Opinie o Gruber Logistics Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gruber Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gruber Logistics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruber Logistics Sp. z o.o. w Katowice

katopato

Nie polecam, przynajmniej nie za taką kase Zaproponowano mi ok3800netto w ubiegłym roku, młodszy spedytor, pomimo doświadczenia w transporcie. Na pytanie co z plotkami dotyczącymi nie płaconych nadgodzin, otrzymałem odpowiedz "pracujemy tak by kończyć o 16". Czasem jadąc do katowickiego leroya widze jak im się świeci pod wieczór na całym pietrze. Widać wyraźnie zarys pracowników przy biurkach z parkingu leroya. To też, ten widok popchnął mnie do tego komentarza

@katopato

Oooo super, że ktoś pisze o tej pracy młodszego spedytora, to ja też jestem zainteresowana. A co do pensji, to 3800 zł netto to jest kasa na start, na czas próbny, czy to stała/normalna pensja na tej posadzie?

Kamil

Powiem jedno Dwulicowość, wiecznie sztuczny uśniesz i pseudo koledzy wyprowadza Cię szybko na dobre tory. Innymi słowy, (usunięte przez administratora), wychodzenie o 16:00 po 8h pracy jest źle odbierane (musisz harować dalej, bo „pracujesz w spedycji”). Brak jakichkolwiek benefitów dla pracowników. Praca w Katowicach w Guber Logistics jest dobrą pracą gdy nic nie wiesz lub chcesz uzyskać pierwsze doświadczenie (dlatego w ogłoszeniu o pracę „nie potrzebujemy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy sami - ale, że za najniższą krajową to już przemilczymy)

Michał Nowy wpis

Pracuje 2 lata jako kierowca pod spedycja Gruber nie ma żadnych problemów. W spedycji zawsze panuje miła atmosfera.

Michał Nowy wpis

Pracuje jako kierowca pod spedycja Gruber i jestem bardzo zadowolony brak problemów trasy układane pod kierowcę i najważniejsze że jest miła atmosfera w spedycji polecam

Natalka Nowy wpis
@Michał

Hejka, fajnie, że są tu takie wpisy, bo to też wiele mówi o firmie. Mój tata właśnie szuka dla siebie pracy jako kierowca. I jak mowa o trasach. Z jakim wyprzedzeniem pracownik ją zna i wie gdzie oraz kiedy jedzie? No wiecie, czy to miesiąc wcześniej, czy mniej, z dnia na dzień.

Nowy wpis

Młodszemu spedytorów z tego co widzę rok temu oferowano 3800. A zwykły spedytor obecnie ile zarabia? Widziałem ofertę pracy ale dodaną 4 lata temu, obecnie firma nie poszukuje nikogo na to stanowisko? Chyba się zgłoszę jako ochotnik.

co w vegas

Pierwszy raz w życiu miałam do czynienia z tak toksycznym towarzystwem i odarciem z własnej godności w imie kariery. Tym bliższy branch menagerowi tym większy klakier. Jeśli ktoś ma wątpliwości jak wygląda taki wyścig ku uznaniu, wystarczy że wróci na gowork do agitacji wielu pracowników z dnia 27/07/22. Przeplatanie farmazonów o graniu do jednej bramki z ostracyzmem i robieniem z pracowników pariasów gdy wynik sie nie zgadza. Przeplatanie szarmanckiej bajery szefa na imprezach z agresją gdy ktoś łamie zasadę "co w Vegas..." robiąc fote z przyjaciółmi. Brak socjalu, ciągłe tłumaczenia klientom czemu nie ma przelewu, korzystanie z parkingu 200metrów od budynku przez oszczędności na podziemnych parkingach. Od jakiegoś czasu nad budynkiem wisi olbrzymi neon z nazwą firmy, ledwie kilkunastu pracowników którzy nie mają nawet płaconych nadgodzin. Szkoda życia i miejsca w portfolio

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Gruber Logistics Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Accountant (m/f)? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
katopato

@katopato

Sporo tutaj pytań o spedycję ale mnie zaciekawił wpis z listopada ubiegłego roku. Ponoć wychodzenie z pracy po 8h jest źle odbierane. Czy w firmie funkcjonuje obowiązek brania nadgodzin? Ja osobiście nie mogę sobie pozwolić na pracę dłużej niż 8h i zastanawiam się czy w ogóle mam szanse na przyjęcie.

Kamil

Stanowisko Asystent Spedytora krajowego i międzynarodowego - ktoś ma jakieś informacje? Jak sama nazwa wskazuje to praca jest z osobami spoza pl, więc wymagają tu bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. I czy wymagana jest praktyczna znajomość, czy też formalny dokument, certyfikat? Jak się rozmowe po ENG przejdzie to i tak trzeba mieć papier na to?

Roma

Brał udział ktoś w rekrutacji na posadę Accountant (m/f)?? Wiecie jak wygląda, a konkretnie czy jest ten proces prowadzony w języku angielskim? Bo ogłoszenie jest właśnie po angielsku, a co z rozmowami, zadaniami itd.? I czy umowa jest podpisywana w jakim języku, angielskim?

Gośka

Opowiecie o imprezach integracyjnych? W ofercie dla Spedytora jest o tym wzmianka, a ile razy w roku sa takie imprezy? To jakies małe spotkania czy większe? One są w weekendy czy w czasie pracy?

PRZEWOŹNIK

masakra!!!! Aby tylko sprzedać ładunek, a później załatw sobie sam wszystko przecież w zleceniu są podane warunki, nawet dokumenty trzeba za spedytora wprowadzić do ich systemu i fakturę. Bezczelne podejście spedytora, po prostu ,,sprzedane ''martw się sam, spedytor ma wywalone na wszystko, że auto stoi kilka godzin po awizacji, ze problem z dokumentami, najlepiej unikać kontaktu

Gruber

Helena
@Gruber

Co tu jest napisane? Nie widze w ogóle Twojego wpisu. Możesz jeszcze raz?

Alicja

Poważnie ma Pan na myśli tę firmę? Bo jakoś po komentarzach nie można było się tego raczej spodziewać. To jak konkretnie ta cała sytuacja wyglądała, długo współpracowaliście?

Mł. Spedytor

Praca w Gruber Logistics Katowice to niesamowita szansa na rozwój dla młodych i bardziej doświadczonych z pracą w spedycji ludzi, którzy chcą osiągać sukcesy w dziedzinie logistyki. Młody, profesjonalny i otwarty zespół, który wzajemnie się wspiera i szanuje sprawia, że z uśmiechem na twarzy idzie się do pracy. Jeśli masz szansę rozpocząć pracę w tej firmie nie zmarnuj jej :)

Mirosław
@Mł. Spedytor

Fajnie że tak chwalisz ale przydałoby się jeszcze info o zarobkach. Są dobre dla młodych i niezbyt doświadczonych osób? Dają co jakiś czas podwyżki?

nick
@Mirosław

Tak

@nick

A rozwiniesz szerzej temat podwyżek? Zasady, warunki?

Joanna

Dzięki za kontakt. Na szczęście w porę się zgłosiłam bo zdążyłam odzyskać kasę ale nie wiadomo jak z innymi

Zaciekawiony

Może wypowie się jakiś spedytor jak się pracuję w tej firmie ?

Artur
@Zaciekawiony

Pracuje się bardzo przyjemnie. Swoją przygodę zawodową zacząłem właśnie w tej firmie. Najlepszy zaspół.

@Artur

A z jakim wykształceniem rozpocząłeś tutaj swoją przygodę? Bo rozumiem, że doświadczenia to brak?

Praca w Gruber-Logistics to sam przyjemność :) dynamicznie rozwijająca się firma, która daje szanse wszystkim osoba mającym chęci do pracy. Osoby bez doświadczenia, mają równe szanse na rozwój, otrzymują pełne wsparcie kolegów i przełożonych. Wspólnie wspieramy się pod każdym względem ;) Zapraszamy osoby chętne aby aplikowały do naszego zespołu.

Alan

Pracuje w Gruber Logistics Katowice już jakiś czas. Zespół jest dynamiczny i młody, co sprawia że praca w takim zespole nie staje sie nudna. Nie tworzą sie grupki wykluczające lub obgadujące innych współpracowników. Ogólnie klimat jest wesoły, ale profesjonalny. Co jakiś czas są organizowane wypady oraz spotkania integracyjne. Znajdzie sie tu miejsce dla ludzi z doświadczeniem, oraz ludzi spoza branży którzy chcą zasmakować transportu oraz logistyki.

Zana Mdzk

Bardzo mlody i dynamiczny zespol, dzieki temu luzna, nieformalna atmosfera. Przelozeni to tez mlode osoby, wiec latwo sie ze wszystkimi dogadac. Duzo niepisanych benefitow, wspolne wyjscia i wyjazdy... praca na wysokich obrotach, czyli normalka w tej branzy.

Spedytor

Polecam prace w tym zespołu Grubera Katowice, mila atmosfera, młody zespól. Wszystkie stosują jednej reguły *Wszystkie za jednego, i jeden za wszystkich*. Każdy pierwszy piątek miesiąca firma robi wycieczki integracyjne. Nowocześnie biuro i narzędzia pracy. Praca tutaj będzie pasować jak dla poczatkujących, tak i dla spedytorów z doświadczeniem. Oddział jest młody i dynamiczne rośnie, jeżeli dostaliście zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, możecie śmiało spróbować swoje siły.

Zostaw merytoryczną opinię o Gruber Logistics Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Gruber Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruber Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruber Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gruber Logistics Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Chorzowska 150 lok. Bud. B
    40-101 Katowice

Gruber Logistics Sp. z o.o.