.sztygara

Jak będziesz cały sztygar to ci dadzą ten ochłap

maniekzwr

"związki" buahaha

Zajechany pracownik

Szanowny Panie cyganie Prezesie i nieudolne kłamliwe związki 1350 zł nagrody czy wy (usunięte przez administratora)... naprawdę juz macie sieczkę zamiast mózgu. Co wy robicie z ludźmi, Macie nas za (usunięte przez administratora) Ludzie wkoncu przejżą na oczy wparuja do tego waszego biurowca i zrobią z wami porządek. Nadajecie się wszyscy do (usunięte przez administratora)...Człowiek sobie flaki wyprówa w tej pracy. Pieniądze z podatku prezes i te tempaki ze związków przepuszcza pewnie gdzieś na wczasach. Ja (usunięte przez administratora)... Brak słów (usunięte przez administratora) jesteście jak te pijawki . Macie za nic pracowników fizycznych którzy robią na was nieudaczników z biurowca

Magma

Cała prawda.!

@Magma

Dokładnie cała prawda!Ale jak ktoś pisze prawdę to zaraz usuną wpis i zablokują .Bo im się nie podoba jej ktoś mówi prawdę.

operator

szczera prawda

Zwiazki

2000 brutto zysków dodatkowo pieniądze dla pracujących bez chorobowego do 14 dni!! Nast spotkanie wrzesień

Tyup
@Zwiazki

Czyli mamy rozumieć, że to jest ta II transza nagrody tj. de facto1000 zł brutto tak?

@Tyup

2000 brutto + sierpień chorobowe

@Tyup

Ustalili dodatkowe 2000 brutto

Sylwia
@Zwiazki

I za jaki okres tą kase się dostaje?

Niedowiarek.
@Zwiazki

Związki ja się wypisuje, szkoda na Was płacić, vo nic nie możecie pomóc.

Zikson
@Zwiazki

Ustalili a nie napisali że zyski tylko dla tych co mają przepracowany cały 2021 rok ... Chory zakład dojze że gówno płacą to jeszcze takie szajs...

@Zwiazki

Co to jest 2000 brutto?znowu ochłapy!

Bohdan

Wplynelo1540 czemu kłamiesz i zanizasz ludzi straszysz

Zwiazki

Takie są realia firma zanam jest innym podmiotem niezależnym od KGHM takie zyski jakie udało się negocjować większe niż rok temu

Różnica

Nie tylko celbrytka ma 1350 zl, NIESTETY

Pewny
@Bohdan

Panie Bogdanie.... Proszę nie siać pro prezesowskich kłamstw. Wpłynęło 1350zł co jest absolutnym impulsem by pracować odekwatnie do traktowania ludzi przez ten nierząd! ! Jeszcze te aneksy ...

@Zwiazki

Innym przedmiotem,Nie zależnym?To dlaczego firma nazywa się KGHM Zanam?Sama nazwa mówi za siebie.Tak samo zap……y cały rok na te zyski .W tamtym roku było 1048 zł w tym 1350 zł,zajebiscie dużo więcej ,Jest czym się szczycić .Nie umiecie się przyznać ,ze siedzicie w tych związkach kasę bierzecie i nie umiecie nic załatwic.

@Bohdan

Ja nie kłamie,takie są realia ,I nie trzeba tu nikogo straszyć .

@Zwiazki

Ty wez sie poknij w ten swój pusty czajnik 750 zł brutto ile dostaniesz po odciągnięciu podatku i jeszcze 350 zł jak nie chorujesz przez 5 lat śmiech Kto w tych warunkach wytrzyma 5 lat bez chorobowego. Motywacja zajebi... (usunięte przez administratora)... weźcie się za robotę a nie tylko pierdzicie w te ciepłe stoleczki i usugujecie Cezarowi

Zajechany pracownik

Witam wszystkich . Panie Prezesie (Cezar) I panowie z klamliwych związków popatrzcie i poczytajcie jak mają dobrze pracownicy z PEBEKI wczasowka druga wyplata, Brak absencji chorobowej 0 dni 4000 zł brutto 1-3 dni 3000 zł 4-6 dni 2000 zł 7-10 dni 1500 zł Załam 750 zł za cały rok żenada

@Zajechany pracownik

To co się dzieje w KGHM Zanam to śmiech na sali.Okradaja ludzi z ich ciężko wypracowanych pieniędzy.Dla wszystkich firm kasa jest tylko nie dla Zanamu,dziwne co?

olo

wszystkie te opinie i wpisy o kant dupy rozbić, musimy iść w końcu pod biurowiec 500-1000 ludzi przez parę dni i będziemy mieli wszystko i więcej a nie tylko wpisy i narzekanie

@olo

Zgadzam się ,ze trzeba stanac i strajkować,niech zobaczy szanowny pan prezes co robi z ludźmi.Ludzie staną upomną się o swoje ,a nie zwolnią tylu ludzi bo kto będzie pracował na ich zyski.Tu ludzie narzekają a ci na wyższych stołkach się śmieją jak czytają te wpisy

Postojowy HMG

To mówicie ze tam po 250% dostali jeszcze na tych biednych stawkach? (usunięte przez administratora) w tym miesiącu z nagrodą wezme 450% :-) a jeszcze w przyszlym miesiącu płacą absensyjne a ze przez 7 lat nie mialem dnia na L4 to chyba na dwa razy bedą mi wypłate przelewać

Zwiazki

Świetna informacja na początku lipca będą zyski płacone 1200 złotych przypominam rok temu było 1100 w tym roku 2200 widać progress pozdrawiam serdecznie

Hehehehe
@Zwiazki

Dziś kghm-owcy dostali zyski po 2.5 wypłaty. Chłopak który pracuje w kghm 3 lata z doskoku dziś dostał 16 tyś zł a wczasowego ostatnio 5 tyś zł. Hehehehe ZANAM żenada żaden KGHM. Panie prezesie gratuluję poszanowania roboli... Nawet dzieci podzieliłeś na gorszy sort... Wstyd...

Xxx

2200 brutto czy na rękę

@Zwiazki

Od kogo masz takie wiadomości. Nie ma na to żadnego pisma potwierdzającego ze będzie wypłacony jaki kolewiek zysk

@Hehehehe

Pan prezes to chyba nie wie co to wstyd!Dzieli ludzi na lepszy i gorszy sort. Zanam dostaje ochłapy aż wstyd się przyznać ile dostajemy kasy.A tak samo zapier…….y na te zyski i tak samo należy nam się pożądny wypoczynek(mówię tu o wczasowym)bo z tymi pieniędzmi co my dostajemy to jak jałmużna

Niedowiarek.
@Zwiazki

Ale wielka różnica raptem 100 zł więcej śmiać się czy płakać??? Zyski to mają inni, a my mamy(usunięte przez administratora)i nie narzekać! Tak jak pod gruszą o całe 350,00 zł mniej niż w 2021 roku.

Damianek
@Niedowiarek.

Oszuści !!! Firma oszukuje na każdym kroku pracowników. Coraz mniej płacą ... Zyski netto za 2021r firma miała rekordowe , i co z tego jak kłamcy i oszuści złodziejskie patrza jak by tu pracownika zrobić w ciula... a te zyski rekordowe dzieki pracownikom .... jak na dodatkach pieniadzach oszukuja to i na wypłatach śmiech na sali gdzieś pracowników mają

Chyba1100 złotych proszę dobrze policzyc

Kermit

Kolejny pomysł to zabranie profilaktyki!!! Niby mają być bony ale kto ich tam wie!!!!

Romek
@Kermit

Nie zgadzajcie się na żadne bony, ekwiwalent itp. Jeżeli zabiorą nam ciepłe posiłki to już nie wrócimy na stołówkę. Pomyślcie co będzie zimą, co z mlekiem dla spawaczy, co z ołowiem i arsenem. Głodni będziecie chodzić i łykać będziecie (usunięte przez administratora) z całej huty. Wszelkie takie akcje służą do pogarszania a nie polepszania sytuacji pracowników. To nie biuro w Polkowicach, tu Huta jest, z całą tablicą mendelejewa do wdychania. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.