Opinie o JAS-FBG S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAS-FBG S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JAS-FBG S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAS-FBG S.A. w Katowice

laska

w jakim cyrku dają 4500 komuś kto pisze "mniemanie o sobie zmienilo mu sie o 360* "?

Lena

Informacja dla kierowców.Niech Was logika chroni.Kierowca w tej firmie nie zarobi więcej niż 6 .000 Mieszkając w budzie cały bity miesiąc bez paru godzin .Dziw człowieka bierze że oni w ogóle jeszcze mają kierowców.

@Lena

Wspomniałaś o zarobkach kierowców pracujących w firmie JAS-FBG. Z tego też względu pozwól, że zapytam Cię, czy firma zatrudnia może kierowców bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego? Z góry dzięki za informację.

Lena
@Rafał

Tak.Ale oni szybko uciekają zaraz po szkoleniu.

@Lena

Masz na myśli, że rezygnują z zatrudnienia po szkoleniu? Mógłbyś wyjaśnić dlaczego się tak dzieje i czy powoduje to ilość obowiązków, czy wysokość wynagrodzenia. Chętnie się tego dowiem.

Ciekawy przyszły?

Jak wygląda praca w firmie? Czy posiadają jakieś regulaminy zakładowe, premiowania?

kierowca tej firmy przywiózł mi przesyłkę po czym wyładował mi ja na drodze mówiąc że nie da rady wjechać tam gdzie ja chciałem przed nim było kilku innych kierowców którzy dali radę wyładować towar tam gdzie ja chciałem ogółem mówiąc ta firma oceniając tą usługę moją kiepsko wypada na tle innych firm i kierowców straciłem kilka godzin zanim przeniosłem towar tam gdzie było jego miejsce

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Sławomir

Piszesz dużo zarzutów pod adresem firmy. Zwolnienie nigdy nie jest przyjemną sytuacją, a jeśli nastąpiło nie z Twojej winy tym bardziej było dużą niedogodnością. Nie wspominasz dobrze atmosfery w pracy, a jak wyglądało wynagrodzenie. Byłeś z niego zadowolony i mogłeś liczyć na premie? Chętnie się tego dowiem.

@Sławomir

Wynagrodzenie na początek koło 2200 na rękę , premia po okresie próbnym jeśli wykażesz odrobinę chęci do pracy a z tym ciężko ostatnio

@...

Po jakim czasie są szansę na to, aby wynagrodzenie podstawowe wzrosło? Pracodawca sam z siebie przyznaje podwyżki zatrudnionym osobom, czy raczej trzeba się o nie ubiegać? Napisałeś również o premii, która przyznawana jest po ukończeniu okresu próbnego, dlatego o niej również chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej. Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

@Rafał

Okres próbny to 3 miesiące, po nim jest nowa umowa nowa stawka, premie są kwartalne, wysokość zależy od ilosci pracy i czy jesteś chętny do pracy czy praca musi szukać Ciebie ;)

@Rafał

Dochodzą jeszcze posiłki z automatu raz dziennie i 2 napoje za darmo plus karta Multi Sport

@...

Ile wynosi premia? Dla magazynu a ile w biurz?

@...

Dziękuję za odpowiedź i sprecyzowanie. Czyli okres próbny jest standardowy 3-miesięczny. Chciałem sprecyzować informacje, które podałeś o posiłkach z automatu. Czy są one ciepłe i przygotowane w danym dniu? Szczerze nie spotkałem się jeszcze z posiłkami z automatu, dlatego chciałbym sprecyzować, jak one wyglądają oraz w jaki sposób są wydawane pracownikom.

@Rafał

Jest automat gdzie przez szybę widzisz kilka rodzajów dań wybierasz jedno i możesz podgrzać w mikrofali, jedzenie uzupełniane codziennie to firma zewnetrzna

@...

Dzięki za odpowiedź. Najważniejsze, że posiłki uzupełniane są codziennie. Chciałbym ustalić jeszcze, czy osoba niemająca doświadczenia zawodowego również może aplikować do pracy w tej firmie? Mam nadzieję, że tak.

nik
@...

Ha Ha premia zależy od "biedronek"Nie ma zasad co do premii

Stary driver

Praca w oddziale w Ołtarzewie jako kierowca: Jak to w kurierce godziny no limit. Jako pracownik firmy brak określonego regionu. Dziś jesteś w Pruszkowie, jutro w Otwocku, pojutrze w Garwolinie. Często wysyłają w delegacje: do Łodzi, Bydgoszczy i Wrocławia. Tam najcześciej brakuje przewoźników więc firma wysyła swoich kierowców do wsparcia. Z plusów to kasa na konto ( najniższa + reszta to tzw. premia) . Taka forma wynagrodzenia pozbawia cię ok 130pln za 1 dzień choroby. Poza tym auta nowe serwisowane w ASO co jest plusem. Minusem są niektórzy klienci firmy wysyłające towary których waga nie zawsze zgadza się z wagą rzeczywistą ( węgiel w zime, w lato płytki ceramiczne)

@Stary driver

Czy za delegacje także dostajesz jakieś dodatki finansowe, a pracodawca oferuje świadczenia socjalne lub benefity? Napisz więcej o warunkach finansowych.

Mart

Witam mam zapytanie czy warto iść jako kierowca na kraj lub UE. Dużo jest opini ale brak konkretów Pozdro

Pracowałem na tym magazynie przez 5lat. Miałem 4umowy 3mies , 12 mies, 36 mies A potem na stałe(usunięte przez administratora) Przed ostatnią umowa rozmowa o podwyzczce na tzw Nowa umowę wielkie czepianie się mimo tego że uważam się za dobrego magazyniera ale co tam kierownik się pyta ile bym chciał zarobić A ja tyle co teraz na czysto nie płacąc za paliwo miałem zbyt wielkie wymagania jak dzwignal 200zl brutto. Po nowym roku poszlem na l4 od stycznia i się nie pojawilem w pracy w kwietniu dałem wypowiedzenie to dostałem odrazu bez żalu jak to robił w przypadku mojego serdecznego kolegi który przez widzi misie pana (usunięte przez administratora)stracił dobrze płatna pracę w Czechach. Po moich wpisach na tej stronie ruszyło się tyle że dostali magazynierzy darmowe posiłki co przysługiwało odrazu gdyż na chłodno mroźna jest minimalna temperatura 1stopien. Ale to ni3 jest największym problemem firmy najgorsi są ludzie nie wykwalifikowani(usunięte przez administratora)Jest wiele i to wiele wad można by tak wypominać bo ja dobrej rzeczy z tej firmy nie doświadczyłem. Tylko przez 5lat najadłem się nerwicy przez logistykę tych (usunięte przez administratora) ludzi. Nie mydlcie sobie oczu że dobrze zrobicie bo nic po rzeczy dobrzy ludzie już nie pracują stara dobra gwardia. A nie ludzie co latają do kierownika z wszystkim.(usunięte przez administratora)Jedni mają lepiej drudzy gorzej dlatego człowiek musiał odejść by innym było lepiej l. Radzę założyć związki zawodowe(usunięte przez administratora)Każda szkoda braki są już zwracane. Tyle do powiedzenia A nowi nie liczcie na kokosy bo ich w tym zielonym zauku brak.

Kazach

Komuna, tony dokumentów, nie polecam.

@Kazach

Piszesz jako pracownik czy klient Jas - Fbg? Twoja opinia nie wiele mówi o firmie. Co masz na myśli pisząc komuna? Rozwiń swoją myśl.

Ugly J

Mam pytanie czy firma JAS dowozi przesyłki na czas? i jaki to jest czas?

Mrówa

Podwyżki były niby tak duze a zaledwie tak małe. (usunięte przez administratora)

rush

A w Olsztynie ten dyspozytor jacuś jeszcze robi ?????

Bula kierowca

Czekanie na magazynie w warszowicach jest tak dluga ze masakra. Kaza przyjezdzac o 15 zaladunek o 20 leberstwo na tym magazynie ciagle fajeczki kaweczki pie... magazynierzy. (usunięte przez administratora)

Magazynier
@Bula kierowca

Są przyjęcia na magazyn możesz mieć taj jak my jak chcesz:)

@Magazynier

Firma JAS-FBG poszukuje obecnie pracowników magazynowych? Jeżeli tak, to dobra informacja dla osób, które chcą pracować w tej firmie. Mógłbyś w kilku słowach streścić, jak wygląda dzień pracownika magazynowego? Po ile godzin pracujemy? Chciałbym dowiedzieć się coś więcej na temat tego stanowiska. W internecie brakuje informacji na ten temat.

Magazynier
@Sławomir

Dzień pracownika jak wyżej opisał kierowca. Kawka, herbatka, fajeczka. Ci co nie piją i nie palą pracują za tych co to robia. Nie wiem dlaczego firma nie dodaje konkretnych informacji na tem zatrudnienia. Może wstyd... . Rozmowa z kierownikiem później obchód po magazynie radzę ciepło się ubrac. Na magazynie są temperatury od 16 do -25 stopni. W takich temperaturach na codzien trzeba też pracować.

@Bula kierowca

Panie Kierowco z całym szacunkiem pana praca lekka nie jest, więc może pan zmienić pracę zatrudniając się w magazynie, z pewnością spodoba się panu praca w warunkach chłodniczych lub mroźniczych, myślę że z wynagrodzenia też będzie pan zadowolony mając uwagę na warunki w jakich się pracuje.

Ziomek
@Magazynier

Magazynierze trzeba dodać jeszcze specjalnie dla Sławomira że standardowy czas pracy w tym kraju to osiem godzin pięć dni w tygodniu Być może zainteresowany pochodzi z dalekiego kraju i to jest powodem zadawania oczywistych dla nas pytań. Od siebie dodam że za pracę otrzmuje się wynagrodzenie, jest szatnia, są toalety i inne udogodnienia

Sławomir

Czy z uwagi na niskie temperatury panujące na magazynie pracodawca zapewnia może odpowiedni ubiór, aby zminimalizować efekty uboczne całodniowej pracy w takich warunkach? Jeżeli możesz to przedstaw również ile przerw w ciągu dnia przysługuje pracownikowi pracującemu w firmie JAS-FBG. Będę wdzięczny za udzielenie informacji.

Były magazynier
@Sławomir

Pracowałem w tej firmie 4 lata i wiele razy Pani wicedyrektor przypominała nam że przysługuje 15 min przerwa. nie mamy spalania energetycznego, więc rządne przywileje nam nie przysługują. Przydały by się jakieś buty ocieplone tym co zostali. Trzymajcie się cieplutko.

@Były magazynier

Przerwa, która przysługuje zatrudnionemu pracownikowi, jest w jakiś sposób kontrolowana przez pracodawcę? Rzeczywiście jest to 15 minut, czy można ją przedłużyć? Szkoda, że firma nie zapewnia odpowiedniego obuwia. Myślę, że byłoby to korzystne udogodnienie dla każdej osoby, która pracuje na magazynie.

Gal Anonim

Rekrutacja do tej firmy do IT to jakaś kpina, rekruter bardziej stresujący się niż ja. Rozmowa trwała 30 minut z czego kompletnie ona nic nie wniosła bo dowiedziałem się tylko co robią, mnie osobiście tak jakby nie mieli chęci poznać czyli na zasadzie przyjść odklepać i żegnam bo zatrudnimy osobę, która będzie miała największe doświadczenie. Ocena umiejętności tylko i wyłącznie na podstawie CV, gdzie jakieś testy, które faktycznie wyłoniłyby osobę z dobrymi kompetencjami?? Kompletna klapa i brak profesjonalizmu...

były kierowca

Dziadostwo w Olsztynie firma bazuje nad podwykonawcach na tzw. dziadtransach, auta do złomowania i gówniane zarobki .(usunięte przez administratora) powinien zrobić sobie psycho testy na 100 % nie dałby rady.

były kierowca

Czy w Olsztynie pracuje jeszcze ten mało zrównoważony (usunięte przez administratora) ??

Hojni

Pracuje i pracuje i powiem tyle. Że praca nie jest zła gdy było około 10ludzi na zmianie (usunięte przez administratora)Niech się każdy zastanowi zanim przyjdzie tu pracować... Niby jedzenie z maszyny = chemia zmienili karty i nic więcej. (usunięte przez administratora)

@Hojni

Na początku chciałabym Ci powiedzieć, abyś w większym stopniu zwracał uwagę na słownictwo, którym się tu posługujesz. W przeciwnym razie Twoje posty będą usuwane przez administratora strony. Widzę, że nie jesteś zadowolony z pracy w JAS-FBG. Długo już tam sprawujesz swoje obowiązki? Słyszałam, iż firma ta organizuje swoim pracownikom szkolenia. Powiedz, czy jak one dokładnie wyglądają i czy każdy ma do nich dostęp. Możesz to zrobić?

Kolega hojniego
@Barbara

Były kursy dla wózkowych bo prawie nikt nie miał uprawnień to musieli zrobić łaski nie robili... . Były też kursy i szkolenia dla wybranych. Za podpisanie lojalki. Dobrze że ludzie po odchodzili może w końcu coś się zmieni, ale tak jak kiedyś już nie będzie. Nie smak po wszystkich wydarzeniach i słowach Pana dyrektora pozostał. Nadal brak pozytywnych opinii na temat tej firmy mówi samo za siebie.

JESZCZE PRACOWNIK
@Kolega hojniego

Opinie są tak negatywne że postanowili że nie da się dać nowych . Tylko trzeba wpisywać się pod czyjąś opinie.

@Kolega hojniego

Dziękuję za to, że pokrótce zechciałeś wyjaśnić mi sprawę, o którą pytałam poprzednim razem. Należy stwierdzić, iż twój komentarz przedstawię firmę JAS-FBG w dosyć negatywnym świetle. Jednak i tak chcielibyśmy poznać i inne aspekty, ściśle związane z tamtejszymi warunkami pracy. Wyjaśniliśmy już sobie kwestię szkoleń. A jak rzecz ma się z dostępem do prywatnej opieki medycznej? Macie ją zapewnioną?

Zadowolony
@Barbara

Ależ oczywiście że jest dostęp do opieki medycznej ! Okulisty Dentysty Proktolog Psychiatra. Wyprzedze twoje następne pytania . Tak mamy wczasy pod gruszą, wypłata zawsze wystarcza do 10go. Jest miła i rodzina atmosfera, wszyscy pracownicy to super fachowcy, jest naprawdę Super. Polecam !

Zadowolony z odejścia
@Zadowolony

Wczasy pod gruszką haha. Ktoś tu próbuje zdobyć pozytywne komentarze. Firma świetnie potrafi manipulować pracownikami. Teraz próbuje sił w internecie.

@Zadowolony z odejścia

Każdy ma prawo do zostawienia swojej opinii na forum niezależnie od tego, czy jest zadowolony czy nie z zatrudnienia. Z Twojego nicku wnioskuję, że już nie pracownikiem JAS-FBG. Może mógłbyś przedstawić realne warunki zatrudnienia w firmie. Jak wygląda proces rekrutacji i czy jest trudny do przejścia? Osoby szykujące się na rozmowę kwalifikacyjną chętnie przeczytają takie informacje.

@Sławomir

Cześć Sławomir od kandydatów na stanowisko magazynier-operator wózków widłowych brak wymagań. Chęć przychodzenia do pracy wystarczy. Nie wiem jak jest z pracownikami biurowymi, a jak wyglada proces rekrutacji to tak naprawdę nikt nie wie. Ponoć stawki się poprawiły ale ja tego nie odczuwam. Pracuje w firmie bo nie mam pomysłu na przyszłość narazie mi odpowiada. Odważni i ambitni już odeszli z tego co słyszałem zmienili prace na lepsze. Pozdro!

Stonoga noga

(usunięte przez administratora)Byłem pracownikiem długoletnim i szczerze to firma nie nadaje się. Przyszedłem z innego magazynu obiecywali dużo a dostałem gow.....(usunięte przez administratora) Mój kolega przeszedł na samym początku z magazynu do biura i co ani zmiany umowy tylko wciąż jest magazynierem pracującym umysłowo w biurze... A ja się też zawiodłem człowiek przychodzi po podwyżkę i dostaje uśmiech w postaci odmowy ... przynajmniej 3tys na rękę to tam nie będzie przez dekadę... tyle w temacie tyczy sie to fili lgl183. Także nie polecam w jbg jest raz tyle i nie ma głupich tłumaczeń że firma nie ma pieniędzy dla ludzi to w takim razie nas nie jest firma godna polecenia!!!!

I tak Wesoło mi
@Stonoga noga

(usunięte przez administratora), CZEPIANIU SIE NOWYCH PRACOWNKÓW I STARSZYCH STAŻEM SZUKANIU DZIURY W CAŁYM MIESZANIU SIE WSZĘDZIE I DO WSZYSTKIEGO,WYWYŻSZANIU SIE ODGRYWANIU CHORYCH SCEN, POKAZÓWEK, PRÓBIE WSPINANIA SIE PO PLECACH I POTKNIĘCIACH INNYCH, PLECENIA BZDUR WRAZ Z POWOŁYWANIEM SIE NA PRZEŁOŻONYCH I ICH RZEKOME POLECENIA,WPROWADZANIA ZAMIESZANIA DO WYKONYWANEJ PRACY NIE KOMPETENTNEJ OSOBY,KTÓRĄ WYKONUJĄ KOMPETĘTNI PRACOWNICY. PRACOWNICY MAJĄ TEGO DOSYĆ!!!! (usunięte przez administratora) a co bedzie jak obcas sie złamie w szczelinach rampy? Inna opcja u tej (usunięte przez administratora)to buty zimowe zamiast butów ochronnych, Droga (usunięte przez administratora)a co bedzie jeśli wózek najedzie na nogę? Co bedzie jeśli nieszczęśliwie poślizgnie sie na magazynie? Sami oceńcie czy owa (usunięte przez administratora)powinna komukolwiek zwarcać uwage czy jest kompetętna czy jest przykładna? Droga (usunięte przez administratora)obuwie ochronne i kask czy może część przepisów bezpieczeństwa higieny pracy, (usunięte przez administratora)nie dotyczą, jest (usunięte przez administratora)osobą ponad nimi? Młoda (usunięte przez administratora), zamiast szukać dziury w całym prosze poszukać szacunku który pani gdzieś zgubiła ponieważ kazdy zasługuje na jego odrobinę, natomiast jeśli chce (usunięte przez administratora) kogokolwiek pouczać i wkraczać w czyjeś kopetęcje prosze najpierw zacząć od refleksji nad sobą. Natomiast zamiast poganiać innych w pracy z całym szacunkiem prosze zacząć od siebie wrzucić pierwszy bieg nie tylko wtedy gdy zbliżają sie przełożeni choć właściwie lepiej jest gdy ta (usunięte przez administratora)przebywa w biurze i wiecej jej w biurze tym mniej zamieszania w magazynie. Ta (usunięte przez administratora)powinna zająć sie organizacją własnej pracy nie organizacją pracy wszystkich dookoła organizacją pracy na której sie nie zna. Na sam koniec dodam ze lepiej bedzie jeśli nasza (usunięte przez administratora) zaprzestanie interesować sie nadmiernie tym, co kto z kim jak kiedy gdzie ile co czego z kąd etc. Przestanie trudnić sie donosicielstwem a wszystkie przez nią plotki, doniesienia do przełożonych i oskarżenia bedą potwierdzone i poparte faktami nie tylko domysłami, jeśli już chce to pani robić proszę być skrupulatną. Bo przynosi pani szkody atmoswerze w pracy, szkody indywidualnym pracownikom. Zarobki w Jas Fbg 183 zbyt niskie do 3000 sporo brakuje a zimno i mroźno. Ogólnie jako pracodawca i miejsce pracy jest przystepne nie jest najgożej poza kilkoma innymi rzeczami do poprawy. Ekipa jest świetna poza kilkoma odstępstwami. Natomiast prywatne sprawy naszych współ pracownikó moi drodzy nikogo z nas nie powinny interesować chyba że zainteresowany sam nam o nich opowie.

Banda debili
@I tak Wesoło mi

Wszyscy na tym foru zachowujecie sie jak małe dzieci.jęczące ,narzekające i obczerniające inne osoby,.nie macie odwagi powiedzieć co was boli prosto w twarz tylko chowacie sie jak cio....ty za monitorem.przeczkolaki mają wiecej odwagi.BANDA KRETYNÓW.

Kajzerka
@Banda debili

Merytorycznie.W firmie nie jest źle ale zarobki za tą prace są mierne, już teraz powinny osiągnąć wysokość 3000 jest zimno i pracujemy na nocne zmiany. Są premie ale nie każdy je dostaje, zasady przyznawania premi są nie jasne i wywołują oburzenie. Dobrze stało by się gdyby zarobki podnieść do 3000 a premie zabrać lub wprowadzić jasne zasady nagradzania. Kierownictwo jest w miarę, jest wyrozumiały ale tamta (usunięte przez administratora) faktycznie daje popalić. Ty chłopcze znajdź sobie (usunięte przez administratora) w rodzinie i nie ubliżaj innym, przeczytaj kilka książek dzięki temu wzbogacisz zasób słów. Są firmy gdzie jest gorzej. Ale nie tędy drogą żeby na nie się oglądać, zwalniają się tu z powodu nie adekwatnych zarobków a poza tym nie każdy ma ochotę przy tym wszystkim znosić pewne osoby jak widać na forum. W firmie są obiady w przystępnej cenie ale czy ta cena zważywszy na warunki pracy nie powinna być nizsza? Zresztą to kropla w łożu.Kasa powinna się zgadzać 3000 będzie adekwatne do wykonywanej pracy. Premie myślę że to kwestia uzgodnienia i dyskusji. Powinno porozmawiać też z pracownikami i wziąć ich zdanie pod uwagę. A tu nie należy być bynajmniej wulgarnym w końcu tu się prowadzi dyskusję .A barani flaku który wyzywasz ludzi na forum zamilcz bo widać albo ci jest tak dobrze w tej firmie nie bez powodu a być może donosisz jak co niektórzy tyle masz w sobie odwagi to wszystko po to by dbać o własny tyłek , spójrz w lustro i oceń sam siebie. Może dojdziesz do wniosku ze (usunięte przez administratora) jest lepszy od Ciebie.

Darmozjad
@Banda debili

(usunięte przez administratora) I każdy ma prawo do opini i boli was to zakłamani ludzie z jasa. Robicie każdemu pod górę ludzie chodzili nadgodziny (usunięte przez administratora)robili a wy zamiast iść na rękę przy wypowiedzeniu to robicie każdemu kisiel 3miesiace i to każdemu!!! Dlatego jesteście najgorsza firma. (usunięte przez administratora) De facto do kierownictwa nic nie można mieć kierownik spoko gość. Ale wyżej jest coraz gorzej.Prawda jest taka że ludzi nie macie i nie będziecie mieli!!! W magazynach wszędzie są dodatki do warunków szkodliwych w tej firmie tego nie ma i to jest jeden , większych minusów. Płaca na poziomie 2200 w 21 wieku WSTYD i (usunięte przez administratora)na dodatek robi zebrania żeby ludzie nie odchodzili... mówi człowiek (usunięte przez administratora)że powinniśmy przychodzić z pasją!!! Haha dobre co gdybym miał takie zarobki na poziomie(usunięte przez administratora)to też bym się cieszył a nie (usunięte przez administratora) I lawina będzie lecieć dalej. Wstyd dla tej firmy. Nawet w takich firmach kawowych na terenie Żor dają dużo więcej ale (usunięte przez administratora)nie podwyższa wolą nowego pracownika niż starego zdyscyplinowanego i w dodatku ogarnietego. Także Nie Polecam tej firmy w ostateczności to jeden warunek. Ja zmieniłem pracę po ostatniej akcji z wysyłaniem ludzi i jestem zadowolony.

ah jak cudownie
@Darmozjad

Cześć jak to jest z tą pasją? Jaki jest kurs pasji w stosunku do złotego? Może kredyty w pasjach są bardziej opłacalne od tych złotowkowych i frankowych, hipoteka w pasji dla młodych brzymi obiecująco ale czy aby nie umoczą jak frankowicze? Pasja brzmi tak entuzjastycznie już na samą myśl targa emocjami.

@Darmozjad

Jak to mówią u nas na wiosce "dobrymi pasjami jest piekło wybetonowane", więc brać ręce za pas i uciekać. Jak widać po waszych wypowiedziach stać Was na więcej, przedstawiliście tylko próbkę swoich możliwości, ale to tylko pewnie "kropla w łożu" waszych "kompetęcji".

@Darmozjad

Bardzo Cię proszę o zachowanie kultury wypowiedzi w swoich wpisach. Oczywiście szanuję Twoją opinię i rozumiem rozgoryczenie, jednakże zapewniam Cię, że każdą opinię - nawet tę negatywną - można napisać w sposób kulturalny i zgodny z zasadami panującego tu regulaminu. Poruszasz w swoim wpisie wiele interesujących aspektów pracy w firmie JAS FBG. Brakuje mi jednak informacji o rodzaju umowy, którą oferuje pracodawca każdemu z pracowników - czy każdy otrzymuje od razu umowę o pracę? Mówisz również o trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia i niemożności porozumienia się z wcześniejszym terminem zakończenia stosunku pracy - czy wiele osób w takim razie zdecydowało się odejść z firmy w ostatnim czasie?

Darmozjad
@Barbara

Skoro twierdzisz że ktoś pisze bez kultury osobistej to dlaczego nie ma nic usunietego w danym poście!? Może nie znasz znaczenia kultura polecam się dokształcic. Gdyż w twojej wypowiedzi nie ma nic mądrego każdy dobrze wie że będą masowo się ludzie zwalniać jak nie będzie więcej. Polecam (usunięte przez administratora)przeczytać " Słownik języka polskiego. Gdyż nie zna pani słowa kultura na swoim stanowisku to powinien być wymóg. "

ex-pracownik
@Banda debili

G0wno prawda! Ci którzy mieli odwagę złożyli wypowiedzenie i zakończyli współpracę z tą firmą. Z kierownictwem w Warszowicach niejednokrotnie próbowałem dyskutować na temat wszechobecnej zasady w imię której ten kto ma plecy, ten czerpie profity, a kto pleców nie ma ten haruje jak wół za psie pieniądze. Oczywiście wszystkie działania bezskuteczne. Podwyżki tak jak przedmówcy wspomnieli - żenujące 200 zł brutto co roku dla uciszenia problemu, o ile oczywiście ktoś się sam upomni. Jak nie pójdziesz do kiero to ani grosza więcej na pasku nie zobaczysz. Brak szkoleń, brak perspektyw, niska płaca, niesprawiedliwe traktowanie pracowników, wmawianie ludziom, że do pracy przychodzi się z pasją (najlepiej to jakby wszyscy za darmo harowali), niepłatne nadgodziny, mydlenie oczu, wieczne pretensje i co więcej, kierownicy nastawiają działy przeciwko sobie. Nie polecam nawet na start, słaba opcja nawet jako pierwsza praca, bo młodych nie traktują poważnie... CHORA FIRMA Z CHORĄ POLITYKĄ.

Ex pracownik
@ex-pracownik

Podpisuje się pod tym co napisał kolega! Pozdrawiam wszystkich byłych pracowników!

ACAB

Barbara szkolenia to czysty śmiech. Kierownik platformy lgl183(usunięte przez administratora)na listę byłem na zmianie na której nie dał rzeźnych szkoleń A kartka pisała że na każdej zmianie 3 A okazało się coś zupełnie innego. Prawda mija się z celem w tej firmie. Premie po 2byly nie ma. I dużo więcej rzeczy tylko stracony czas.(usunięte przez administratora)Z kontroli jakości pani jest tragiczna zero tolerancji i szacunku. Obgadywanie i nasmiewanie się z innych to najlepiej potrafi. Nie mówię tu o pani A tylko o (usunięte przez administratora) co myśli że wszystko może. Jak ktoś nie ma znajomości to nic nie zdziała w tej firmie. (usunięte przez administratora) Wiele można wytykać tej go.... firmie ale najpewniej to szkoda czasu poświęcać im jaki kolwiek czas . To moja 1 opinia tutaj i jestem w szoku. Bo niby ten jas jest taki świetny (usunięte przez administratora)Tak jak zwalniają ludzi za romanse kierownik zwalnia niby osobę która na to zasłużyła a ta druga osoba nie zwolniona mimo iż wina była po tej samej s5ronie (usunięte przez administratora)Tyle w temacie

Skowron

Na wstępie chciałbym napisać że praca w jas fbg lgl 183 jest kiepska. Pełny (usunięte przez administratora)i zero perspektyw. Moja żona pracując w Tesco zarabia raz tyle co ja ,w jasie. Pełny Social chociaż dawali ostatnio jedzenie z maszyny to i tak jest kiepsko. Jestem po studiach ,pracuje na magazynie a i tak powiem że mój ostatni aneks był z 3lata temu. Młodzi przychodzą mają takie same stawki. Nie dbalosc o przyszlosc pracownikow bardzo duzo ludzi sie zwolnilo . I bedzie sie zwalniać. (usunięte przez administratora)Żałuję że wróciłem z zagranicy Do Polski

@Skowron

Witam. (usunięte przez administratora)Nie mam nic wspólnego z tym wpisem. Po pierwsze kto mnie zna wie że z powrotu do Polski jestem bardzo zadowolony. Po drugie kto ze mną pracuje i się przyjaźni wie że moja żona już w Tesco nie pracuje.A więc osoba która wypisuje te brednie i podszywa się pod inne osoby zdecydowanie ma nieaktualne informacje. A więc wnioskuję iż osoba ta już nie pracuje w Jas Fbg i wypisując te brednie próbuje tylko i wyłącznie popsuć dobre imię firmy oraz dobre imię osób wymienianych w postach. Słabe to, tchórzliwe i bez wychowania. Delikatnie mówiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o JAS-FBG S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JAS-FBG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JAS-FBG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAS-FBG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAS-FBG S.A.?

Kandydaci do pracy w JAS-FBG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAS-FBG S.A.