Opinie o Termet S.A. w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Termet S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Termet S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termet S.A. w Świebodzice

maria

A ja muszę się pozytywnie wyrazić o firmie. Wprawdzie tam nie pracowałam, ale kiedy miałam awarię kotła(dodam prawie 17 letniego)zadzwoniłam do działu sprzedaży bardzo miła pani pokierowała mnie, powiedziała gdzie mogę kupić części zamienne lub nowy kocioł, wszystko wytłumaczyła dodatkowo przełączyła do działu serwisu, który zareagował bardzo szybko i już na drugi dzień miałam naprawiony kocioł...Gdyby tylko we wszystkich fimach tak zajęto się klientem...

AA jak kłub dla pracowników

Oczywiście jest to racją, natomiast niestety prezes chyba nie wie co na zakładzie się dzieje i nie sprawdza kompetencji przełożonych niższego szczebla. Sztuka dla sztuki jak to mawiają

AA jak kłub dla pracowników

Małe zarobki, brak możliwości awansu, kłamstwa, plotki, jednym słowem dziecinada, 30 gr podwyżki dla przełożonych to dużo jak na pracownika szeregowego. Ludzie z średnim jako przełożeni niewiele reprezentując sobą podkradają pomysły, a kotły to sztuka dla sztuki. NIE polecam

bigdan

Teraz to już dobrze ponad pół roku mamy tutaj ciszę, szkoda że nikt się nie wypowiada, bo nikomu to nic nie ułatwia. Ja ze swojej strony wilq mogę Ci pomóc mówiąc że Termer ze Świebodzic jest czołowym producentem gazowych urządzeń grzewczych w Polsce – kotłów gazowych różnego typu, podgrzewaczy wody oraz rozwiązań solarnych.

Firma Termet S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
wilq

witam was kochani forumowicze, własnie planuję starać się o zatrudnienie w termet sa ale mam pewne wątpliwości. wynikają one z tego że nikt się tutaj nie wypowiadał od ponad pół roku a brak aktualnego info o firmie sprawia że nie wim czy ich wybrać na pracodawcę. czy ktoś może mi pomóc i napisać co słychać w termet sa?

hyt

jak to jest z atmosfera i umowami na teraz? czy ktorys z pracownikow ma jakies aktualne info i sie podzieli? :)

Bosiak

Najłatwiej by było na bieżąco obserwować portale z pracami w zależności tego gdzie dają ogłoszenia. Ale nie czytałem, żeby kogoś zwalniali czy rozszerzali działalność więc bym się nie nastawiał na to..

hale

Na stronie termet w zakładce praca znalazłem, że niestety nikogo nie szukają, ale może wiecie, czy nie będą planowali zwiekszyć zatrudnienia?

Alexander

Witam. Przeczytałem Wasze wypowiedzi na temat Termetu S.A.Otóz kupilem cztery lata temu kocił gazowy stojący dwófunkcyjny "ekonomax solar" kosztowal mnie blisko 20,000 zł sporo kasy, jak bym wcześniej przeczytał to co przeczytałem to pewnie bym nie kupił kotla Termetu, Przedstawiciel i zarazem serwisant firmy Termet,który mi go polecił powiedzial mi że kupiłem mercedesa w śrut kotłów Termetu.Po dziś dzień mam z kotłem problemy, pirwsza sprawa to wszystkie połączenia wodne dokręcone jak by dzieci to zdobiły,ciekło z każdego śrubunku,brak słów,podstawę kotła mam zerdzewiałą,uszkodził się wymiennik plytowy ciplej wody użytkowej,następnie wymiennik woda-gaz,na dzień dzisiejszy uszkodzona jest przepona w naczyniu wyrównawczym zasobnika ciepłej wody,i jeszcze,kilka drobiazgów, elektronika jest ok działa bez zarzutu,kocioł jest oszczędny nie mogę złego slowa powiedzieć, tylko do montażu w fabryce, po skręcany tragicznie, teraz wiem dlaczego, skoro ludzie zarabiaja tak mało! Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

marecki

Czy w Termecie Świebodzice funkcjonuje kontrola jakości produktów? Z opinii internetowych wynika , że Firma wypuszcza na rynek znaczący odsetek sprzętu nie nadającego się do używania? Czy nie jest to przypadkiem pokłosie marnych zarobków i marazmu w Firmie, a może braku kwalifikacji kadr technicznych?

Saddam

Stawki na początek - 1500, 1600 zł na szczeblu biurowym. Atmosfera średnio przyjazna - wyścig szczurów. Dodatkowo, jak trafisz na przełożonego ze średnim wykształceniem - to pokaże Ci, jak małe masz doświadczenie i wiedzę :). Po 10 latach pracy proponuję - omijać z daleka!!!

Gaweł

Popieram Toma - omijać z daleka - brak perspektyw, narzędzi do pracy, zaściankowość i słabe zarobki...

tom

Omijać z daleka. Marne zarobki, brak możliwości awansu. Były pracownik

pracownica - 2013-01-03 16:23:00 1500zł na Święta? Chyba na produkcji tam zawsze więcej płacą bo w biurze dali tylko 1000zł.No i widać, że ktoś robi sztuczny poklask :) - wpis niezgodny z prawdą. Od 150 do 350 zł brutto - to kwoty, które zostały przyznane zależnie od zarobków.

Radziu

Termet to dość mroczna Firma, w której pracowałem. Dziwi mnie, że jeszcze istnieje. Ludzie zarządzający na stanowiskach dyrektorów mają blade pojecie o tym co robią np. (usuniete przez administratora), który poza (usuniete przez administratora) pracowników, nie potrafi sprawnie obsłużyć komputera:). Młodzi ludzie i ich pomysły są natomiast tłumione "w zarodku" tylko po to, by "starzy" mogli podłapać pomysł i pobiec do Prezesa :). Zarabia się tak mizernie, że samoocena spada po 2-3 latach pracy. Nie polecam. PS. Szacunek dla ludzi na szeregowych stanowiskach w Termet S.A.

@Radziu

SKORO WAM JEST TAK ZLE TO SIE ZWOLNIJCIE.PO CO TU JESZCZE PRACUJECIE?!!!!!!!!!!!!SZUKAJCIE INNEJ PRACY,A NIE TYLKO NAZEKACIE!!!!!!!!!!!

Baranek

Firma Termet to przedsiębiorstwo "budowane" przez ludzi - jest spółką pracowniczą. Jeszcze kilka lat temu spłacałem kredyt na zakup akcji pracowniczych, mając nadzieję na stabilną pracę i wizję lepszych zarobków. Tak się nie stało - niestety. Firma działa jak budżetówka (to o czym napisał przedmówca). Zarabia się bardzo mizernie mając studia, studia podyplomowe, staż pracy, chyba, że jest się znajomym jakiegoś pana (usuniete przez administratora) + Termetu - stabilna praca, komunistyczne metody zarządzania :) przez ludzi ze średnim wykształeceniem - Termetu - małe zarobki, mały komfort pracy (brak narzędzi, sprzętu)

pracownica

Wiecie ile w tym roku w Termecie dali premii na święta Bożego Narodzenia? Nie? No to słuchajcie: 1500zł.!!!! To jest dopiero coś!!! Najlepsza firma na ziemi!!! Życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2013!!!

tern post to pisał ktoś z biura może pani(usuniete przez administratora)!! która się czepia do wszystkich (usuniete przez administratora) zarabiają ludzie 1100 na rękę i (usuniete przez administratora) za 5 .! termet to jest (usuniete przez administratora)

robotnik

Na produkcji nigdy nie płacą 5000 tysięcy tylko 1200 netto a te 5000 tysięcy zarabia chyba prezes z zarządem a nie zwykli robotnicy z produkcji...

Zostaw merytoryczną opinię o Termet S.A. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Termet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Termet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termet S.A.?

Termet S.A.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Długa 13
    58-160 Świebodzice