Opinie o Mardom w Lipniki stare

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mardom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mardom o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mardom w Lipniki stare

Dobry pracownik były PH

Firma o której mówi się że jest rodzinna, nic bardziej mylnego tu klepią cie po plecach, chwalą a jak coś nie wyjdzie to dają wypowiedzenie. Człowiek stara się żyły wypruwa ale co z tego dobrych miesięcy się nie pamięta

OMI 2

Dziwna sytuacja bo jakoś wcześniej nie interesowały Cię losy tej firmy i nie wchodziłaś w dyskusję. Od momentu kiedy się zaczęło robić głośno o firmie i stracili ludzi nagle się pojawiłaś. Czyżby nasz pracodawca Cię wynajął do czyszczenia firmy?

Obróbka mechaniczna

bot odpowiada że nie jest botem, do czego to doszło, a może pracujesz w kadrach Mardomu? zbierasz smaczki dla swojej szefowej, ploteczki, żebyście miały o czym przy kawce porozmawiać. Ps: co z naszymi podwyżkami?

Mam oczy i slysze

Mi w Mardomie pracuje sie calkiem dobrze, a w kilku pracach juz bylem. Wszedzie trafia sie idioci ale idzie wytrzymac, praca jak kazda, wymaga przynajmniej odrobiny zaangazowania, z tego co widac firma sie mocno rozwija, powstaja nowe hale, wiec bedzie potrzeba pracownikow, wiec moze i place sie jeszcze poprawia

Oo
@Mam oczy i slysze

Wieje tu propagandą...haha

@tak jakie dokładnie są te patologiczne zachowania? Możesz o nich napisać tutaj na forum? Chodzi Ci o Twoich współpracowników w firmie Mardom?

tak
@Karolina

Jasne jest że opowieści być nie może a tym bardziej na forum. Lecz pełnienie funkcji nobilituje do profesjonalnych zachowań,czego nie rozumieją, bo nie mogą pewne osoby przeskoczyć bariery mentalnej.

Jozek
@Karolina

@Karolina tu bocie, przenies sie na inne forum, bo o Mardom wiesz tyle co dyrekcja o produkcji

tak

Pewni ludzie wprowadzili zachowania patologiczne,najgorsze jest w tym że dla nich to norma. Tam gdzie jest patologia nie ma normy.

Leszno

@OMI chcesz powiedzieć, że firma Mardom ma dużą ilość dyrektorów? I ilu ich jest i dokładnie czym każdy z nich się zajmuje? A czy firma nie widzi tego, że muszą Ukraińcom płacić za większą ilość godzin, kiedy nie są w ogóle efektywni?

OMI

Wydaje mi się że Mardom powinien zredukować liczbę dyrektorów chociaż do takiej jak mają w innych zakładach a w to miejsce dać ludziom podwyżkę choćby najmniejsza docenić swoich ludzi którzy robią po x lat a nie bazować na sąsiadach którzy są 3 miesiące brak nad nimi kontroli i trzeba uczyć kolejnych , co z tego ze oni są w teorii 12 h w pracy jeśli mają mniejszą wydajność niż nasi po 8 h

@Spadajkarola nie wtrącam się tylko chce pomóc w dyskusji i znalezieniu informacji. W czym Ci to przeszkadza? @miś ma rację. Na forum powinny pojawiać się tylko oficjalne, potwierdzone informacje. Lepiej nie siać zamętu, nie wprowadzać zamętu, bo kogoś zainteresowanego firmą Mardom może to zmylić.

@anonymous rozumiem. Skoro była taka informacja to może przypomnijcie, że coś takiego miało się w firmie Mardom wydarzyć i zapytajcie kiedy się to odbędzie.

Spadajkarola
@Karolina

Karolina zawsze musisz wtracic swoje 3 grosze?

Miały być podwyżki od nowego roku czy ktoś je widział ? Czy tylko zmiany w postaci mniejszych premii ?

miś
@anonymous

Może trzeba poczekać do oficjalnych informacji zamiast siać zamęt, ploty tylko i ploty...

@anonymous czy pracodawca Mardom wszystkim obiecywał podwyżki? Była to oficjalna informacja? Może udaj się do pracodawcy z zapytaniem czy będzie to realizowane w najbliższym czasie.

@Karolina

była taka informacja ze miały być wyrównania pensji ludzi z Pułtuska i całej reszty

@pelasia tak jestem moderatorem forum GoWork.pl. Widzę, że znasz taką postać tutaj na forum. Skoro znasz to pewnie wiesz jaka jest jego rola. To dlaczego proponujesz mi pójście do firmy Mardom na rekrutację?

Obrońca granic

hej, co wam ci ukraińcy/białorusini zrobili/robią? pracują tak samo jak wy, gdyby nie oni to pewnie nie było by komu pracować i musielibyście pracować w niedzielę i święta żeby plan wyrobić, albo by jak zwykle, naprzychodziło jednodniowych pracusiów, którym wszystko tłumacz, pokaż, pomóż a oni za kilka dni/tygodni uciekają i kolejnych znów to samo, przez to wydajność spada, nie mówiąc już o jakości, bo takim jednodniowym pracusiom nie zależy, z pracownikami ze wschodu jest o tyle lepiej, że zostają oni do końca kontraktów, na kilka miesięcy co najmniej.

gość
@Obrońca granic

jaka płaca, taka wydajność, może sam porób na produkji jako "robol" za najniższą...

Wat
@Obrońca granic

Niedługo to będą jeździć po ulicy i prosić chłopaków. dziewczyny żeby przyszli do Mardomu, żarty się skończyły, zacznijcie kurrrrr płacić to nie te czasy co kiedyś

Wat
@Obrońca granic

W Kacicach w Mardomie podobno żadnej premii frekwencyjnej jeszcze nie ma, dlaczego?

@Nick a informowaliście go, że wiecie, że go to nie interesuje? Zawsze warto spróbować, bo jeżeli nie spróbujecie to nigdy się nie dowiecie czy była szansa na zmiany. Na stronie firmy nie ma zakładki Kariera. Gdzie ewentualnie można szukać ofert pracy do Mardom?

pelasia
@Karolina

Karolina a Ty jesteś moderatorem forum? Co Ty tyle pytań zadajesz? Może przyjdź i przekonaj się sama, chociaż na rekrutację

@Mirek, @pakowacz to koniecznie idźcie do działu kadry i płace i wyjaśnijcie za co to 100 zł, skoro premia miała wynosić 400 zł, albo miało jej nie być. @Lunia to skoro taka panuje atmosfera między pracownikami Mardom to czemu nikt o takim podkradaniu nie poinformuje szefa?

@Karolina

bo szefa to nie interesuje ... l

Bryk

Kupic w tej firmie odpad lub brykiet graniczy z cudem jeśli nie jest się pracownikiem. Niema kogoś odpowiedzialnego za sprzedaż??

Lunia
@Bryk

Co masz za problem? Szukaj gdzie indziej. Pracownicy chętnie wskoczą na Twoje miejsce w kolejce. Dodam, że jak ktoś sobie odstawi drzewo, żeby pięćset razy nie jeździć to potrafią to Ci gwizdnąć z przed nosa pomimo zawieszonej kartki. A ile się trzeba nalatać i skakać przy odkładaniu tego drzewa to tylko pracownik wie. I w pięć minut traci wszystko bo tak się kolesiowi spodobało od sprzedaży. Ostatnio tak chłopakowi jednemu zawineli drzewo.

Mirek

a mi dali całą premie ale ucieli podstawe wypłaty :(

pakowacz

mardomiak - tak to skąd te 100 zł wiecej? a na zwolnieniu lekarskim nie byłem to w takim razie mnie w (usunięte przez administratora) zrobili i nie zaplacili premi !!!!

pakowacz

Wy też dostaliście po 100 zł premi frekwencyjnej ? i znow nas w (usunięte przez administratora) wyr... miało byc po 280 zł na ręke MARDOM nic dodać, nić ująć

mardomiak
@pakowacz

Trzeba czytać chyba uważniej ogłoszenia i słuchać tego co kierownik mówi. Premia albo była w wysokości 400 zł brutto albo nie było jej wcale. Nie można było dostać 100 zł. Idź do kierownika albo do kadr to ci wytłumaczą jak nie rozumiesz... że to zawsze znajdzie się taki co nie zrozumie... i w internecie skomentuje...

dsw

na pakowanie niech idzie jak taki cwaniak ciekawe czemu gdzie cieżko jest (tartak, pakowanie) to ukraicnow nie ma ?

Tartar

Gosciu ty chyba nigdy ciezko nie pracowales, idz, porob na tartaku to ci sie troche przejasni w glowie

Zostaw merytoryczną opinię o Mardom - Lipniki stare

• Jak się pracuje w Mardom?

Zobacz opinie na temat firmy Mardom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mardom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mardom?

Kandydaci do pracy w Mardom napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mardom