Opinie o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Hanex jest wiodącym producentem butelek PET w Polsce. Firma oferuje pakiety dla przemysłu spożywczego, chemicznego, kosmetycznego i sektorów przemysłu medycznego, jak również produkty indywidualne, dopasowane do potrzeb klientów. Butelki Hanex wyróżniają się nowoczesnym designem, jak również najnowocześniejszymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Hanex oferuje pakiety z dodatków barierowych, które wydłużają datę ważności produktów. Nasze butelki wykonane są na najnowocześniejszych, światowej klasy maszynach w technologii jednostopniowych (ISBM) i dwustopniowej (rozdmuch z preform ).

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

staszek

na ile zmian z reguły się pracuje?

dpa

2 zmiany po 12 h, spoko sprawa można się przyzwyczaić

apd

3 zmiany po 8 h, spoko sprawa ale trudno się przyzwyczaić

staszek
@apd

czyli rozumiem, że to zależy od działu?

Norbert
@staszek

no może? trochę się zamieszanie tutaj zrobiło, a to w sumie dość ważna kwestia

Jaca

Zdecydowana większość pracuje na 3 zmiany tak jak napisał @apd

Norbert
@Jaca

a okej, to dzięki za weryfikacje w takim razie ;)

Bella

Pytaliście niżej o aktualne oferty, na olx są z datami dodania, więc jest pewność, że nie są "przestarzałe" :)

Jager
@Bella

no to jest plus na olx, że zawsze te daty są i można się z tym ogarnąć, także dobrze ze o tym mówisz, bo nie wiem czy ktoś pisał o tym żeby patrzeć też tam na oferty?

Bella
@Jager

Wydaje mi się, że ktoś tam wspominał, ale chciałam dodać z samej góry, żeby ci, których to obchodzi widzieli bez szukania po całym forum :)

Jager
@Bella

noo wiadoma sprawa i dzięki Ci za to, na pewno komuś pomoże, ja np nie wiedziałem że na olx też maja oferty

Czy GTX Hanex ma tylko jeden oddział w Polsce?

Oio

Tak. Grupa Lerg

hm
@Oio

a Lerg to nie jest osobna firma? w sensie no każda działa odrębnie i ma osobne oddziały itp

subzero
@Oio

Co jeszcze należy do tej Grupy Lerg?

hm
@subzero

Marpol i Lerg właśnie jako firma

subzero
@hm

Dziękuję za odp

dip
@hm

tak, każda z tych firm działa całkowicie osobno :)

Nikt

Ogólnie widzę, że na hanexie jest 5 ofert pracy. Czy one wszystkie są aktualne? Prowadzona jest rekrutacja?

Hulk
@Nikt

Ja znalazłem tylko jedną, gdzie jest to 5 ofert?

Nikt
@Hulk

na ich stronie jest nadal 5 z tego co widzę

Hulk
@Nikt

A to sugerowałem się tymi na olx

@Hulk

Ciekawe czemu jest rozbieżność pomiędzy tymi na stronie a olx, skoro aktualne to tu i tam powinno być to samo

Ex
@iksiński

no ale widocznie nie aktualizują wszystkiego na bieżąco

@Ex

Najwyraźniej, nie, że się czepiam, po prostu jestem ciekaw

Ex
@iksiński

no to masz jako taką odpowiedź. Trzeba po prostu zawsze sprawdzać wszystkie możliwe źródła ofert dla pewności, że się niczego nie pominęło

@Ex

No ok, mogłoby być prościej, ale nie narzekam

Derko
@iksiński

A próbował już ktoś może aplikować? zastanawiam się czy te rekrutacje są na pewno wciąż aktualne

józek
@Derko

ja planuję, zobaczymy co będzie, chyba po prostu zadzwonie i zapytam, tak będzie najprościej

Derko
@józek

No pewnie będzie najprościej jakby co to dawaj znać, chyba ze już Cię praca pochłonie

Aplikowałeś na stanowisko Młodszy specjalista ds. pomiarów i badań oferowane przez firmę GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

czy na obróbce folii pracuje się w weekendy?

kingi

weekendy wolne przynajmniej tka było jak ja pracowałem pozdro

wirus
@kingi

zmieniło sie teraz pracuje sie w weekendy i świeta na obróbce folii

Bartek
@wirus

o serio się zmieniło? ja też co prawda pracownikiem byłem jakiś czas temu, ale wtedy weekendy były wolne.. czemu to zmienili?

Bungaloo
@Bartek

Na pozostałych działach były normalnie pracujące weekendy, więc nie jest to aż tak dziwne, że obróbka też została objęta tym systemem

Piotrek
@Bungaloo

no niby tak, ale wcześniej było inaczej. No ale widocznie taka zmiana była potrzebna z jakiegoś powodu

oferta

zastanawia mnie oferta złotej rączki w hanexie.. musze przyznac, ze bardzo na plus jest to ze nie ma pracy na zmiane tylko spokojnie 8-16 bez weekendow, dawno juz tak nie pracowalem.. co powiecie na temat tego stanowiska?

kropek
@oferta

"Złota rączka" ma na rączkę 1900 zł :-) praca dla emeryta chcącego sobie dorobić.

@kropek

Mój ojciec by się idealnie w takim razie nadawał do takiej pracy ;) jest na rencie, także spoko

simen

Na rencie jest ale zdrowy jest? bo chodzenie na L4 nie jest mile widziane

@simen

Tak tak, nie ma żadnych przeciwskazań do pracy, poza tym to nie ten typ człowieka, który miga się od pracy ciągłymi L4, tylko w pracę wkłada całe serce :)

eric
@simen

jakby chcial brać l4 to by wgl pracy nie szukał, chociaż no zdarzają się i tacy

gorzej być nie może
@menis

A ma wyrobioną książeczkę sanepidowską? przecież z tych butelek piją mleko nasze dzieci...

@gorzej być nie może

Tak...nie rozumiem co to za przesłuchanie...na razie tylko sobie powiedziałem, że to może być ciekawy pomysł, takie pytania to na rozmowie będą zadawać, jeśli w ogóle do niej dojdzie...

Preforma
@menis

Na rozmowie ci powiedzą że są producentami plastiku, a nie przemysłu spożywczego. Takie wymagania ma przemysł spożywczy! Jak przemysł spożywczy chce to niech sobie dezynfekuje te butelki. My od tego nie jesteśmy! Nie musisz się martwić o książeczkę...

gtx
@Preforma

co za bezsens, ktoś chce wiedzieć coś na temat stanowiska, ktoś inny sugeruje że miałby może kogoś chętnego i nagle pojawiają się jacyś obrońcy stojący na straży w zasadzie nie wiadomo czego. Ludzie ten portal jest do szukania informacji na temat tej konkretnej firmy, po co pisać takie bezsensowne rzeczy, które na dodatek tak jak mój przedmówca mówi wcale nie mają pokrycia w rzeczywistości. Potem ktoś kto przeczyta i nie daj Boże uwierzy..

@gtx

Dobra, kończę temat, bo wyszła jakaś dziwna dyskusja. Dzięki @Preforma za wyjaśnienie sytuacji. Pozdrawiam ;)

Zafoliowany

Fama głosi że niebawem będą zwolnienia

Fifi

Czy na elektryka są jakieś specjalne wymogi? Oprócz doświadczenia oczywiście, bo to mam.

Tadko
@Fifi

jak masz doświadczenie i ogarniecie w temacie to już w zasadzie jest bardzo duzo, serio. czytalem juz wypowiedzi osob (nie mówie że akurat tutaj) ktore chciały się zatrudniać na elektryka w duzej firmie nie umiejac nic, no kiepsko raczej. jesli sie uczyc od zera to raczej w mniejszych placowkach, gdzie faktycznie moze jest na to czas i mozna sobie pozwolic, a tutaj to wypadaloby juz wiedziec troche na ten temat, mysle ze spokojnie mozesz probowac, chyba ze pytasz tylko tak informacyjnie

@Tadko

Dziękuję za obszerną odpowiedź :)

Tadko
@Fifi

nie ma problemu jeśli tylko pomogło to dobrze

@Tadko

Tak, rozjaśniło trochę temat :)

Pyt
@Tadko

a bez doświadczenia to pewnie nie ma szans żeby się od zera wyszkolić??

Nah
@Pyt

Raczej słabo...

Kazek

Ja pracuję tam krótki czas, ale są tam osoby bardzo miłe , uczynne, uśmiechnięte. Pozdrawiam Edytę.

@Kazek

nie kojarze Cię ale też pozdrawiam

@Kazek

Skoro pracujesz krótko to napewno będziesz jeszcze pamiętał, jak wygląda rozmowa wstępna do firmy, na jakie pytania mogę się przygotować?

Frank
@Marta

w sumie też byłbym wdzięczny za info o rozmowie

Henio

Na magazyn bez uprawnienia na wózki nie da rady?

Nicj
@Henio

alternatywą jest przewożenie zamiast wózkiem to w rękach na rolkach. Niektórzy tak się rozpędzają że szybciej niż wózkiem wykręcają ale to już dla twardzieli

Henio
@Nicj

Haha ciekawe

rafi
@Henio

czyli jednym słowem, raczej trzeba mieć uprawnienia na wózki, potem mozesz doszkalać inne umiejętnosci

Guacamole
@Henio

Są oferty tylko dla osób z uprawnieniami.

Guacamole

Nikt o to nie pytał.

zainteresowany

A jak wyglada paca i atmosfera w biurze ??

toma

jakie wymagania trzeba spełnić na pomocnika automatyka?

evo
@toma

a to z ogłoszenia? nie ma tam informacji o wymaganiach?

tomo
@evo

a nie wiem, wydawało mi się, że widziałem tylko ogłoszenie na automatyka

Dudek
@tomo

Ogłoszenie jest połączone, jest na automatyka/pomocnika automatyka, czyli, ze ten i ten musi spełniać dokładnie takie samy wymagania?

Obrigado
@Dudek

Raczej tak, wymagania nie są jakieś z kosmosu, raczej takie, które dosyć łatwo spełnić wybierając się do takiej pracy

Dudek
@Obrigado

a no spoko, to dzięki w takim razie

@Dudek

nie dostaniesz się bo się na życiu nie znasz.

Można wiedzieć jaka jest stawka, na jak długo jest umowa oraz mniej więcej na czym polega ta robota?

terk
@Anonim

zacznijmy może od tego o jakie stanowisko Ci chodzi, bo nikt każdego po kolei Ci tu nie będzie opisywał

@terk

Pracownik produkcji

firek

(usunięte przez administratora) prawda, pracuje się w większości na 3 zmiany po 8 godzin co jest spoko, bo zawsze można jakoś se czas zorganizować. ludzie są w porządku pod warunkiem że i Ty jesteś w porządku. Poza tym tak calkowicie na marginesie to do pracy idzie się pracować, a nie szukać przyjaciół. Brud, smród? Raczej by to nie przeszło żadnej kontroli gdyby faktycznie tak było, jak to na produkcji nie zawsze jest lśniąco, ale bez przesady to nie śmietnik.. także nie ma co sie sugerowac takimi opiniami, tylko samemu sprawdzac

W twarz

Nie ma lepszej motywacji do pracy niż solidna podwyżka. Podwyżkami o kilka złotych Hanex upokorzył swoją własną załogę, zwłaszcza, że podwyżki były na podstawie indywidualnych ocen pracowników. Czyżby w Hanexie pracowali sami nieporadni, nierozgarnięci, nie spełniający oczekiwań pracownicy którzy nie zasługują na godną podwyżkę? No tak z tych ocen wynika, bo co to za podwyżka o kilka złotych, nie wystarczy nawet na pokrycie kosztów dojazdu do pracy.

masz
@W twarz

jak to mówią lepsze to niż nic. Jakby nie było żadnej podwyżki to też byś narzekał

tez
@masz

zobaczymy czy tak samo powiesz za rok gdy znowu beda takie male podwyzkiz a lepszych nie bedzie nikt sie nie zwalnia znaczy pieniadze pasuja

ciekawski1983

Widziałem ogłoszenia na OLX odnosnie pracy. Jest tak kolorowo jak w ogloszeniu pisza? Mozecie sie do tego odniesc? Ile można wyciagnac i czy z tych dodatkow mozna cos wyskrobac? - coroczny system podwyżek wynagrodzeń, premie miesięczne, wyprawka dla nowych członków rodziny

@ciekawski1983

Coroczne podwyzki? Dobre sobie. Nawet podstawa nie jest podnoszona do najnizszej krajowej. Premie miesięczne to wielka niewiadoma, dopiero 10 dowiadujesz sie ile zarobiłeś. System premii został wprowadzony tylko po to, żeby pracownika na l4 zostawic z gola podstawą.

Anabel

Jak Wam się widzi nowy system ?

@Anabel

Głupie pytanie. Wprowadzili system, którego funkcjonalność jest niedopracowana, połowa rzeczy nie działa, brak porządnych szkoleń przed wdrożeniem, zero współpracy z IT. Przy takim wprowadzeniu nowego systemu na wariata tam powinno być wsparcie 24h.

Ula

na czym polega praca na produkcji, chodzi o dział produkcji preform? czy jest to ciężka praca dla kobiety?

natka
@Ula

co to są preformy?

Liliana
@natka

Taka plastikowa probówka z której jest wydmuchiwana butelka ;)

natka
@Liliana

aaa, nie wiedziałam że to ma taką nazwę, dzięki śliczne ;)

Halo

To czemu w ogłoszeniu jest "praca na produkcji dla mężczyzn i kobiet"?

riri
@Halo

jakaś dyskryminacja ze strony bylego sie tu chyba wkrada. jezeli kobieta ma ochote wykonywac ciezsza prace i da sobie rade, to dlaczego by nie?

Halo

Dzięki za rozjaśnienie, dobrze to wiedzieć :)

riri

no i taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje również. dziękuję. Kobiety też należy doceniać!

Obecny

Mieliśmy kilka dziewczyn, których praca była bez zastrzeżeń. Choćby dziewczyny z Ukrainy, które u nas były i zasuwaly lepiej niż faceci. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka bo wśród kolegów też mamy takich, za ktorych trzeba pracować

Obecny

Ba. Nawet kierownika mamy takiego...

Obecny

Po pierwszym zdaniu wiadomo ze chodzi o preforme :(

Miłypan

Jak z benefitami sprawa wygląda? Dla przykładu: Czy dodatek do wczasów pod gruszą jest jakiś sensowny i np.jak wyglada wyprawka za nowego członka rodziny? Czy podwyżki zdarzają się często czy nie ma na co liczyć? Jak atmosfera wygląda na produkcji?

Kinley
@Miłypan

Prowokacja to pytanie ale odpowiem.Wczasy pod gruszą i bony na święta wypłacane w wysokości dwóch przerobionych dniówek. Starczy na paliwo na wyjazd wakacyjny i jedne zakupy przedświąteczne. Wyprawka nowego członka rodziny cie interesuje? Chcesz zatrudnić się, zgarnąć wyprawkę i zwolnić się? :) Szkoda zachodu. Podwyżki? Na początku roku trochę podniosą bo minimalna idzie w górę więc jakiś ochłap trzeba rzucić pracownikom żeby nie szukali pracy gdzie indziej. Na inne podwyżki w ciągu roku nie można liczyć. Atmosfera na produkcji dobra gdy ma kto pracować. Coraz częściej jednak brakuje rąk do pracy i wtedy robi się nerwowo.

tonic
@Kinley

ten imbirowy kinley jest kozacki, tylko rzadko mozna go dostac ale jak gdzies na niego traficie to sprobujcie sobie

Wins
@Kinley

Prowokacja? Niby czemu

@tonic

rózany też spoko , ale imbirowy lepszy

Hana

najlepszy to jest ten o smaku grapefruita.. do drinków jak ulał

Ifyou
@Hana

Serio? Gastronomiczna dyskusja na forum o Hanexie? No bez jaj :D

pepsi
@Wins

może myślał, że jakaś burza wyniknie z tego wątku, jak to bywa na tym portalu niestety

serio

bo oni z pewnością nie mają nic lepszego do roboty tylko wypisywać bzdury po necie ;p

mitka

czy tylko ja zwróciłam uwagę jak fajnie na ich stronie obraca się kostka przy ładowaniu zawartości? aż mi się dzieciństwo przypomniało z kostką rubika. Swoja drogą wgl fajna, przejrzysta strona :)

Wilk
@mitka

nie zwracałem uwagi na takie szczególiki, ale faktycznie inne niż standardowy bufor, ciekawe

lis
@Wilk

jedna z lepszych stron jakie widzialem, jak chcesz dotrzec do jakis informacji to jest to naprawde wszystko bardzo intuicyjne, na plus dla osób które po necie na codzien sie duzo nie poruszaja.

Okami
@lis

Na pewno ładniejsza niż poprzednia, to trzeba im przyznać.

Zostaw merytoryczną opinię o GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.