Opinie o ERG w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ERG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ERG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ERG w Dąbrowa Górnicza

Przyuważyłem to stwierdzenie o stawce „poniżej krytycznej” ale nie bardzo rozumiem w czym rzecz. Piszą w opisie ogłoszeń, że elektryk ma udostępniane niezbędne narzędzia do (usunięte przez administratora) i może stale się rozwijać. A co konkretnie dają i w jakim zakresie z tym całym rozwojem?

Zainteresowana

Na ile zmian pracujecie i jaka jest stawka godzinowa?

gre Nowy wpis
@Zainteresowana

Jak wyżej: 3 zmiany , system czterobrygadowy. Stawka: pożal się boże: poniżej krytycznej.

Ile jest zmian w ERG?

gre Nowy wpis

3 zmiany po 8 godzin, 48 godzin wolne i tak w koło Macieju.

bolo

czy erg bedzie sprzedany duzemu inwestorowi ?

Marzena
@bolo

A skąd takie przypuszczenia? Słyszałeś, że tak ma się stać czy masz jakieś potwierdzone informacje na ten temat?

bolo
@Marzena

zarząd i Purgały skupują akcje z giełdy i jest plan wycofania firmy z giełdy , ma być wezwanie do sprzedaży

@bolo

I tak to ostatecznie mogło się potoczyć odnośnie tych kolejnych miesięcy? Jak zareagowali sami pracownicy i jak mogło to wpłynąć na ich bezpośrednie warunki zatrudnienia. Co do dziś uległo zmianie? Wiadomo cokolwiek?

ERG prowadziła rekrutację na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Janusz

Pracowałem tam dobre 5 lat temu, pierwszy rok, może 2 lata były spoko, później co się zaczęło wyprawiać to szok. Zaczęło się od nowego kiera na produkcji + jego koledzy brygadziści których wiele osób - ładnie mówiąc - nie tolerowało. Do tego wymyśl pilnowania ludzi na przerwie z zegarkiem w ręku 15 minut i ani sekundy dłużej na przerwie (zima, na hali +/- 10, a herbatę mogłeś wrzącą wypić i gebe poparzyć), magazyn + dyrektor (o tym stanowisku można książkę z anegdotami pisać) porażka, nie raz było tak, że na zmianie był 1 pracownik magazynu nie mając czasu odebrać towaru z produkcji. Czytając nowe wpisy niewiele się zmienilo Pozdrawiam ekipę z lat 2015-2018, mam na myśli "ludzi z (usunięte przez administratora)

@Janusz

pozdrawiasz tę ekipę czyli to oznacza, że całość się zmieniła? nie ma ich już? bo ciekawa byłam ile lat za sobą może mieć tu ktoś z najdłuższym stażem ale po tym jak to piszesz długich okresów nie należy się spodziewać?

Janusz
@Lidia

W całości nie, ale w 80% z tego co gadałem ze znajomymi. Z najdłuższym stażem... Jak ja tam pracowałem to byli ludzie gdzie była to ich pierwsza i ostatnia praca (zaczynali w innym ustroju i mało im brakowało do emerytury) ale chyba już takich nie ma nie wiem ;) Pytanie o staż itd do obecnych pracowników bo tak ja piszę już jakiś czas tam nie pracuje. Ludzie tam robili dobrą atmosferę i to było spoko (fizyczni oczywiście)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w ERG?

Karampuk

Tak.co miesiąc

Antoni
@Karampuk

Pozazdrościł. Na czym polega motywacyjny system wynagradzania o którym napisali w ogłoszeniu na operatora maszyn? Ile w praktyce mogę tu zarobić i jak rozbudowany jest socjal?

Grześ

Dyrektor handlowy odchodzi, narobił się. Nie dziwi zresztą, wyniki słabe. Kto z prezesem wytrzyma. Kim jest nowy, ktoś wie? Może coś w końcu ruszy, bo jak nie to trzeba pracy szukać.

@Grześ

Ile tam wytrzymał? Tak często są zmiany na tym stanowisku?

Grześ
@Adam

A co jesteś na jego miejsce? Witamy!

Portier
@Grześ

Był tam taki gość z dużą brodą wystrojony w gajer, to pewnie ten, bo Purgał przyjechał.

@Portier

Ej i co, jak ten nowy się aktualnie sprawuje? Spoko jest?

Greg
@Lidia

Cudów nie ma. Może się coś nauczy, trzeba dać czas, choć za tą kasę to powinien umieć.

@Greg

Za tę kasę, to znaczy…? Weź napisz, ile tam jest proszę

Obywatel z apelem

Szanowni Pracownicy, byli Pracownicy, przyszli Pracownicy! Nie jestem ani Pracownikiem, ani właścicielem tej firmy, tylko Obywatelem, któremu jest przykro, że ludzie dają się wciągnąć w ten hejterski portal myśląc, że robią coś ważnego i kogoś przed czymś przestrzegają. Dlatego będę codziennie na stronach różnych firm umieszczał tego posta. Pewnie zaraz dosięgnie mnie hejt i będę wielokrotnie zwyzywany i obrażany, ale nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Nawet nie będę wiedział o tym, bo nie będę pamiętał gdzie zamieściłem tego posta, na stronie jakiej firmy. Chcę przemówić do tej garstki ludzi, którzy się ze mną zgadzają i zachęcić ich do tego, żeby nie szli drogą hejtu i nie nabijali innym kasy myśląc, że jak dokuczą tutaj pracodawcy to staną się bohaterami i poprawią swoje samopoczucie. Nie jesteście bohaterami, jesteście hejterami, którzy nie potrafią prowadzić merytorycznej dyskusji i wasze samopoczucie nie będzie lepsze. W żaden sposób nie zarobicie więcej pieniędzy, a Wasze życie nie będzie szczęśliwsze. Raczej zastanówcie się co robić, żeby być szczęśliwszym i mieć więcej pieniędzy. Szkoda czasu na hejt, bo niczego nie zbudujecie w ten sposób. Ten portal, to miejsce gdzie hejterzy mogą bezkarnie obrzucać innych błotem. To, że skłonność ludzka do anonimowego obrażania innych jest naturalna, to niezaprzeczalny fakt. Właściciele Go Work doskonale o tym wiedzą i taki sobie wymyślili biznes. Jak im zapłacisz tzw. abonament to możesz mieć wpływ na treści, które się pokazują na portalu. Dlatego niektóre firmy wydają się Wam idealne, a inne beznadziejne. Niektóry kasują negatywne wpisy, a inni nie. Możecie to zobaczyć czasem, że ludzie piszą, że ich opinie nie pokazały się, czy wręcz były skasowane. Zachęcam do rozmowy z Pracodawcą, kierownikiem itd. i omawianie bieżących problemów. Tylko przez wspólne zaangażowanie w sprawy firmy można coś zmienić. Nie podoba Ci się wypłata, to pogadaj z szefem, że chcesz więcej. Jeśli wytłumaczysz dlaczego chcesz więcej i masz argumenty, to Ci da więcej. Jeśli uzna, że nie zasługujesz, bo coś tam ... to Ci nie da. Ale wtedy Ty musisz podjąć decyzję, czy zostajesz na warunkach, które masz (a wtedy nie hejtuj, bo się zgodziłeś zostać), czy szukasz nowej pracy, bo uważasz, że masz umiejętności, za które ktoś zapłaci Ci więcej. Boisz się ryzyka zmiany pracy? Jeśli tak, to oznacza to, że boisz się, że nie masz kwalifikacji za które ktoś jest skłonny Ci zapłacić więcej. Musisz zdecydować czego chcesz. Zostajesz na obecnych warunkach, to nie narzekaj tylko zaangażuj się w sprawy firmy najlepiej jak potrafisz, a na pewno zostanie to dostrzeżone i wrócisz do rozmowy z argumentami. Firmy zawsze będą potrzebowały dobrych i zaangażowanych pracowników. Ale pozostanie we firmie, która mnie zatrudnia i hejtowanie jej? Czy chcesz, żeby było jeszcze gorzej niż jest? Myślisz, że wtedy zemścisz się na kierowniku, że go zwolnią lub na właścicielu, że będzie musiał zamknąć biznes? Zapamiętaj - nic nie osiągniesz. Twój kierownik znajdzie nową pracę i nadal będzie kierownikiem, może nawet będzie miał lepszą pracę i za większe pieniądze, bo pracowników w Polsce brakuje na każdym szczeblu. A myślisz, że właściciel biznesu będzie Cię w ogóle pamiętał? Najczęściej nie wie, że istniejesz, bo firmą na co dzień zarządzają zatrudnieni do tego Pracownicy. Po prostu zamknie biznes, sprzeda lub ogłosi upadłość i zajmie się czymś innym. A ponieważ jest przedsiębiorcą, to nadal będzie zarabiał, bo nie narzeka i nie hejtuje innych, tylko szuka możliwości na zarobienie pieniędzy. Proszę Cię pracowniku, nie daj się wykorzystywać mediom społecznościowym jakim jest Go Work i nie trać czasu na bezwartościowe opinie, skup się na swojej obecnej pracy i sposobach w jaki możesz zwiększyć swój dochód w tej firmie lub poświęć czas na znalezienie przyszłej, lepszej pracy, jeśli obecna Ci się nie podoba. Wtedy nie zmarnujesz swojego czasu. Jeśli poświęcasz czas na czytanie tych bzdur, które tu ludzie wypisują, to na dzisiaj nie jesteś gotowy na zmiany w swoim życiu, bo jesteś przesiąknięty nienawiścią. Nigdy tu już nie zaglądaj, skup się na swoim lepszym życiu. Życzę Ci powodzenia w pierwszym dniu Twojej przemiany. Jak mówią Amerykanie GOD BLESS YOU.

greg

witam jestem inwestorem giełdowym firma wydaje się nie doceniana a z dużym potencjałem , pyt do pracowników ; wyroby się dobrze sprzedają ? nowa linia produkuje? pozdrawiam

Ilona
@greg

Skoro jest nowa linia to pewnie potrzebuja nowych pracownikow? Wysyłałeś CV moze? :)

Jak dużo osób pracuje w ERG?

majster

Wiktoria
@majster

Dużo was tam! A na ile działów jesteście podzieleni?

Ktoś

Witam, dostałem ofertę pracy na magazynie na wózek Jakie są faktyczne zarobki i atmosfera w pracy?

Dorota@pl
@Ktoś

Uwaga na ochronę w erg dwa chamy zastępca i dowódca (usunięte przez administratora) nic tylko ukręcić łeb i zakopać była pracownica ochrony w erg

bolec

co w tym ergu się dzieje ? ciągle jakieś nowe linie technologiczne kupują ,jest taki zbyt na produkty ? będą zatrudniać?

majster
@bolec

produkcja idzie pełną parą ,praaktycznie wszystko sprzedaje się na pniu , wchodzimy w nowy asortyment ale to na razie tajemnica , firma sie świetnie rozwija , wreszcie jest porządek i stabilizacja , prawdopodobnie jakaś umowa z Włochami bo kilka razy byli przedstawiciele od nich na zakładzie

STANISŁAW
@majster

odemnie z rodziny pracuje brat , zakład się rozwija remonty budynków , dotacje , likwidacja nierentownej produkcji , ludzie też zarobią więcej , też mówił o nowych maszynach

Nina
@majster

Będą zatrudnienia. Kobiety też pracują na produkcji?

@STANISŁAW

A ile można tam zarobic?

SuperKtos
@bolec

Kto te opinie pisze? Jakie nowe linie, chyba już ze 3 lata żadnych inwestycji, chyba ze w biurowiec dla prezesa... żenada...

@majster

Wszystko sprzedaje się na pniu oprócz tego co zapuszcza korzenie w magazynie i nie ma gdzie składać nowej produkcji. Hurraoptymizm. Magazyn na full pełny nie ma jak przejść jak jedzie wózek widłowy. Ot takie jest życie.

@STANISŁAW

Ciekawe, ciekawe, interesujące : którzy LUDZIE zarobią więcej ? Zarząd chyba.

@Nowy

Płaca minimalna : stawka 13/h

Zdziwiona
@Podmajster

Minimalna stawka godzinową to 18,30 w Ergu jest 13 zł brutto!!!!!

P.magazyn
@bolec

Sprawa zgłoszona do pip jak mogą być uszkodzone regały magazynowe i skladowany towar

TADEUSZ

chciałem kupić większą ilość akcji pracowniczych ,są chętni, ? za większy pakiet premia

mario
@TADEUSZ

mam 8600 akcji pisz na maila twojdom2005@poczta.onet.pl

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z ERG? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracuś

Z powodu płacy najniższej krajowej ?

Brygida

13 zł za godzinę. Tyle na temat tej firmy.

bolec

co sie am spaliło tylko śmieci czy magazyn???

Baza

W jakich systemach pracy pracuje się w ERGu? Na produkcji i w utrzymaniu ruchu? Jakie kierownictwo?

@Baza

Podbijam pytanie

@Baza

24/7

@Podmajster

Oj nieładnie nieładnie tak drwić

Dorota

Witajcie, jakiej umowy można się spodziewać na sam początek? Zastanawiam się czy wpierw jest jakiś okres próbny a wraz z nim umowa na okres próbny czy może od razu umowa na czas nieokreślony. Podpowiedzcie.

@Dorota

Oczywiście że umowy na czas nieokreślony ( po umowie wstępnej na miesiąc ) - jak już wpadniesz to ciężko się oderwać.

Brygida

Dzień dobry!!!! Halo halo !!!!!Czy bywa tu ktoś z pracowników? Pytanko takie mam. Czy kobiety pracują na produkcji???

@Brygida

I żadna , żadnej pracy się nie boi. Oczywiście że pracują kobiety.

YAKI-TAKI

Od 3 dni ponownie ERG poszukuje magazyniera. Ktoś się zwalnia ? Czy potrzeba kolejnego lenia ?

YAKI-TAKI
@YAKI-TAKI

Pojawia się i znika, pojawia się i znika : kolejny pretendent do miana MAGAZYNIER zniknął.

Zostaw merytoryczną opinię o ERG - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ERG?

Zobacz opinie na temat firmy ERG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ERG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ERG