Opinie o Termet S.A. w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Termet S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Termet S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termet S.A. w Świebodzice

Lidia

@Mio, a jak oceniasz atmosferę panującą w termet? Czy sprzyja ona pracy zespołowej? Czy pracodawca docenia swojego pracownika poprzez dodatkowe profity? Twoja wypowiedź może pomóc innym w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w tej firmie.

Mio

Szczerze nie polecam jestem byłym pracownikiem pracowałam 2 miesiące przez ten czas nie starczyło mi do końca miesiąca A o premi zapomnij dlatego się zwolniłam . Wymagania wobec osób fizycznych z kosmosu .

Lidia

@Klara, rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Poprzeć opinię o konkretne przykłady? Czy istnieje możliwość otrzymania premii? Czy firma podąża za trendami i udziela dofinansowania na karty sportowe? Wyczerpujące odpowiedzi pozwolą zainteresowanym pracą w termet w znalezieniu istotnych dla nich informacji.

Jerzy

Może ktoś podpowie czy warto aplikować? Jak się pracuje? Czy jakieś benefity macie?

Klara
@Jerzy

Jedynym benefitem jest przyjemność z pracy :p

Bartek
@Klara

Nie za takie pieniadze

Firma Termet S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
Tonik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Grzegorz

Pracowałem w Termecie w latach 2012 - 2014, jeśli chodzi o samą pracę to spoko, nie jest to super ciężka praca. Pracowałem praktycznie na większości stanowiskach od lutowania, produkcja, prasy, cnc itd. Ogólnie to robota nie była zla ja sobie chwalilem bo był czas na bajer itd, oraz to że pracowałem na jedną gdzie dla mnie nie ma lepszej zmiany. Wszystko było by pięknie i ładnie gdyby nie w tamtym okresie praca za najnzsza krajowa czyli 1100 na reke a w 2014 roku na rękę było 1300. Zapewne pracował bym tam dalej lecz jak poszedłem do kierownika Łady o podwyżkę to powiedział cytuję "Pan nie może więcej zarabiać bo Pan będzie więcej wydawał" niestety po tym stwierdzeniu musiałem podziękować i przejść do konkurencji gdzie na stary zaproponowali 400 zl więcej. Praca za najnizsza krajowa tam króluje nie mówię tu o pracownikach biurowych tylko o produkcji.

Czarek

Jak jest coraz wiec ej pracy to tylko cieszyć się trzeba, firma się rozwija!!

Niby zakaz palenia a jeden tylko pali i wydzwania.Ciekawe

olo

ktory to

Ja trolllek

Najgorszy zakład nie wiecie że brygadziści są pracownikami umysłowymi to właśnie już wiecie .Kultura co najmniej prehistorią śmierdzi jeśli chodzi o przełożonych.Porazka . Ostatnio ćwierkały ptaki że pracownik nowy ma więcej niż dłużej pracuje hmm co tzn więcej 2gr hmm?

skierniewice

Jestem waszym klientem ze Skierniewic kupiłem pompę powietrze -woda , po roku pompa się ze psuła wymienili mi na inny model mniejszy zero kontaktu , to jest chore mój prawnik już analizuję sytuację .Ale przyznam szczerze że firma jest bardzo słaba .Wręcz badziewie .

Toli 2

Boże, jakie to miłe, że tak za mną tęsknicie!!! Ja również się cieszę, że znów Was wszystkich zobaczę, widzimy się już niebawem!!!

Toli

...BARDZO SIE DZIWIE ZE OSOBY KTORE SIE KIEDYS TAM ZWOLNILY Z TERMETU I NIE UDALO IM SIE U INNEGO PRACODAWCY TO JEDNAK WRACAJA DO TERMETU.JAK NIE TEN PRACODAWCA TO INNY ALE NIE TERMET NIE ZA TAKIE PIENIADZE!!!#

zdziwiony
@Toli

Nikt nie wraca i nie wiem kogo masz na myśli?

nie ćpun

Jeden z brygadzistów idąc przez wydział mówi do swojej pupilki cyt: Uważaj na to wasze palenie bo robi się głośno.TO MA BYĆ BRYGADZISTA?????

Byly

....DZIWIE SIE ZE JESZCZE PRACOJA TAM OSOBY KTORE TAK NAZEKAJA!!!!!PRACY JEST DUZO ZA DOBRA KASE.I NIKT NIE WYDZIERA SIE

rozczarowany

Najgorszy zakład w jakim pracowałem... zarobki tragiczne zero premii i najniższa krajowa a wymagają umiejętności obsługi każdej maszyny na wydziale. Nowy majster nie umie rozmawiać z pracownikami bardzo szybko się denerwuje i unosi głos z byle powodu ogólnie stwarza bardzo nie miłą atmosferę. Pracownicy coraz częściej są zmuszani do pracy po 12 godzin oraz do pracy w soboty.Podsumowując zakład należy omijać szerokim łukiem ponieważ dla rządzących pracownik zawsze jest na szarym końcu nic nie jest robione w kierunku polepszenia mu warunków pracy.

Obserwator

Zmuszanie do pracy po 12 godzin przez cały tydzień i w soboty... Jak się nie zgodzisz - obraza majestatu i dadzą ci odczuć. Nie mówiąc o marnych zarobkach i braku premii. Ludzie uciekają, bo nikt nie docenia "fizycznych". Żeby zarobić 2 tyś. trzeba rąbać 12 godzin kilkanaście dni w miesiącu. Nieważne, że ludzie nie wytrzymują takiego tempa. Każdy ma prawo do odpoczynku!!

co prawda to prawda, brygadzisci - zero kompetencji i zaangazowania, nie wspominajac juz o kulturze. niedlugo juz nie bedzie komu pracowac, skoro wszyscy uciekaja

Magda

Witam wszystkich.Czytam opinie na temat zwolnien pracownikow z TERMET SA. Tzn.ze pracownicy sami sie zwalniaja....Mnie to nie dziwi , a powod jest taki ze sa za male wynagrodzenia.Winni sa przelozeni_ brygadzisci majstrowie kierownictwo!!!! Skonczyly sie czasy ze pracownicy siedzieli na tylku w jednym miejscu, teraz pracy jest bardzo duzo za wiekrze pieniadze!!! Jesli zarzad Termetu nic nie zrobi to wszyscy sie zwolnia.Zostana tylko osoby ktore ida niebawem na emeryture.

pracownik były

nie dziwie się ludzie ze pala ,w takim stresie jakim się pracuje teraz .Brygadzisci w piórka obrośli wszystko donoszą tylko siebie nie widzą ,a przecież oni też powinni być brygadzistami pracującymi tylko bata im dac .nawet kulturalnie się odezwac nie umieja do ludzi. Ciekawe kto wybiera brygadzistów,bo jeden to nawet nie zna się na pracy tylko donosi na ludzi ,aby się podlizać.A sam dobrze nie wie co robi i nie zna nazw części.Ludzie już nie wytrzymują i się zwalniają.Dlaczego ? Dobre pytanie.Małe zarobki ,a pracy tylko dokładają a może ludziom zwiekszyc zarobki to tez nie będą się zwalniac .

Byly
@pracownik były

...juz kiedys pisalem ze ludzie sie pozwalniaja bo przeciez nikt niebedzie pracowal za najmuzne

Jaro

W koncu wzieli sie za palaczy.Koniec palenia po kiblach i szatniach!!!!!

bierny palacz
@Jaro

Koniec palenia? Teraz to dopiero zaczęli fajczyć po toaletach.,które zajmują nawet na przerwach a jak wchodzisz do toalety to wprost w kłęby dymu!A na fajki dalej biegają co godzinę.

bierny palacz
@Jaro

Zostaw merytoryczną opinię o Termet S.A. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Termet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Termet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termet S.A.?

Termet S.A.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Długa 13
    58-160 Świebodzice