Opinie o DTL Transport & Logistik Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DTL Transport & Logistik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DTL Transport & Logistik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTL Transport & Logistik Sp. z o.o. w Katowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy firma DTL Transport & Logistik Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Protek Nowy wpis

Polecam super prawnika, odzyskał mi sporo kasy podaję kontakt jak coś 602492180

Grażyna Nowy wpis

Ktoś jeszcze dzwonił i faktycznie pomogli?

Rafal

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze, rzeczowe konkretne pytania, także kilka w języku angielskim (podstawowe pytania). Mija właśnie 4 miesiąc mojej pracy i była to dobra decyzja, żeby tutaj przejsć

Grażyna
@Rafal

Super, że jesteś zadowolony po takim czasie z tej decyzji. Pisałeś, że pytania były też po ang. Czy teraz też już ogólnie w pracy musisz go często wykorzystywać?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie DTL Transport & Logistik Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Inżynier procesu i jakości.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Czesław

To niedobrze że umowy są tak skonstruowane że jest zakaz konkurencji przez tak długo. Przy zerwaniu takiego kontraktu i przejściu do innej firmy z branży są kary finansowe, czy jak? Wysokie?

Jaka firma prowadziła sprawę

@andrzej

Czy oni istnieją?

Igor
@Kasia

mysle ze tak , przes komornika uzyskalismy dlug

@Igor

Możesz podać namiary do tego komornika i kiedy odzyskaliście dług?

Anatol

Niepokojące informacje zostawiliście na forum ale ja nie widzę związku z opinia o pracy w firmie bo to przecież forum pracownicze.

Igor

witam mam dwie FV nie zaplaconych przes DTL Logistic jak mozemy sie z Panstwem skontaktowac?

tyfy tyty
@Igor

nie wiem, napisz list

uwaga

uwaga, to jakaś jedna wielka ściema jest. pytajcie o potwierdzenia przelewu że faktycznie odzyskali kasę !!!

US

Proszę pytać o potwierdzenie przelewu. jak ja zapytałem to zmiana gadki. już się raz na takiego trafiłem. radze uważać.

sfrustrowany przewoznik

mamy ten sam problem, nie odpisuja na ponaglenia do zaplaty, nie odbieraja telefonu

@Gosia mam to samo tylko trans na nich działa to samo jeszcze inna firma a każda z nich żadnych komentarzy negatywnych na transie

Transport PL

Żenada . Nie polecam ani nikomu nie życzę współpracy ani nic do czynienia z tą firmą. (usunięte przez administratora). brak kontaktu. UNIKAĆ

Mirek

Czy nie jest poszukiwany tutaj spedytor? Co jest wymagane na to stanowisko

sky88

Firma porażka totalna. Zachowują się jak dzieci w przedszkolu, jak jest problem nie odbierają telefonu, nie odpisują i uważają że jest ok. Omijać szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam!!!! Takie firmy powinny jak najszybciej zniknąć z rynku!!!

Eolek

Firma tragedia, moje auto stało od piątku do poniedziałku, ostatecznie musiałam zabrać auto i szukać nowego ładunku. Spedytorzy totalnie niekompetentni, dzwoniłam po 20 razy i nie odbierają telefonu. Źle zaawizowane auto, nie potrafią załatwić sprawy. Masakra. Takie spedycje powinno się tępić. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

Hania

Brak kontaktu , Brak profesjonalizmu, najgorzsza firma z jaka wspolpracowalam..... maja za nic przewoznika, nie odbieraj telefonu szczerze odradzam... takie firmy powinny byc karane

wt

uwazajcie na ta firme, nie odnbieraja tel, jak juz wezmie sie zlercenie, ponadto bezpodstawnie obiazyli mnie za palety, z rozmowy gdy bralem ladunek mialo byc bez wymiany, po wyslaniu dokumentow stwierdzil spedytoz ze nie oddalismy palet brak kwitu, niedosc ze bylo 31 palet to bciazyli mnie bezpodstawnie za 71 palet(usunięte przez administratora)

Przewoźnik

Nie dotrzymują terminów i ustaleń ze zlecienia. Problemy na załadunku- nikt nie odbiera - nie ma kontaktu z nikim z firmy. Rozładunek- czeski film - ,,nikt nic nie wie"!

Uwaga. Firma (usunięte przez administratora) Przewożnicy nie słuchajcie tych bzdur jacy oni są wspaniali. Pieniędzy za wykonaną usługę nie chcą zapłacić. Właśnie wybieramy się do tych oszustów osobiście po pieniądze za fakturę. To banda oszustów. Nawet kobiety przy telefonach cię okłamują,że już jest faktura zapłacona. Nie brać panowie żernych transportów,bo kasy nie zobaczycie

Zostaw merytoryczną opinię o DTL Transport & Logistik Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w DTL Transport & Logistik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DTL Transport & Logistik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DTL Transport & Logistik Sp. z o.o.?

DTL Transport & Logistik Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Czerwińskiego 6 lok. 207
    40-123 Katowice

DTL Transport & Logistik Sp. z o.o.