Opinie o JAS-FBG S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAS-FBG S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JAS-FBG S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAS-FBG S.A. w Katowice

Mojzesz

Proszę uważać po rozmowie kwalifikacyjnej, firma obiecuje, ale nie przedstawia warunków zatrudnienia na piśmie. Przychodzisz po okresie wypowiedzenia i dostajesz na mniej niż ustaliłeś! To jest zwykłe (usunięte przez administratora) ale to jest ten poziom który w tej firmie jest przyjęty jako norma.

Witam. Mam pytanie. Czy prezes zarządu nie widzi jaka jest sytuacja na innych oddziałach a może lepiej widzieć cyferki na koncie ludzie kiedy wy się opamiętacie

Jeszcze Pracownik

Jest coraz gorzej, zarządzanie tą firmą to fikcja. Jeśli ktoś ma naprawdę wysoko rozwiniętą odporność na stres i przemęczenie to zapraszam do Jas-Fbg

kmo
@Jeszcze Pracownik

Bo to jest praca dla prawdziwych mężczyzn !

Zniesmaczony

(usunięte przez administratora), firma obiecuje nie wiadomo co na rozmowie na stanowisko Magazyniera, wszystko pięknie prezentuje a po zatrudnieniu wychodzą brudy- brak szkoleń(usunięte przez administratora), straszny (usunięte przez administratora) brak rotacji między zmianami cały czas tylko 2 i 3 zmiana (obiecują na rozmowie rotacje) jak ma się szczęście to raz na dwa miesiące pójdziesz na 1 zmianę. Zwalniają też jak najgorsze .... Nawet powodu nie podadzą, nie powiedzą czy coś się źle zrobiło.(usunięte przez administratora)

Obcy

Witam, powie mi ktoś jak z pracą w firmie na terenie Redzikowo? Jak zarobki atmosfera i cala reszta ważnych rzeczy, dodam ze stanowisko to spedytor krajowy.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kierowca

Z firmy transbud Katowice zrobił się dziad Katowice. W chwili obecnej ucinają wszystkie premie nie informując o tym pracownika. Tną pensje nawet z podstawowego wynagrodzenia. Żenada, stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Ramzes

Witam, jak wygląda praca jako kierowca w czeladzi ?

Xxx

Witam. Powie mi ktoś coś na temat pracy jako kierowca w oddziale w Czeladzi?

Drwal -kierowca

Ta firma nie ma przyszłości gdy na czele tej filii jest kierownik mający nie po po drodze z firmą macierzystą

Jeszcze pracownik

Firma sięga dna (dotyczy wynagrodzeń), zarząd strzela sobie w kolano bo wokoło rośnie konkurencja na pracownika a tutaj nie dba się o to co się ma a zaraz będzie problem z kadrą.

Odradzam. Zwolnienia, obniżki pensji, brak premii,(usunięte przez administratora)

Jeszcze pracownik

Firma sięga dna (dotyczy wynagrodzeń), zarząd sam strzela sobie w kolano. Wokół rośnie konkurencja i popyt na pracownika a tutaj nie dba się o to co się ma a zaraz mogą mieć problemy z kadrą.

Uwaga kierowco.Wyzysk maksymalny. Spora część ukrainców.Nie jasne zasady premiowania,regulamin premiowania jedna wielka tajemnica.Praca za 6000 a 6500 przy pobycie za granicą 29 dni w miesiącu. Firma chwali się związkami zawodowymi których nie ma .Panowie ze związków oczywiscie są ale raczej to związki prezesów napewno nie pracowników. Zajrzałeś tu bo szukasz pracy.Szukaj człowieku dalej nie utrzymasz siebie i rodziny.Osierocisz bliskich i tyle.

Stary Driver
@Gość

Gościu samej diety masz za tyle 6000... a gdzie podstawa? coś się nie zgadza w tych obliczeniach... ja pracuje lata i sobie chwalę i nie tylko ja, tylko nie wszyscy siedzą tutaj na forum i komentują, bo nie ma czego. Jak dla kierowcy to bardzo dobra firma, a mam porównanie...

Mart
@Stary Driver

Jakie kierunki robią Jas-Fbg typu chłodnie????????

Mikser
@Gość

Ludzie o czym wy mówicie... kto w dzisiejszych czasach jeździ na miesiąc w trasę...Masakra.

Zawiedziony
@Gość

Taka mała kasa i to za 4 tygodnie w trasie....Zastanawiam się czy ludzie mają jeszcze jakiś szacunek do siebie.

Jas-Fbg oddzial Lodz

To co sie dzieje w Lodzi od jakiegos czasu to jest delikatnie mowiac tragedia. Szefostwo strasznie zle traktuje niektorych pracownikow. Jest ciche przyzwolenie na zle traktowanie niektorych pracownikow przez innych pracowników. Szefowie niekompetentni. Ostrzegam.

Sulla
@Jas-Fbg oddzial Lodz

Bzdury... Kto to pisze? Podejrzewam, że zwolniony magazynier który nawet w czasach, że o magazyniera się wszystkie firmy zabijają nie potrafił pracy utrzymać ....

miodek
@Sulla

Tu żale wylewają tylko frustraci, którzy nawet do przysłowiowego "kopania dołów" się nie nadają,

Taktowny P.
@Sulla

To w Łodzi kogoś zwolnili? Bo z tego co wiem, to nie, były odejścia z własnej woli, ale nie zwolnienia. Więc nie wiem, kto tu sieje ferment.

Sulla
@Taktowny P.

Jak zwał tak zwał liczy się efekt... Tylko na plus firmie, że w ten sposób się to skończyło a nie dyscyplinarką

@Sulla

Jak płacicie takie pieniądze to szukacie to świadczy o polityce firmy która nie radzi sobie z placami podstawowymi pracowników.(usunięte przez administratora)

Adaśko

Nic sie nie polepszyło. (usunięte przez administratora) wina pracowników jest ze koronawirus jest wszedzie dyrektor (usunięte przez administratora)zarzucił ludzia taki podtekst. Radze uwazac bo ludzie nie zarobicie w tej firmie.

Sokół

2400 na start co to są za pieniądze zapytałem kierownika o to czy da się przeżyć za takie nie godziwe pieniądze na rozmowie odparł ze ciężko to się go pytam a pan by za takie pracował a ob ze nie musi no tyle w temacie sekretna firma która wyzysk ma na pierwszym miejscu (usunięte przez administratora) oraz wywalanie osób za romanse w firmie. To jest epoka Trudnych spraw

Czarny
@Sokół

Ale że 2400 brutto????

Sokół
@Czarny

Tragedia pracowałem kilka lat ale kierownik to (usunięte przez administratora) brak podwyżek a najlepsze zapytacie o podwyżki brak bo kierownictwo musi se skody kupić.... tyle w temacie ja po tych latach żałuje bo się zastałem tam robią tylko lebry

Arek

Nie polecam. Paczka 3 dni leży na magazynie a oni twierdzą że kurier nie zastał nikogo w domu mimo że jestem 24h na dobę w domu

Wasz Klient

Organizacja jak za komuny. W każdym dziale chaos.

Santi

Nie polecam Jaś Warszowice to (usunięte przez administratora) a magazynierzy co mieli się zwalniać dalej robią bez perspektyw (usunięte przez administratora) i wodorosty można spotkać w tej firmie

Żenada

Praca w tej firmie to jedna wielka masakra. Oddział w Katowicach nie liczy się z kierowcą,nie obchodzi ich, że kierowca to też człowiek i potrzebuje czasu dla siebie, dla rodziny. Jeśli masz plany to przełożeni na pewno Ci je (usunięte przez administratora)bo przecież "samochód nie może stać". To ja mam pytanie. Dlaczego w innych firmach może stać a tutaj nie? To nie jest żadne wytłumaczenie. Rzekome premie są śmiechu warte. Szefostwo zamiast docenić rzetelnego kierowcę i to, że robi wszystko przed czasem jeszcze bardziej mu utrudnia. W jakim systemie pracy zatrudniany jest kierowca? Dwa tygodnie w trasie i 2 dni w domu? A może sytuacja z dzisiaj dwa tygodnie w trasie i półtorej dnia w domu? Śmiechu warte po prostu. Firma dobra tylko po to żeby się nawkur**ać i zniszczyć sobie zdrowie. Jeśli jesteś desperatem lub nie masz planów to proszę bardzo Jas właśnie czeka na Ciebie.

Karol
@Żenada

W Schenkerze też nie może, pozdrawiam,

Zostaw merytoryczną opinię o JAS-FBG S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JAS-FBG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JAS-FBG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAS-FBG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAS-FBG S.A.?

Kandydaci do pracy w JAS-FBG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAS-FBG S.A.