Opinie o Termet S.A. w Świebodzice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Termet S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Termet S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termet S.A. w Świebodzice

gosia

Drogi marcinku,ty tak nie punktoj u przelozonych.Bo wszyscy to widza!!!!

adrian

....dajcie wkoncu pracownikom zarobić,bo jeszcze trochę to ukraincow zaczniecie przyjmować.albo brygadziści wezna się za prace.....

andrzej

Kolejny brygadzista nierob CZESIEK PORAZKA!!!!!!!!!!

tomek

a ja myślałem że w tej firmie dobrze płacą

Firma Termet S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
tomek

A ile może tam kierownik zarabiać ? w biurze bo zawsze się nad tym zastanawiałem

Zagubiony

A gdzie się podziało 5 S .

Temat dotyczy opinii o pracy w zakładzie i panujących tam warunków.Nick to nick . Jak widzę Tobie zabrakło również odwagi by podpisać się imieniem a tym bardziej nazwiskiem więc daruj sobie wstawki o tchórzostwie .

:-)

Drogi Marku, miło, że leży Ci na sercu los zakładu, jednak Twoje wpisy świadczą o tchórzostwie i braku odwagi wypowiedzenia się jawnie o swoich kompleksach, a podpisywanie się cudzym imieniem jest poprostu żałosne... Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :-)

jeszcze pracownik

Wlasnie zlozylem wypowiedzenie,ale jazda...Zwalniaja sie ludzie.To nie koniec.....ktos prubuje szalec z kierownictwa,tzn. mlody.Niech pruboje nadal,powodzenia.

@jeszcze pracownik

Od wczoraj patyczaka już nie ma został tylko smród i niesmak..

@Marek

Kierownik może chce i dobrze tylko ma złych doradców np. takich jak była patyczak ,która tylko judziła i wprowadzała zamęt .Dobrze wynagradzana praca zawsze będzie dobrze wykonywana i z chęcią.A dobry szef powinien przepracować na każdym stanowisku 8 godz i wtedy będzie miał wyobrażenie o pracy ,ponieważ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

loli

Sporo ludzi sie zwolni,nie tylko mlodych pracownikow ale i tych starszych.Bo mlody kierownik zaczyna cwaniakowac,a jak narazie jest jeszcze zastepca.Patrzy tylko na zegarek,a moze by spojzal na portwel pracownikow fizycznych.Cos za cos Panie mlody kierowniku.Bo nastopi taka sytuacja,ze nie bedzie komu robic TERMET SA.Pozdrawiam,byly pracownik.

dolny

Ktory to patyczak?

@dolny

To ona z bardzo głupim głosem

Wszyscy się cieszą,że patyczak się zwalnia

ok

A kiedy ta impreza

Masz racje brygadziści to porażka nic nie robią ,ogólny bałagan.Na montażu wystarczy jeden a i to o jednego za dużo

suchy

Była by impreza za darmo i tak byście nie poszli .Przyjść pobawić się zjeść to jeszcze źle DAJCIE SPOKÓJ

andrzej

Szykuje sie impreza w metalowcu.Prezes organizuje,no super.Tylko dlaczego jeszcze mamy placic?Przy naszych zarobkach taka impreza powinna byc za darmo dla pracownikow.Wstyd dla fimy,dlatego tyle osob nie idzie

Byly pracownik

Na stanowisku przedstawiciela handlowego w termet stawka podstawowa to 5000 z ktorego musisz oplacac sobie paliwo , telefon, internet... zaznaczam ze warunkiem jest prowadzenie dzialanosci gospodarczej. Za paliwo internet telefon zaplacisz lekko 2000 . Zaplac ZUS itp. I zosyaje tyle co nic. Myslicie ze dlaczego tak dlugo szukaja przedstawiciela na dolnoslaskie? Przeciez handlowcow nie brakuje! Kazdy umie liczyc!

goska

Popieram cie ruda,z ta norma to przesada

ruda

Ciekawe czemu mnie usuneli,pewnie dlatego ze prawde napisalam.W soboty przychoda tylko przydupasy sebastiana i pewnie po zlosci chca norme zwiekrzyc.Sebo staniesz sam z mlodym I pokarzecie jak sie pracuje na kotlach

łysy
@ruda

oj ruda widzę, że z edukacją u ciebie marniutko, przed napisaniem kolejnych wypocin proponuje krótką lekturę takiej magicznej książki pt. słownik ortograficzny -dowiesz się wielu ciekawych rzeczy:)

ruda

Sebastian i mlody_kierownik....przerobane

zytsa

Szkoda zezaklad inwestuje tylko w nowe maszyny itp.A podwyzek jak nie bylo tak nie ma....tzn sa ale dla pupili

Zostaw merytoryczną opinię o Termet S.A. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Termet S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Termet S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Termet S.A.?

Termet S.A.
2.3/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Długa 13
    58-160 Świebodzice